Mexico · Attacker
Juergen Farid Elitim Sepúlveda
LİGFriendlies
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.61 / 90
Şut31.82 / 90
Kilit pas21.22 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili95.47 / 90
Rating6.46
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.68
Asist
0.610.29
Şut
1.822.70
Kilit pas
1.221.54
Başarılı dripling
0.000.29
Kazanılan ikili
5.473.67
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
6.
Liga MX2020 · Club Queretaro · 34 maç
9gol15.
8asist6.
8.
Liga MX2024 · Cruz Azul · 39 maç
14gol8.
25.
Liga MX2025 · Cruz Azul · 18 maç
7gol25.
2asist33.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Concacaf Nations League2024/2025 · Nc-America
🏆
Copa MX2016/2017 Apertura · Mexico
🥈
Liga MX2023/2024 Clausura · Mexico · 2nd Place
🥈
Liga MX2014/2015 · Mexico · 2nd Place
🥈
Liga de Expansión MX2012/2013 · Mexico · 2nd Place
🥈
Liga MX2010/2011 Clausura · Mexico · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 17 G+A
GolAsist
2026/27
5
148
0
1
6.46
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas2
İkili kazanılan9%45
Müdahale2
Faul26 kazanılan
İlk 1123 yedek
G+A / 900.61
Kart1
2025/26
37
1.670
11
4
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut43%51 isabet
Kilit pas25
Drible6%35 başarı
İkili kazanılan97%48
Müdahale8
Faul1228 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı4
İlk 111621 yedek
G+A / 900.81
Kart4
2024/25
42
2.083
14
2
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut66%48 isabet
Kilit pas25
Drible6%27 başarı
İkili kazanılan88%40
Müdahale7
Faul2228 kazanılan
Ofsayt16
Penaltı1
İlk 112220 yedek
G+A / 900.69
Kart4
2023/24
37
2.267
11
5
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut57%53 isabet
Kilit pas36
Drible9%43 başarı
İkili kazanılan155%50
Müdahale12
Faul2334 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı11 kaçan
İlk 112512 yedek
G+A / 900.64
Kart5
2022/23
30
2.072
6
2
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut48%50 isabet
Kilit pas27
Drible10%42 başarı
İkili kazanılan155%46
Müdahale7
Faul2330 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı11 kaçan
İlk 11264 yedek
G+A / 900.35
Kart1
2021/22
30
1.894
5
2
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut41%54 isabet
Kilit pas29
Drible7%37 başarı
İkili kazanılan102%45
Müdahale11
Faul1826 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı2
İlk 11237 yedek
G+A / 900.33
Kart3
2020/21
34
2.585
9
8
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut46%43 isabet
Kilit pas32
Drible19%70 başarı
İkili kazanılan167%49
Müdahale22
Faul3840 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı2
İlk 1134
G+A / 900.59
Kart3
Kaptan2maçta
TOPLAM GOL256 penaltı
İLK 114244 yedek girdi
KART8
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR25 gol
- 1-15' 3 %12
- 16-30' 1 %4
- 31-45' 3 %12
- 46-60' 5 %20
- 61-75' 3 %12
- 76-90+' 10 %40
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-133%49
- 3-1-4-212%18
- 3-5-28%12
- 3-5-1-16%9
- 5-4-15%7
- 3-4-34%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar11aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Atletico San LuisA | 0-3 | 61 | 1 | 1 | 7.1 | |
| 29.08.2026 | CF PachucaA | 1-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 17.08.2026 | Santos LagunaA | 0-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 01.08.2026 | PueblaA | 1-1 | 16↑ | 1 | 6.6 | ||
| 19.07.2026 | TolucaH | 0-2 | 50 | 1 | 5.2 | ||
| 17.05.2026 | Cruz AzulH | 1-2 | 93 | – | 7.2 | ||
| 14.05.2026 | Cruz AzulA | 2-2 | 84 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 10.05.2026 | Tigres UANLH | 2-0 | 92 | 3 | 7.0 | ||
| 03.05.2026 | Tigres UANLA | 3-1 | 30↑ | 2 | 6.3 | ||
| 06.04.2026 | U.N.A.M. - PumasH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | MonterreyA | 2-3 | 61 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 19.03.2026 | LeonH | 5-0 | 18↑ | 1 | 2 | 6.7 | |
| 14.03.2026 | Santos LagunaH | 3-0 | 68 | 1 | 6.6 | ||
| 08.03.2026 | AtlasA | 1-2 | 93 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 28.02.2026 | TolucaA | 2-0 | 48↑ | 1 | 6.3 | ||
| 22.02.2026 | Cruz AzulA | 2-1 | 35↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 15.02.2026 | Club AmericaH | 1-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 07.02.2026 | MazatlánA | 1-2 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 31.01.2026 | Atletico San LuisA | 2-3 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 17.01.2026 | Club QueretaroH | 2-1 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 14.01.2026 | FC JuarezA | 0-1 | 22↑ | 1 | 6.7 | ||
| 10.01.2026 | PachucaH | 2-0 | 34↑ | – | 6.7 | ||
| 07.12.2025 | Tigres UANLA | 1-1 | 53 | 1 | 6.3 | ||
| 04.12.2025 | Tigres UANLH | 1-1 | 27↑ | 1 | 6.7 | ||
| 01.12.2025 | Guadalajara ChivasH | 3-2 | 21↑ | 1 | 6.3 | ||
| 28.11.2025 | Guadalajara ChivasA | 0-0 | 67 | – | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 2-3 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 01.11.2025 | PueblaA | 0-3 | 18↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 26.10.2025 | MonterreyH | 2-0 | 15↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 22.10.2025 | NecaxaA | 1-1 | 80 | 2 | 5.9 | ||
| 19.10.2025 | Club AmericaH | 2-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | Tigres UANLA | 1-1 | 20↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 29.09.2025 | Club TijuanaA | 2-0 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 25.09.2025 | Club QueretaroH | 2-2 | 45↑ | 5 | 6.5 | ||
| 20.09.2025 | FC JuarezH | 3-2 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 31.08.2025 | Guadalajara ChivasA | 1-2 | 18 | 1 | – | 6.6 | |
| 24.08.2025 | TolucaH | 1-0 | 74 | – | 6.3 | ||
| 17.08.2025 | Santos LagunaH | 3-2 | 97 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 12.08.2025 | Atletico San LuisA | 1-2 | 83 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 27.07.2025 | LeonH | 4-1 | 80 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 20.07.2025 | AtlasA | 3-3 | 90 | 3 | 5 | 9.2 | |
| 13.07.2025 | MazatlánH | 0-0 | 90 | 5 | 7.0 | ||
| 19.05.2025 | Club AmericaA | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 16.05.2025 | Club AmericaH | 1-0 | 85 | 1 | 6.3 | ||
| 12.05.2025 | LeonH | 2-1 | 80 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 09.05.2025 | LeonA | 2-3 | 89 | 2 | 7.3 | ||
| 20.04.2025 | TolucaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.04.2025 | LeonH | 2-1 | 63 | 4 | 7.2 | ||
| 13.04.2025 | Club AmericaA | 0-0 | 65 | 1 | 6.6 | ||
| 06.04.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 3-2 | 14↑ | – | 6.2 | ||
| 30.03.2025 | Guadalajara ChivasA | 0-1 | 67 | 2 | 6.9 | ||
| 16.03.2025 | Atletico San LuisH | 3-0 | 65 | 2 | 2 | 8.3 | |
| 09.03.2025 | MonterreyH | 1-1 | 78 | 4 | 7.3 | ||
| 01.03.2025 | MazatlánA | 1-1 | 87 | 3 | 6.9 | ||
| 24.02.2025 | Club QueretaroH | 1-0 | 29↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 20.02.2025 | Santos LagunaA | 0-1 | 28↑ | 2 | 6.3 | ||
| 16.02.2025 | Tigres UANLA | 2-1 | 15↑ | 1 | 7.0 | ||
| 09.02.2025 | PachucaH | 2-1 | 20↑ | – | 6.2 | ||
| 01.02.2025 | Club TijuanaA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2025 | NecaxaA | 1-3 | –↑ | – | – |
ŞUT24
GOL4
xG4.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası16%67
- Korner2%8
- Kontra atak2%8
- Duran top1%4
- Penaltı1%4
- Açık oyun1%4
- Diğer1%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak12%50
- Kafa8%33
- Sol ayak4%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR24 şut
- 1-15' 2 %8
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 4 %17
- 46-60' 2 %8
- 61-75' 7 %29
- 76-90+' 9 %38
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 933 dk
Takip listesi: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.8Liga MX 2025
PERFORMANS86.1933 dk
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%99
Dakika
%65
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%98
Dakika
%77
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Deniz UndavVfB Stuttgart · 29
%95
18gol
6asist
73scout
€22.00M
Bundesliga
Nikolai FrederiksenWSG Wattens · 25
%72
9gol
3asist
80scout
€1.00M
Bundesliga
Josh WindassWrexham · 31
%70
14gol
4asist
65scout
Championship
Max DeanGent · 21
%68
8gol
1asist
80scout
Jupiler Pro League
Hyun-gyu OhGenk · 24
%67
6gol
3asist
78scout
Jupiler Pro League
Willian JoséBahia · 34
%63
11gol
6asist
68scout
Serie A
Bryan LinssenNEC Nijmegen · 35
%63
12gol
7asist
69scout
Eredivisie
Vangelis PavlidisBenfica · 27
%60
22gol
4asist
68scout
€32.00M
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum