Marshall Munetsi
Zimbabwe · Attacker

Marshall Munetsi

YAŞ29
BOY188
KİLO83
KULÜPWolves
DOĞUM YERİBulawayo
LİGLeague Cup
BU SEZON2G · 0A
Gol20.66 / 90
Asist00.00 / 90
Şut72.32 / 90
Kilit pas31.00 / 90
Başarılı dripling20.66 / 90
Kazanılan ikili175.65 / 90
Rating7.15
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 95 orta sahalar
Kilit pas — %43 (1.00) Asist — %0 (0.00) Drible — %52 (0.66) Pas isabeti — %29 (%77) Top kapma — %70 (2.99) İkili mücadele — %67 (%52) 44 ORT. % 43 0 52 29 70 67
  • Kilit pas 1.00 %43
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.66 %52
  • Pas isabeti %77 %29
  • Top kapma 2.99 %70
  • İkili mücadele %52 %67
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 271 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 COSAFA Cup2018 South Africa · Africa
🥈 PSL2018/2019 · South-Africa · 2nd Place
🥈 League Cup2018 · South-Africa · 2nd Place
🥈 PSL2017/2018 · South-Africa · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 10 G+A
2020 1 2021 6 2022 10 2023 7 2024 9 2025 7 2026 2
GolAsist
2026/27 4 271 2 0 7.15
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipWolves 4 271 2 0 7.15
Şut7%43 isabet
Kilit pas3
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan17%52
Müdahale7
Faul73 kazanılan
Ofsayt1
İlk 114
G+A / 900.66
Kart1
2025/26 31 1.868 5 2 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Paris FC 17 982 4 1 6.74
Premier LeagueWolves 14 886 1 1 6.63
Şut27%52 isabet
Kilit pas10
Drible10%43 başarı
İkili kazanılan117%47
Müdahale36
Faul3018 kazanılan
Ofsayt5
İlk 112011 yedek
G+A / 900.34
Kart2
2024/25 33 2.773 6 3 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Reims 19 1.694 4 2 7.01
Premier LeagueWolves 14 1.079 2 1 6.87
Şut41%41 isabet
Kilit pas28
Drible9%41 başarı
İkili kazanılan180%52
Müdahale60
Faul4741 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11312 yedek
G+A / 900.29
Kart5
Kaptan4maçta
2023/24 27 2.178 4 3 6.89
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Reims 27 2.178 4 3 6.89
Şut35%46 isabet
Kilit pas12
Drible10%32 başarı
İkili kazanılan139%49
Müdahale61
Faul4526 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11252 yedek
G+A / 900.29
Kart5
2022/23 34 2.707 7 3 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Reims 34 2.707 7 3 6.94
Şut55%44 isabet
Kilit pas32
Drible20%51 başarı
İkili kazanılan174%50
Müdahale58
Faul6438 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11313 yedek
G+A / 900.33
Kart6
Kaptan1maçta
2021/22 24 1.885 5 1 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Reims 24 1.885 5 1 7.00
Şut28%50 isabet
Kilit pas7
Drible8%44 başarı
İkili kazanılan122%53
Müdahale34
Faul3921 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11204 yedek
G+A / 900.29
Kart7
2020/21 30 1.932 1 0 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Reims 30 1.932 1 0 6.86
Şut9%33 isabet
Kilit pas8
Drible15%68 başarı
İkili kazanılan124%56
Müdahale35
Faul3020 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11219 yedek
G+A / 900.05
Kart71
TOPLAM GOL30
İLK 1114223 yedek girdi
KART34
VAR5onu ilgilendiren karar
FORMA15
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR30 gol
1-15' — 7 16-30' — 8 31-45' — 6 46-60' — 2 61-75' — 3 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 16-30'
  • 1-15' 7 %23
  • 16-30' 8 %27
  • 31-45' 6 %20
  • 46-60' 2 %7
  • 61-75' 3 %10
  • 76-90+' 4 %13
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 43 4-3-3 — 32 3-4-2-1 — 22 3-5-2 — 11 3-4-1-2 — 9 4-1-4-1 — 8 125 maç
  • 4-2-3-143%34
  • 4-3-332%26
  • 3-4-2-122%18
  • 3-5-211%9
  • 3-4-1-29%7
  • 4-1-4-18%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
01.09.2026 West HamA 4-2 65 1 1 7.3
29.08.2026 Stoke CityH 4-1 77 1 6.4
22.08.2026 PrestonA 1-3 45 1 7.2
14.08.2026 BlackburnH 2-2 84 1 4 7.7
17.05.2026 Paris Saint GermainH 2-1 67 3 7.2
10.05.2026 RennesA 2-1
03.05.2026 Stade Brestois 29H 4-0 88 6.3
26.04.2026 LilleH 0-1 45 5.6
19.04.2026 MetzA 1-3
10.04.2026 MonacoH 4-1 89 1 1 6.9
05.04.2026 LorientA 1-1 90 1 1 7.3
22.03.2026 Le HavreH 3-2 90 1 7.0
15.03.2026 StrasbourgA 0-0 83 2 6.9
08.03.2026 LyonA 1-1 88 1 3 6.3
01.03.2026 NiceH 1-0 90 1 1 7.5
21.02.2026 ToulouseA 1-1 67 1 1 7.7
14.02.2026 LensH 0-5 73 1 5.9
08.02.2026 AuxerreA 0-0 42 6.5
31.01.2026 MarseilleH 2-2 51 1 7.0
25.01.2026 AngersH 0-0 10 6.3
18.01.2026 NantesA 1-2 9 6.7
03.12.2025 Nottingham ForestH 0-1 9 1 6.3
30.11.2025 Aston VillaA 1-0
22.11.2025 Crystal PalaceH 0-2 66 1 6.3
08.11.2025 ChelseaA 3-0 20 1 6.3
01.11.2025 FulhamA 3-0 90 1 7.0
26.10.2025 BurnleyH 2-3 84 1 2 6.9
18.10.2025 SunderlandA 2-0 90 2 6.7
05.10.2025 BrightonH 1-1 89 1 7.0
27.09.2025 TottenhamA 1-1 90 7.2
20.09.2025 LeedsH 1-3 45 2 6.3
13.09.2025 NewcastleA 1-0 24 6.2
30.08.2025 EvertonH 2-3 90 1 6.5
23.08.2025 BournemouthA 1-0 90 1 6.9
16.08.2025 Manchester CityH 0-4 99 6.6
25.05.2025 BrentfordH 1-1 87 1 2 7.6
20.05.2025 Crystal PalaceA 4-2 23 6.3
10.05.2025 BrightonH 0-2 90 3 7.0
02.05.2025 Manchester CityA 1-0 90 6.3
26.04.2025 LeicesterH 3-0 90 6.9
20.04.2025 Manchester UnitedA 0-1 90 6.5
13.04.2025 TottenhamH 4-2 90 1 7.2
05.04.2025 IpswichA 1-2 90 2 7.0
01.04.2025 West HamH 1-0 90 2 6.3
15.03.2025 SouthamptonA 1-2 69 6.9
08.03.2025 EvertonH 1-1 45 1 2 7.2
25.02.2025 FulhamH 1-2 90 1 6.9
22.02.2025 BournemouthA 0-1 90 1 1 7.2
16.02.2025 LiverpoolA 2-1 45 2 6.9
02.02.2025 NantesHC 1-2 90 6.9
25.01.2025 Paris Saint GermainA 1-1 90 1 7.2
19.01.2025 Le HavreH 1-1 90 1 1 7.3
11.01.2025 NiceH 2-4 90 1 6.9
04.01.2025 Saint EtienneAC 3-1 90 2 6.5
14.12.2024 MonacoH 0-0 90 1 6.9
08.12.2024 StrasbourgA 0-0 90 2 6.9
29.11.2024 LensH 0-2 80 1 6.9
23.11.2024 LyonHC 1-1 90 2 6.7
10.11.2024 Le HavreA 0-3 90 3 7.3
26.10.2024 Stade Brestois 29H 1-2 90 6.3
ŞUT41
GOL7
xG6.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%17.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
40' · xG 0.076 12' · xG 0.082 6' · xG 0.058 48' · xG 0.094 90' · xG 0.092 45' · xG 0.493 · GOL 34' · xG 0.086 20' · xG 0.021 85' · xG 0.1 21' · xG 0.065 70' · xG 0.076 3' · xG 0.056 49' · xG 0.028 84' · xG 0.243 55' · xG 0.139 74' · xG 0.054 2' · xG 0.065 47' · xG 0.105 90' · xG 0.233 63' · xG 0.711 · GOL 58' · xG 0.043 33' · xG 0.256 48' · xG 0.059 44' · xG 0.119 2' · xG 0.03 6' · xG 0.064 74' · xG 0.222 · GOL 33' · xG 0.073 39' · xG 0.654 · GOL 60' · xG 0.21 26' · xG 0.405 · GOL 76' · xG 0.164 52' · xG 0.045 11' · xG 0.109 66' · xG 0.014 59' · xG 0.036 57' · xG 0.059 22' · xG 0.013 18' · xG 0.43 · GOL 9' · xG 0.048 44' · xG 0.035 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 18 (%44) Açık oyun — 10 (%24) Korner — 7 (%17) Kontra atak — 4 (%10) Duran top — 2 (%5) 41 şut
  • Asist sonrası18%44
  • Açık oyun10%24
  • Korner7%17
  • Kontra atak4%10
  • Duran top2%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 21 (%51) Kafa — 10 (%24) Sol ayak — 9 (%22) Diğer — 1 (%2) 41 şut
  • Sağ ayak21%51
  • Kafa10%24
  • Sol ayak9%22
  • Diğer1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR41 şut
1-15' — 8 16-30' — 5 31-45' — 8 46-60' — 10 61-75' — 5 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 46-60'
  • 1-15' 8 %20
  • 16-30' 5 %12
  • 31-45' 8 %20
  • 46-60' 10 %24
  • 61-75' 5 %12
  • 76-90+' 5 %12
AKSİYON HARİTASI684 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 9 9 9 10 12 13 14
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %55 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 6 6 6 6
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %59 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 4 4 4 4 5 5
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %57 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 7 7 7
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %45 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR684
Pas 286 Pas — 286 (%46) Hava topu 93 Hava topu — 93 (%15) Top teması 64 Top teması — 64 (%10) Uzakl… 38 Uzaklaştırma — 38 (%6) Faul 36 Faul — 36 (%6) Top ka… 35 Top kazanma — 35 (%6) Müdahale — 27 (%4) Çalım — 19 (%3) İkili mücadele — 14 (%2) Top kaptırma — 13 (%2)
  • Pas286%46
  • Hava topu93%15
  • Top teması64%10
  • Uzaklaştırma38%6
  • Faul36%6
  • Top kazanma35%6
  • Müdahale27%4
  • Çalım19%3
  • İkili mücadele14%2
  • Top kaptırma13%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 183 maç
Wolves 32maç 2024–2026
Paris FC 17maç 2025
Zimbabwe 2018–2025
Reims 134maç 2020–2024
Orlando Pirates 2017–2018
Baroka FC 2016
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Paris FC Wolverhampton Wanderers Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Paris FC Wolves
2025-02-03 Stade Reims Wolves €18.00m
2025-02-03 Reims Wolves
2019-07-01 Orlando Pirates Stade Reims free transfer
2019-07-01 Orlando Pirates Reims
2017-07-30 Baroka FC Orlando Pirates End of loan
2017-07-04 Orlando Pirates Baroka FC loan transfer
2017-07-01 Baroka FC Orlando Pirates
2017-06-30 Baroka FC Orlando Pirates End of loan
2016-07-13 Orlando Pirates Baroka FC loan transfer
2016-07-01 FC Cape Town Orlando Pirates ?
2015-07-01 Blue Rangers FC FC Cape Town ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026 Baldır sakatlığıKadroda yok 6 maç
11.2024 Sarı kart cezasıKadroda yok 2 maç
04.2024 CezalıKadroda yok 2 maç
01.2024 SakatlıkKadroda yok 9 maç
11.2023 Broken noseKadroda yok 1 maç
01.2022 Kas sakatlığıKadroda yok 9 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Ligue 12020 · Reims 1kırmızı · 27 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 982 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU44.7Ligue 1 2025
PERFORMANS34.3982 dk
KARARVeri yetersiz51/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 59.0
İleri sekiz 58.9
Top kapan ön libero 56.8
Top kapan ön libero 55.8
Box-to-box orta saha 51.2
Derinden oyun kurucu 48.7
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 263 oyuncu
Scout skoru %41
Performans %41
Dakika %68
Değer / getiri %29
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %53
Performans %48
Dakika %77
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 70.9 82 86
Gol / 90 0.37 0.18 100
İkili mücadele kazanma 46.55 55 85
Performans skoru 34.3 76 45
Müdahale / 90 1.37 2.5 55
Başarılı drible / 90 0.55 1.2 46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam