BU SEZON7G · 2A
Gol70.29 / 90
Asist20.08 / 90
Şut361.50 / 90
Kilit pas120.50 / 90
Başarılı dripling170.71 / 90
Kazanılan ikili853.55 / 90
Rating6.70
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 109 orta sahalar
- Kilit pas 0.50 %13
- Asist 0.08 %47
- Drible 0.71 %48
- Pas isabeti %80 %29
- Top kapma 1.96 %20
- İkili mücadele %45 %21
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2154 dakika oynadı.
2025/26
31
2.154
7
2
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%42 isabet
Kilit pas12
Drible17%49 başarı
İkili kazanılan85%45
Müdahale34
Faul2225 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11256 yedek
G+A / 900.38
Kart4
TOPLAM GOL0
İLK 1100 yedek girdi
MAÇ GEÇMİŞİ31 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | FC AndorraA | 5-1 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 03.05.2026 | ValladolidH | 2-1 | 66 | 2 | 6.3 | ||
| 27.04.2026 | CadizA | 1-2 | 89 | 1 | 6.3 | ||
| 17.04.2026 | LeganesH | 2-0 | 72 | 1 | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | MalagaA | 2-0 | 82 | – | 6.2 | ||
| 05.04.2026 | HuescaH | 2-1 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 02.04.2026 | Granada CFH | 2-0 | 80 | – | 6.7 | ||
| 29.03.2026 | EibarA | 3-1 | 58 | 2 | 6.2 | ||
| 22.03.2026 | Sporting GijonH | 1-0 | 76 | 1 | 3 | 8.3 | |
| 16.03.2026 | AlbaceteA | 2-1 | 76 | – | 6.2 | ||
| 08.03.2026 | AD Ceuta FCH | 4-0 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 07.02.2026 | BurgosH | 0-0 | 81 | 1 | 6.3 | ||
| 30.01.2026 | Real Sociedad IIA | 1-1 | 89 | – | 6.2 | ||
| 24.01.2026 | CordobaH | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 18.01.2026 | Racing SantanderA | 4-1 | 59 | – | 6.7 | ||
| 10.01.2026 | Deportivo La CorunaH | 1-1 | 45↑ | 3 | 6.0 | ||
| 04.01.2026 | ZaragozaA | 1-2 | 18↑ | 1 | 6.2 | ||
| 14.11.2025 | ValladolidA | 0-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | Racing SantanderH | 3-1 | 86 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 02.11.2025 | Sporting GijonA | 0-0 | 28↑ | – | 6.5 | ||
| 24.10.2025 | HuescaA | 1-1 | 89 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 19.10.2025 | EibarH | 3-1 | 79 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 10.10.2025 | Granada CFA | 0-0 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | CadizH | 1-0 | 90 | 3 | 6.7 | ||
| 27.09.2025 | AlmeriaH | 0-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | LeganesA | 0-1 | 88 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 12.09.2025 | Real Sociedad IIH | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 07.09.2025 | BurgosA | 0-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 31.08.2025 | MalagaH | 0-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 25.08.2025 | CordobaA | 1-3 | 79 | 1 | 4 | 7.5 | |
| 17.08.2025 | FC AndorraH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 |
ŞUT42
GOL7
xG0.0
xG FARKI+7.0over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası26%62
- Korner8%19
- Kontra atak3%7
- Duran top3%7
- Açık oyun1%2
- Taç sonrası1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak31%74
- Sol ayak8%19
- Kafa3%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR42 şut
- 1-15' 5 %12
- 16-30' 15 %36
- 31-45' 8 %19
- 46-60' 8 %19
- 61-75' 2 %5
- 76-90+' 4 %10
PİYASA DEĞERİ€250K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 31 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2154 dk
Takip listesi: Dengeli orta saha profili
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.0Segunda División 2025
PERFORMANS34.12154 dk
KARARVeri yetersiz60/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha
68.9
İleri sekiz
68.0
Top kapan ön libero
67.7
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru
%67
Performans
%54
Dakika
%84
Değer / getiri
%96
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%47
Dakika
%92
Değer / getiri
%95
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Gol / 90
0.29
0.18
100
İkili mücadele kazanma
44.5
55
81
Müdahale / 90
1.42
2.5
57
Performans skoru
34.1
76
45
Başarılı drible / 90
0.71
1.2
59
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Woo-Yeong JeongUnion Berlin · 26
%95
3gol
1asist
52scout
€3.50M
Bundesliga
Marshall MunetsiParis FC · 29
%89
4gol
1asist
45scout
Ligue 1
Horacio TijanovichSan Martin S.J. · 29
%70
2gol
0asist
45scout
Liga Profesional Argentina
Ruben Loftus-CheekAC Milan · 29
%70
3gol
1asist
47scout
€10.00M
Serie A
Etta EyongLevante · 22
%66
6gol
1asist
57scout
La Liga
Mauro ArambarriGetafe · 30
%66
6gol
2asist
49scout
€10.00M
La Liga
Emirhan AcarBandırmaspor · 20
%63
2gol
0asist
56scout
1. Lig
Ryan YatesNottingham Forest · 28
%60
2gol
1asist
41scout
€8.00M
UEFA Europa League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
Atl. Madrileño
Antequera CF
Las Palmas Atl.
Las Palmas U19