LİGCarioca - 1
BU SEZON7G · 1A
Gol70.38 / 90
Asist10.05 / 90
Şut402.19 / 90
Kilit pas160.88 / 90
Başarılı dripling140.77 / 90
Kazanılan ikili1055.76 / 90
Rating6.98
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 49 forvetler
- Gol 0.38 %77
- Şut 2.2 %83
- Asist 0.05 %29
- Kilit pas 0.88 %27
- Drible 0.77 %44
- İkili mücadele %47 %75
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1642 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
UEFA Europa Conference League2021 · FC Basel 1893 · 12 maç
13gol1.
🥈
UEFA Europa Conference League2022 · Fiorentina · 16 maç
8gol2.
9.
Serie A2026 · Botafogo · 20 maç
7gol9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Taça da Liga2024/2025 · Portugal
🏆
Cearense 12018 · Brazil
🏆
Cearense 12017 · Brazil
🥈
Primeira Liga2024/2025 · Portugal · 2nd Place
🥈
Taça de Portugal2024/2025 · Portugal · 2nd Place
🥈
Primeira Liga2023/2024 · Portugal · 2nd Place
🥈
UEFA Conference League2022/2023 · Europe · 2nd Place
🥈
Coppa Italia2022/2023 · Italy · 2nd Place
🥈
Super League2020/2021 · Switzerland · 2nd Place
🥈
Schweizer Pokal2019/2020 · Switzerland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 17 G+A
GolAsist
2026/27
22
1.642
7
1
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut40%60 isabet
Kilit pas16
Drible14%42 başarı
İkili kazanılan105%47
Müdahale11
Faul3027 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11202 yedek
G+A / 900.44
Kart2
2025/26
28
1.617
4
2
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%45 isabet
Kilit pas18
Drible10%53 başarı
İkili kazanılan94%44
Müdahale13
Faul3531 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111711 yedek
G+A / 900.33
2024/25
43
486
3
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%61 isabet
Kilit pas6
Drible5%28 başarı
İkili kazanılan27%36
Müdahale5
Faul104 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11241 yedek
G+A / 900.56
Kart21
2023/24
43
1.699
7
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut52%63 isabet
Kilit pas19
Drible17%42 başarı
İkili kazanılan83%34
Müdahale16
Faul3113 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111627 yedek
G+A / 900.37
Kart2
2022/23
51
2.305
16
1
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut72%54 isabet
Kilit pas24
Drible22%47 başarı
İkili kazanılan134%43
Müdahale13
Faul3927 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı2
İlk 112526 yedek
G+A / 900.66
Kart5
2021/22
22
1.241
7
2
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut38%50 isabet
Kilit pas9
Drible24%62 başarı
İkili kazanılan79%43
Müdahale12
Faul2712 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı2
İlk 11148 yedek
G+A / 900.65
Kart2
TOPLAM GOL204 penaltı
İLK 114779 yedek girdi
KART11
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR20 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %10
- 31-45' 3 %15
- 46-60' 5 %25
- 61-75' 1 %5
- 76-90+' 9 %45
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-362%50
- 4-2-3-153%43
- 3-4-2-14%3
- 4-1-4-12%2
- 4-4-22%2
- 3-4-31%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | FlamengoA | 3-0 | 77 | 4 | 7.2 | ||
| 16.08.2026 | VitoriaA | 1-0 | 89 | 3 | 7.2 | ||
| 09.08.2026 | FluminenseH | 1-1 | 97 | 2 | 6.2 | ||
| 26.07.2026 | CruzeiroA | 0-1 | 82 | 1 | 6.2 | ||
| 23.07.2026 | VitoriaH | 0-0 | 79 | 2 | 7.6 | ||
| 30.05.2026 | BahiaA | 2-1 | 90 | 3 | 6.2 | ||
| 23.05.2026 | Sao PauloA | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 17.05.2026 | CorinthiansH | 3-1 | 90 | 3 | 5 | 9.6 | |
| 10.05.2026 | Atletico-MGA | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 02.05.2026 | RemoH | 1-2 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 25.04.2026 | InternacionalH | 2-2 | 78 | – | 6.7 | ||
| 18.04.2026 | Chapecoense-scA | 1-4 | 74 | 2 | 6.0 | ||
| 12.04.2026 | CoritibaH | 2-2 | 90 | 1 | 4 | 7.2 | |
| 05.04.2026 | Vasco DA GamaA | 1-2 | 68 | 3 | 6.9 | ||
| 01.04.2026 | MirassolH | 3-2 | 70 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 29.03.2026 | Atletico ParanaenseA | 4-1 | 74 | – | 6.2 | ||
| 21.03.2026 | RB BragantinoA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.03.2026 | PalmeirasA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | FlamengoH | 0-3 | 71 | 1 | 6.3 | ||
| 12.02.2026 | FluminenseA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 05.02.2026 | GremioA | 5-3 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 30.01.2026 | CruzeiroH | 4-0 | 63 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 07.12.2025 | Fortaleza ECH | 4-2 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 04.12.2025 | CruzeiroA | 2-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 30.11.2025 | CorinthiansA | 2-2 | 33↑ | 2 | 7.3 | ||
| 22.11.2025 | GremioH | 3-2 | 35↑ | 1 | 6.9 | ||
| 18.11.2025 | Sport RecifeH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | VitoriaA | 0-0 | 64 | – | 6.9 | ||
| 05.11.2025 | Vasco DA GamaH | 3-0 | 73 | 1 | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | MirassolA | 0-0 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 26.10.2025 | SantosH | 2-2 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 15.10.2025 | FlamengoH | 0-3 | 54 | 2 | 6.7 | ||
| 04.10.2025 | InternacionalA | 2-0 | 82 | 1 | 6.2 | ||
| 02.10.2025 | BahiaH | 2-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 28.09.2025 | FluminenseA | 2-0 | 26↑ | 1 | 6.7 | ||
| 24.09.2025 | GremioA | 1-1 | 98 | 2 | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | RB BragantinoH | 4-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 24.08.2025 | JuventudeA | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 21.08.2025 | LDU de QuitoA | 2-0 | 30↑ | – | 6.7 | ||
| 14.08.2025 | LDU de QuitoH | 1-0 | 94 | 1 | 7.0 | ||
| 09.08.2025 | Fortaleza ECA | 0-5 | 74 | 1 | 1 | 3 | 8.9 |
| 03.08.2025 | CruzeiroH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.07.2025 | CorinthiansH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 20.07.2025 | Sport RecifeA | 0-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 17.07.2025 | VitoriaH | 0-0 | 90 | 5 | 7.2 | ||
| 12.07.2025 | Vasco DA GamaA | 0-2 | 75 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 28.06.2025 | PalmeirasA | 1-0 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 23.06.2025 | Atletico MadridA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.06.2025 | Paris Saint GermainA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.06.2025 | Seattle SoundersH | 2-1 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 17.05.2025 | SC BragaA | 1-1 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 10.05.2025 | Sporting CPH | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | EstorilA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | AVSH | 6-0 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 19.04.2025 | GuimaraesA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | AroucaH | 2-2 | 1↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | FC PortoA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 02.04.2025 | FarenseH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.03.2025 | GIL VicenteA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | Rio AveA | 2-3 | –↑ | – | – |
ŞUT49
GOL7
xG4.4
xG FARKI+2.6over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası28%57
- Kontra atak7%14
- Duran top6%12
- Korner4%8
- Taç sonrası2%4
- Açık oyun2%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak27%55
- Kafa16%33
- Sol ayak6%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR49 şut
- 1-15' 11 %22
- 16-30' 10 %20
- 31-45' 7 %14
- 46-60' 6 %12
- 61-75' 8 %16
- 76-90+' 7 %14
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 209 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-07-01
Palmeiras
→
Basel
€6.00m
Palmeiras
→
Basel
€6.00m
2020-06-30
Basel
→
Palmeiras
End of loan
Basel
→
Palmeiras
End of loan
2019-08-30
Palmeiras
→
Basel
loan transfer
Palmeiras
→
Basel
loan transfer
2019-01-01
Ceará SC
→
Palmeiras
€1.30m
Ceará SC
→
Palmeiras
€1.30m
2018-07-16
Ceará U20
→
Ceará SC
-
Ceará U20
→
Ceará SC
-
2015-11-24
Palmeiras U17
→
Ceará U20
End of loan
Palmeiras U17
→
Ceará U20
End of loan
2015-06-01
Ceará U20
→
Palmeiras U17
loan transfer
Ceará U20
→
Palmeiras U17
loan transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
05.2023
SakatlıkKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
UEFA Champions League2024 · Benfica
1kırmızı · 6 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1218 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.9Serie A 2026
PERFORMANS69.11218 dk
KARARİzlemeye değer66/100
FORM TRENDİDüşüşte-16.1
ROL UYUMU2026
Baskıcı forvet
77.6
Pivot forvet
77.2
Bitirici
76.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 141 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%86
Dakika
%91
Değer / getiri
%4
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%86
Dakika
%94
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
69.1
76
91
Ortalama rating
7.01
7.15
98
Gol / 90
0.52
0.42
100
İkili mücadele kazanma
43.31
50
87
Şut / 90
2.07
3
69
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -16.1.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Kelvin YeboahMinnesota United FC · 25
%95
8gol
0asist
70scout
Major League Soccer
Henrik UdahlHam-Kam · 28
%94
5gol
0asist
56scout
Eliteserien
Kevin ViverosAtletico Paranaense · 25
%76
11gol
1asist
73scout
Serie A
Diego RossiColumbus Crew · 27
%66
6gol
1asist
66scout
Major League Soccer
Enzo CopettiRosario Central · 29
%66
5gol
0asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Tiziano PerrottaBanfield
%62
4gol
1asist
59scout
Liga Profesional Argentina
Leandro DíazAtletico Tucuman · 33
%61
5gol
1asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Idan Toklomati JornoCharlotte · 21
%60
5gol
1asist
69scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




