Türkiye · Defender
Hayrullah Bilazer
LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.21 / 90
Kilit pas61.25 / 90
Başarılı dripling20.42 / 90
Kazanılan ikili193.97 / 90
Rating6.91
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 85 defanslar
- Müdahale 1.67 %69
- Pas arası 0.84 %35
- Blok 0.63 %83
- İkili mücadele %51 %38
- Pas isabeti %79 %13
- Faul (az iyi) 1.67 %18
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 431 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
TSYD Cup2024/2025 · Turkey
🏆
TSYD Cup2023/2024 · Turkey
🥈
1. Lig2020/2021 · Turkey · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
5
431
0
0
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas6
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan19%51
Müdahale8
Faul85 kazanılan
İlk 115
2025/26
31
2.382
1
4
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%50 isabet
Kilit pas26
Drible22%54 başarı
İkili kazanılan137%59
Müdahale55
Faul1838 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11274 yedek
G+A / 900.19
Kart4
2024/25
33
1.587
0
1
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%18 isabet
Kilit pas17
Drible9%39 başarı
İkili kazanılan103%55
Müdahale51
Faul1926 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111617 yedek
G+A / 900.06
Kart2
2023/24
27
708
0
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas6
Drible7%78 başarı
İkili kazanılan39%67
Müdahale23
Faul94 kazanılan
İlk 11819 yedek
Kart1
2022/23
31
2.747
0
2
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas42
Drible13%37 başarı
İkili kazanılan142%53
Müdahale66
Faul2920 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1131
G+A / 900.07
Kart7
Kaptan2maçta
2021/22
35
1.395
1
3
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas10
Drible12%67 başarı
İkili kazanılan87%53
Müdahale41
Faul2024 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111619 yedek
G+A / 900.26
Kart2
2020/21
32
2.640
2
2
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%67 isabet
Kilit pas24
Drible7%37 başarı
İkili kazanılan145%54
Müdahale74
Faul2938 kazanılan
İlk 11302 yedek
G+A / 900.14
Kart7
TOPLAM GOL2
İLK 115322 yedek girdi
KART9
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA77
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %50
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-133%47
- 4-1-4-127%39
- 4-3-36%9
- 4-5-12%3
- 5-4-12%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Bodrum FKA | 0-0 | 90 | 0 | 6.0 | ||
| 30.08.2026 | Iğdır FKH | 0-1 | 85 | 1 | 6.6 | ||
| 22.08.2026 | ÜmraniyesporA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.08.2026 | SarıyerH | 1-1 | 78 | – | 7.3 | ||
| 08.08.2026 | SivassporA | 0-0 | 88 | – | 7.3 | ||
| 24.05.2026 | Çorum FKH | 0-2 | 84 | – | 6.7 | ||
| 26.04.2026 | SarıyerA | 1-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 19.04.2026 | KeçiörengücüH | 1-0 | 94 | – | 7.3 | ||
| 13.04.2026 | SakaryasporA | 1-2 | 88 | – | 7.3 | ||
| 09.04.2026 | AmedH | 1-1 | 94 | – | 6.9 | ||
| 05.04.2026 | SivassporA | 1-3 | 86 | – | 6.6 | ||
| 22.03.2026 | Erzurum BBH | 0-2 | 97 | – | 6.5 | ||
| 16.03.2026 | Yeni ÇorumsporA | 2-1 | 94 | – | 7.3 | ||
| 12.03.2026 | BandırmasporH | 1-1 | 71 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2026 | BB BodrumsporA | 3-4 | 89 | 1 | 6.7 | ||
| 27.02.2026 | BolusporH | 2-0 | 93 | – | 6.9 | ||
| 21.02.2026 | 76 Iğdır BelediyesporA | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.02.2026 | İstanbulsporA | 1-4 | 86 | 1 | – | 7.0 | |
| 13.02.2026 | Manisa BBSKH | 3-1 | 81 | – | 7.7 | ||
| 07.02.2026 | HataysporA | 0-5 | 73 | – | 7.2 | ||
| 02.02.2026 | ÜmraniyesporH | 1-0 | 92 | 1 | – | 7.3 | |
| 24.01.2026 | Serik BelediyesporA | 0-3 | 85 | 2 | 7.3 | ||
| 17.01.2026 | Van BBH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.01.2026 | Adana DemirsporA | 0-5 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 09.11.2025 | Erzurum BBA | 1-1 | 61 | – | 7.6 | ||
| 03.11.2025 | Yeni ÇorumsporH | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 26.10.2025 | BandırmasporA | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 19.10.2025 | BB BodrumsporH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | 76 Iğdır BelediyesporH | 2-3 | 90 | – | 5.7 | ||
| 24.09.2025 | İstanbulsporH | 5-0 | 92 | 1 | 7.9 | ||
| 20.09.2025 | Manisa BBSKA | 3-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.09.2025 | HataysporH | 4-1 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 30.08.2025 | ÜmraniyesporA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.08.2025 | Serik BelediyesporH | 5-0 | 90 | 1 | 1 | 9.2 | |
| 17.08.2025 | Van BBA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.08.2025 | Adana DemirsporH | 2-2 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 10.05.2025 | AmedH | 2-0 | 53↑ | – | 6.3 | ||
| 04.05.2025 | KeçiörengücüA | 2-3 | 99 | 1 | 6.7 | ||
| 27.04.2025 | Yeni ÇorumsporH | 1-0 | 54 | 2 | 7.5 | ||
| 18.04.2025 | Manisa BBSKA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | BolusporH | 2-2 | 16↑ | 1 | 7.0 | ||
| 09.04.2025 | PendiksporA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | GenclerbirligiH | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 31.03.2025 | EroksporA | 3-1 | 55 | – | 6.3 | ||
| 15.03.2025 | 76 Iğdır BelediyesporH | 0-4 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 17.02.2025 | SakaryasporA | 2-2 | 43 | – | 6.9 | ||
| 13.02.2025 | Fatih KaragümrükH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.02.2025 | İstanbulsporA | 1-0 | 83 | – | 6.9 | ||
| 02.02.2025 | ÜmraniyesporA | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 26.01.2025 | Erzurum BBH | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 17.01.2025 | ŞanlıurfasporA | 0-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 12.01.2025 | AmedA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 04.01.2025 | KeçiörengücüH | 2-0 | 82 | 1 | 6.9 | ||
| 22.12.2024 | Yeni ÇorumsporA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.12.2024 | Manisa BBSKH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2024 | BolusporA | 2-3 | 1↑ | – | – | ||
| 01.12.2024 | PendiksporH | 1-1 | 11↑ | 1 | 6.7 | ||
| 23.11.2024 | GenclerbirligiA | 1-0 | 49↑ | 1 | 6.9 | ||
| 08.11.2024 | EroksporH | 3-0 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 03.11.2024 | 76 Iğdır BelediyesporA | 1-0 | 67 | 1 | 6.9 |
ŞUT14
GOL2
xG0.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası6%43
- Duran top2%14
- Kontra atak2%14
- Korner2%14
- Açık oyun1%7
- Taç sonrası1%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak11%79
- Kafa2%14
- Sol ayak1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
- 1-15' 1 %7
- 16-30' 3 %21
- 31-45' 1 %7
- 46-60' 4 %29
- 61-75' 3 %21
- 76-90+' 2 %14
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 194 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01
Giresunspor
→
Ankaragücü
free transfer
Giresunspor
→
Ankaragücü
free transfer
2020-09-04
Boluspor
→
Giresunspor
free transfer
Boluspor
→
Giresunspor
free transfer
2018-08-01
Darica GB
→
Boluspor
?
Darica GB
→
Boluspor
?
2015-01-21
T. Akcaabat
→
Darica GB
?
T. Akcaabat
→
Darica GB
?
2014-08-29
A.Sebatspor
→
T. Akcaabat
free transfer
A.Sebatspor
→
T. Akcaabat
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
02.2022
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2382 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.71. Lig 2025
PERFORMANS59.62382 dk
KARARİzlemeye değer63/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ofansif bek
81.3
Defansif bek
80.6
Klasik stoper
79.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 240 oyuncu
Scout skoru
%65
Performans
%63
Dakika
%87
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%71
Performans
%62
Dakika
%92
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
78
100
Müdahale / 90
2.08
2.5
83
Pas hacmi / 90
41.26
48
86
Kilit pas / 90
0.98
1.4
70
Performans skoru
59.6
74
80
Asist / 90
0.15
0.22
68
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Lautaro BlancoBoca Juniors · 26
%95
1gol
3asist
65scout
Liga Profesional Argentina
Andoni GorosabelAthletic Club · 29
%74
0gol
1asist
63scout
€4.00M
La Liga
Orhan OvacıklıErzurumspor FK · 37
%69
0gol
6asist
59scout
1. Lig
Matheus PereiraSanta Clara · 25
%68
0gol
1asist
56scout
Primeira Liga
VitinhoBotafogo · 26
%64
1gol
2asist
63scout
Serie A
Rafael Pinto PedrosaKarlsruher SC · 18
%63
1gol
1asist
73scout
€5.00M
2. Bundesliga
Jules KoundéBarcelona · 27
%61
1gol
3asist
60scout
€65.00M
La Liga
Bruno PachecoFortaleza EC · 34
%60
1gol
1asist
57scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

