Devante Cole
Netherlands · Attacker

Devante Cole

YAŞ26
BOY170
KİLO56
DOĞUM YERİOss
LİGEredivisie
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.42 / 90
Şut52.08 / 90
Kilit pas83.33 / 90
Başarılı dripling52.08 / 90
Kazanılan ikili104.17 / 90
Rating6.88
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 32 forvetler
Gol — %0 (0.00) Şut — %52 (2.1) Asist — %84 (0.42) Kilit pas — %97 (3.33) Drible — %94 (2.08) İkili mücadele — %94 (%56) 70 ORT. % 0 52 84 97 94 94
  • Gol 0.00 %0
  • Şut 2.1 %52
  • Asist 0.42 %84
  • Kilit pas 3.33 %97
  • Drible 2.08 %94
  • İkili mücadele %56 %94
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 216 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Derde Divisie2017/2018 Zondag · Holland
🏆 KNVB Beker2016/2017 · Holland
🥈 Super Cup2017/2018 · Holland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 7 G+A
2020 5 2021 0 2022 1 2023 1 2024 5 2025 7 2026 1
GolAsist
2026/27 5 216 0 1 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieSparta Rotterdam 5 216 0 1 6.88
Şut5%60 isabet
Kilit pas8
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan10%56
Müdahale2
Faul14 kazanılan
İlk 1123 yedek
G+A / 900.42
2025/26 30 2.388 3 4 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieSparta Rotterdam 29 2.326 3 4 6.82
EredivisieTwente 1 62 0 0 6.30
Şut38%50 isabet
Kilit pas38
Drible34%38 başarı
İkili kazanılan60%39
Müdahale14
Faul611 kazanılan
Ofsayt7
İlk 1130
G+A / 900.26
2024/25 41 2.366 3 2 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieSparta Rotterdam 14 1.133 3 2 7.18
EredivisieTwente 17 803 0 0 6.81
UEFA Europa LeagueTwente 8 319 0 0 6.59
UEFA Champions LeagueTwente 2 111 0 0 6.60
Şut36%67 isabet
Kilit pas37
Drible39%45 başarı
İkili kazanılan76%46
Müdahale20
Faul815 kazanılan
Ofsayt12
İlk 112813 yedek
G+A / 900.19
Kart1
2023/24 28 525 0 1 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieTwente 28 525 0 1 6.75
Şut10%50 isabet
Kilit pas16
Drible9%38 başarı
İkili kazanılan24%38
Müdahale7
Faul25 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11226 yedek
G+A / 900.17
2022/23 29 915 0 1 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Reims 29 915 0 1 6.69
Şut22%55 isabet
Kilit pas19
Drible14%38 başarı
İkili kazanılan44%41
Müdahale18
Faul107 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11623 yedek
G+A / 900.1
Kart1
2021/22 27 1.078 0 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Reims 25 988 0 0 6.70
EredivisieHeerenveen 2 90 0 0 7.30
Şut10%60 isabet
Kilit pas19
Drible14%61 başarı
İkili kazanılan32%37
Müdahale11
Faul104 kazanılan
Ofsayt10
İlk 111215 yedek
Kart1
2020/21 33 2.727 4 1 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieHeerenveen 33 2.727 4 1 6.86
Şut40%65 isabet
Kilit pas48
Drible44%42 başarı
İkili kazanılan98%40
Müdahale28
Faul1317 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11321 yedek
G+A / 900.17
Kart2
TOPLAM GOL6
İLK 117754 yedek girdi
KART4
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 3 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %17
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 3 %50
  • 61-75' 1 %17
  • 76-90+' 1 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 78 4-3-3 — 20 3-4-1-2 — 8 3-5-2 — 5 3-4-2-1 — 4 5-3-2 — 4 119 maç
  • 4-2-3-178%66
  • 4-3-320%17
  • 3-4-1-28%7
  • 3-5-25%4
  • 3-4-2-14%3
  • 5-3-24%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 PEC ZwolleH 2-2 88 4 7.1
29.08.2026 ExcelsiorA 2-1 80 1 1 7.6
22.08.2026 UtrechtH 3-3
14.08.2026 TelstarA 1-3 33 6.3
09.08.2026 FeyenoordH 0-1 15 6.6
10.05.2026 TwenteA 4-0 19 6.3
03.05.2026 GO Ahead EaglesH 2-2 84 1 2 7.5
22.04.2026 TelstarA 4-1 88 1 7.7
05.04.2026 NAC BredaA 0-0 92 3 6.9
21.03.2026 FC VolendamH 2-0 79 4 6.9
14.03.2026 AjaxA 4-0 45 6.5
08.03.2026 PEC ZwolleH 1-1 92 3 6.7
28.02.2026 HeerenveenA 2-1 92 1 2 7.9
22.02.2026 AZ AlkmaarA 3-1 88 1 5.9
17.02.2026 NEC NijmegenH 1-1 84 7.2
07.02.2026 Fortuna SittardA 2-2 78 6.5
31.01.2026 GroningenH 2-0 87 1 6.7
25.01.2026 UtrechtA 0-1 95 1 6.7
18.01.2026 FeyenoordA 3-4 69 1 1 7.6
11.01.2026 HeraclesH 2-0 95 3 6.3
21.12.2025 FC VolendamA 0-1 75 3 7.2
14.12.2025 HeerenveenH 0-3 56 1 6.7
29.11.2025 NEC NijmegenA 3-1 52 4.9
22.11.2025 Fortuna SittardH 1-1 90 1 8.0
08.11.2025 PEC ZwolleA 1-0 90 6.3
02.11.2025 AZ AlkmaarH 0-1 89 1 6.7
25.10.2025 TelstarH 1-0 90 1 7.7
19.10.2025 GroningenA 0-2 69 6.3
04.10.2025 AjaxH 3-3 84 1 2 7.9
27.09.2025 HeraclesA 3-0 86 2 6.3
19.09.2025 TwenteH 1-5 90 6.6
14.09.2025 ExcelsiorA 0-1 89 2 6.7
31.08.2025 FeyenoordH 0-4 89 6.2
23.08.2025 GO Ahead EaglesA 0-3 90 3 6.9
10.08.2025 PEC ZwolleA 1-0 62 3 6.3
18.05.2025 PSV EindhovenH 1-3 90 6.7
14.05.2025 UtrechtA 1-1 86 7.0
10.05.2025 Almere City FCA 0-3 90 1 3 8.2
04.05.2025 TwenteH 0-2 90 1 6.6
27.04.2025 AjaxA 1-1 82 1 6.9
12.04.2025 HeerenveenH 3-1 82 1 2 7.3
06.04.2025 NEC NijmegenH 2-0 41 6.6
29.03.2025 Fortuna SittardA 0-3 90 1 2 8.3
15.03.2025 PEC ZwolleH 1-1 90 7.3
07.03.2025 NAC BredaA 1-1 90 2 7.2
02.03.2025 Willem IIH 4-0 76 1 1 3 8.2
14.02.2025 GO Ahead EaglesA 1-0 63 1 6.7
08.02.2025 FeyenoordA 3-0 86 4 7.5
02.02.2025 GroningenH 1-0 77 6.0
30.01.2025 BesiktasH 1-0
23.01.2025 Malmo FFA 2-3 18 6.7
19.01.2025 NAC BredaA 2-1
12.01.2025 Willem IIH 6-2 8 6.7
21.12.2024 AZ AlkmaarA 1-0 33 6.5
12.12.2024 Olympiakos PiraeusA 0-0 11 6.7
06.12.2024 PSV EindhovenA 6-1 59 5.9
01.12.2024 GO Ahead EaglesH 3-2 77 1 7.3
28.11.2024 Union St. GilloiseH 0-1 90 6.7
23.11.2024 Fortuna SittardA 1-2 31 6.6
10.11.2024 AjaxH 2-2
ŞUT71
GOL3
xG6.0
xG FARKI-3.0under performing
DÖNÜŞÜM%4.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
27' · xG 0.03 57' · xG 0.026 11' · xG 0.037 90' · xG 0.012 54' · xG 0.088 45' · xG 0.038 9' · xG 0.043 90' · xG 0.619 79' · xG 0.016 53' · xG 0.066 26' · xG 0.1 20' · xG 0.029 18' · xG 0.096 57' · xG 0.031 19' · xG 0.03 10' · xG 0.043 90' · xG 0.048 28' · xG 0.043 86' · xG 0.015 · GOL 81' · xG 0.025 54' · xG 0.023 29' · xG 0.029 90' · xG 0.057 83' · xG 0.096 56' · xG 0.054 38' · xG 0.212 45' · xG 0.032 39' · xG 0.368 56' · xG 0.048 21' · xG 0.025 13' · xG 0.064 79' · xG 0.052 75' · xG 0.421 57' · xG 0.037 30' · xG 0.031 21' · xG 0.052 17' · xG 0.031 16' · xG 0.023 55' · xG 0.603 · GOL 5' · xG 0.048 88' · xG 0.046 55' · xG 0.023 10' · xG 0.024 65' · xG 0.079 23' · xG 0.012 67' · xG 0.063 58' · xG 0.02 29' · xG 0.074 2' · xG 0.024 52' · xG 0.198 · GOL 49' · xG 0.036 19' · xG 0.116 18' · xG 0.082 2' · xG 0.017 72' · xG 0.03 58' · xG 0.035 32' · xG 0.158 88' · xG 0.193 20' · xG 0.087 16' · xG 0.045 50' · xG 0.043 23' · xG 0.03 6' · xG 0.054 53' · xG 0.084 42' · xG 0.107 1' · xG 0.197 71' · xG 0.031 51' · xG 0.039 39' · xG 0.021 25' · xG 0.022 90' · xG 0.242
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 37 (%52) Kontra atak — 14 (%20) Açık oyun — 10 (%14) Duran top — 4 (%6) Korner — 3 (%4) Taç sonrası — 3 (%4) 71 şut
  • Asist sonrası37%52
  • Kontra atak14%20
  • Açık oyun10%14
  • Duran top4%6
  • Korner3%4
  • Taç sonrası3%4
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 47 (%66) Sol ayak — 24 (%34) 71 şut
  • Sağ ayak47%66
  • Sol ayak24%34
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR71 şut
1-15' — 10 16-30' — 20 31-45' — 7 46-60' — 17 61-75' — 5 76-90+' — 12 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 20 16-30'
  • 1-15' 10 %14
  • 16-30' 20 %28
  • 31-45' 7 %10
  • 46-60' 17 %24
  • 61-75' 5 %7
  • 76-90+' 12 %17
PİYASA DEĞERİ€3.00M+66.7%
KAÇIRDIĞI MAÇ12
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 193 maç
Sparta Rotterdam 48maç 2024–2026
Twente 56maç 2023–2025
Reims 54maç 2021–2022
Heerenveen 35maç 2020–2021
Vitesse 2015–2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-08-18 Twente Sparta Rotterdam
2025-07-01 Sparta Rotterdam Twente
2025-01-31 Twente Sparta Rotterdam
2023-08-31 Reims Twente
2021-08-27 Heerenveen Reims € 2M
2018-08-31 Vitesse Heerenveen
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025 Kadro dışıŞüpheli 1 maç
11.2023 SakatlıkŞüpheli 1 maç
06.2023 Broken HandKadroda yok 5 maç
02.2023 Diz sakatlığıKadroda yok 1 maç
02.2023 SakatlıkKadroda yok 3 maç
10.2021 Baldır sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Eredivisie2026 · Sparta Rotterdam 1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2326 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.1Eredivisie 2025
PERFORMANS47.92326 dk
KARARVeri yetersiz61/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet 79.7
Çizgi kanadı 77.0
Baskıcı forvet 72.6
Pivot forvet 35.9
Çizgi kanadı 30.8
İçe kat eden kanat 30.3
Role fit sinyali var ama confidence 93/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 192 oyuncu
Scout skoru %75
Performans %54
Dakika %96
Değer / getiri %17
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %83
Performans %64
Dakika %96
Değer / getiri %16
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Ortalama rating 6.82 7.2 95
Kilit pas / 90 1.47 1.6 92
Performans skoru 47.9 76 63
Asist / 90 0.15 0.32 47
Pas hacmi / 90 23.87 34 70
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam