Williot Swedberg
Sweden · Midfielder

Williot Swedberg

YAŞ21
BOY187
KİLO78
DOĞUM YERİStockholm
LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.93 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling20.93 / 90
Kazanılan ikili177.89 / 90
Rating6.63
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2026 · 23 forvetler
Gol — %0 (0.00) Şut — %5 (0.9) Asist — %0 (0.00) Kilit pas — %0 (0.00) Drible — %73 (0.93) İkili mücadele — %100 (%65) 30 ORT. % 0 5 0 0 73 100
  • Gol 0.00 %0
  • Şut 0.9 %5
  • Asist 0.00 %0
  • Kilit pas 0.00 %0
  • Drible 0.93 %73
  • İkili mücadele %65 %100
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 194 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
32. UEFA Europa League2025 · Celta Vigo · 10 maç 5gol32. 2asist53.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 Svenska Cupen2021/2022 · Sweden · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 15 G+A
2021 2 2022 4 2023 5 2024 9 2025 15 2026 0
GolAsist
2026/27 4 194 0 0 6.64
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaCelta Vigo 4 194 0 0 6.63
Şut2%100 isabet
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan17%65
Müdahale5
Faul29 kazanılan
İlk 1131 yedek
2025/26 42 1.874 9 6 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaCelta Vigo 31 1.293 5 4 6.72
UEFA Europa LeagueCelta Vigo 11 581 4 2 7.22
Şut27%78 isabet
Kilit pas16
Drible12%35 başarı
İkili kazanılan105%46
Müdahale44
Faul3745 kazanılan
Ofsayt8
İlk 112121 yedek
G+A / 900.72
Kart5
2024/25 34 1.347 4 5 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaCelta Vigo 33 1.347 4 5 6.72
Şut24%62 isabet
Kilit pas16
Drible9%24 başarı
İkili kazanılan72%45
Müdahale23
Faul2132 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111519 yedek
G+A / 900.6
Kart1
2023/24 31 449 5 0 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaCelta Vigo 31 449 5 0 6.87
Şut10%60 isabet
Kilit pas3
Drible7%54 başarı
İkili kazanılan32%52
Müdahale9
Faul611 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11427 yedek
G+A / 901.0
Kart1
2022/23 48 789 4 0 7.06
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanHammarby FF 10 737 4 0 7.09
La LigaCelta Vigo 38 52 0 0 6.65
Şut14%64 isabet
Kilit pas7
Drible9%43 başarı
İkili kazanılan62%55
Müdahale21
Faul1029 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11939 yedek
G+A / 900.46
Kart3
2021/22 20 766 2 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanHammarby FF 20 766 2 0 6.75
Şut15%27 isabet
Kilit pas8
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan60%46
Müdahale18
Faul2125 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11812 yedek
G+A / 900.23
Kart2
TOPLAM GOL19
İLK 1145108 yedek girdi
KART11
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR19 gol
1-15' — 3 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 3 61-75' — 4 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 76-90+'
  • 1-15' 3 %16
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %11
  • 46-60' 3 %16
  • 61-75' 4 %21
  • 76-90+' 7 %37
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-3 — 61 4-4-2 — 34 3-4-2-1 — 18 4-1-3-2 — 12 4-3-3 — 8 5-3-2 — 8 141 maç
  • 3-4-361%43
  • 4-4-234%24
  • 3-4-2-118%13
  • 4-1-3-212%9
  • 4-3-38%6
  • 5-3-28%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
03.09.2026 Real SociedadA 0-0 63 0 6.2
30.08.2026 Athletic ClubH 0-2 57 2 6.7
27.08.2026 OsasunaH 1-2 65 6.9
22.08.2026 ValenciaA 0-0 9 6.7
23.05.2026 SevillaH 1-0 65 2 6.3
17.05.2026 Athletic ClubA 1-1 74 1 1 7.3
12.05.2026 LevanteH 2-3 25 6.7
09.05.2026 Atletico MadridA 0-1 77 1 6.9
03.05.2026 ElcheH 3-1 20 1 6.9
22.04.2026 BarcelonaA 1-0 29 6.7
16.04.2026 SC FreiburgH 1-3 36 1 6.7
12.04.2026 OviedoH 0-3 60 6.6
09.04.2026 SC FreiburgA 3-0 45 6.3
05.04.2026 ValenciaA 2-3 45 1 1 2 7.9
31.03.2026 PolandH 3-2
22.03.2026 AlavesH 3-4
19.03.2026 LyonA 0-2 45 1 6.2
15.03.2026 Real BetisA 1-1 26 6.3
12.03.2026 LyonH 1-1 66 1 7.9
06.03.2026 Real MadridH 1-2 69 1 1 7.2
01.03.2026 GironaA 1-2 30 6.5
26.02.2026 PAOKH 1-0 77 1 1 7.9
22.02.2026 MallorcaH 2-0 48 6.2
19.02.2026 PAOKA 1-2 66 1 3 7.6
14.02.2026 EspanyolA 2-2 70 6.3
06.02.2026 OsasunaH 1-2 30 1 6.2
01.02.2026 GetafeA 0-0 68 7.2
25.01.2026 Real SociedadA 3-1 18 2 6.3
22.01.2026 LilleH 2-1 71 1 1 7.9
18.01.2026 Rayo VallecanoH 3-0 28 6.9
12.01.2026 SevillaA 0-1 32 2 6.9
03.01.2026 ValenciaH 4-1 28 6.5
20.12.2025 OviedoA 0-0 77 1 6.9
14.12.2025 Athletic ClubH 2-0 76 1 1 7.2
11.12.2025 BolognaH 1-2 67 1 7.5
07.12.2025 Real MadridA 0-2 45 2 3 8.2
30.11.2025 EspanyolH 0-1 11 6.3
27.11.2025 LudogoretsA 3-2
05.10.2025 Atletico MadridH 1-1 63 6.5
02.10.2025 PAOKH 3-1 74 1 3 7.9
28.09.2025 ElcheA 2-1 23 6.5
25.09.2025 VfB StuttgartA 2-1 34 6.3
14.09.2025 GironaH 1-1
31.08.2025 VillarrealH 1-1 20 6.5
27.08.2025 Real BetisH 1-1 46 6.3
23.08.2025 MallorcaA 1-1 33 1 6.5
17.08.2025 GetafeH 0-2 57 6.3
24.05.2025 GetafeA 1-2 17 1 7.2
18.05.2025 Rayo VallecanoH 1-2 79 1 7.5
13.05.2025 Real SociedadA 0-1 13 6.7
10.05.2025 SevillaH 3-2 70 1 6.2
04.05.2025 Real MadridA 3-2 25 1 1 7.5
23.04.2025 VillarrealH 3-0
19.04.2025 BarcelonaA 4-3 60 6.2
12.04.2025 EspanyolH 0-2 19 6.7
05.04.2025 MallorcaA 1-2 11 1 6.9
01.03.2025 GironaA 2-2 17 1 7.0
21.02.2025 OsasunaH 1-0 86 1 6.9
15.02.2025 Atletico MadridA 1-1 72 1 7.0
08.02.2025 Real BetisH 3-2 30 1 1 7.2
ŞUT26
GOL5
xG4.6
xG FARKI+0.4over performing
DÖNÜŞÜM%19.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
5' · xG 0.104 · GOL 58' · xG 0.553 6' · xG 0.138 81' · xG 0.324 · GOL 56' · xG 0.12 45' · xG 0.204 78' · xG 0.11 90' · xG 0.042 90' · xG 0.109 50' · xG 0.03 85' · xG 0.022 74' · xG 0.068 51' · xG 0.024 80' · xG 0.109 71' · xG 0.066 90' · xG 0.991 · GOL 60' · xG 0.03 54' · xG 0.251 · GOL 48' · xG 0.298 · GOL 43' · xG 0.292 76' · xG 0.118 90' · xG 0.034 81' · xG 0.191 54' · xG 0.035 53' · xG 0.107 11' · xG 0.249
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 20 (%77) Açık oyun — 3 (%12) Kontra atak — 3 (%12) 26 şut
  • Asist sonrası20%77
  • Açık oyun3%12
  • Kontra atak3%12
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 19 (%73) Sol ayak — 6 (%23) Kafa — 1 (%4) 26 şut
  • Sağ ayak19%73
  • Sol ayak6%23
  • Kafa1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR26 şut
1-15' — 3 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 9 61-75' — 2 76-90+' — 10 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 76-90+'
  • 1-15' 3 %12
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %8
  • 46-60' 9 %35
  • 61-75' 2 %8
  • 76-90+' 10 %38
AKSİYON HARİTASI1185 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 10 10 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 13 13 13 14 14 15 15 15 16 17 17 17 17 18 19 20 22 25 25 27 28 28 31 32 35 65
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %56 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 7 8 8 8 8 8 9 9 10 10 10 10 11 11 11 12 12 12 12 13 14 15 15 15 21 23 25 27 29 48
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %60 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 7 7 10 10 10 10 12 12 13 15
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %55 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 4 4 4 4 5 5 5 5 6 6 6 7 7 7 9 11 11 12 12 12 14 18
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %47 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1185
Pas 624 Pas — 624 (%56) Top teması 106 Top teması — 106 (%10) Faul 106 Faul — 106 (%10) Top kaz… 59 Top kazanma — 59 (%5) Müdahale 59 Müdahale — 59 (%5) Çalım 46 Çalım — 46 (%4) Hava topu — 34 (%3) Top kaptırma — 29 (%3) İkili mücadele — 28 (%3) Uzaklaştırma — 16 (%1)
  • Pas624%56
  • Top teması106%10
  • Faul106%10
  • Top kazanma59%5
  • Müdahale59%5
  • Çalım46%4
  • Hava topu34%3
  • Top kaptırma29%3
  • İkili mücadele28%3
  • Uzaklaştırma16%1
PİYASA DEĞERİ€15.00M+200.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ22
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 179 maç
Celta Vigo 148maç 2022–2026
Sweden U21 2023–2025
Sweden 1maç 2024
Sweden U19 2022–2024
Hammarby FF 30maç 2021–2022
IK Frej 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01 Hammarby Celta de Vigo €5.50m
2021-08-11 Hammarby IF U17 Hammarby -
2021-08-10 Hammarby TFF Hammarby IF U17 End of loan
2021-01-08 Hammarby IF U17 Hammarby TFF loan transfer
2020-11-30 IK Frej Täby Hammarby IF U17 End of loan
2020-08-01 Hammarby IF U17 IK Frej Täby loan transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026 Baldır sakatlığıKadroda yok 1 maç
01.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
11.2025 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 12 maç
08.2025 Injured DoubtfulKadroda yok 1 maç
03.2025 Kas sakatlığıKadroda yok 4 maç
03.2025 SakatlıkKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Copa del Rey2024 · Celta Vigo 2sarı · 3 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1293 dk

Takip listesi: Dengeli orta saha profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.2La Liga 2025
PERFORMANS51.01293 dk
KARARVeri yetersiz62/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 75.4
Box-to-box orta saha 73.5
Numara 10 69.2
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 262 oyuncu
Scout skoru %92
Performans %72
Dakika %63
Değer / getiri %15
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %77
Dakika %82
Değer / getiri %9
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Asist / 90 0.28 0.28 100
Performans skoru 51 76 67
Müdahale / 90 1.74 1.8 97
Ortalama rating 6.72 7.2 93
Gol / 90 0.35 0.22 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam