LİGFriendlies
BU SEZON5G · 3A
Gol50.22 / 90
Asist30.13 / 90
Şut301.30 / 90
Kilit pas451.96 / 90
Başarılı dripling100.43 / 90
Kazanılan ikili713.09 / 90
Rating6.73
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 53 forvetler
- Gol 0.22 %29
- Şut 1.3 %23
- Asist 0.13 %56
- Kilit pas 1.96 %94
- Drible 0.43 %21
- İkili mücadele %35 %12
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2069 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
12.
UEFA Nations League2022 · Luxembourg · 6 maç
3gol12.
13.
UEFA Nations League2020 · Luxembourg · 6 maç
3gol13.
40.
Bundesliga2025 · FC St. Pauli · 4 maç
2gol40.
1asist46.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
2. Bundesliga2023/2024 · Germany
🏆
National Division2018/2019 · Luxembourg
🏆
Cup2018/2019 · Luxembourg
🏆
National Division2017/2018 · Luxembourg
🥈
Play-offs 1/22020/2021 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 10 G+A
GolAsist
2025/26
33
2.189
5
3
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%57 isabet
Kilit pas49
Drible11%35 başarı
İkili kazanılan72%33
Müdahale26
Faul3926 kazanılan
Ofsayt9
Penaltı3
İlk 11249 yedek
G+A / 900.33
Kart3
2024/25
34
1.365
2
1
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%59 isabet
Kilit pas25
Drible10%50 başarı
İkili kazanılan49%34
Müdahale14
Faul2815 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111519 yedek
G+A / 900.2
Kart4
2022/23
30
1.243
1
2
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%38 isabet
Kilit pas22
Drible12%86 başarı
İkili kazanılan36%32
Müdahale12
Faul216 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111515 yedek
G+A / 900.22
Kart3
2021/22
45
2.684
7
3
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%67 isabet
Kilit pas38
Drible19%53 başarı
İkili kazanılan102%40
Müdahale41
Faul3537 kazanılan
Ofsayt2
İlk 113411 yedek
G+A / 900.34
2020/21
6
340
1
1
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%62 isabet
Kilit pas8
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan15%28
Müdahale7
Faul83 kazanılan
İlk 1133 yedek
G+A / 900.53
Kart2
TOPLAM GOL105 penaltı
İLK 115232 yedek girdi
KART12
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR10 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %10
- 31-45' 3 %30
- 46-60' 2 %20
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 4 %40
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-128%37
- 3-4-321%28
- 3-4-1-213%17
- 3-5-25%7
- 4-2-3-14%5
- 5-4-14%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | VfL WolfsburgH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2026 | RB LeipzigA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | FSV Mainz 05H | 1-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 25.04.2026 | 1. FC HeidenheimA | 2-0 | 87 | 2 | 6.2 | ||
| 17.04.2026 | 1.FC KölnH | 1-1 | 93 | – | 6.6 | ||
| 11.04.2026 | Bayern MünchenH | 0-5 | 94 | – | 6.2 | ||
| 05.04.2026 | Union BerlinA | 1-1 | 91 | 1 | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | SC FreiburgH | 1-2 | 96 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 13.03.2026 | Borussia MönchengladbachA | 2-0 | 93 | 2 | 6.7 | ||
| 08.03.2026 | Eintracht FrankfurtH | 0-0 | 91 | 2 | 6.7 | ||
| 28.02.2026 | 1899 HoffenheimA | 0-1 | 87 | 2 | 6.2 | ||
| 22.02.2026 | Werder BremenH | 2-1 | 85 | 1 | – | 6.6 | |
| 14.02.2026 | Bayer LeverkusenA | 4-0 | 80 | – | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | VfB StuttgartH | 2-1 | 91 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 31.01.2026 | FC AugsburgA | 2-1 | 63 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 27.01.2026 | RB LeipzigH | 1-1 | 76 | – | 6.6 | ||
| 23.01.2026 | Hamburger SVH | 0-0 | 25↑ | 1 | 6.9 | ||
| 21.12.2025 | FSV Mainz 05A | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | 1. FC HeidenheimH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.12.2025 | 1.FC KölnA | 1-1 | 17↑ | 1 | 1 | 6.7 | |
| 29.11.2025 | Bayern MünchenA | 3-1 | 72↑ | – | 6.9 | ||
| 23.11.2025 | Union BerlinH | 0-1 | 26↑ | 2 | 6.6 | ||
| 14.11.2025 | GermanyH | 0-2 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 09.11.2025 | SC FreiburgA | 2-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 01.11.2025 | Borussia MönchengladbachH | 0-4 | 45 | 1 | 6.6 | ||
| 25.10.2025 | Eintracht FrankfurtA | 2-0 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 19.10.2025 | 1899 HoffenheimH | 0-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | Werder BremenA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | Bayer LeverkusenH | 1-2 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 19.09.2025 | VfB StuttgartA | 2-0 | 74 | – | 6.0 | ||
| 14.09.2025 | FC AugsburgH | 2-1 | 89 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 29.08.2025 | Hamburger SVA | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 23.08.2025 | Borussia DortmundH | 3-3 | 90 | 1 | 1 | 2 | 8.7 |
| 16.08.2025 | Eintracht NorderstedtA | 0-0 | 120 | 5 | 6.3 | ||
| 17.05.2025 | VfL BochumH | 0-2 | 64 | – | 7.3 | ||
| 11.05.2025 | Eintracht FrankfurtA | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.05.2025 | VfB StuttgartH | 0-1 | 89 | 2 | 7.2 | ||
| 27.04.2025 | Werder BremenA | 0-0 | 75 | 1 | 7.7 | ||
| 20.04.2025 | Bayer LeverkusenH | 1-1 | 89 | 1 | 7.0 | ||
| 12.04.2025 | Holstein KielA | 1-2 | 87 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 06.04.2025 | Borussia MönchengladbachH | 1-1 | 83 | 2 | 6.9 | ||
| 29.03.2025 | Bayern MünchenA | 3-2 | 83 | 1 | 6.9 | ||
| 14.03.2025 | 1899 HoffenheimH | 1-0 | 86 | 1 | 7.3 | ||
| 08.03.2025 | VfL WolfsburgA | 1-1 | 89 | – | 7.3 | ||
| 01.03.2025 | Borussia DortmundH | 0-2 | 12↑ | 1 | 6.6 | ||
| 22.02.2025 | FSV Mainz 05A | 2-0 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 15.02.2025 | SC FreiburgH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2025 | RB LeipzigA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2025 | FC AugsburgH | 1-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 26.01.2025 | Union BerlinH | 3-0 | 3↑ | 1 | 1 | 7.6 | |
| 18.01.2025 | 1. FC HeidenheimA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.01.2025 | VfL BochumA | 1-0 | 71 | 1 | 6.6 | ||
| 11.01.2025 | Eintracht FrankfurtH | 0-1 | 78 | 3 | 6.9 | ||
| 21.12.2024 | VfB StuttgartA | 0-1 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 14.12.2024 | Werder BremenH | 0-2 | 89 | 2 | 7.2 | ||
| 07.12.2024 | Bayer LeverkusenA | 2-1 | 11↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 29.11.2024 | Holstein KielH | 3-1 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 24.11.2024 | Borussia MönchengladbachA | 2-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 09.11.2024 | Bayern MünchenH | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 02.11.2024 | 1899 HoffenheimA | 0-2 | –↑ | – | – |
ŞUT52
GOL5
xG5.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%9.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası24%46
- Açık oyun8%15
- Korner6%12
- Taç sonrası4%8
- Kontra atak4%8
- Serbest vuruş3%6
- Diğer3%6
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak43%83
- Sağ ayak6%12
- Kafa3%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR52 şut
- 1-15' 8 %15
- 16-30' 7 %13
- 31-45' 5 %10
- 46-60' 9 %17
- 61-75' 7 %13
- 76-90+' 16 %31
AKSİYON HARİTASI1358 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %62
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %63
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %57
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %55
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1358
- Pas927%71
- Top kazanma84%6
- Top teması82%6
- Faul47%4
- Hava topu41%3
- Çalım28%2
- Top kaptırma27%2
- Kurtarılan şut25%2
- Müdahale21%2
- İsabetsiz şut15%1
PİYASA DEĞERİ€3.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 148 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Baldır sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2069 dk
Takip listesi: Yaratıcı orta saha
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.3Bundesliga 2025
PERFORMANS52.92069 dk
KARARİzlemeye değer64/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
81.5
Box-to-box orta saha
77.6
Numara 10
77.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 213 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%76
Dakika
%82
Değer / getiri
%82
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%80
Dakika
%90
Değer / getiri
%91
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.96
1.8
100
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
52.9
76
70
Ortalama rating
6.73
7.2
94
Gol / 90
0.22
0.22
100
Müdahale / 90
1.13
1.8
63
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Agus MedinaAlbacete · 31
%95
7gol
1asist
58scout
€1.00M
Segunda División
Ignacio MalcorraRosario Central · 38
%74
7gol
6asist
59scout
Liga Profesional Argentina
Diego FagúndezLos Angeles Galaxy · 30
%69
6gol
2asist
57scout
Major League Soccer
Rafael BarbosaAVS · 29
%67
1gol
2asist
51scout
Primeira Liga
Giovanni CrociataErzurumspor FK · 28
%65
3gol
6asist
60scout
1. Lig
Jóannes BjartalíðFredrikstad · 29
%64
1gol
2asist
55scout
Eliteserien
Aitor CantalapiedraVitoria · 29
%60
3gol
3asist
57scout
Serie A
Gyan de RegtExcelsior · 22
%60
3gol
7asist
67scout
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






