LİGEliteserien
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.50 / 90
Kilit pas10.50 / 90
Başarılı dripling10.50 / 90
Kazanılan ikili157.54 / 90
Rating6.75
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas
0.503.75
Kazanılan ikili
7.543.75
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 7 G+A
GolAsist
2026/27
9
251
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas4
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan18%75
Müdahale11
Faul25 kazanılan
İlk 1127 yedek
2025/26
32
2.611
5
2
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%50 isabet
Kilit pas31
Drible23%51 başarı
İkili kazanılan135%52
Müdahale53
Faul2648 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11302 yedek
G+A / 900.24
Kart3
Kaptan7maçta
2024/25
27
1.595
0
2
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%33 isabet
Kilit pas20
Drible12%48 başarı
İkili kazanılan76%47
Müdahale31
Faul1520 kazanılan
İlk 11189 yedek
G+A / 900.11
Kart1
2023/24
24
2.111
5
2
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%60 isabet
Kilit pas26
Drible16%48 başarı
İkili kazanılan87%49
Müdahale33
Faul1429 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı2
İlk 1124
G+A / 900.3
Kart2
2022/23
40
3.182
2
1
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%46 isabet
Kilit pas31
Drible25%52 başarı
İkili kazanılan173%55
Müdahale82
Faul2541 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11355 yedek
G+A / 900.08
Kart4
2021/22
28
2.445
2
2
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%12 isabet
Kilit pas39
Drible16%59 başarı
İkili kazanılan121%43
Müdahale43
Faul4147 kazanılan
İlk 1128
G+A / 900.15
Kart6
2020/21
27
2.309
4
2
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%36 isabet
Kilit pas33
Drible20%65 başarı
İkili kazanılan150%49
Müdahale62
Faul4254 kazanılan
İlk 1127
G+A / 900.23
Kart2
TOPLAM GOL5
İLK 114920 yedek girdi
KART4
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %40
- 31-45' 2 %40
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-140%59
- 4-3-321%31
- 4-4-23%4
- 4-1-3-22%3
- 4-1-4-11%1
- 4-2-2-21%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | FredrikstadA | 1-2 | 21 | 0 | 6.5 | ||
| 30.08.2026 | RosenborgH | 4-2 | 0↑ | – | – | ||
| 25.08.2026 | NEC NijmegenH | 3-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 19.08.2026 | NEC NijmegenA | 1-3 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 11.08.2026 | Union St. GilloiseH | 3-2 | 51↑ | – | 6.2 | ||
| 08.08.2026 | ValerengaA | 1-2 | 40↑ | – | 6.9 | ||
| 31.07.2026 | LillestromH | 4-0 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 26.07.2026 | SandefjordA | 0-3 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 17.07.2026 | FredrikstadH | 1-0 | 69 | 1 | 7.3 | ||
| 17.05.2026 | ExcelsiorHC | 2-3 | 79 | 1 | 6.7 | ||
| 10.05.2026 | TwenteA | 4-0 | 72 | – | 6.7 | ||
| 03.05.2026 | GO Ahead EaglesHC | 2-2 | 84 | – | 6.9 | ||
| 22.04.2026 | TelstarAC | 4-1 | 88 | – | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | PSV EindhovenHC | 0-2 | 88 | 1 | 6.5 | ||
| 05.04.2026 | NAC BredaA | 0-0 | 92 | – | 7.3 | ||
| 21.03.2026 | FC VolendamH | 2-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 14.03.2026 | AjaxA | 4-0 | 86 | – | 5.3 | ||
| 08.03.2026 | PEC ZwolleH | 1-1 | 92 | 2 | 6.7 | ||
| 28.02.2026 | HeerenveenA | 2-1 | 92 | 2 | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | AZ AlkmaarA | 3-1 | 70 | – | 7.2 | ||
| 17.02.2026 | NEC NijmegenH | 1-1 | 84 | 2 | 7.0 | ||
| 07.02.2026 | Fortuna SittardA | 2-2 | 89 | – | 6.6 | ||
| 31.01.2026 | GroningenH | 2-0 | 87 | – | 7.3 | ||
| 25.01.2026 | UtrechtA | 0-1 | 80 | 1 | 6.7 | ||
| 18.01.2026 | FeyenoordA | 3-4 | 90 | 2 | 5 | 8.6 | |
| 11.01.2026 | HeraclesH | 2-0 | 93 | 1 | 7.2 | ||
| 21.12.2025 | FC VolendamA | 0-1 | 89 | 2 | 7.2 | ||
| 14.12.2025 | HeerenveenHC | 0-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 07.12.2025 | NAC BredaHC | 1-0 | 45 | 1 | – | 6.7 | |
| 29.11.2025 | NEC NijmegenAC | 3-1 | 90 | 1 | – | 6.7 | |
| 22.11.2025 | Fortuna SittardH | 1-1 | 82 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 08.11.2025 | PEC ZwolleA | 1-0 | 88 | – | 6.7 | ||
| 02.11.2025 | AZ AlkmaarH | 0-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | AjaxH | 3-3 | 75 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 27.09.2025 | HeraclesA | 3-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 19.09.2025 | TwenteH | 1-5 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.09.2025 | ExcelsiorA | 0-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 31.08.2025 | FeyenoordH | 0-4 | 89 | – | 6.6 | ||
| 23.08.2025 | GO Ahead EaglesA | 0-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 17.08.2025 | UtrechtH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 09.08.2025 | PSV EindhovenA | 6-1 | 94 | – | 5.9 | ||
| 18.05.2025 | PSV EindhovenH | 1-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 14.05.2025 | UtrechtA | 1-1 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 10.05.2025 | Almere City FCA | 0-3 | 84 | – | 7.0 | ||
| 04.05.2025 | TwenteH | 0-2 | 69 | – | 6.2 | ||
| 27.04.2025 | AjaxA | 1-1 | 67 | – | 6.9 | ||
| 12.04.2025 | HeerenveenH | 3-1 | 24↑ | – | 7.2 | ||
| 06.04.2025 | NEC NijmegenH | 2-0 | 24↑ | 1 | 6.3 | ||
| 29.03.2025 | Fortuna SittardA | 0-3 | 25↑ | – | 7.0 | ||
| 26.01.2025 | AZ AlkmaarA | 1-2 | 52 | 1 | 6.5 | ||
| 19.01.2025 | WaalwijkH | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 11.01.2025 | HeraclesA | 1-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 22.12.2024 | AjaxH | 0-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 15.12.2024 | NEC NijmegenA | 1-1 | 76 | 4 | 7.0 | ||
| 07.12.2024 | NAC BredaH | 0-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 30.11.2024 | PEC ZwolleA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.11.2024 | AZ AlkmaarH | 1-2 | 80 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 09.11.2024 | GroningenA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.11.2024 | UtrechtH | 1-4 | 73 | – | 6.5 | ||
| 26.10.2024 | HeerenveenA | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 |
ŞUT30
GOL6
xG2.9
xG FARKI+3.1over performing
DÖNÜŞÜM%20.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası16%53
- Açık oyun5%17
- Serbest vuruş3%10
- Taç sonrası3%10
- Kontra atak2%7
- Duran top1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak21%70
- Sol ayak8%27
- Kafa1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR30 şut
- 1-15' 5 %17
- 16-30' 3 %10
- 31-45' 5 %17
- 46-60' 6 %20
- 61-75' 5 %17
- 76-90+' 6 %20
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 187 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-08-01
Odd
→
Sparta R.
€610k
Odd
→
Sparta R.
€610k
2017-11-03
Odd II
→
Odd
-
Odd II
→
Odd
-
2017-07-01
Gulset
→
Odd II
?
Gulset
→
Odd II
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2025
Kadro dışıŞüpheli
1 maç
10.2025
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
03.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
03.2025
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
05.2024
SakatlıkŞüpheli
9 maç
03.2024
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Eliteserien2021 · ODD Ballklubb
6sarı · 28 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2611 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.3Eredivisie 2025
PERFORMANS44.82611 dk
KARARİzlemeye değer63/100
FORM TRENDİStabil+0.0
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha
76.8
Top kapan ön libero
73.8
İleri sekiz
73.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 283 oyuncu
Scout skoru
%71
Performans
%61
Dakika
%95
Değer / getiri
%20
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%67
Dakika
%96
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
İkili mücadele kazanma
51.53
55
94
Performans skoru
44.8
76
59
Müdahale / 90
1.83
2.5
73
Gol / 90
0.17
0.18
94
Kilit pas / 90
1.07
1.3
82
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.00. Dakika delta +0.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Robin LodMinnesota United FC · 32
%95
6gol
4asist
54scout
Major League Soccer
Xaver SchlagerRB Leipzig · 28
%89
3gol
1asist
55scout
€10.00M
Bundesliga
João MarquesCasa Pia · 23
%84
1gol
0asist
55scout
€150K
Primeira Liga
Kiernan Dewsbury-HallEverton · 27
%84
7gol
4asist
61scout
Premier League
Mark SykesBristol City · 28
%80
4gol
1asist
52scout
Championship
Felipe LoyolaIndependiente · 25
%79
7gol
3asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Fredrik Pau Vilaseca ArdraaStromsgodset · 19
%60
2gol
3asist
69scout
Eliteserien
Tim WeahMarseille · 25
%60
2gol
2asist
61scout
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

