L. Faravelli
Argentina · Midfielder

L. Faravelli

YAŞ32
BOY171
KİLO69
KULÜPNecaxa
DOĞUM YERİRosario
LİGLiga MX
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut61.38 / 90
Kilit pas61.38 / 90
Başarılı dripling10.23 / 90
Kazanılan ikili132.99 / 90
Rating6.71
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 94 orta sahalar
Kilit pas — %56 (1.38) Asist — %0 (0.00) Drible — %15 (0.23) Pas isabeti — %59 (%86) Top kapma — %35 (2.07) İkili mücadele — %23 (%43) 31 ORT. % 56 0 15 59 35 23
  • Kilit pas 1.38 %56
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.23 %15
  • Pas isabeti %86 %59
  • Top kapma 2.07 %35
  • İkili mücadele %43 %23
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 391 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
10. CONMEBOL Libertadores2021 · Independiente del Valle · 10 maç 4gol10.
11. CONMEBOL Libertadores2020 · Independiente del Valle · 8 maç 2asist11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Liga Profesional ArgentinaNone · Argentina
🏆 Concacaf Champions CupNone · N/C America
🏆 CONMEBOL SudamericanaNone · South America
🏆 CONMEBOL RecopaNone · South America
🏆 Supercopa de EcuadorNone · Ecuador
🏆 Copa EcuadorNone · Ecuador
🏆 Liga ProNone · Ecuador
🏆 Super CupNone · Chile
🏆 Concacaf Champions Cup2025 · N/C America
🏆 Supercopa de Ecuador2023 · Ecuador
🏆 CONMEBOL Recopa2023 · South America
🏆 Copa Ecuador2022 · Ecuador
🏆 CONMEBOL Sudamericana2022 · South America
🏆 Liga Pro2021 · Ecuador
🏆 Super Cup2013 · Chile
🏆 Liga Profesional Argentina2013 · Argentina
🥈 Copa ArgentinaNone · Argentina · 2nd Place
🥈 UEFA/CONMEBOL Club ChallengeNone · World · 2nd Place
🥈 Liga ProNone · Ecuador · 2nd Place
🥈 CONMEBOL RecopaNone · South America · 2nd Place
🥈 Liga MXNone · Mexico · 2nd Place
🥈 Liga Profesional ArgentinaNone · Argentina · 2nd Place
🥈 Liga MX2024 · Mexico · 2nd Place
🥈 UEFA/CONMEBOL Club Challenge2023 · World · 2nd Place
🥈 Liga Pro2023 · Ecuador · 2nd Place
🥈 CONMEBOL Recopa2020 · South America · 2nd Place
🥈 Copa Argentina2018 · Argentina · 2nd Place
🥈 Liga Profesional Argentina2012/2013 · Argentina · 2nd Place
🥈 Liga Profesional Argentina2012 · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 9 G+A
2023 3 2024 9 2025 3 2026 0
GolAsist
2026/27 6 391 0 0 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXNecaxa 6 391 0 0 6.71
Şut6%67 isabet
Kilit pas6
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan13%43
Müdahale8
Faul64 kazanılan
İlk 116
Kart1
2025/26 36 2.186 0 3 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXNecaxa 16 1.354 0 2 6.76
Liga MXCruz Azul 20 832 0 1 6.63
Şut23%30 isabet
Kilit pas21
Drible7%70 başarı
İkili kazanılan83%50
Müdahale44
Faul2625 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112412 yedek
G+A / 900.12
Kart22
Kaptan1maçta
2024/25 38 2.655 8 1 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXCruz Azul 38 2.655 8 1 6.93
Şut30%50 isabet
Kilit pas23
Drible11%52 başarı
İkili kazanılan89%42
Müdahale51
Faul4625 kazanılan
İlk 11326 yedek
G+A / 900.31
Kart8
2023/24 23 1.910 3 0 6.89
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXCruz Azul 23 1.910 3 0 6.89
Şut18%50 isabet
Kilit pas18
Drible12%57 başarı
İkili kazanılan63%41
Müdahale40
Faul1811 kazanılan
İlk 1123
G+A / 900.14
Kart4
TOPLAM GOL10
İLK 116218 yedek girdi
KART11
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR10 gol
1-15' — 3 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 2 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 1-15'
  • 1-15' 3 %30
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %10
  • 46-60' 1 %10
  • 61-75' 2 %20
  • 76-90+' 3 %30
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 26 3-1-4-2 — 11 3-4-3 — 6 3-5-1-1 — 6 3-5-2 — 6 4-4-2 — 6 61 maç
  • 3-4-2-126%43
  • 3-1-4-211%18
  • 3-4-36%10
  • 3-5-1-16%10
  • 3-5-26%10
  • 4-4-26%10
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 Cruz AzulH 1-3 8 6.7
24.08.2026 U.N.A.M. - PumasA 1-1 83 2 7.2
18.08.2026 LeonH 1-2 65 1 6.7
03.08.2026 TolucaA 3-1 67 6.3
26.07.2026 MonterreyH 2-1 87 2 6.8
17.07.2026 Atlante FCH 2-1 81 1 6.6
27.04.2026 Cruz AzulA 4-1 79 6.3
23.04.2026 Guadalajara ChivasH 0-0 93 1 7.0
11.04.2026 Club QueretaroA 3-1 75 1 6.3
04.04.2026 MazatlánH 2-1 89 1 3 6.9
21.03.2026 Club TijuanaH 3-0 82 1 7.0
14.03.2026 PueblaA 0-0 89 6.7
07.03.2026 U.N.A.M. - PumasH 0-1 92 1 6.7
04.03.2026 PachucaA 2-1 89 1 1 7.2
01.03.2026 LeonA 2-1 93 1 5.6
22.02.2026 TolucaH 0-3 89 1 6.9
15.02.2026 FC JuarezA 1-2 86 1 6.5
07.02.2026 Atletico San LuisH 4-1 84 7.2
31.01.2026 Club AmericaA 2-0 90 1 7.0
17.01.2026 AtlasH 0-1 90 7.2
14.01.2026 MonterreyH 0-2 95 1 6.7
11.01.2026 Santos LagunaA 1-3 39 7.0
07.12.2025 Tigres UANLA 1-1 53 2 6.3
04.12.2025 Tigres UANLH 1-1 45 1 6.9
01.12.2025 Guadalajara ChivasH 3-2 45 6.7
09.11.2025 U.N.A.M. - PumasH 2-3 13 5.2
01.11.2025 PueblaA 0-3 17 7.0
26.10.2025 MonterreyH 2-0 52 1 6.6
22.10.2025 NecaxaAC 1-1 90 1 6.3
19.10.2025 Club AmericaH 2-1 63 2 6.9
05.10.2025 Tigres UANLA 1-1 67 6.9
29.09.2025 Club TijuanaA 2-0
25.09.2025 Club QueretaroH 2-2 18 6.9
20.09.2025 FC JuarezH 3-2 85 6.6
13.09.2025 PachucaA 0-1 15 6.7
31.08.2025 Guadalajara ChivasA 1-2 31 7.0
24.08.2025 TolucaH 1-0 32 1 6.9
17.08.2025 Santos LagunaH 3-2 40 2 6.6
12.08.2025 Atletico San LuisA 1-2 17 6.2
27.07.2025 LeonH 4-1 73 1 6.7
20.07.2025 AtlasA 3-3 19 6.6
13.07.2025 MazatlánH 0-0 57 6.9
19.05.2025 Club AmericaA 2-1 82 1 1 6.9
16.05.2025 Club AmericaH 1-0 19 6.7
12.05.2025 LeonH 2-1 66 6.6
09.05.2025 LeonA 2-3 90 1 6.2
20.04.2025 TolucaA 2-2 97 2 6.9
16.04.2025 LeonH 2-1 78 6.9
13.04.2025 Club AmericaA 0-0 45 6.6
30.03.2025 Guadalajara ChivasA 0-1 87 6.6
16.03.2025 Atletico San LuisH 3-0 90 1 6.3
09.03.2025 MonterreyH 1-1 67 1 7.3
01.03.2025 MazatlánA 1-1 90 1 6.7
24.02.2025 Club QueretaroH 1-0 73 7.2
20.02.2025 Santos LagunaA 0-1 27 6.3
16.02.2025 Tigres UANLA 2-1 85 2 6.7
09.02.2025 PachucaH 2-1 11 6.9
01.02.2025 Club TijuanaA 2-3 90 6.7
29.01.2025 NecaxaA 1-3 10 1 1 7.3
25.01.2025 PueblaH 1-1 90 1 1 8.5
ŞUT18
GOL0
xG1.2
xG FARKI-1.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
58' · xG 0.055 47' · xG 0.074 21' · xG 0.089 3' · xG 0.094 45' · xG 0.028 45' · xG 0.015 29' · xG 0.042 90' · xG 0.107 70' · xG 0.02 21' · xG 0.078 7' · xG 0.008 73' · xG 0.054 79' · xG 0.012 58' · xG 0.093 27' · xG 0.051 71' · xG 0.213 48' · xG 0.161 21' · xG 0.023
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 11 (%61) Açık oyun — 4 (%22) Taç sonrası — 2 (%11) Korner — 1 (%6) 18 şut
  • Asist sonrası11%61
  • Açık oyun4%22
  • Taç sonrası2%11
  • Korner1%6
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 14 (%78) Sol ayak — 4 (%22) 18 şut
  • Sağ ayak14%78
  • Sol ayak4%22
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
1-15' — 2 16-30' — 5 31-45' — 2 46-60' — 4 61-75' — 3 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 16-30'
  • 1-15' 2 %11
  • 16-30' 5 %28
  • 31-45' 2 %11
  • 46-60' 4 %22
  • 61-75' 3 %17
  • 76-90+' 2 %11
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 103 maç
Necaxa 22maç 2025–2026
Cruz Azul 81maç 2023–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-05 Independiente del Valle Cruz Azul
2024-01-01 Independiente CD Cruz Azul €2.50m
2020-01-15 Huracan Independiente del Valle
2020-01-14 Huracán Independiente free transfer
2019-07-03 Gimnasia L.P. Huracan
2019-07-02 Gimnasia Huracán free transfer
2016-07-24 Newells Old Boys Gimnasia L.P. € 60K
2016-07-23 Newell's Gimnasia €900k
2016-06-30 Gimnasia Newell's End of loan
2015-07-16 Newells Old Boys Gimnasia L.P.
2015-07-01 Newell's Gimnasia loan transfer
2014-07-01 Union Espanola Newells Old Boys
2014-06-30 Union Española Newell's End of loan
2013-07-08 Newell's Union Española loan transfer
2013-07-01 Newells Old Boys Union Espanola
2011-01-01 Newell's U20 Newell's -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1354 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.3Liga MX 2025
PERFORMANS42.51354 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 297 oyuncu
Scout skoru %55
Performans %60
Dakika %74
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %64
Performans %62
Dakika %83
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam