LİGLiga MX
BU SEZON4G · 1A
Gol40.63 / 90
Asist10.16 / 90
Şut152.37 / 90
Kilit pas20.32 / 90
Kazanılan ikili386.01 / 90
Rating6.81
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa League 2025 · 78 forvetler
- Gol 0.63 %90
- Şut 2.4 %77
- Asist 0.16 %69
- Kilit pas 0.32 %10
- Drible 0.00 %0
- İkili mücadele %44 %55
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 569 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Eredivisie2020 · VVV Venlo · 30 maç
26gol1.
🥉
Major League Soccer2023 · Atlanta United FC · 30 maç
19gol3.
14.
Liga MX2024 · Cruz Azul · 34 maç
9gol18.
7asist14.
16.
Super League 12025 · PAOK · 22 maç
7gol16.
39.
UEFA Europa League2025 · PAOK · 8 maç
4gol39.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Concacaf Champions CupNone · N/C America
🏆
Super League 1None · Greece
🏆
League CupNone · Scotland
🏆
PremiershipNone · Scotland
🏆
Concacaf Champions Cup2025 · N/C America
🏆
Premiership2021/2022 · Scotland
🏆
League Cup2021 · Scotland
🏆
Super League 12017/2018 · Greece
🥈
MLS All-StarNone · World · 2nd Place
🥈
CupNone · Greece · 2nd Place
🥈
MLS All-Star2023 · World · 2nd Place
🥈
Cup2017/2018 · Greece · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 27 G+A
GolAsist
2025/26
9
591
4
1
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%53 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan39%44
Müdahale8
Faul1517 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı1
İlk 1172 yedek
G+A / 900.76
Kart4
2024/25
45
2.375
14
8
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut81%37 isabet
Kilit pas29
Drible14%64 başarı
İkili kazanılan138%47
Müdahale23
Faul5653 kazanılan
Ofsayt19
Penaltı1
İlk 112718 yedek
G+A / 900.83
Kart11
2023/24
30
2.058
19
2
7.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut65%54 isabet
Kilit pas25
Drible13%45 başarı
İkili kazanılan129%48
Müdahale24
Faul4851 kazanılan
Ofsayt20
İlk 11246 yedek
G+A / 900.92
Kart8
2022/23
6
244
1
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas4
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan15%47
Müdahale4
Faul84 kazanılan
İlk 1124 yedek
G+A / 900.37
2021/22
5
162
0
0
6.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan12%46
Müdahale2
Faul67 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1114 yedek
2020/21
30
2.591
26
1
7.39
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut79%58 isabet
Kilit pas15
Drible21%43 başarı
İkili kazanılan230%49
Müdahale15
Faul5280 kazanılan
Ofsayt16
Penaltı81 kaçan
İlk 1130
G+A / 900.94
Kart6
TOPLAM GOL253 penaltı
İLK 115029 yedek girdi
KART15
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR25 gol
- 1-15' 1 %4
- 16-30' 1 %4
- 31-45' 10 %40
- 46-60' 6 %24
- 61-75' 4 %16
- 76-90+' 3 %12
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-140%60
- 3-4-2-18%12
- 3-1-4-27%10
- 3-4-35%7
- 3-5-1-15%7
- 3-5-22%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar11aldığı asist
Onun asist yaptıkları10verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2026 | Celta VigoA | 1-0 | 79 | 1 | 6.9 | ||
| 29.01.2026 | LyonA | 4-2 | 84 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 22.01.2026 | Real BetisH | 2-0 | 86 | 1 | 1 | 5 | 7.7 |
| 27.11.2025 | BrannH | 1-1 | 84 | 2 | 6.3 | ||
| 06.11.2025 | BSC Young BoysH | 4-0 | 79 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 23.10.2025 | LilleA | 3-4 | 24↑ | 1 | 6.2 | ||
| 02.10.2025 | Celta VigoA | 3-1 | 61 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 24.09.2025 | Maccabi Tel AvivH | 0-0 | 72 | 2 | 6.3 | ||
| 24.08.2025 | LarisaH | 1-0 | 22↑ | 2 | 6.7 | ||
| 19.05.2025 | Club AmericaA | 2-1 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 16.05.2025 | Club AmericaH | 1-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 12.05.2025 | LeonH | 2-1 | 10↑ | 3 | 7.2 | ||
| 09.05.2025 | LeonA | 2-3 | 13↑ | 1 | 6.3 | ||
| 20.04.2025 | TolucaA | 2-2 | 20↑ | 2 | 6.9 | ||
| 16.04.2025 | LeonH | 2-1 | 27↑ | 2 | 7.2 | ||
| 06.04.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 3-2 | 76 | 3 | 6.7 | ||
| 09.03.2025 | MonterreyH | 1-1 | 23↑ | 2 | 6.6 | ||
| 01.03.2025 | MazatlánA | 1-1 | 87 | 3 | 7.7 | ||
| 24.02.2025 | Club QueretaroH | 1-0 | 17↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 20.02.2025 | Santos LagunaA | 0-1 | 63 | 1 | 6.9 | ||
| 16.02.2025 | Tigres UANLA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 09.02.2025 | PachucaH | 2-1 | 70 | 1 | 6.2 | ||
| 01.02.2025 | Club TijuanaA | 2-3 | 68 | 1 | 1 | 3 | 8.7 |
| 29.01.2025 | NecaxaA | 1-3 | 86 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 25.01.2025 | PueblaH | 1-1 | 32↑ | 1 | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | FC JuarezA | 1-0 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 09.12.2024 | Club AmericaH | 3-4 | 71 | 1 | 6.9 | ||
| 06.12.2024 | Club AmericaA | 0-0 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 01.12.2024 | Club TijuanaH | 3-0 | 72 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 28.11.2024 | Club TijuanaA | 3-0 | 64 | – | 6.6 | ||
| 10.11.2024 | Tigres UANLH | 1-1 | 71 | 2 | 6.6 | ||
| 07.11.2024 | AtlasA | 2-2 | 22↑ | 1 | 6.7 | ||
| 24.10.2024 | FC JuarezH | 4-0 | 22 | 1 | – | 6.9 | |
| 19.10.2024 | PueblaA | 1-2 | 74 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 05.10.2024 | NecaxaH | 3-0 | 62 | – | 6.5 | ||
| 29.09.2024 | PachucaA | 2-4 | 72 | 2 | 1 | 3 | 8.6 |
| 22.09.2024 | Guadalajara ChivasH | 1-0 | 32↑ | – | 6.3 | ||
| 18.09.2024 | Atletico San LuisA | 3-1 | 21↑ | 2 | 6.9 | ||
| 01.09.2024 | Club AmericaH | 4-1 | 67 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 24.08.2024 | Club QueretaroA | 0-2 | 26↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 21.07.2024 | TolucaH | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 17.07.2024 | Club TijuanaH | 3-0 | 60 | 2 | 6 | 8.6 | |
| 14.07.2024 | MonterreyA | 0-4 | 52 | 1 | 6.6 | ||
| 02.06.2024 | CharlotteH | 2-3 | 36↑ | 1 | 6.3 | ||
| 29.05.2024 | Inter MiamiA | 1-3 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 15.05.2024 | FC CincinnatiA | 1-0 | 89 | 2 | 7.5 | ||
| 11.05.2024 | DC UnitedH | 2-3 | 90 | 3 | 7.5 | ||
| 04.05.2024 | Minnesota United FCH | 1-2 | 90 | 4 | 6.7 | ||
| 28.04.2024 | Chicago FireA | 0-0 | 66 | 3 | 7.3 | ||
| 20.04.2024 | FC CincinnatiH | 1-2 | 30↑ | 1 | 6.7 | ||
| 31.03.2024 | Chicago FireH | 3-0 | 64 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 17.03.2024 | Orlando City SCH | 2-0 | 85 | 1 | 1 | 4 | 8.2 |
| 10.03.2024 | New England RevolutionH | 4-1 | 84 | 3 | 7 | 10.0 | |
| 24.02.2024 | Columbus CrewA | 1-0 | 101 | 4 | 6.9 | ||
| 13.11.2023 | Columbus CrewA | 4-2 | 90 | 1 | 6 | 7.3 | |
| 08.11.2023 | Columbus CrewH | 4-2 | 89 | 1 | 2 | 4 | 8.7 |
| 01.11.2023 | Columbus CrewA | 2-0 | 88 | – | 6.7 | ||
| 22.10.2023 | FC CincinnatiA | 2-2 | 76 | 2 | 3 | 8.3 | |
| 07.10.2023 | Columbus CrewH | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 04.10.2023 | Philadelphia UnionA | 3-2 | 73 | 2 | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 125 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
12.2025
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
12.2021
SakatlıkKadroda yok
2 maç
04.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Eredivisie2020 · VVV Venlo
6sarı · 30 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 569 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.4UEFA Europa League 2025
PERFORMANS75.9569 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 280 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%95
Dakika
%85
Değer / getiri
%23
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%67
Performans
%94
Dakika
%67
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Pablo VegettiVasco DA Gama · 37
%95
14gol
1asist
60scout
Serie A
Zian FlemmingBurnley · 27
%88
11gol
0asist
66scout
Premier League
Ante BudimirOsasuna · 34
%81
16gol
0asist
64scout
€3.00M
La Liga
Igor JesusNottingham Forest · 24
%76
7gol
1asist
63scout
€22.00M
UEFA Europa League
Ricardo MathiasInternacional · 19
%72
5gol
1asist
74scout
Serie A
Michael GregoritschFC Augsburg · 31
%64
6gol
1asist
58scout
€1.50M
Bundesliga
Kasper HøghBodo/Glimt · 25
%61
6gol
3asist
75scout
UEFA Champions League
Markus PinkWolfsberger AC · 34
%60
7gol
0asist
64scout
€175K
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



