Nigeria · Attacker
Michael Olabode Kayode
LİG1. Lig
BU SEZON3G · 1A
Gol30.64 / 90
Asist10.21 / 90
Şut132.75 / 90
Kilit pas30.64 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili142.96 / 90
Rating7.21
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 38 forvetler
- Gol 0.64 %76
- Şut 2.8 %84
- Asist 0.21 %65
- Kilit pas 0.64 %14
- Drible 0.00 %0
- İkili mücadele %38 %35
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 425 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
1. Lig2025 · Esenler Erokspor · 37 maç
17gol4.
10.
1. Lig2026 · Mardin 1969 · 4 maç
2gol10.
43.
1. Lig2025 · Erokspor · 17 maç
3asist43.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Cup2021/2022 · Turkey
🏆
Premier League2018/2019 · Ukraine
🏆
Cup2018/2019 · Ukraine
🏆
Cup2017/2018 · Ukraine
🏆
Premier League2017/2018 · Ukraine
🏆
Liga Leumit2013/2014 · Israel
🏆
Ligue 12010 · Cote-Divoire
🥈
TSYD Cup2023/2024 · Turkey · 2nd Place
🥈
Super Cup2018/2019 · Ukraine · 2nd Place
🥈
Bundesliga2016/2017 · Austria · 2nd Place
🥈
State Cup2013/2014 · Israel · 2nd Place
🥈
Super League2011/2012 · Switzerland · 2nd Place
🥈
Schweizer Pokal2011/2012 · Switzerland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 20 G+A
GolAsist
2026/27
5
425
3
1
7.21
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%31 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan14%38
Müdahale5
Faul66 kazanılan
Ofsayt2
İlk 115
G+A / 900.85
Kart1
2025/26
36
2.492
17
3
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut45%71 isabet
Kilit pas25
Drible10%42 başarı
İkili kazanılan70%44
Müdahale8
Faul2939 kazanılan
Ofsayt18
Penaltı2
İlk 11297 yedek
G+A / 900.72
Kart2
Kaptan8maçta
2024/25
34
2.603
14
1
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut64%41 isabet
Kilit pas24
Drible20%43 başarı
İkili kazanılan96%38
Müdahale12
Faul3850 kazanılan
Ofsayt25
İlk 11322 yedek
G+A / 900.52
Kart3
Kaptan2maçta
2023/24
18
1.202
3
1
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%60 isabet
Kilit pas11
Drible12%34 başarı
İkili kazanılan58%44
Müdahale9
Faul1526 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11144 yedek
G+A / 900.3
Kart41
2022/23
12
543
3
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%67 isabet
Kilit pas3
Drible3%27 başarı
İkili kazanılan24%44
Müdahale6
Faul711 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1157 yedek
G+A / 900.5
Kart2
2021/22
33
1.661
6
1
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%45 isabet
Kilit pas13
Drible11%37 başarı
İkili kazanılan71%43
Müdahale12
Faul2837 kazanılan
Ofsayt12
İlk 111815 yedek
G+A / 900.38
Kart11
2020/21
40
1.922
10
2
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%53 isabet
Kilit pas14
Drible18%43 başarı
İkili kazanılan111%47
Müdahale15
Faul3664 kazanılan
Ofsayt7
İlk 112119 yedek
G+A / 900.56
Kart2
TOPLAM GOL352 penaltı
İLK 11679 yedek girdi
KART7
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR35 gol
- 1-15' 6 %17
- 16-30' 8 %23
- 31-45' 5 %14
- 46-60' 7 %20
- 61-75' 7 %20
- 76-90+' 2 %6
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-126%39
- 4-2-3-120%30
- 5-3-27%10
- 3-1-4-26%9
- 3-4-1-25%7
- 4-4-23%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar16aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | SivassporA | 2-2 | 82 | 1 | 1 | 2 | 8.7 |
| 29.08.2026 | Vanspor FKH | 1-1 | 87 | 1 | 4 | 7.5 | |
| 23.08.2026 | BolusporA | 0-3 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 16.08.2026 | AntalyasporH | 2-0 | 82 | 1 | 5 | 7.2 | |
| 08.08.2026 | ÜmraniyesporA | 0-0 | 84 | 1 | 6.2 | ||
| 24.05.2026 | Çorum FKH | 0-2 | 58 | – | 6.9 | ||
| 02.05.2026 | PendiksporH | 1-1 | 7↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | SarıyerA | 1-0 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 19.04.2026 | KeçiörengücüH | 1-0 | 24↑ | – | 6.9 | ||
| 09.04.2026 | AmedH | 1-1 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 22.03.2026 | Erzurum BBHC | 0-2 | 76 | 1 | 6.9 | ||
| 16.03.2026 | Yeni ÇorumsporA | 2-1 | 94 | 2 | 5.9 | ||
| 12.03.2026 | BandırmasporHC | 1-1 | 71 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 08.03.2026 | BB BodrumsporAC | 3-4 | 81 | 3 | 4 | 9.2 | |
| 27.02.2026 | BolusporH | 2-0 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 21.02.2026 | 76 Iğdır BelediyesporA | 0-3 | 20↑ | – | 6.6 | ||
| 17.02.2026 | İstanbulsporAC | 1-4 | 61 | – | 6.2 | ||
| 13.02.2026 | Manisa BBSKHC | 3-1 | 81 | 2 | 2 | 7.9 | |
| 07.02.2026 | HataysporAC | 0-5 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 02.02.2026 | ÜmraniyesporHC | 1-0 | 78 | – | 6.2 | ||
| 24.01.2026 | Serik BelediyesporA | 0-3 | 85 | 1 | 6.6 | ||
| 17.01.2026 | Van BBH | 0-0 | 81 | 4 | 6.3 | ||
| 10.01.2026 | Adana DemirsporA | 0-5 | 72 | 1 | 2 | 6.5 | |
| 27.12.2025 | PendiksporA | 0-0 | 84 | – | 6.7 | ||
| 19.12.2025 | SarıyerH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.12.2025 | KeçiörengücüA | 1-1 | 89 | – | 6.6 | ||
| 06.12.2025 | SakaryasporH | 4-1 | 84 | 2 | 1 | 3 | 9.2 |
| 28.11.2025 | AmedA | 2-1 | 79 | 1 | 6.0 | ||
| 23.11.2025 | SivassporH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 09.11.2025 | Erzurum BBA | 1-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 03.11.2025 | Yeni ÇorumsporH | 3-1 | 82 | 1 | 5 | 6.9 | |
| 26.10.2025 | BandırmasporA | 0-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.10.2025 | BB BodrumsporH | 1-1 | 85 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 27.09.2025 | 76 Iğdır BelediyesporHC | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 24.09.2025 | İstanbulsporH | 5-0 | 77 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 20.09.2025 | Manisa BBSKA | 3-4 | 89 | 2 | 4 | 8.3 | |
| 12.09.2025 | HataysporH | 4-1 | 81 | 2 | 3 | 8.6 | |
| 30.08.2025 | ÜmraniyesporA | 0-2 | 80 | 3 | 6.7 | ||
| 23.08.2025 | Serik BelediyesporH | 5-0 | 75 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 17.08.2025 | Van BBA | 1-0 | 72 | 1 | 7.2 | ||
| 11.08.2025 | Adana DemirsporH | 2-2 | 20↑ | 1 | 6.3 | ||
| 10.05.2025 | SakaryasporA | 2-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 04.05.2025 | İstanbulsporH | 0-3 | 15↑ | 1 | 7.2 | ||
| 27.04.2025 | BandırmasporA | 1-0 | 81 | – | 6.7 | ||
| 20.04.2025 | KocaelisporH | 3-1 | 88 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 14.04.2025 | ÜmraniyesporA | 1-1 | 70 | 1 | 6.7 | ||
| 09.04.2025 | Fatih KaragümrükH | 2-1 | 72 | 3 | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | Yeni ÇorumsporA | 3-3 | 65 | 1 | 4 | 6.3 | |
| 31.03.2025 | AnkaragucuH | 3-1 | 82 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 14.03.2025 | ŞanlıurfasporA | 0-2 | 80 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 08.03.2025 | Manisa BBSKH | 1-1 | 75 | – | 6.7 | ||
| 05.03.2025 | KeçiörengücüA | 2-2 | 16↑ | 2 | 6.6 | ||
| 01.03.2025 | AmedH | 1-1 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 23.02.2025 | PendiksporA | 2-2 | 59 | – | 6.3 | ||
| 16.02.2025 | Erzurum BBH | 1-2 | 62 | 3 | 7.0 | ||
| 12.02.2025 | 76 Iğdır BelediyesporH | 3-1 | 91 | – | 6.9 | ||
| 07.02.2025 | GenclerbirligiA | 1-1 | 78 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 02.02.2025 | BolusporH | 1-1 | 61 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 25.01.2025 | Yeni MalatyasporA | 0-1 | 90 | 1 | 5 | 7.2 | |
| 18.01.2025 | AdanasporH | 1-0 | 90 | 1 | 2 | 7.0 |
ŞUT75
GOL19
xG0.0
xG FARKI+19.0over performing
DÖNÜŞÜM%25.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası41%55
- Açık oyun13%17
- Kontra atak8%11
- Korner7%9
- Penaltı2%3
- Duran top2%3
- Diğer2%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak54%72
- Sol ayak11%15
- Kafa10%13
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR75 şut
- 1-15' 10 %13
- 16-30' 14 %19
- 31-45' 19 %25
- 46-60' 9 %12
- 61-75' 11 %15
- 76-90+' 12 %16
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 178 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-16
Sanliurfaspor
→
E. Erokspor
?
Sanliurfaspor
→
E. Erokspor
?
2024-08-23
Without Club
→
Sanliurfaspor
-
Without Club
→
Sanliurfaspor
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2021
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2492 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.01. Lig 2025
PERFORMANS69.72492 dk
KARARİzlemeye değer65/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bitirici
88.5
Pivot forvet
88.0
İçe kat eden kanat
82.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 167 oyuncu
Scout skoru
%81
Performans
%82
Dakika
%96
Değer / getiri
%4
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%88
Dakika
%97
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Gol / 90
0.61
0.65
94
Performans skoru
69.7
78
89
Tahmini xG / 90
0.457
0.48
95
Şut isabeti
71.11
48
100
Dakika güvenliği
100
72
100
Ortalama rating
6.98
7.15
98
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Stefán Ingi SigurðarsonSandefjord · 24
%95
15gol
1asist
71scout
Eliteserien
Isac LidbergSV Darmstadt 98 · 27
%95
17gol
3asist
73scout
€5.00M
2. Bundesliga
Thomas RobinetDunkerque · 29
%87
15gol
2asist
71scout
€800K
Ligue 2
Juan MiritelloDefensa Y Justicia · 26
%85
8gol
2asist
70scout
Liga Profesional Argentina
Gabriel ÁvalosIndependiente · 35
%80
12gol
2asist
63scout
Liga Profesional Argentina
Hyun-gyu OhBeşiktaş · 24
%69
6gol
1asist
68scout
Süper Lig
George HirstIpswich · 26
%63
11gol
3asist
68scout
€8.00M
Championship
Anastasios DouvikasComo · 26
%60
13gol
1asist
68scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





Ümraniyespor
Sivasspor