LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut52.25 / 90
Kilit pas10.45 / 90
Başarılı dripling20.90 / 90
Kazanılan ikili94.05 / 90
Rating6.60
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 95 orta sahalar
- Kilit pas 0.45 %14
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.90 %77
- Pas isabeti %73 %9
- Top kapma 1.80 %30
- İkili mücadele %45 %32
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 200 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
1. Lig2025 · Esenler Erokspor · 37 maç
12asist1.
16.
1. Lig2024 · Genclerbirligi · 31 maç
8gol20.
3asist16.
39.
1. Lig2025 · Erokspor · 6 maç
2gol39.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Taça de Portugal2017/2018 · Portugal
🥈
TSYD Cup2024/2025 · Turkey · 2nd Place
🥈
TSYD Cup2023/2024 · Turkey · 2nd Place
🥈
1. Lig2022/2023 · Turkey · 2nd Place
🥈
Super Cup2021/2022 · Turkey · 2nd Place
🥈
Cup2020/2021 · Turkey · 2nd Place
🥈
Super Cup2018/2019 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 17 G+A
GolAsist
2026/27
3
200
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas1
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan9%45
Müdahale1
Faul13 kazanılan
İlk 1121 yedek
2025/26
36
3.052
4
12
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%37 isabet
Kilit pas58
Drible48%36 başarı
İkili kazanılan151%41
Müdahale27
Faul3738 kazanılan
Ofsayt13
İlk 1136
G+A / 900.47
Kart7
2024/25
31
2.488
8
9
7.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%58 isabet
Kilit pas53
Drible54%39 başarı
İkili kazanılan197%49
Müdahale37
Faul3651 kazanılan
Ofsayt10
İlk 1131
G+A / 900.61
Kart7
Kaptan4maçta
2023/24
27
2.262
5
4
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%42 isabet
Kilit pas33
Drible58%42 başarı
İkili kazanılan199%51
Müdahale29
Faul2653 kazanılan
Ofsayt9
Penaltı11 kaçan
İlk 11261 yedek
G+A / 900.36
Kart3
2022/23
24
1.263
2
2
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%41 isabet
Kilit pas20
Drible35%51 başarı
İkili kazanılan104%50
Müdahale24
Faul2021 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11159 yedek
G+A / 900.29
Kart5
2021/22
33
1.513
1
0
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas16
Drible20%36 başarı
İkili kazanılan98%45
Müdahale24
Faul2426 kazanılan
Ofsayt8
İlk 112013 yedek
G+A / 900.06
Kart71
2020/21
35
2.813
5
4
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%63 isabet
Kilit pas28
Drible61%57 başarı
İkili kazanılan195%46
Müdahale40
Faul5260 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11332 yedek
G+A / 900.29
Kart71
TOPLAM GOL13
İLK 11692 yedek girdi
KART14
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA89
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR13 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 3 %23
- 31-45' 3 %23
- 46-60' 2 %15
- 61-75' 3 %23
- 76-90+' 2 %15
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-141%61
- 4-2-3-119%28
- 4-3-32%3
- 4-5-12%3
- 5-4-12%3
- 3-1-4-21%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar9aldığı asist
Onun asist yaptıkları13verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2026 | Manisa F.K.H | 2-2 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 16.08.2026 | KayserisporA | 2-0 | 85 | 1 | 6.3 | ||
| 08.08.2026 | Esenler EroksporH | 0-0 | 25↑ | 1 | 6.6 | ||
| 24.05.2026 | Çorum FKH | 0-2 | 58 | – | 6.5 | ||
| 02.05.2026 | PendiksporH | 1-1 | 79 | 1 | – | 7.3 | |
| 26.04.2026 | SarıyerA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.04.2026 | KeçiörengücüH | 1-0 | 94 | – | 6.5 | ||
| 13.04.2026 | SakaryasporA | 1-2 | 88 | – | 7.3 | ||
| 09.04.2026 | AmedH | 1-1 | 94 | 3 | 6.5 | ||
| 05.04.2026 | SivassporA | 1-3 | 97 | – | 7.2 | ||
| 22.03.2026 | Erzurum BBH | 0-2 | 97 | 2 | 6.9 | ||
| 16.03.2026 | Yeni ÇorumsporA | 2-1 | 58 | – | 6.2 | ||
| 12.03.2026 | BandırmasporH | 1-1 | 71 | – | 6.5 | ||
| 08.03.2026 | BB BodrumsporA | 3-4 | 81 | 1 | 7.2 | ||
| 27.02.2026 | BolusporH | 2-0 | 85 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 21.02.2026 | 76 Iğdır BelediyesporA | 0-3 | 70 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 17.02.2026 | İstanbulsporA | 1-4 | 80 | 1 | 6.5 | ||
| 13.02.2026 | Manisa BBSKH | 3-1 | 81 | – | 7.2 | ||
| 07.02.2026 | HataysporA | 0-5 | 90 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 02.02.2026 | ÜmraniyesporH | 1-0 | 92 | 1 | 6.9 | ||
| 24.01.2026 | Serik BelediyesporA | 0-3 | 85 | 1 | 6.0 | ||
| 17.01.2026 | Van BBH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 10.01.2026 | Adana DemirsporA | 0-5 | 90 | 3 | 1 | 10.0 | |
| 27.12.2025 | PendiksporA | 0-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 19.12.2025 | SarıyerH | 1-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 14.12.2025 | KeçiörengücüA | 1-1 | 90 | 2 | 6.0 | ||
| 06.12.2025 | SakaryasporH | 4-1 | 88 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 09.11.2025 | Erzurum BBA | 1-1 | 90 | 1 | 5.6 | ||
| 03.11.2025 | Yeni ÇorumsporH | 3-1 | 82 | 1 | 7.5 | ||
| 26.10.2025 | BandırmasporA | 0-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 19.10.2025 | BB BodrumsporH | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 27.09.2025 | 76 Iğdır BelediyesporH | 2-3 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 24.09.2025 | İstanbulsporH | 5-0 | 77 | 2 | – | 8.2 | |
| 20.09.2025 | Manisa BBSKA | 3-4 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 12.09.2025 | HataysporH | 4-1 | 81 | 1 | 1 | 1 | 8.9 |
| 30.08.2025 | ÜmraniyesporA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 23.08.2025 | Serik BelediyesporH | 5-0 | 83 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 17.08.2025 | Van BBA | 1-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 11.08.2025 | Adana DemirsporH | 2-2 | 71 | – | 6.5 | ||
| 10.05.2025 | Yeni MalatyasporA | 0-5 | 67 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 04.05.2025 | SakaryasporH | 1-0 | 89 | 2 | 7.3 | ||
| 27.04.2025 | AdanasporA | 0-5 | 65 | 2 | 4 | 9.2 | |
| 20.04.2025 | BandırmasporH | 1-1 | 90 | 1 | – | 6.7 | |
| 13.04.2025 | Fatih KaragümrükA | 0-0 | 67 | 1 | 7.3 | ||
| 06.04.2025 | AnkaragucuA | 0-3 | 69 | 1 | 6.9 | ||
| 16.03.2025 | İstanbulsporAC | 5-0 | 26 | – | 6.3 | ||
| 09.03.2025 | Yeni ÇorumsporH | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 04.03.2025 | AmedA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 28.02.2025 | Manisa BBSKH | 3-0 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 22.02.2025 | KeçiörengücüA | 3-3 | 88 | 1 | 7.3 | ||
| 16.02.2025 | PendiksporH | 3-0 | 90 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 12.02.2025 | Erzurum BBA | 1-2 | 89 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 07.02.2025 | EroksporH | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 01.02.2025 | 76 Iğdır BelediyesporH | 2-0 | 89 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 25.01.2025 | BolusporA | 0-2 | 89 | – | 6.6 | ||
| 20.01.2025 | KocaelisporH | 1-0 | 88 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 23.12.2024 | AdanasporHC | 0-2 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 15.12.2024 | BandırmasporAC | 2-2 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 08.12.2024 | Fatih KaragümrükH | 1-0 | 85 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 01.12.2024 | ÜmraniyesporA | 3-3 | 83 | 1 | 1 | 1 | 7.9 |
ŞUT49
GOL4
xG0.0
xG FARKI+4.0over performing
DÖNÜŞÜM%8.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası24%49
- Korner9%18
- Açık oyun8%16
- Kontra atak6%12
- Taç sonrası1%2
- Duran top1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak26%53
- Sol ayak12%24
- Kafa11%22
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR49 şut
- 1-15' 6 %12
- 16-30' 8 %16
- 31-45' 7 %14
- 46-60' 10 %20
- 61-75' 6 %12
- 76-90+' 12 %24
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 189 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2022
SakatlıkKadroda yok
3 maç
09.2022
SakatlıkŞüpheli
3 maç
12.2021
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Süper Lig2020 · Antalyaspor
1kırmızı · 35 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3052 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.71. Lig 2025
PERFORMANS65.23052 dk
KARARİzlemeye değer63/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
86.2
Numara 10
84.5
Box-to-box orta saha
79.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 366 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%95
Dakika
%99
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%92
Dakika
%99
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Kilit pas / 90
1.71
1.8
95
Performans skoru
65.2
76
86
Asist / 90
0.35
0.28
100
Ortalama rating
7.04
7.2
98
Başarılı drible / 90
1.42
1.5
95
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Nermin KarićVirtus Entella · 26
%95
3gol
4asist
69scout
€650K
Serie B
Konstantinos KaretsasGenk · 18
%82
1gol
4asist
69scout
UEFA Europa League
Ludwig ThorellMjallby AIF · 20
%73
3gol
2asist
73scout
Allsvenskan
Bersant CelinaAIK Stockholm · 29
%70
5gol
6asist
61scout
Allsvenskan
Finn Ole Becker1. FC Nürnberg · 25
%64
3gol
3asist
71scout
€1.50M
2. Bundesliga
Pablo SantiagoCastellón · 25
%61
3gol
5asist
73scout
€600K
Segunda División
Raul PaulaNAC Breda · 21
%60
2gol
1asist
60scout
Eredivisie
Emir BarsVan Spor Kulübü · 20
%60
2gol
3asist
73scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




