LİGLiga MX
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut30.80 / 90
Kilit pas20.53 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili123.20 / 90
Rating6.98
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 83 defanslar
- Müdahale 1.60 %48
- Pas arası 1.07 %45
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %52 %38
- Pas isabeti %88 %68
- Faul (az iyi) 1.60 %20
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 337 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 7 G+A
GolAsist
2026/27
4
337
0
0
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas2
İkili kazanılan12%52
Müdahale6
Faul62 kazanılan
İlk 114
2025/26
30
2.174
4
3
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%53 isabet
Kilit pas23
Drible7%35 başarı
İkili kazanılan89%55
Müdahale35
Faul2824 kazanılan
İlk 11246 yedek
G+A / 900.29
Kart9
2024/25
21
136
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas2
İkili kazanılan10%59
Müdahale5
Faul12 kazanılan
2023/24
33
568
1
1
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%62 isabet
Kilit pas10
Drible4%29 başarı
İkili kazanılan32%48
Müdahale8
Faul615 kazanılan
İlk 11330 yedek
G+A / 900.32
Kart3
2022/23
24
395
1
1
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas4
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan14%47
Müdahale6
Faul42 kazanılan
İlk 11321 yedek
G+A / 900.46
2021/22
7
32
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
İkili kazanılan1%50
Faul11 kazanılan
TOPLAM GOL4
İLK 112827 yedek girdi
KART10
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 2 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-122%48
- 4-3-314%30
- 3-4-1-23%7
- 3-4-33%7
- 3-1-4-22%4
- 3-2-4-12%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Atletico San LuisA | 0-3 | 71 | 0 | 7.0 | ||
| 01.08.2026 | PueblaA | 1-1 | 87 | 2 | 7.0 | ||
| 25.07.2026 | FC JuarezH | 1-0 | 93 | – | 7.6 | ||
| 19.07.2026 | TolucaH | 0-2 | 86 | 1 | 6.3 | ||
| 17.05.2026 | Cruz AzulH | 1-2 | 36↑ | – | 6.2 | ||
| 26.04.2026 | Club TijuanaH | 0-0 | 99 | 3 | 7.0 | ||
| 23.04.2026 | NecaxaA | 0-0 | 93 | – | 7.2 | ||
| 19.04.2026 | PueblaH | 5-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | Tigres UANLA | 4-1 | 77 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 06.04.2026 | U.N.A.M. - PumasH | 2-2 | 54 | – | 6.3 | ||
| 22.03.2026 | MonterreyA | 2-3 | 96 | – | 6.3 | ||
| 19.03.2026 | LeonH | 5-0 | 96 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 08.03.2026 | AtlasA | 1-2 | 93 | – | 8.5 | ||
| 28.02.2026 | TolucaA | 2-0 | 93 | – | 6.3 | ||
| 22.02.2026 | Cruz AzulA | 2-1 | 89 | – | 6.3 | ||
| 15.02.2026 | Club AmericaH | 1-0 | 95 | 1 | 6.9 | ||
| 07.02.2026 | MazatlánA | 1-2 | 45 | – | 7.5 | ||
| 31.01.2026 | Atletico San LuisA | 2-3 | 87 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 17.01.2026 | Club QueretaroH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 14.01.2026 | FC JuarezA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 10.01.2026 | PachucaH | 2-0 | 96 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 01.12.2025 | Cruz AzulA | 3-2 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 28.11.2025 | Cruz AzulH | 0-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 08.11.2025 | MonterreyH | 4-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.11.2025 | PachucaA | 0-1 | 97 | – | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | AtlasH | 4-1 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 23.10.2025 | Club QueretaroA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | MazatlánH | 2-0 | 30↑ | – | 6.9 | ||
| 06.10.2025 | U.N.A.M. - PumasA | 1-2 | 17↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 23.08.2025 | Club TijuanaA | 3-3 | 27↑ | – | 6.2 | ||
| 16.08.2025 | FC JuarezH | 1-2 | 66 | – | 6.3 | ||
| 11.08.2025 | Santos LagunaA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.07.2025 | Atletico San LuisH | 4-3 | 45 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 20.07.2025 | LeonA | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 27.02.2025 | Atletico San LuisA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2024 | Santos LagunaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2024 | PachucaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2024 | MonterreyH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.06.2024 | Chicago FireA | 2-1 | 18↑ | – | 7.2 | ||
| 30.05.2024 | FC DallasH | 3-1 | 22↑ | 1 | 6.2 | ||
| 26.05.2024 | Houston DynamoH | 2-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 18.05.2024 | CharlotteA | 0-0 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 16.05.2024 | Minnesota United FCA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.05.2024 | Real Salt LakeH | 2-2 | 5↑ | – | – | ||
| 05.05.2024 | Seattle SoundersA | 0-0 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 27.04.2024 | AustinA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2024 | San Jose EarthquakesH | 4-3 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 14.04.2024 | Vancouver WhitecapsA | 1-3 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 06.04.2024 | Los Angeles FCA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.03.2024 | Seattle SoundersH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.03.2024 | Sporting Kansas CityA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 17.03.2024 | St. Louis CityH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 10.03.2024 | Nashville SCA | 2-2 | 1↑ | – | – | ||
| 03.03.2024 | San Jose EarthquakesA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2024 | Inter MiamiH | 1-1 | 12↑ | 1 | 6.6 | ||
| 15.10.2023 | Real Salt LakeH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 08.10.2023 | Minnesota United FCA | 5-2 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 05.10.2023 | Seattle SoundersA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2023 | Portland TimbersH | 3-3 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 25.09.2023 | AustinA | 3-3 | –↑ | – | – |
SCOUT RAPORUAggregated only · 2174 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.0Liga MX 2025
PERFORMANS45.42174 dk
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 297 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%67
Dakika
%87
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%68
Dakika
%92
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Stefano RussoArminia Bielefeld · 25
%95
2gol
1asist
64scout
€1.00M
2. Bundesliga
Leandro BarreiroBenfica · 25
%80
3gol
4asist
62scout
€15.00M
Primeira Liga
Danilo CataldiLazio · 31
%76
2gol
3asist
54scout
€3.50M
Serie A
Cameron BrannaganOxford United · 29
%68
6gol
3asist
52scout
Championship
Dirk Wanner ProperNEC Nijmegen · 23
%63
3gol
0asist
54scout
Eredivisie
Roland SallaiGalatasaray · 28
%61
1gol
3asist
53scout
€12.00M
Süper Lig
Berkan KutluKonyaspor · 27
%61
2gol
0asist
53scout
€2.00M
Süper Lig
Matteo PessinaMonza · 28
%60
5gol
1asist
55scout
€6.00M
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum