Manfred Fischer
Austria · Midfielder

Manfred Fischer

YAŞ30
BOY179
KİLO72
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 2A
Asist20.38 / 90
Şut30.57 / 90
Kilit pas61.15 / 90
Başarılı dripling20.38 / 90
Kazanılan ikili224.20 / 90
Rating6.82
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2026 · 69 orta sahalar
Kilit pas — %41 (1.15) Asist — %90 (0.38) Drible — %35 (0.38) Pas isabeti — %35 (%80) Top kapma — %43 (2.29) İkili mücadele — %32 (%43) 46 ORT. % 41 90 35 35 43 32
  • Kilit pas 1.15 %41
  • Asist 0.38 %90
  • Drible 0.38 %35
  • Pas isabeti %80 %35
  • Top kapma 2.29 %43
  • İkili mücadele %43 %32
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 471 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
10. Bundesliga2026 · Austria Vienna · 4 maç 1asist10.
10. UEFA Europa Conference League2026 · Austria Vienna · 5 maç 2asist10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 2. LigaNone · Austria · 2nd Place
🥈 Tipsport Malta CupNone · Europe · 2nd Place
🥈 Tipsport Malta Cup2024 · Europe · 2nd Place
🥈 2. Liga2017/2018 · Austria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 7 G+A
2022 0 2023 1 2024 0 2025 7 2026 2
GolAsist
2026/27 6 471 0 2 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna 6 471 0 2 6.82
Şut3
Kilit pas6
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan22%43
Müdahale6
Faul86 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1151 yedek
G+A / 900.38
Kart1
Kaptan5maçta
2025/26 34 2.853 4 3 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaAustria Vienna 32 2.741 4 3 6.83
UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna 2 112 0 0 6.40
Şut30%57 isabet
Kilit pas29
Drible7%25 başarı
İkili kazanılan148%44
Müdahale52
Faul3730 kazanılan
Ofsayt9
İlk 1134
G+A / 900.22
Kart4
Kaptan33maçta
2024/25 2 210 0 0 7.05
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna 2 210 0 0 7.05
Şut3
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan7%47
Müdahale3
Faul41 kazanılan
İlk 112
Kaptan2maçta
2023/24 4 193 0 1 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna 4 193 0 1 6.95
Şut3%33 isabet
Kilit pas4
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan14%52
Müdahale3
Faul84 kazanılan
İlk 1122 yedek
G+A / 900.47
Kart2
Kaptan2maçta
2022/23 6 495 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna 6 495 0 0 6.90
Şut5%60 isabet
Kilit pas9
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan22%59
Müdahale8
Faul33 kazanılan
Ofsayt1
İlk 116
Kaptan3maçta
TOPLAM GOL32 penaltı
İLK 11111 yedek girdi
KART3
FORMA30
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 1 %33
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %67
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 7 3-4-3 — 3 10 maç
  • 4-3-37%70
  • 3-4-33%30
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ52 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
27.08.2026 SC BragaHC 0-0 78 1 6.9
20.08.2026 SC BragaAC 2-0 82 6.9
13.08.2026 Beitar JerusalemHC 1-2 120 6.7
06.08.2026 Beitar JerusalemAC 1-2 85 1 6.3
30.07.2026 FK LiepajaH 3-1 23 1 7.2
23.07.2026 FK LiepajaAC 0-2 83 1 1 6.9
17.05.2026 Lask LinzHC 0-3 69 2 6.3
10.05.2026 Rapid ViennaAC 0-2 90 1 1 7.2
03.05.2026 TSV HartbergHC 1-0 90 1 6.6
26.04.2026 Sturm GrazAC 1-1 77 1 7.0
22.04.2026 Red Bull SalzburgAC 3-1 90 1 2 7.3
19.04.2026 Red Bull SalzburgHC 1-3 82 7.0
12.04.2026 Rapid ViennaHC 1-1 89 6.9
05.04.2026 Lask LinzAC 4-1 72 1 6.3
22.03.2026 TSV HartbergAC 0-1 90 1 2 7.9
15.03.2026 Sturm GrazHC 2-5 90 1 2 7.5
08.03.2026 RiedAC 0-2 65 6.3
01.03.2026 Lask LinzHC 2-2 84 1 6.3
21.02.2026 SCR AltachAC 2-1 90 6.7
15.02.2026 Rapid ViennaHC 2-0 90 6.9
06.02.2026 Red Bull SalzburgAC 0-2 90 1 1 7.2
14.12.2025 Sturm GrazHC 3-1 89 7.2
07.12.2025 Wolfsberger ACAC 2-1 90 1 6.7
29.11.2025 WSG WattensHC 0-0 90 1 6.7
22.11.2025 FC BW LinzAC 2-3 90 6.9
08.11.2025 Grazer AKHC 2-1 90 1 6.3
01.11.2025 TSV HartbergAC 2-1 90 2 6.3
26.10.2025 Red Bull SalzburgHC 0-3 84 3 6.5
18.10.2025 WSG WattensAC 2-3 90 1 7.0
04.10.2025 FC BW LinzHC 0-1 90 1 6.5
28.09.2025 Rapid ViennaAC 1-3 90 5.9
20.09.2025 RiedHC 3-2 87 1 3 7.6
14.09.2025 Sturm GrazAC 0-1 90 7.2
31.08.2025 SCR AltachHC 1-0 90 1 6.7
24.08.2025 TSV HartbergHC 1-3 90 1 1 8.0
17.08.2025 Lask LinzAC 2-1 82 1 6.5
14.08.2025 Baník OstravaH 1-1 54 6.6
10.08.2025 Wolfsberger ACHC 0-2 90 6.5
07.08.2025 Baník OstravaAC 4-3 58 6.2
03.08.2025 Grazer AKAC 2-2 61 6.7
31.07.2024 IlvesHC 4-3 120 1 7.2
25.07.2024 IlvesAC 2-1 90 2 6.9
17.08.2023 Legia WarszawaH 3-5 28 6.2
10.08.2023 Legia WarszawaA 1-2 23 6.7
03.08.2023 Borac Banja LukaAC 1-2 77 1 7.2
27.07.2023 Borac Banja LukaHC 1-0 65 3 7.7
03.11.2022 Hapoel Beer ShevaAC 4-0 45 1 6.9
27.10.2022 Lech PoznanHC 1-1 90 7.0
13.10.2022 VillarrealHC 0-1 90 1 7.3
06.10.2022 VillarrealA 5-0 90 1 6.6
15.09.2022 Lech PoznanA 4-1 90 1 6.0
08.09.2022 Hapoel Beer ShevaH 0-0 90 1 7.6
ŞUT41
GOL4
xG3.1
xG FARKI+0.9over performing
DÖNÜŞÜM%9.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
50' · xG 0.461 50' · xG 0.124 19' · xG 0.013 59' · xG 0.034 45' · xG 0.012 9' · xG 0.042 76' · xG 0.028 34' · xG 0.027 27' · xG 0.051 6' · xG 0.016 84' · xG 0.093 · GOL 9' · xG 0.12 70' · xG 0.012 45' · xG 0.263 · GOL 40' · xG 0.019 21' · xG 0.308 56' · xG 0.152 16' · xG 0.017 6' · xG 0.062 2' · xG 0.092 7' · xG 0.0 12' · xG 0.022 90' · xG 0.046 54' · xG 0.257 90' · xG 0.076 47' · xG 0.045 31' · xG 0.021 29' · xG 0.033 28' · xG 0.031 75' · xG 0.026 7' · xG 0.02 60' · xG 0.051 14' · xG 0.009 30' · xG 0.042 56' · xG 0.066 84' · xG 0.253 · GOL 63' · xG 0.144 3' · xG 0.045 90' · xG 0.0 122' · xG 0.0 · GOL 53' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 14 (%34) Korner — 10 (%24) Açık oyun — 7 (%17) Kontra atak — 4 (%10) Duran top — 3 (%7) Taç sonrası — 2 (%5) Diğer — 1 (%2) 41 şut
  • Asist sonrası14%34
  • Korner10%24
  • Açık oyun7%17
  • Kontra atak4%10
  • Duran top3%7
  • Taç sonrası2%5
  • Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 20 (%49) Sol ayak — 14 (%34) Kafa — 7 (%17) 41 şut
  • Sağ ayak20%49
  • Sol ayak14%34
  • Kafa7%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR40 şut
1-15' — 10 16-30' — 7 31-45' — 5 46-60' — 9 61-75' — 3 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 1-15'
  • 1-15' 10 %25
  • 16-30' 7 %18
  • 31-45' 5 %12
  • 46-60' 9 %22
  • 61-75' 3 %8
  • 76-90+' 6 %15
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 52 maç
Austria Vienna 52maç 2022–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-06-21 SCR Altach Austria Vienna
2018-07-01 TSV Hartberg SCR Altach
2017-06-11 SC Wiener Neustadt TSV Hartberg
2015-07-01 Kalsdorf SC Wiener Neustadt
2014-07-01 Leoben Kalsdorf
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2741 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.4Bundesliga 2025
PERFORMANS39.02741 dk
KARARVeri yetersiz56/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 71.9
Derinden oyun kurucu 71.0
Box-to-box orta saha 69.5
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 231 oyuncu
Scout skoru %56
Performans %56
Dakika %96
Değer / getiri %46
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %67
Performans %56
Dakika %97
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.83 7.1 96
Performans skoru 39 75 52
Müdahale / 90 1.61 3.2 50
İkili mücadele kazanma 43.81 58 76
Pas arası / 90 0.85 2.3 37
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam