LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili18.18 / 90
Rating6.35
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.17
Asist
0.000.06
Şut
0.002.41
Kilit pas
0.000.69
Başarılı dripling
0.000.75
Kazanılan ikili
8.184.93
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Reg. Cup HessenNone · Germany
🏆
Reg. Cup Hessen2020/2021 · Germany
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
1
11
0
0
6.35
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%100
Müdahale1
İlk 111
2025/26
43
2.593
4
2
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut60%53 isabet
Kilit pas26
Drible24%41 başarı
İkili kazanılan139%39
Müdahale10
Faul3335 kazanılan
Ofsayt11
İlk 113211 yedek
G+A / 900.21
Kart3
2024/25
2
124
1
1
7.45
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan6%50
Faul1
Ofsayt2
İlk 112
G+A / 901.45
TOPLAM GOL41 penaltı
İLK 11144 yedek girdi
KART1
FORMA37
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-13%23
- 4-3-1-23%23
- 3-4-32%15
- 4-3-32%15
- 4-4-22%15
- 3-1-4-21%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ49 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Portland TimbersA | 5-4 | 11 | 0 | 6.3 | ||
| 17.05.2026 | Rapid ViennaH | 2-0 | 62 | – | 6.2 | ||
| 10.05.2026 | TSV HartbergA | 2-4 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | Red Bull SalzburgA | 1-1 | 88 | 2 | 6.9 | ||
| 26.04.2026 | Austria ViennaH | 1-1 | 68 | 3 | 7.0 | ||
| 22.04.2026 | Lask LinzH | 1-1 | 90 | 3 | 7.5 | ||
| 19.04.2026 | Lask LinzA | 1-1 | 70 | 1 | 6.0 | ||
| 12.04.2026 | TSV HartbergH | 0-0 | 30↑ | – | 6.5 | ||
| 05.04.2026 | Rapid ViennaA | 0-2 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 20.03.2026 | Red Bull SalzburgH | 1-1 | 20↑ | 1 | 6.5 | ||
| 15.03.2026 | Austria ViennaA | 2-5 | 18↑ | 2 | 6.3 | ||
| 08.03.2026 | SCR AltachH | 2-0 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 01.03.2026 | Wolfsberger ACA | 2-2 | 67 | 2 | 7.7 | ||
| 22.02.2026 | FC BW LinzH | 1-0 | 22↑ | – | 6.2 | ||
| 14.02.2026 | WSG WattensA | 1-0 | 65 | 1 | 6.5 | ||
| 08.02.2026 | RiedH | 1-0 | 63 | 1 | 6.0 | ||
| 29.01.2026 | BrannH | 1-0 | 78 | – | 5.9 | ||
| 22.01.2026 | FeyenoordA | 3-0 | 80 | – | 5.9 | ||
| 14.12.2025 | Austria ViennaA | 3-1 | 90 | 3 | 6.3 | ||
| 11.12.2025 | FK Crvena ZvezdaH | 0-1 | 79 | 1 | 6.3 | ||
| 07.12.2025 | Grazer AKH | 2-1 | 89 | 1 | 5 | 7.5 | |
| 03.12.2025 | WSG WattensH | 1-3 | 69 | 1 | 6.3 | ||
| 30.11.2025 | TSV HartbergA | 0-1 | 36↑ | 1 | 6.3 | ||
| 27.11.2025 | PanathinaikosA | 2-1 | 61 | – | 6.2 | ||
| 23.11.2025 | Lask LinzH | 1-3 | 45 | – | 6.5 | ||
| 09.11.2025 | Red Bull SalzburgH | 1-1 | 61 | 4 | 6.0 | ||
| 06.11.2025 | Nottingham ForestH | 0-0 | 57 | – | 6.5 | ||
| 02.11.2025 | Rapid ViennaA | 2-1 | 80 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 26.10.2025 | Wolfsberger ACH | 1-3 | 34↑ | – | 5.9 | ||
| 23.10.2025 | CelticA | 2-1 | 60 | – | 6.3 | ||
| 19.10.2025 | FC BW LinzA | 3-4 | 79 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 05.10.2025 | SCR AltachA | 0-2 | 72 | 3 | 7.3 | ||
| 02.10.2025 | RangersH | 2-1 | 73 | 1 | – | 6.7 | |
| 28.09.2025 | TSV HartbergH | 1-0 | 30↑ | – | 6.0 | ||
| 24.09.2025 | FC MidtjyllandA | 2-0 | 59 | 2 | 6.6 | ||
| 20.09.2025 | Red Bull SalzburgA | 0-2 | 90 | 1 | 5 | 6.6 | |
| 14.09.2025 | Austria ViennaH | 0-1 | 76 | – | 6.7 | ||
| 31.08.2025 | SCR AltachH | 1-0 | 82 | 1 | 6.6 | ||
| 24.08.2025 | TSV HartbergH | 1-3 | 90 | 3 | 6.3 | ||
| 17.08.2025 | Lask LinzA | 2-1 | 78 | 3 | 6.7 | ||
| 14.08.2025 | Baník OstravaH | 1-1 | 54 | – | 6.9 | ||
| 10.08.2025 | Wolfsberger ACH | 0-2 | 35↑ | 2 | 6.6 | ||
| 07.08.2025 | Baník OstravaA | 4-3 | 76 | 1 | 5 | 8.0 | |
| 03.08.2025 | Grazer AKA | 2-2 | 61 | 1 | 6.3 | ||
| 31.07.2024 | IlvesH | 4-3 | 62 | 1 | 1 | 1 | 8.0 |
| 25.07.2024 | IlvesA | 2-1 | 62 | – | 6.9 | ||
| 27.08.2022 | 1899 HoffenheimA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.08.2022 | Bayer LeverkusenA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.08.2022 | SC FreiburgH | 0-4 | –↑ | – | – |
ŞUT69
GOL3
xG8.7
xG FARKI-5.7under performing
DÖNÜŞÜM%4.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası38%55
- Açık oyun12%17
- Korner7%10
- Kontra atak7%10
- Taç sonrası3%4
- Duran top2%3
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak50%72
- Kafa15%22
- Sağ ayak4%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR69 şut
- 1-15' 9 %13
- 16-30' 13 %19
- 31-45' 15 %22
- 46-60' 13 %19
- 61-75' 10 %14
- 76-90+' 9 %13
PİYASA DEĞERİ€1.00M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 49 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-09-02
Austria Vienna
→
Sturm Graz
€2.00m
Austria Vienna
→
Sturm Graz
€2.00m
2025-07-01
Basel
→
Austria Vienna
€1.20m
Basel
→
Austria Vienna
€1.20m
2025-06-30
Austria Vienna
→
Basel
End of loan
Austria Vienna
→
Basel
End of loan
2024-07-01
Basel
→
Austria Vienna
loan transfer
Basel
→
Austria Vienna
loan transfer
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1570 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.7Bundesliga 2025
PERFORMANS48.21570 dk
KARARİzlemeye değer64/100
ROL UYUMU2025
Bitirici
76.6
Pivot forvet
75.2
İçe kat eden kanat
73.7
Bitirici
48.3
Pivot forvet
45.2
İçe kat eden kanat
43.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 64 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%49
Dakika
%79
Değer / getiri
%32
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%64
Dakika
%88
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Tahmini xG / 90
2.265
0.48
100
Performans skoru
48.2
78
62
Şut isabeti
52.38
48
100
Dakika güvenliği
100
72
100
Ortalama rating
6.6
7.15
92
Şut / 90
2.41
3.4
71
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jay-Roy GrotOdense · 27
%95
7gol
3asist
66scout
Superliga
Walid CheddiraLecce · 27
%92
3gol
1asist
57scout
Serie A
Cedric TeuchertSt. Louis City · 28
%88
3gol
1asist
56scout
Major League Soccer
Roberto PiccoliFiorentina · 24
%83
4gol
1asist
60scout
Serie A
Myrto UzuniAustin · 30
%77
6gol
2asist
57scout
Major League Soccer
Ransford Yeboah KönigsdörfferHamburger SV · 24
%72
5gol
0asist
58scout
€5.00M
Bundesliga
Mateo PellegrinoParma · 24
%64
8gol
1asist
58scout
€15.00M
Serie A
André AyewNAC Breda · 36
%60
1gol
0asist
40scout
€5.00M
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



Wolfsberger AC