LİGLa Liga
BU SEZON0G · 1A
Asist10.07 / 90
Şut50.33 / 90
Kilit pas150.98 / 90
Başarılı dripling110.72 / 90
Kazanılan ikili724.70 / 90
Rating6.58
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2025 · 118 defanslar
- Müdahale 2.29 %85
- Pas arası 1.04 %49
- Blok 0.13 %9
- İkili mücadele %56 %49
- Pas isabeti %86 %52
- Faul (az iyi) 0.85 %74
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1378 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Copa del Rey2019/2020 · Spain
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 4 G+A
GolAsist
2025/26
45
1.829
0
1
6.52
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas17
Drible11%50 başarı
İkili kazanılan87%51
Müdahale39
Faul2118 kazanılan
İlk 112025 yedek
G+A / 900.05
Kart4
2024/25
51
1.972
0
2
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas21
Drible11%52 başarı
İkili kazanılan112%51
Müdahale68
Faul297 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112328 yedek
G+A / 900.09
Kart7
2023/24
37
2.863
1
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%67 isabet
Kilit pas15
Drible25%60 başarı
İkili kazanılan151%48
Müdahale60
Faul2941 kazanılan
İlk 11334 yedek
G+A / 900.03
Kart6
2022/23
39
2.021
0
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas13
Drible10%67 başarı
İkili kazanılan90%48
Müdahale43
Faul3017 kazanılan
İlk 112316 yedek
Kart4
2021/22
45
2.535
0
4
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas22
Drible21%51 başarı
İkili kazanılan114%48
Müdahale50
Faul2821 kazanılan
İlk 112718 yedek
G+A / 900.14
Kart5
2020/21
42
2.692
0
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas28
Drible10%42 başarı
İkili kazanılan150%53
Müdahale83
Faul4034 kazanılan
İlk 113111 yedek
G+A / 900.03
Kart3
TOPLAM GOL1
İLK 1113589 yedek girdi
KART27
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1144%67
- 4-4-218%8
- 4-1-3-215%7
- 4-3-1-215%7
- 4-3-313%6
- 4-1-4-111%5
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | Real MadridA | 4-2 | 36↑ | – | 6.2 | ||
| 17.05.2026 | Celta VigoH | 1-1 | 91 | – | 7.2 | ||
| 13.05.2026 | EspanyolA | 2-0 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | ValenciaH | 0-1 | 94 | – | 6.9 | ||
| 02.05.2026 | AlavesA | 2-4 | 73 | – | 6.6 | ||
| 25.04.2026 | Atletico MadridA | 3-2 | 91 | – | 6.2 | ||
| 21.04.2026 | OsasunaH | 1-0 | 94 | – | 6.9 | ||
| 12.04.2026 | VillarrealH | 1-2 | 48↑ | – | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | Real BetisH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | GironaA | 3-0 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 07.03.2026 | BarcelonaH | 0-1 | 94 | – | 6.9 | ||
| 28.02.2026 | Rayo VallecanoA | 1-1 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 20.02.2026 | ElcheH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | OviedoA | 1-2 | 66 | – | 6.6 | ||
| 08.02.2026 | LevanteH | 4-2 | 95 | 1 | 6.2 | ||
| 01.02.2026 | Real SociedadH | 1-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 28.01.2026 | Sporting CPH | 2-3 | 89 | – | 6.0 | ||
| 24.01.2026 | SevillaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2026 | AtalantaA | 2-3 | 81 | – | 6.7 | ||
| 17.01.2026 | MallorcaA | 3-2 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 03.01.2026 | OsasunaA | 1-1 | 69 | 1 | 6.3 | ||
| 22.12.2025 | EspanyolH | 1-2 | 76 | 1 | 6.3 | ||
| 14.12.2025 | Celta VigoA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.12.2025 | Paris Saint GermainH | 0-0 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 06.12.2025 | Atletico MadridH | 1-0 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 03.12.2025 | Real MadridH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | LevanteA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.11.2025 | Slavia PrahaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | BarcelonaA | 4-0 | 90 | – | 5.6 | ||
| 09.11.2025 | OviedoH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 05.11.2025 | NewcastleA | 2-0 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | Real SociedadA | 3-2 | 83 | 1 | – | 6.7 | |
| 25.10.2025 | GetafeH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2025 | QarabagH | 3-1 | 65 | – | 6.3 | ||
| 19.10.2025 | ElcheA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | MallorcaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2025 | Borussia DortmundA | 4-1 | 90 | – | 5.3 | ||
| 27.09.2025 | VillarrealA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.09.2025 | GironaH | 1-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 20.09.2025 | ValenciaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.09.2025 | ArsenalH | 0-2 | 97 | – | 6.2 | ||
| 13.09.2025 | AlavesH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | Real BetisA | 1-2 | 15↑ | – | 6.2 | ||
| 25.08.2025 | Rayo VallecanoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | SevillaH | 3-2 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 25.05.2025 | BarcelonaH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | ValenciaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.05.2025 | GetafeA | 0-2 | 86 | – | 7.0 | ||
| 08.05.2025 | Manchester UnitedA | 4-1 | 61 | – | 7.0 | ||
| 04.05.2025 | Real SociedadA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.05.2025 | Manchester UnitedH | 0-3 | 48↑ | – | 6.9 | ||
| 23.04.2025 | Las PalmasH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | Real MadridA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.04.2025 | RangersH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | Rayo VallecanoH | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 10.04.2025 | RangersA | 0-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 06.04.2025 | VillarrealA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.03.2025 | OsasunaH | 0-0 | 32↑ | – | 6.9 | ||
| 16.03.2025 | SevillaA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.03.2025 | AS RomaH | 3-1 | 2↑ | – | – |
ŞUT5
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası2%40
- Korner2%40
- Açık oyun1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %20
AKSİYON HARİTASI1414 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %53
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %57
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %48
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %40
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1414
- Pas1014%75
- Top teması60%4
- Top kazanma51%4
- Uzaklaştırma46%3
- Müdahale43%3
- Faul32%2
- Hava topu29%2
- Bloke edilen pas28%2
- Çalım25%2
- Pas arası23%2
PİYASA DEĞERİ€4.00M-20.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2025 · 259 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-06-30
Real Unión
→
Real Sociedad B
End of loan
Real Unión
→
Real Sociedad B
End of loan
2016-07-01
Real Sociedad C
→
Real Sociedad B
-
Real Sociedad C
→
Real Sociedad B
-
2015-06-30
SD Beasain
→
Berio
End of loan
SD Beasain
→
Berio
End of loan
2014-08-01
Berio
→
SD Beasain
loan transfer
Berio
→
SD Beasain
loan transfer
2014-07-01
R. Sociedad U19
→
Berio
-
R. Sociedad U19
→
Berio
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Transfer negotiationsŞüpheli
2 maç
09.2026
SakatlıkKadroda yok
1 maç
08.2026
Transfer negotiationsKadroda yok
1 maç
08.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
08.2026
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
04.2026
Kalça sakatlığıKadroda yok
1 maç
05.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
02.2023
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
7 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1378 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.2La Liga 2025
PERFORMANS59.61378 dk
KARARVeri yetersiz58/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek
77.9
Agresif stoper
75.9
Klasik stoper
75.2
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 245 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%62
Dakika
%62
Değer / getiri
%23
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%75
Performans
%62
Dakika
%78
Değer / getiri
%12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
59.6
74
80
Müdahale / 90
2.29
3
76
Pas hacmi / 90
35.6
42
85
İkili mücadele kazanma
55.81
58
96
Pas arası / 90
1.04
1.9
55
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Matheus PereiraSanta Clara · 25
%95
0gol
1asist
56scout
Primeira Liga
Junior TchamadeuStoke City · 22
%77
1gol
2asist
73scout
Championship
Rafael Pinto PedrosaKarlsruher SC · 18
%68
1gol
1asist
73scout
€5.00M
2. Bundesliga
Sebastián PrietoArgentinos JRS · 32
%67
2gol
2asist
59scout
Liga Profesional Argentina
Hayrullah BilazerEsenler Erokspor · 30
%66
1gol
4asist
62scout
1. Lig
VitinhoBotafogo · 26
%64
1gol
2asist
63scout
Serie A
Jannes WieckhoffHeracles · 25
%63
0gol
0asist
60scout
Eredivisie
Neco WilliamsNottingham Forest · 24
%60
2gol
3asist
68scout
€25.00M
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


