Leandro Barreiro
Luxembourg · Midfielder

Leandro Barreiro

YAŞ25
BOY174
KİLO67
KULÜPBenfica
DOĞUM YERİErpeldange
LİGPrimeira Liga
BU SEZON2G · 1A
Gol20.53 / 90
Asist10.27 / 90
Şut61.60 / 90
Kilit pas41.07 / 90
Başarılı dripling20.53 / 90
Kazanılan ikili153.99 / 90
Rating7.11
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2026 · 71 orta sahalar
Kilit pas — %57 (1.07) Asist — %70 (0.27) Drible — %54 (0.53) Pas isabeti — %43 (%82) Top kapma — %19 (1.60) İkili mücadele — %17 (%41) 43 ORT. % 57 70 54 43 19 17
  • Kilit pas 1.07 %57
  • Asist 0.27 %70
  • Drible 0.53 %54
  • Pas isabeti %82 %43
  • Top kapma 1.60 %19
  • İkili mücadele %41 %17
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 338 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 UEFA Europa League2026 · Benfica · 3 maç 1asist1.
13. Primeira Liga2025 · Benfica · 31 maç 5asist13.
18. FIFA Club World Cup2025 · Benfica · 4 maç 2gol18.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Taça da Liga2024/2025 · Portugal
🥈 Primeira Liga2024/2025 · Portugal · 2nd Place
🥈 Taça de Portugal2024/2025 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 12 G+A
2020 4 2021 3 2022 7 2023 5 2024 4 2025 12 2026 3
GolAsist
2026/27 4 338 2 1 7.11
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaBenfica 4 338 2 1 7.11
Şut6%83 isabet
Kilit pas4
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan15%41
Müdahale5
Faul75 kazanılan
İlk 114
G+A / 900.8
2025/26 50 2.840 7 5 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaBenfica 32 1.759 3 4 6.70
UEFA Champions LeagueBenfica 14 780 2 1 6.79
FIFA Club World CupBenfica 4 301 2 0 7.33
Şut25%68 isabet
Kilit pas26
Drible14%45 başarı
İkili kazanılan179%53
Müdahale56
Faul5473 kazanılan
Ofsayt8
İlk 112921 yedek
G+A / 900.38
Kart3
2024/25 42 1.674 3 1 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaBenfica 30 1.219 3 1 6.91
UEFA Champions LeagueBenfica 10 275 0 0 6.67
World Cup - Qualification EuropeLuxembourg 2 180 0 0 6.70
Şut17%65 isabet
Kilit pas19
Drible12%48 başarı
İkili kazanılan123%53
Müdahale44
Faul3939 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111527 yedek
G+A / 900.22
Kart7
2023/24 31 2.607 4 1 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaFSV Mainz 05 31 2.607 4 1 7.00
Şut25%60 isabet
Kilit pas20
Drible16%53 başarı
İkili kazanılan175%51
Müdahale66
Faul5752 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11292 yedek
G+A / 900.17
Kart8
2022/23 33 2.144 4 3 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaFSV Mainz 05 33 2.144 4 3 6.91
Şut27%52 isabet
Kilit pas16
Drible5%36 başarı
İkili kazanılan138%51
Müdahale61
Faul4833 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11258 yedek
G+A / 900.29
Kart5
2021/22 33 1.790 1 2 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaFSV Mainz 05 33 1.790 1 2 6.86
Şut24%42 isabet
Kilit pas13
Drible5%38 başarı
İkili kazanılan120%53
Müdahale63
Faul4127 kazanılan
İlk 112013 yedek
G+A / 900.15
Kart3
2020/21 33 2.310 2 2 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaFSV Mainz 05 33 2.310 2 2 6.87
Şut27%41 isabet
Kilit pas18
Drible5%36 başarı
İkili kazanılan156%50
Müdahale58
Faul6447 kazanılan
İlk 11276 yedek
G+A / 900.16
Kart5
TOPLAM GOL26
İLK 1115071 yedek girdi
KART37
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR26 gol
1-15' — 5 16-30' — 2 31-45' — 5 46-60' — 3 61-75' — 5 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 76-90+'
  • 1-15' 5 %19
  • 16-30' 2 %8
  • 31-45' 5 %19
  • 46-60' 3 %12
  • 61-75' 5 %19
  • 76-90+' 6 %23
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 60 4-2-3-1 — 60 3-5-2 — 32 4-3-3 — 31 3-4-1-2 — 7 4-4-2 — 7 197 maç
  • 3-4-2-160%30
  • 4-2-3-160%30
  • 3-5-232%16
  • 4-3-331%16
  • 3-4-1-27%4
  • 4-4-27%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 MaritimoA 0-3 89 2 2 9.1
31.08.2026 EstorilH 2-1 90 1 6.2
17.08.2026 Casa PiaA 0-7 83 1 2 6.3
09.08.2026 Academico ViseuH 2-2 76 1 6.9
16.05.2026 EstorilA 1-3 14 6.3
11.05.2026 SC BragaH 2-2 76 1 6.6
02.05.2026 FamalicaoA 2-2 98 6.3
25.04.2026 MoreirenseH 4-1 81 1 1 1 8.5
19.04.2026 Sporting CPA 1-2 90 1 6.5
12.04.2026 NacionalH 2-0 89 1 7.2
21.03.2026 GuimaraesH 3-0 84 6.3
14.03.2026 AroucaA 1-2 91 1 6.5
08.03.2026 FC PortoH 2-2 22 1 1 7.3
02.03.2026 GIL VicenteA 1-2 69 6.6
25.02.2026 Real MadridA 2-1 88 1 6.3
21.02.2026 AVSH 3-0
17.02.2026 Real MadridH 0-1 94 6.6
13.02.2026 Santa ClaraA 1-2 88 1 6.3
08.02.2026 AlvercaH 2-1 84 7.3
01.02.2026 TondelaA 0-0 92 6.3
28.01.2026 Real MadridH 4-2 83 1 6.9
25.01.2026 EstrelaH 4-0 42 7.5
21.01.2026 JuventusA 2-0 90 6.9
17.01.2026 Rio AveA 0-2 90 1 2 8.2
03.01.2026 EstorilH 3-1 92 1 7.0
28.12.2025 SC BragaA 2-2 80 6.5
14.12.2025 MoreirenseA 0-4 45 6.7
10.12.2025 NapoliH 2-0 89 1 1 7.5
05.12.2025 Sporting CPH 1-1 90 6.5
29.11.2025 NacionalA 1-2 77 2 4.9
25.11.2025 AjaxA 0-2 89 1 1 7.7
14.11.2025 GermanyH 0-2 90 6.9
09.11.2025 Casa PiaH 2-2 11 6.3
05.11.2025 Bayer LeverkusenH 0-1 69 1 6.6
01.11.2025 GuimaraesA 0-3 45 1 3 6.7
25.10.2025 AroucaH 5-0 27 6.3
21.10.2025 NewcastleA 3-0
10.10.2025 GermanyA 4-0 90 6.5
05.10.2025 FC PortoA 0-0 10 6.7
30.09.2025 ChelseaA 1-0 13 7.2
26.09.2025 GIL VicenteH 2-1 22 6.9
23.09.2025 Rio AveH 1-1 11 6.5
20.09.2025 AVSA 0-3 19 6.3
16.09.2025 QarabagH 2-3 11 6.2
12.09.2025 Santa ClaraH 1-1 18 1 6.9
31.08.2025 AlvercaA 1-2 79 1 6.9
27.08.2025 FenerbahceH 1-0 90 1 2 6.3
23.08.2025 TondelaH 3-0 12 6.6
20.08.2025 FenerbahceA 0-0 14 6.9
16.08.2025 EstrelaA 0-1 11 6.2
12.08.2025 NiceH 2-0 32 6.5
06.08.2025 NiceA 0-2 18 6.7
28.06.2025 ChelseaH 1-4 120 6.2
24.06.2025 Bayern MünchenH 1-0 90 7.3
20.06.2025 Auckland CityH 6-0 90 2 3 8.5
16.06.2025 Boca JuniorsA 2-2 1
17.05.2025 SC BragaA 1-1 90 1 6.3
10.05.2025 Sporting CPH 1-1
03.05.2025 EstorilA 1-2 11 2 6.9
27.04.2025 AVSH 6-0 13 6.5
ŞUT27
GOL3
xG3.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
6' · xG 0.056 45' · xG 0.133 90' · xG 0.11 85' · xG 0.087 82' · xG 0.518 2' · xG 0.327 · GOL 88' · xG 0.099 · GOL 81' · xG 0.07 86' · xG 0.108 32' · xG 0.055 32' · xG 0.024 37' · xG 0.017 16' · xG 0.177 · GOL 15' · xG 0.024 10' · xG 0.035 6' · xG 0.099 43' · xG 0.074 84' · xG 0.04 75' · xG 0.049 72' · xG 0.294 48' · xG 0.179 82' · xG 0.018 79' · xG 0.033 45' · xG 0.091 47' · xG 0.381 83' · xG 0.061 56' · xG 0.056
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 14 (%52) Korner — 7 (%26) Açık oyun — 5 (%19) Duran top — 1 (%4) 27 şut
  • Asist sonrası14%52
  • Korner7%26
  • Açık oyun5%19
  • Duran top1%4
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 12 (%44) Kafa — 8 (%30) Sol ayak — 7 (%26) 27 şut
  • Sağ ayak12%44
  • Kafa8%30
  • Sol ayak7%26
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR27 şut
1-15' — 5 16-30' — 1 31-45' — 6 46-60' — 3 61-75' — 2 76-90+' — 10 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 76-90+'
  • 1-15' 5 %19
  • 16-30' 1 %4
  • 31-45' 6 %22
  • 46-60' 3 %11
  • 61-75' 2 %7
  • 76-90+' 10 %37
PİYASA DEĞERİ€15.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ4
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 226 maç
Benfica 94maç 2024–2026
Luxembourg 2maç 2024
FSV Mainz 05 130maç 2020–2023
Mainz 05 U19 2016–2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-02 FSV Mainz 05 Benfica
2018-07-01 Mainz 05 U19 Mainz -
2017-07-01 Mainz 05 U17 Mainz 05 U19 -
2016-07-01 Erpeldange Mainz 05 U17 free transfer
2016-01-01 Erpeldingen U19 Erpeldange -
2015-07-01 RFCU Luxem. U17 Erpeldingen U19 End of loan
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2024 Uyluk sakatlığıKadroda yok 1 maç
10.2024 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
03.2024 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
12.2023 Kalça sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Al-Ittihad Club %50 2026-07-29
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1759 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.1Primeira Liga 2025
PERFORMANS50.51759 dk
KARARVeri yetersiz54/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 80.1
Derinden oyun kurucu 78.7
Top kapan ön libero 77.7
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 242 oyuncu
Scout skoru %79
Performans %78
Dakika %80
Değer / getiri %4
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %88
Performans %76
Dakika %87
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
İkili mücadele kazanma 55.9 55 100
Performans skoru 50.5 76 66
Asist / 90 0.2 0.2 100
Müdahale / 90 1.69 2.5 68
Gol / 90 0.15 0.18 83
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam