Milan Mijatović
Serbia · Attacker

Milan Mijatović

YAŞ20
BOY179 cm
DOĞUM YERİBeograd
BU SEZON1G · 2A
Gol10.12 / 90
Asist10.12 / 90
Şut161.91 / 90
Kilit pas131.55 / 90
Başarılı dripling101.19 / 90
Kazanılan ikili364.30 / 90
Rating6.68
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.120.14
Şut 1.911.50
Kilit pas 1.550.96
Başarılı dripling 1.190.55
Kazanılan ikili 4.304.38
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
51. Jupiler Pro League2025 · OH Leuven · 2 maç 1asist51.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
2022 0 2023 0 2024 1 2025 3
GolAsist
2025/26 35 1.412 1 2 6.58
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
2. BundesligaEintracht Braunschweig 15 754 1 1 6.68
Jupiler Pro LeagueOH Leuven 20 658 0 1 6.48
Şut27%30 isabet
Kilit pas20
Drible14%41 başarı
İkili kazanılan68%36
Müdahale7
Faul2619 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111520 yedek
G+A / 900.19
Kart4
2024/25 40 477 1 0 6.40
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerNew York City FC 33 286 0 0 6.53
Jupiler Pro LeagueOH Leuven 7 191 1 0 6.21
Şut10%50 isabet
Kilit pas5
Drible1%10 başarı
İkili kazanılan24%29
Müdahale2
Faul1614 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11337 yedek
G+A / 900.19
Kart31
2023/24 4 115 0 0 6.53
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda 4 115 0 0 6.53
Şut4
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan3%25
Faul22 kazanılan
Ofsayt1
2022/23 3 20 0 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueFK Crvena Zvezda 3 20 0 0 6.50
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan1%20
Faul1
TOPLAM GOL1
İLK 111050 yedek girdi
KART6
FORMA22
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 27 4-3-3 — 9 3-4-1-2 — 5 3-5-2 — 5 5-3-2 — 4 3-4-3 — 3 53 maç
  • 4-2-3-127%51
  • 4-3-39%17
  • 3-4-1-25%9
  • 3-5-25%9
  • 5-3-24%8
  • 3-4-33%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 FC Schalke 04A 1-0 45 6.5
09.05.2026 Dynamo DresdenH 2-1 21 6.5
02.05.2026 Holstein KielA 2-0 90 1 7.2
24.04.2026 1. FC KaiserslauternA 0-2 89 3 6.3
19.04.2026 Hertha BSCH 1-1 90 2 7.2
12.04.2026 VfL BochumA 4-1 90 1 2 6.6
05.04.2026 1. FC NürnbergH 1-1 65 1 1 7.5
20.03.2026 Hannover 96A 1-0 68 3 6.6
14.03.2026 Fortuna DüsseldorfH 1-0 45 2 6.5
07.03.2026 SC Paderborn 07A 1-1
01.03.2026 Preußen MünsterH 1-2 16 1 6.3
21.02.2026 SV ElversbergA 3-1 45 6.7
14.02.2026 SV Darmstadt 98H 2-2 58 6.3
08.02.2026 Arminia BielefeldA 3-2 31 6.6
31.01.2026 Karlsruher SCH 1-0 1 1
27.12.2025 RAAL La LouvièreA 0-0 15 1 6.6
21.12.2025 Cercle BruggeH 0-2
12.12.2025 Standard LiegeA 0-1
07.12.2025 Zulte WaregemH 1-1
30.11.2025 GenkA 2-1
23.11.2025 St. TruidenH 1-2 17 1 6.7
08.11.2025 Cercle BruggeA 1-2 10 1 6.6
02.11.2025 GentH 4-0
25.10.2025 KV MechelenA 1-1 45 2 6.9
18.10.2025 Club Brugge KVH 0-1 35 6.2
05.10.2025 KVC WesterloA 2-0
26.09.2025 AnderlechtH 1-1 20 6.3
20.09.2025 RAAL La LouvièreH 1-2 75 6.9
13.09.2025 Zulte WaregemA 2-0 72 2 5.9
31.08.2025 Standard LiegeH 1-0 86 1 6.2
24.08.2025 DenderA 0-1 10 6.5
15.08.2025 GenkH 1-2 83 3 6.6
10.08.2025 AntwerpA 3-1 88 6.2
03.08.2025 Union St. GilloiseA 5-0 83 6.2
27.07.2025 CharleroiH 2-2 19 1 6.9
11.05.2025 DenderA 5-0 28 1 6.9
28.03.2025 CharleroiH 0-0 13 3.9
16.03.2025 St. TruidenH 3-2 9 6.3
08.03.2025 KortrijkA 2-0 61 1 6.2
02.03.2025 KVC WesterloH 0-0 29 6.3
22.02.2025 AntwerpA 2-2 27 6.2
15.02.2025 DenderH 3-2 24 1 3 7.7
23.11.2024 New York Red BullsH 0-2
09.11.2024 FC CincinnatiA 0-0
02.11.2024 FC CincinnatiH 3-1
28.10.2024 FC CincinnatiA 1-0 14 6.3
20.10.2024 CF MontrealA 2-0
06.10.2024 Nashville SCH 3-1
02.10.2024 FC CincinnatiH 3-2
28.09.2024 New York Red BullsA 1-5
21.09.2024 Inter MiamiH 1-1
18.09.2024 Philadelphia UnionH 1-5 19 2 7.0
14.09.2024 DC UnitedA 1-1
31.08.2024 Columbus CrewA 4-2
24.08.2024 Chicago FireH 2-2 11 6.6
20.07.2024 Orlando City SCA 1-1
17.07.2024 Atlanta United FCA 2-2 17 1 6.3
14.07.2024 Chicago FireA 0-0
07.07.2024 AustinA 2-1 14 6.3
03.07.2024 CF MontrealH 2-0
ŞUT36
GOL1
xG2.8
xG FARKI-1.8under performing
DÖNÜŞÜM%2.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
1' · xG 0.042 90' · xG 0.079 38' · xG 0.039 62' · xG 0.206 46' · xG 0.075 44' · xG 0.023 89' · xG 0.077 71' · xG 0.082 70' · xG 0.025 56' · xG 0.025 76' · xG 0.055 73' · xG 0.129 59' · xG 0.015 57' · xG 0.435 40' · xG 0.025 25' · xG 0.073 61' · xG 0.423 · GOL 53' · xG 0.071 42' · xG 0.039 86' · xG 0.015 90' · xG 0.069 90' · xG 0.019 80' · xG 0.082 90' · xG 0.057 90' · xG 0.097 83' · xG 0.023 64' · xG 0.026 57' · xG 0.039 50' · xG 0.059 45' · xG 0.056 49' · xG 0.108 70' · xG 0.028 59' · xG 0.01 3' · xG 0.062 28' · xG 0.054 14' · xG 0.064
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 13 (%36) Açık oyun — 9 (%25) Korner — 6 (%17) Duran top — 4 (%11) Kontra atak — 3 (%8) Serbest vuruş — 1 (%3) 36 şut
  • Asist sonrası13%36
  • Açık oyun9%25
  • Korner6%17
  • Duran top4%11
  • Kontra atak3%8
  • Serbest vuruş1%3
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 13 (%36) Kafa — 12 (%33) Sağ ayak — 11 (%31) 36 şut
  • Sol ayak13%36
  • Kafa12%33
  • Sağ ayak11%31
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR36 şut
1-15' — 3 16-30' — 2 31-45' — 5 46-60' — 9 61-75' — 7 76-90+' — 10 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 76-90+'
  • 1-15' 3 %8
  • 16-30' 2 %6
  • 31-45' 5 %14
  • 46-60' 9 %25
  • 61-75' 7 %19
  • 76-90+' 10 %28
PİYASA DEĞERİ€2.20M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2025 · 82 maç
OH Leuven 27maç 2024–2025
New York City FC 33maç 2024
FK Crvena Zvezda 7maç 2022–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-12-31 Eintracht Braunschweig New York City FC Kiralıktan geri döndü31 Ara 2026
2026-01-21 Oud-Heverlee Leuven New York City FC Kiralıktan geri döndü21 Oca 2026
2025-01-31 New York City OH Leuven loan transfer
2024-02-19 Red Star New York City €8.00m
2022-09-15 Red Star U19 Red Star -
2022-09-14 Graficar Red Star U19 End of loan
2022-07-26 Red Star U19 Graficar loan transfer
2022-07-01 Red Star U17 Red Star U19 -
2020-07-01 Red Star U15 Red Star U17 -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 754 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.52. Bundesliga 2025
PERFORMANS41.7754 dk
KARARVeri yetersiz51/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet 58.3
Çizgi kanadı 58.0
Baskıcı forvet 54.5
Çizgi kanadı 47.9
Bağlantı kuran forvet 47.1
Baskıcı forvet 46.1
Role fit sinyali var ama confidence 81/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 147 oyuncu
Scout skoru %51
Performans %35
Dakika %57
Değer / getiri %14
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %74
Performans %56
Dakika %73
Değer / getiri %9
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.68 7.2 93
Kilit pas / 90 1.55 1.6 97
Performans skoru 41.7 76 55
Dakika güvenliği 40.5 76 53
Başarılı drible / 90 1.19 1.1 100
Asist / 90 0.12 0.32 38
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam