Mexico · Midfielder
Alberto Martín Romo García Adámez
LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas91.46 / 90
Başarılı dripling10.16 / 90
Kazanılan ikili355.70 / 90
Rating7.26
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 83 defanslar
- Müdahale 2.44 %78
- Pas arası 2.44 %96
- Blok 0.33 %41
- İkili mücadele %66 %84
- Pas isabeti %87 %57
- Faul (az iyi) 1.30 %35
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 553 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Liga MX2020 · Cruz Azul · 39 maç
12asist1.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 18 G+A
GolAsist
2026/27
11
821
1
1
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas12
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan49%61
Müdahale21
Faul98 kazanılan
İlk 11101 yedek
G+A / 900.22
Kaptan5maçta
2025/26
28
2.458
1
2
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%30 isabet
Kilit pas18
Drible15%56 başarı
İkili kazanılan139%58
Müdahale48
Faul1813 kazanılan
İlk 1128
G+A / 900.11
Kart51
Kaptan22maçta
2024/25
37
2.673
1
8
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut46%41 isabet
Kilit pas38
Drible23%59 başarı
İkili kazanılan156%51
Müdahale58
Faul2029 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11298 yedek
G+A / 900.3
Kart31
2023/24
32
2.350
1
5
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%25 isabet
Kilit pas36
Drible20%53 başarı
İkili kazanılan133%52
Müdahale49
Faul2519 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11284 yedek
G+A / 900.23
Kart2
2022/23
44
3.356
3
4
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut44%36 isabet
Kilit pas56
Drible22%63 başarı
İkili kazanılan184%47
Müdahale69
Faul5923 kazanılan
İlk 11386 yedek
G+A / 900.19
Kart8
Kaptan1maçta
2021/22
24
1.769
2
5
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas22
Drible11%52 başarı
İkili kazanılan104%53
Müdahale33
Faul911 kazanılan
İlk 11195 yedek
G+A / 900.36
Kart2
2020/21
40
3.354
6
12
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut71%38 isabet
Kilit pas52
Drible32%51 başarı
İkili kazanılan302%49
Müdahale85
Faul5444 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11382 yedek
G+A / 900.48
Kart3
TOPLAM GOL3
İLK 11679 yedek girdi
KART11
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 1 %33
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-125%42
- 3-1-4-213%22
- 4-3-38%14
- 3-4-35%8
- 3-4-1-24%7
- 5-3-24%7
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Atletico San LuisA | 0-3 | 89 | 0 | 7.2 | ||
| 29.08.2026 | CF PachucaAC | 1-1 | 95 | – | 7.3 | ||
| 17.08.2026 | Santos LagunaAC | 0-1 | 91 | – | 7.3 | ||
| 01.08.2026 | PueblaAC | 1-1 | 87 | – | 7.3 | ||
| 25.07.2026 | FC JuarezHC | 1-0 | 93 | – | 8.3 | ||
| 19.07.2026 | TolucaHC | 0-2 | 98 | – | 6.2 | ||
| 06.07.2026 | EnglandH | 2-3 | 61 | 1 | 6.3 | ||
| 01.07.2026 | EcuadorH | 2-0 | 73 | 1 | 6.6 | ||
| 25.06.2026 | Czech RepublicA | 0-3 | 63 | 1 | – | 6.6 | |
| 19.06.2026 | South KoreaH | 1-0 | 71 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 11.06.2026 | South AfricaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2026 | NecaxaAC | 0-0 | 93 | – | 6.9 | ||
| 19.04.2026 | PueblaHC | 5-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 11.04.2026 | Tigres UANLAC | 4-1 | 94 | 2 | 5.6 | ||
| 06.04.2026 | U.N.A.M. - PumasHC | 2-2 | 54 | 1 | 7.2 | ||
| 28.02.2026 | TolucaAC | 2-0 | 40 | – | 6.0 | ||
| 07.02.2026 | MazatlánAC | 1-2 | 92 | 3 | 7.3 | ||
| 31.01.2026 | Atletico San LuisAC | 2-3 | 87 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 17.01.2026 | Club QueretaroHC | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.01.2026 | FC JuarezAC | 0-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 10.01.2026 | PachucaHC | 2-0 | 96 | 2 | 7.3 | ||
| 01.12.2025 | Cruz AzulAC | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 28.11.2025 | Cruz AzulHC | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.11.2025 | PachucaAC | 0-1 | 73 | – | 6.6 | ||
| 26.10.2025 | AtlasHC | 4-1 | 97 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 23.10.2025 | Club QueretaroAC | 1-0 | 97 | 2 | 7.6 | ||
| 19.10.2025 | MazatlánHC | 2-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 06.10.2025 | U.N.A.M. - PumasAC | 1-2 | 98 | 1 | 7.3 | ||
| 27.09.2025 | PueblaAC | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 24.09.2025 | NecaxaHC | 3-1 | 97 | 1 | – | 7.3 | |
| 21.09.2025 | TolucaHC | 0-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 18.09.2025 | Tigres UANLHC | 0-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 14.09.2025 | Club AmericaA | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 31.08.2025 | Cruz AzulH | 1-2 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 23.08.2025 | Club TijuanaA | 3-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.08.2025 | FC JuarezH | 1-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 11.08.2025 | Santos LagunaAC | 1-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 26.07.2025 | Atletico San LuisH | 4-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.07.2025 | LeonA | 1-0 | 90 | 1 | 8.3 | ||
| 20.04.2025 | AtlasA | 1-1 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 06.04.2025 | MonterreyA | 3-1 | 80 | 1 | 4 | 8.0 | |
| 30.03.2025 | Cruz AzulH | 0-1 | 90 | 4 | 7.3 | ||
| 16.03.2025 | FC JuarezA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 09.03.2025 | Club AmericaH | 0-0 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 02.03.2025 | U.N.A.M. - PumasA | 0-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 27.02.2025 | Atletico San LuisA | 3-1 | 90 | 3 | 7.9 | ||
| 23.02.2025 | PachucaH | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 16.02.2025 | TolucaA | 2-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 10.02.2025 | Club TijuanaH | 2-1 | 89 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 01.02.2025 | Club QueretaroH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2025 | LeonA | 2-1 | 68 | – | 6.2 | ||
| 26.01.2025 | Tigres UANLH | 1-1 | 98 | 1 | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | NecaxaA | 3-2 | 26↑ | – | 7.0 | ||
| 09.12.2024 | Club AmericaH | 3-4 | 70 | 1 | 6.9 | ||
| 06.12.2024 | Club AmericaA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.12.2024 | Club TijuanaH | 3-0 | 95 | – | 7.0 | ||
| 28.11.2024 | Club TijuanaA | 3-0 | 79 | – | 6.2 | ||
| 10.11.2024 | Tigres UANLH | 1-1 | 90 | 4 | 7.0 | ||
| 07.11.2024 | AtlasA | 2-2 | 68 | – | 6.9 | ||
| 03.11.2024 | Santos LagunaH | 2-0 | 90 | 1 | – | 7.7 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 216 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 2458 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.5Liga MX 2025
PERFORMANS47.12458 dk
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 297 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%72
Dakika
%92
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%71
Dakika
%94
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Tom AtchesonBlackburn · 19
%95
0gol
0asist
63scout
€800K
Championship
Hamza El KaouakibiSudtirol · 27
%94
1gol
2asist
60scout
€700K
Serie B
Mathias RasmussenFC St. Pauli · 28
%93
0gol
0asist
39scout
€2.00M
Bundesliga
Julius MagnussonIF Elfsborg · 27
%91
1gol
1asist
56scout
Allsvenskan
Cauan BarrosVasco DA Gama · 21
%68
1gol
0asist
62scout
Serie A
Sander ChristiansenSarpsborg 08 FF · 24
%63
1gol
0asist
56scout
Eliteserien
Tugay KaçarEsenler Erokspor · 31
%61
0gol
0asist
47scout
1. Lig
Frank OnyekaCoventry · 27
%60
1gol
0asist
52scout
€7.00M
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


