Argentina · Attacker
Horacio Gabriel Tijanovich
LİGLiga Profesional Argentina
BU SEZON0G · 2A
Asist20.20 / 90
Şut111.10 / 90
Kilit pas101.00 / 90
Başarılı dripling30.30 / 90
Kazanılan ikili656.47 / 90
Rating6.66
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 73 forvetler
- Gol 0.00 %0
- Şut 1.1 %7
- Asist 0.20 %79
- Kilit pas 1.00 %47
- Drible 0.30 %12
- İkili mücadele %54 %97
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 904 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Copa ArgentinaNone · Argentina · 2nd Place
🥈
Copa Argentina2018 · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
20
904
0
2
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%73 isabet
Kilit pas10
Drible3%27 başarı
İkili kazanılan65%54
Müdahale12
Faul1230 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11119 yedek
G+A / 900.2
Kart4
2025/26
23
1.263
2
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%39 isabet
Kilit pas7
Drible10%29 başarı
İkili kazanılan94%45
Müdahale18
Faul1445 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı1
İlk 11158 yedek
G+A / 900.14
Kart3
2023/24
12
145
0
0
6.46
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas3
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan9%36
Faul25 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11111 yedek
Kart1
2022/23
28
1.219
1
1
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%33 isabet
Kilit pas17
Drible9%33 başarı
İkili kazanılan70%41
Müdahale10
Faul1633 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111117 yedek
G+A / 900.15
Kart7
2021/22
20
893
2
1
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%47 isabet
Kilit pas9
Drible9%33 başarı
İkili kazanılan73%51
Müdahale12
Faul831 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11911 yedek
G+A / 900.3
2020/21
8
17
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan3%75
Müdahale2
TOPLAM GOL21 penaltı
İLK 111910 yedek girdi
KART4
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %50
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-113%50
- 4-4-26%23
- 4-4-1-13%12
- 3-4-2-12%8
- 3-4-31%4
- 3-5-21%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Talleres CordobaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2026 | TigreA | 2-1 | 67 | 1 | 7.2 | ||
| 16.08.2026 | Instituto CordobaH | 0-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 11.08.2026 | Union Santa FeA | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 04.08.2026 | San LorenzoH | 1-0 | 78 | 1 | 7.2 | ||
| 31.07.2026 | Atletico TucumanH | 0-2 | 62 | – | 6.3 | ||
| 24.07.2026 | Gimnasia M.A | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | Boca JuniorsH | 1-2 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 24.04.2026 | LanusA | 0-0 | 32↑ | 1 | 6.9 | ||
| 20.04.2026 | PlatenseH | 4-3 | 21↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 23.03.2026 | Estudiantes L.P.A | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.03.2026 | Deportivo RiestraH | 1-0 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 12.03.2026 | Defensa Y JusticiaA | 1-1 | 79 | 1 | 6.2 | ||
| 28.02.2026 | IndependienteA | 2-0 | 57 | 1 | 7.0 | ||
| 24.02.2026 | Talleres CordobaH | 2-0 | 28↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 22.02.2026 | TigreH | 0-0 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 16.02.2026 | Instituto CordobaA | 2-0 | 68 | – | 6.2 | ||
| 07.02.2026 | Union Santa FeH | 1-0 | 72 | 1 | 7.0 | ||
| 31.01.2026 | San LorenzoA | 1-0 | 63 | 3 | 6.2 | ||
| 28.01.2026 | Atletico TucumanA | 0-0 | 79 | 1 | 6.9 | ||
| 15.11.2025 | AldosiviA | 4-2 | 80 | – | 6.2 | ||
| 09.11.2025 | LanusH | 1-1 | 77 | – | 6.7 | ||
| 02.11.2025 | Godoy CruzA | 0-0 | 97 | – | 6.5 | ||
| 19.10.2025 | IndependienteH | 1-0 | 91 | – | 6.3 | ||
| 10.10.2025 | San LorenzoA | 0-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 04.10.2025 | Instituto CordobaH | 0-0 | 87 | 2 | 6.7 | ||
| 11.09.2025 | Belgrano CordobaA | 0-0 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 31.08.2025 | River PlateA | 2-0 | 61 | 3 | 6.0 | ||
| 19.08.2025 | Talleres CordobaA | 0-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 09.08.2025 | Sarmiento JuninH | 0-1 | 82 | 3 | 6.5 | ||
| 26.07.2025 | Rosario CentralA | 0-0 | 84 | 2 | 6.9 | ||
| 22.07.2025 | Deportivo RiestraH | 3-2 | 77 | 2 | 2 | 7.9 | |
| 13.07.2025 | Atletico TucumanA | 2-1 | 84 | 2 | 7.3 | ||
| 20.04.2025 | Godoy CruzH | 1-0 | 52 | – | 6.3 | ||
| 13.04.2025 | IndependienteA | 2-0 | 10↑ | 2 | 6.5 | ||
| 05.04.2025 | San LorenzoH | 0-1 | 67 | – | 7.2 | ||
| 29.03.2025 | Instituto CordobaA | 1-0 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 18.03.2025 | PlatenseH | 0-2 | 22↑ | 1 | 6.6 | ||
| 23.02.2025 | River PlateH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2025 | Gimnasia L.P.A | 1-0 | 65 | – | 6.3 | ||
| 06.02.2025 | Sarmiento JuninA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.01.2025 | Deportivo RiestraA | 0-0 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 25.01.2025 | Atletico TucumanH | 0-1 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 29.05.2023 | Rosario CentralH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2023 | Estudiantes L.P.A | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.05.2023 | San LorenzoH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.05.2023 | Colon Santa FeA | 2-0 | 5↑ | – | – | ||
| 29.04.2023 | Barracas CentralH | 0-0 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 23.04.2023 | Instituto CordobaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.04.2023 | Central Cordoba de SantiagoH | 1-0 | 8↑ | 1 | 6.2 | ||
| 12.04.2023 | Defensa Y JusticiaH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 27.02.2023 | IndependienteH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.02.2023 | Newells Old BoysA | 2-0 | 24↑ | 2 | 6.7 | ||
| 12.02.2023 | Gimnasia L.P.H | 0-0 | 22↑ | – | 6.5 | ||
| 07.02.2023 | HuracanA | 3-2 | 78 | 1 | 6.2 | ||
| 05.10.2022 | Atletico TucumanA | 2-1 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 01.10.2022 | Defensa Y JusticiaH | 0-0 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 25.09.2022 | Rosario CentralA | 1-1 | 87 | 1 | 6.6 | ||
| 18.09.2022 | Racing ClubH | 0-1 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 14.09.2022 | Union Santa FeH | 1-0 | 30↑ | – | 6.6 |
ŞUT14
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%36
- Kontra atak3%21
- Açık oyun3%21
- Serbest vuruş1%7
- Duran top1%7
- Korner1%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak7%50
- Sol ayak4%29
- Kafa3%21
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
- 1-15' 1 %7
- 16-30' 4 %29
- 31-45' 5 %36
- 46-60' 3 %21
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %7
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 111 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 1263 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU44.7Liga Profesional Argentina 2025
PERFORMANS25.51263 dk
KARARVeri yetersiz50/100
FORM TRENDİStabil+2.3
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
50.8
İleri sekiz
49.8
Numara 10
47.7
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 454 oyuncu
Scout skoru
%43
Performans
%22
Dakika
%77
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%53
Performans
%34
Dakika
%81
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.44
1.4
100
Performans skoru
52.4
76
69
Ortalama rating
6.62
7.2
92
Asist / 90
0.32
0.2
100
Müdahale / 90
1.12
2
56
Pas hacmi / 90
15.37
72
21
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.18. Dakika delta +33.2.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Noah CadiouLorient · 27
%95
2gol
1asist
54scout
Ligue 1
Kreshnik KrasniqiStromsgodset · 25
%85
2gol
0asist
56scout
Eliteserien
Youssouf DiarraCadiz · 27
%66
1gol
1asist
59scout
€800K
Segunda División
William KirkSilkeborg
%64
1gol
1asist
46scout
Superliga
Maximiliano AmarfilIndepend. Rivadavia · 24
%64
1gol
2asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Ale GarcíaLas Palmas
%62
7gol
2asist
56scout
€250K
Segunda División
Emmanuel AgyemangWolfsberger AC · 21
%60
0gol
0asist
60scout
€800K
Bundesliga
Benjamin OldSaint Etienne · 23
%60
1gol
2asist
69scout
€700K
Ligue 2
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



