Jordan Williams
Ghana · Attacker

Jordan Williams

YAŞ31
BOY186
KİLO81
DOĞUM YERİBilbao
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 2A
Gol00.00 / 90
Asist20.89 / 90
Şut62.67 / 90
Kilit pas31.34 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili83.56 / 90
Rating6.58
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2026 · 27 forvetler
Gol — %0 (0.00) Şut — %69 (2.7) Asist — %96 (0.89) Kilit pas — %69 (1.34) Drible — %0 (0.00) İkili mücadele — %35 (%40) 45 ORT. % 0 69 96 69 0 35
  • Gol 0.00 %0
  • Şut 2.7 %69
  • Asist 0.89 %96
  • Kilit pas 1.34 %69
  • Drible 0.00 %0
  • İkili mücadele %40 %35
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 202 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈 Copa del Rey2022 · Athletic Club · 6 maç 2asist2.
4. La Liga2024 · Athletic Club · 35 maç 8asist4.
4. Copa del Rey2023 · Athletic Club · 5 maç 1asist4.
11. La Liga2025 · Athletic Club · 30 maç 6asist11.
13. UEFA Europa League2024 · Athletic Club · 12 maç 5gol13.
14. La Liga2023 · Athletic Club · 34 maç 12gol14.
14. La Liga2022 · Athletic Club · 36 maç 10gol14.
16. La Liga2020 · Athletic Club · 38 maç 6asist16.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Copa del Rey2023/2024 · Spain
🏆 Super Cup2020/2021 · Spain
🏆 Super Cup2015/2016 · Spain
🥈 Super Cup2021/2022 · Spain · 2nd Place
🥈 Copa del Rey2020/2021 · Spain · 2nd Place
🥈 Copa del Rey2019/2020 · Spain · 2nd Place
🥈 UEFA U21 Championship2017 Poland · Europe · 2nd Place
🥈 Copa del Rey2014/2015 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 20 G+A
2020 12 2021 13 2022 14 2023 15 2024 20 2025 7 2026 2
GolAsist
2026/27 8 330 0 2 6.49
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAthletic Club 4 202 0 2 6.58
World CupGhana 4 128 0 0 6.35
Şut7%43 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan9%33
Müdahale2
Faul45 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1162 yedek
G+A / 900.55
Kart1
Kaptan3maçta
2025/26 34 2.353 3 4 6.56
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAthletic Club 30 2.173 3 4 6.57
UEFA Champions LeagueAthletic Club 4 180 0 0 6.40
Şut40%52 isabet
Kilit pas25
Drible12%22 başarı
İkili kazanılan82%35
Müdahale13
Faul2825 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı1
İlk 11286 yedek
G+A / 900.27
Kart1
Kaptan27maçta
2024/25 48 3.608 11 9 7.10
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAthletic Club 35 2.653 6 8 7.04
UEFA Europa LeagueAthletic Club 13 955 5 1 7.26
Şut74%41 isabet
Kilit pas58
Drible42%37 başarı
İkili kazanılan162%45
Müdahale28
Faul2854 kazanılan
Ofsayt20
İlk 11408 yedek
G+A / 900.5
Kart3
Kaptan20maçta
2023/24 37 2.964 12 3 7.28
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAthletic Club 34 2.855 12 3 7.32
Africa Cup of NationsGhana 3 109 0 0 6.33
Şut76%57 isabet
Kilit pas44
Drible48%43 başarı
İkili kazanılan150%44
Müdahale25
Faul3445 kazanılan
Ofsayt26
İlk 11334 yedek
G+A / 900.46
Kart4
Kaptan6maçta
2022/23 39 3.102 10 4 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAthletic Club 36 2.850 10 3 6.88
World CupGhana 3 252 0 1 6.50
Şut67%52 isabet
Kilit pas40
Drible46%48 başarı
İkili kazanılan139%43
Müdahale26
Faul3534 kazanılan
Ofsayt23
Penaltı11 kaçan
İlk 11372 yedek
G+A / 900.41
Kart3
Kaptan4maçta
2021/22 38 2.790 8 5 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAthletic Club 38 2.790 8 5 6.93
Şut69%54 isabet
Kilit pas33
Drible28%51 başarı
İkili kazanılan131%45
Müdahale14
Faul2440 kazanılan
Ofsayt29
Penaltı1
İlk 11326 yedek
G+A / 900.42
Kart4
2020/21 38 2.392 6 6 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAthletic Club 38 2.392 6 6 6.76
Şut35%49 isabet
Kilit pas30
Drible33%56 başarı
İkili kazanılan119%42
Müdahale11
Faul1736 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 112711 yedek
G+A / 900.45
Kart1
TOPLAM GOL534 penaltı
İLK 1118538 yedek girdi
KART18
VAR11onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR53 gol
1-15' — 13 16-30' — 8 31-45' — 4 46-60' — 10 61-75' — 9 76-90+' — 9 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 13 1-15'
  • 1-15' 13 %25
  • 16-30' 8 %15
  • 31-45' 4 %8
  • 46-60' 10 %19
  • 61-75' 9 %17
  • 76-90+' 9 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 157 4-4-2 — 57 4-3-3 — 5 4-1-4-1 — 3 4-4-1-1 — 1 223 maç
  • 4-2-3-1157%70
  • 4-4-257%26
  • 4-3-35%2
  • 4-1-4-13%1
  • 4-4-1-11%0
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Atletico MadridH 3-0 66 1 3 7.1
30.08.2026 Celta VigoAC 0-2 65 1 2 6.7
27.08.2026 BarcelonaAC 2-0 60 6.2
22.08.2026 SevillaHC 1-3 11 1 6.3
04.07.2026 ColombiaA 1-0 62 1 6.5
27.06.2026 CroatiaA 2-1
23.06.2026 EnglandA 0-0 66 6.2
17.06.2026 PanamaH 1-0
23.05.2026 Real MadridAC 4-2 81 1 6.3
17.05.2026 Celta VigoHC 1-1 86 1 6 6.9
13.05.2026 EspanyolAC 2-0 63 1 6.6
10.05.2026 ValenciaH 0-1 58 1 6.3
02.05.2026 AlavesAC 2-4 45 1 6.2
25.04.2026 Atletico MadridAC 3-2 70 6.2
21.04.2026 OsasunaHC 1-0 94 7.3
12.04.2026 VillarrealHC 1-2 82 6.3
05.04.2026 GetafeA 2-0 89 5.9
22.03.2026 Real BetisHC 2-1 82 2 2 7.5
14.03.2026 GironaAC 3-0 79 2 6.5
07.03.2026 BarcelonaHC 0-1 69 2 6.3
28.02.2026 Rayo VallecanoAC 1-1 92 1 1 7.3
20.02.2026 ElcheHC 2-1 80 2 6.6
15.02.2026 OviedoAC 1-2 88 1 5.9
08.02.2026 LevanteHC 4-2 95 1 3 7.6
01.02.2026 Real SociedadH 1-1 22 6.5
17.01.2026 MallorcaA 3-2 31 1 6.7
03.01.2026 OsasunaAC 1-1 60 2 6.5
22.12.2025 EspanyolHC 1-2 79 1 6.2
14.12.2025 Celta VigoA 2-0 45 6.6
10.12.2025 Paris Saint GermainH 0-0
22.10.2025 QarabagHC 3-1 38 6.3
19.10.2025 ElcheA 0-0 51 6.3
04.10.2025 MallorcaHC 2-1 53 1 3 7.9
01.10.2025 Borussia DortmundAC 4-1 45 6.3
27.09.2025 VillarrealAC 1-0 75 6.7
23.09.2025 GironaHC 1-1 90 6.2
20.09.2025 ValenciaAC 2-0 90 2 6.2
16.09.2025 ArsenalHC 0-2 97 1 6.6
13.09.2025 AlavesHC 0-1 80 3 6.3
31.08.2025 Real BetisAC 1-2 75 4 6.6
25.08.2025 Rayo VallecanoHC 1-0 79 1 6.5
17.08.2025 SevillaHC 3-2 90 6.3
25.05.2025 BarcelonaH 0-3 10 6.3
18.05.2025 ValenciaA 0-1 26 6.6
04.05.2025 Real SociedadAC 0-0 62 6.7
01.05.2025 Manchester UnitedH 0-3 87 2 6.2
23.04.2025 Las PalmasH 1-0 90 1 2 8.3
20.04.2025 Real MadridA 1-0 28 6.6
17.04.2025 RangersH 2-0
13.04.2025 Rayo VallecanoH 3-1 30 6.3
10.04.2025 RangersA 0-0 90 2 7.7
06.04.2025 VillarrealAC 0-0 90 2 6.5
30.03.2025 OsasunaH 0-0 90 1 6.3
16.03.2025 SevillaAC 0-1 90 1 6.3
13.03.2025 AS RomaH 3-1 88 2 7.6
09.03.2025 MallorcaH 1-1 36 1 6.7
06.03.2025 AS RomaA 2-1 90 1 2 7.9
01.03.2025 Atletico MadridAC 1-0 90 3 6.3
23.02.2025 ValladolidH 7-1 90 1 1 4 9.2
16.02.2025 EspanyolAC 1-1 90 3 6.6
ŞUT61
GOL3
xG7.2
xG FARKI-4.2under performing
DÖNÜŞÜM%4.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
39' · xG 0.251 81' · xG 0.025 79' · xG 0.037 63' · xG 0.031 54' · xG 0.746 52' · xG 0.215 · GOL 48' · xG 0.016 22' · xG 0.069 43' · xG 0.07 60' · xG 0.171 9' · xG 0.027 60' · xG 0.137 58' · xG 0.151 3' · xG 0.109 48' · xG 0.02 33' · xG 0.115 14' · xG 0.109 71' · xG 0.038 4' · xG 0.327 69' · xG 0.037 53' · xG 0.05 45' · xG 0.041 37' · xG 0.287 28' · xG 0.034 76' · xG 0.052 47' · xG 0.038 · GOL 90' · xG 0.074 75' · xG 0.054 69' · xG 0.148 40' · xG 0.067 9' · xG 0.231 59' · xG 0.072 50' · xG 0.062 17' · xG 0.039 90' · xG 0.03 49' · xG 0.024 49' · xG 0.036 38' · xG 0.04 75' · xG 0.07 64' · xG 0.034 28' · xG 0.025 19' · xG 0.089 9' · xG 0.788 · GOL 4' · xG 0.063 69' · xG 0.02 67' · xG 0.028 27' · xG 0.033 19' · xG 0.342 17' · xG 0.065 70' · xG 0.032 61' · xG 0.178 45' · xG 0.027 45' · xG 0.061 30' · xG 0.085 12' · xG 0.03 12' · xG 0.019 53' · xG 0.325 42' · xG 0.103 11' · xG 0.047 62' · xG 0.05 35' · xG 0.636
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 39 (%64) Korner — 10 (%16) Açık oyun — 8 (%13) Taç sonrası — 1 (%2) Penaltı — 1 (%2) Duran top — 1 (%2) Diğer — 1 (%2) 61 şut
  • Asist sonrası39%64
  • Korner10%16
  • Açık oyun8%13
  • Taç sonrası1%2
  • Penaltı1%2
  • Duran top1%2
  • Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 34 (%56) Sol ayak — 16 (%26) Kafa — 11 (%18) 61 şut
  • Sağ ayak34%56
  • Sol ayak16%26
  • Kafa11%18
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR61 şut
1-15' — 10 16-30' — 9 31-45' — 11 46-60' — 14 61-75' — 12 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 14 46-60'
  • 1-15' 10 %16
  • 16-30' 9 %15
  • 31-45' 11 %18
  • 46-60' 14 %23
  • 61-75' 12 %20
  • 76-90+' 5 %8
AKSİYON HARİTASI1362 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 12 12 13 13 13 14 14 15 15 15 16 16 16 16 17 17 17 17 19 20 21 21 23 24 25 31 33 35 49
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %68 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 8 8 8 8 8 9 9 10 10 10 10 11 11 12 13 13 14 14 15 15 16 16 17 18 26 27 39
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %70 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 7 7 8 9 9
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %65 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 7 7 7 9 9
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %58 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1362
Pas 681 Pas — 681 (%54) Top teması 135 Top teması — 135 (%11) Hava to… 92 Hava topu — 92 (%7) Çalım 81 Çalım — 81 (%6) Faul 65 Faul — 65 (%5) Top k… 64 Top kazanma — 64 (%5) Kurtarılan şut — 41 (%3) Top kaptırma — 36 (%3) Korner kazandırma — 33 (%3) İsabetsiz şut — 26 (%2)
  • Pas681%54
  • Top teması135%11
  • Hava topu92%7
  • Çalım81%6
  • Faul65%5
  • Top kazanma64%5
  • Kurtarılan şut41%3
  • Top kaptırma36%3
  • Korner kazandırma33%3
  • İsabetsiz şut26%2
PİYASA DEĞERİ€10.00M-33.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ21
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 242 maç
Athletic Club 232maç 2020–2026
Ghana 10maç 2022–2026
Spain U21 2017
Spain 2016
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2015-07-01 Bilbao Athletic Athletic Club -
2014-07-01 CD Basconia Bilbao Athletic -
2013-07-01 Bilbao U19 CD Basconia -
2012-07-01 Pamplona U19 Bilbao U19 ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026 Kas sakatlığıKadroda yok 8 maç
12.2025 Kasık sakatlığıKadroda yok 9 maç
11.2024 Uyluk sakatlığıKadroda yok 1 maç
05.2024 Bacak sakatlığıKadroda yok 1 maç
01.2024 Milli takımKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2173 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.4La Liga 2025
PERFORMANS46.72173 dk
KARARVeri yetersiz48/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 72.7
Bağlantı kuran forvet 72.7
Çizgi kanadı 70.6
Role fit sinyali var ama confidence 100/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru %51
Performans %58
Dakika %88
Değer / getiri %11
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %62
Performans %62
Dakika %94
Değer / getiri %7
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Ortalama rating 6.57 7.15 92
Performans skoru 46.7 76 61
Asist / 90 0.17 0.2 85
İkili mücadele kazanma 35.48 50 71
Şut / 90 1.62 3 54
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam