LİGMajor League Soccer
BU SEZON4G · 1A
Gol40.20 / 90
Asist10.05 / 90
Şut472.33 / 90
Kilit pas180.89 / 90
Başarılı dripling261.29 / 90
Kazanılan ikili814.01 / 90
Rating6.82
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 160 orta sahalar
- Kilit pas 0.89 %33
- Asist 0.05 %26
- Drible 1.29 %86
- Pas isabeti %85 %42
- Top kapma 1.29 %11
- İkili mücadele %45 %23
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1819 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
12.
Major League Soccer2024 · Los Angeles FC · 36 maç
16gol12.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
ChampionshipNone · England
🏆
Concacaf Champions CupNone · N/C America
🏆
US Open CupNone · USA
🏆
Concacaf Champions Cup2025 · N/C America
🏆
US Open Cup2024 · USA
🏆
Championship2019/2020 · England
🥈
Campeones CupNone · N/C America · 2nd Place
🥈
Queensland Champions CupNone · World · 2nd Place
🥈
Concacaf Champions CupNone · N/C America · 2nd Place
🥈
MLSNone · USA · 2nd Place
🥈
Leagues CupNone · N/C America · 2nd Place
🥈
Leagues Cup2024 · N/C America · 2nd Place
🥈
Concacaf Champions Cup2023 · N/C America · 2nd Place
🥈
MLS2023 · USA · 2nd Place
🥈
Campeones Cup2023 · N/C America · 2nd Place
🥈
Queensland Champions Cup2022 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 27 G+A
GolAsist
2026/27
21
1.819
4
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut47%51 isabet
Kilit pas18
Drible26%44 başarı
İkili kazanılan81%45
Müdahale16
Faul1632 kazanılan
Ofsayt13
İlk 11201 yedek
G+A / 900.25
Kart3
2025/26
19
572
1
1
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%37 isabet
Kilit pas7
Drible3%30 başarı
İkili kazanılan32%49
Müdahale12
Faul915 kazanılan
İlk 11613 yedek
G+A / 900.31
Kart2
2024/25
52
3.892
17
10
7.35
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut91%54 isabet
Kilit pas92
Drible46%44 başarı
İkili kazanılan173%43
Müdahale58
Faul6558 kazanılan
Ofsayt12
İlk 11466 yedek
G+A / 900.62
Kart9
2023/24
33
1.849
3
3
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut45%58 isabet
Kilit pas31
Drible37%69 başarı
İkili kazanılan128%52
Müdahale36
Faul4247 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı1
İlk 112112 yedek
G+A / 900.29
Kart6
TOPLAM GOL21
İLK 116022 yedek girdi
KART12
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR21 gol
- 1-15' 4 %19
- 16-30' 4 %19
- 31-45' 1 %5
- 46-60' 5 %24
- 61-75' 5 %24
- 76-90+' 2 %10
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-326%37
- 3-4-316%23
- 3-4-2-113%19
- 3-5-29%13
- 4-1-4-13%4
- 5-3-23%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar10aldığı asist
Onun asist yaptıkları11verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | San Jose EarthquakesH | 0-0 | 93 | – | 6.7 | ||
| 23.08.2026 | St. Louis CityA | 2-1 | 90 | 4 | 5.9 | ||
| 20.08.2026 | Vancouver WhitecapsA | 0-1 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 16.08.2026 | Los Angeles GalaxyH | 1-0 | 89 | – | 6.7 | ||
| 08.08.2026 | New England RevolutionA | 0-2 | 81 | 2 | 6.9 | ||
| 26.07.2026 | AustinH | 3-0 | 91 | 2 | 4 | 8.5 | |
| 23.07.2026 | DC UnitedH | 1-1 | 88 | 2 | 6.6 | ||
| 24.05.2026 | Los Angeles GalaxyA | 1-1 | 90 | 4 | 6.5 | ||
| 17.05.2026 | Vancouver WhitecapsH | 1-0 | 84 | 2 | 6.9 | ||
| 14.05.2026 | Real Salt LakeA | 3-0 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 11.05.2026 | Los Angeles FCA | 1-4 | 87 | 1 | 5 | 6.3 | |
| 03.05.2026 | Colorado RapidsH | 1-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 26.04.2026 | AustinA | 2-0 | 95 | 2 | 6.6 | ||
| 23.04.2026 | San DiegoH | 1-0 | 75 | 2 | 7.3 | ||
| 18.04.2026 | Orlando City SCA | 0-1 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 12.04.2026 | Colorado RapidsA | 6-2 | 85 | 5 | 6.2 | ||
| 05.04.2026 | Seattle SoundersH | 0-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | FC DallasA | 4-3 | 97 | 1 | 6.7 | ||
| 15.03.2026 | Portland TimbersH | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 2 | 8.0 |
| 01.03.2026 | Los Angeles FCH | 0-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 22.02.2026 | Chicago FireH | 2-1 | 90 | 3 | 6.2 | ||
| 07.12.2025 | Tigres UANLA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.12.2025 | Tigres UANLH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2025 | Guadalajara ChivasH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.11.2025 | Guadalajara ChivasA | 0-0 | 23↑ | 2 | 6.7 | ||
| 09.11.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 2-3 | 70 | 4 | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | PueblaA | 0-3 | 64 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 22.10.2025 | NecaxaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | Club AmericaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | Tigres UANLA | 1-1 | 27↑ | 1 | 6.6 | ||
| 29.09.2025 | Club TijuanaA | 2-0 | 17↑ | 1 | 6.6 | ||
| 25.09.2025 | Club QueretaroH | 2-2 | 11↑ | 1 | 6.2 | ||
| 20.09.2025 | FC JuarezH | 3-2 | 13↑ | 1 | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | PachucaA | 0-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 31.08.2025 | Guadalajara ChivasA | 1-2 | 31↑ | 1 | 6.3 | ||
| 24.08.2025 | TolucaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | Santos LagunaH | 3-2 | 57 | 1 | 6.5 | ||
| 12.08.2025 | Atletico San LuisA | 1-2 | 74 | 1 | 6.9 | ||
| 20.07.2025 | AtlasA | 3-3 | 86 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 13.07.2025 | MazatlánH | 0-0 | 84 | 1 | 7.2 | ||
| 19.05.2025 | Club AmericaA | 2-1 | 74 | 2 | 6.7 | ||
| 16.05.2025 | Club AmericaH | 1-0 | 71 | 1 | 6.7 | ||
| 12.05.2025 | LeonH | 2-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 20.04.2025 | TolucaA | 2-2 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 16.04.2025 | LeonH | 2-1 | 63 | 1 | 7.0 | ||
| 13.04.2025 | Club AmericaA | 0-0 | 26↑ | 1 | 6.7 | ||
| 06.04.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | Guadalajara ChivasA | 0-1 | 87 | 2 | 7.5 | ||
| 16.03.2025 | Atletico San LuisH | 3-0 | 66 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 09.03.2025 | MonterreyH | 1-1 | 89 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 01.03.2025 | MazatlánA | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 24.02.2025 | Club QueretaroH | 1-0 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 20.02.2025 | Santos LagunaA | 0-1 | 72 | – | 6.2 | ||
| 16.02.2025 | Tigres UANLA | 2-1 | 61 | 1 | 6.2 | ||
| 09.02.2025 | PachucaH | 2-1 | 70 | 2 | 7.3 | ||
| 24.11.2024 | Seattle SoundersH | 1-2 | 105 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 09.11.2024 | Vancouver WhitecapsH | 1-0 | 86 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 04.11.2024 | Vancouver WhitecapsA | 3-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 28.10.2024 | Vancouver WhitecapsH | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 20.10.2024 | San Jose EarthquakesH | 3-1 | 66 | – | 7.2 |
ŞUT60
GOL4
xG5.4
xG FARKI-1.4under performing
DÖNÜŞÜM%6.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası37%62
- Korner7%12
- Açık oyun5%8
- Serbest vuruş4%7
- Kontra atak4%7
- Duran top2%3
- Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak49%82
- Sol ayak8%13
- Kafa3%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR60 şut
- 1-15' 7 %12
- 16-30' 5 %8
- 31-45' 7 %12
- 46-60' 19 %32
- 61-75' 14 %23
- 76-90+' 8 %13
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 126 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2022
Diz sakatlığıKadroda yok
5 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1198 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.3Major League Soccer 2026
PERFORMANS38.81198 dk
KARARVeri yetersiz58/100
FORM TRENDİDüşüşte-13.1
ROL UYUMU2026
Box-to-box orta saha
63.7
İleri sekiz
62.2
Top kapan ön libero
59.5
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 356 oyuncu
Scout skoru
%81
Performans
%50
Dakika
%93
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%86
Performans
%55
Dakika
%94
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
99.7
82
100
Başarılı drible / 90
1.05
1.2
88
İkili mücadele kazanma
43.9
55
80
Performans skoru
38.8
76
51
Gol / 90
0.15
0.18
83
Kilit pas / 90
0.98
1.3
75
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -13.1.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Samuel SalterGais
%95
3gol
2asist
51scout
Allsvenskan
Martín GarneroneEstudiantes de Rio Cuarto
%83
1gol
0asist
45scout
Liga Profesional Argentina
Gabriel AlanísEstudiantes de Rio Cuarto · 31
%78
1gol
0asist
38scout
Liga Profesional Argentina
Alexander WarnerydTromso · 20
%64
2gol
0asist
54scout
Eliteserien
JajáRemo
%63
4gol
1asist
50scout
Serie A
Bersant CelinaAIK Stockholm · 29
%62
2gol
1asist
43scout
Allsvenskan
Keny ArroyoCruzeiro · 19
%60
2gol
2asist
66scout
€9.00M
Serie A
Jackson HopkinsDC United · 21
%60
2gol
1asist
64scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


