LİGPro League
BU SEZON2G · 1A
Gol20.23 / 90
Asist10.11 / 90
Şut141.61 / 90
Kilit pas91.03 / 90
Başarılı dripling60.69 / 90
Kazanılan ikili151.72 / 90
Rating7.11
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2026 · 90 orta sahalar
- Kilit pas 1.03 %35
- Asist 0.11 %47
- Drible 0.69 %58
- Pas isabeti %81 %42
- Top kapma 0.80 %3
- İkili mücadele %43 %13
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 783 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Allsvenskan2025 · AIK Stockholm · 29 maç
6asist5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
League Cup2015/2016 · England
🏆
Eliteserien2013 · Norway
🥈
Premier League2014/2015 · England · 2nd Place
🥈
Eliteserien2012 · Norway · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 12 G+A
GolAsist
2026/27
11
794
2
1
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%73 isabet
Kilit pas9
Drible6%55 başarı
İkili kazanılan15%43
Müdahale4
Faul53 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1192 yedek
G+A / 900.34
Kart2
2025/26
31
2.419
6
6
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%62 isabet
Kilit pas39
Drible37%51 başarı
İkili kazanılan89%44
Müdahale20
Faul2416 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11274 yedek
G+A / 900.45
Kart5
2024/25
30
2.420
4
3
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut40%48 isabet
Kilit pas34
Drible20%49 başarı
İkili kazanılan96%52
Müdahale40
Faul2122 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11255 yedek
G+A / 900.26
Kart4
2023/24
9
737
0
3
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%55 isabet
Kilit pas12
Drible10%56 başarı
İkili kazanılan38%48
Müdahale13
Faul85 kazanılan
İlk 1181 yedek
G+A / 900.37
Kart2
2022/23
28
1.267
1
1
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%62 isabet
Kilit pas22
Drible23%53 başarı
İkili kazanılan53%47
Müdahale15
Faul59 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111513 yedek
G+A / 900.14
Kart1
2020/21
32
2.302
0
5
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%24 isabet
Kilit pas49
Drible29%58 başarı
İkili kazanılan69%38
Müdahale19
Faul1518 kazanılan
İlk 11257 yedek
G+A / 900.2
Kart51
TOPLAM GOL11
İLK 116514 yedek girdi
KART14
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
- 1-15' 2 %18
- 16-30' 1 %9
- 31-45' 1 %9
- 46-60' 2 %18
- 61-75' 1 %9
- 76-90+' 4 %36
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-223%35
- 5-4-114%21
- 3-4-39%14
- 5-3-28%12
- 3-5-27%11
- 4-2-3-15%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları10verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | Al RiyadhH | 4-2 | 11↑ | 1 | 6.3 | ||
| 30.05.2026 | SiriusH | 0-3 | 90 | 3 | 7.7 | ||
| 24.05.2026 | Hammarby FFA | 1-2 | 90 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 17.05.2026 | Vasteras SK FKA | 1-1 | 90 | 2 | 6.0 | ||
| 10.05.2026 | Djurgardens IFH | 2-4 | 90 | – | 5.9 | ||
| 03.05.2026 | IF ElfsborgA | 1-1 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 27.04.2026 | Malmo FFH | 0-1 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 23.04.2026 | Degerfors IFA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | Kalmar FFH | 1-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 13.04.2026 | IF BrommapojkarnaA | 2-2 | 74 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 05.04.2026 | HalmstadH | 2-1 | 79 | 1 | 7.0 | ||
| 09.11.2025 | HalmstadH | 0-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 02.11.2025 | IF ElfsborgA | 0-3 | 89 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 26.10.2025 | BK HackenH | 2-2 | 85 | 1 | 7.2 | ||
| 05.10.2025 | IFK VarnamoH | 2-3 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 28.09.2025 | GaisH | 1-1 | 89 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 22.09.2025 | IFK NorrkopingA | 3-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 15.09.2025 | IF BrommapojkarnaH | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 31.08.2025 | SiriusH | 2-1 | 74 | 1 | 6.9 | ||
| 24.08.2025 | Degerfors IFA | 0-1 | 75 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 17.08.2025 | IFK GoteborgA | 2-1 | 90 | 3 | 7.5 | ||
| 14.08.2025 | Gyori ETO FCA | 2-0 | 71 | 1 | 6.7 | ||
| 10.08.2025 | Djurgardens IFH | 0-0 | 89 | – | 6.9 | ||
| 07.08.2025 | Gyori ETO FCH | 2-1 | 81 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 27.07.2025 | Osters IFH | 0-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 20.07.2025 | Mjallby AIFA | 2-0 | 28↑ | 1 | 6.3 | ||
| 13.07.2025 | Degerfors IFH | 3-0 | 17↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 06.07.2025 | HalmstadA | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 29.06.2025 | IFK GoteborgH | 3-0 | 77 | 1 | 7.3 | ||
| 01.06.2025 | SiriusA | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.05.2025 | IF BrommapojkarnaA | 0-1 | 65 | 1 | 7.0 | ||
| 22.05.2025 | Malmo FFA | 0-0 | 87 | 1 | 7.2 | ||
| 18.05.2025 | Hammarby FFH | 0-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 14.05.2025 | BK HackenA | 3-3 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 11.05.2025 | Mjallby AIFH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.05.2025 | Djurgardens IFA | 1-1 | 90 | 4 | 7.6 | ||
| 27.04.2025 | IF ElfsborgH | 2-0 | 89 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 24.04.2025 | IFK VarnamoA | 1-2 | 86 | – | 6.6 | ||
| 20.04.2025 | Osters IFA | 0-1 | 89 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 14.04.2025 | Malmo FFH | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | IFK NorrkopingH | 4-3 | 45↑ | 1 | – | 6.6 | |
| 31.03.2025 | GaisA | 0-1 | 13↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 10.11.2024 | HalmstadH | 5-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.11.2024 | IFK NorrkopingA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 27.10.2024 | IF ElfsborgH | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 21.10.2024 | IFK GoteborgA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 06.10.2024 | BK HackenH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.09.2024 | Hammarby FFH | 1-0 | 69 | 3 | 6.6 | ||
| 25.09.2024 | SiriusA | 0-1 | 35↑ | – | 6.9 | ||
| 21.09.2024 | Kalmar FFA | 0-1 | 85 | 1 | 7.3 | ||
| 15.09.2024 | Malmo FFH | 0-0 | 90 | 3 | 7.5 | ||
| 31.08.2024 | IFK VarnamoA | 0-1 | 65 | – | 6.9 | ||
| 25.08.2024 | IF BrommapojkarnaH | 2-1 | 89 | – | 6.9 | ||
| 18.08.2024 | Djurgardens IFA | 0-2 | 61↑ | 1 | 2 | 7.2 | |
| 11.08.2024 | Mjallby AIFH | 1-0 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 03.08.2024 | Vasteras SK FKA | 1-2 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 29.07.2024 | GaisH | 0-1 | 89 | 1 | 7.3 | ||
| 22.07.2024 | GaisA | 2-0 | 45↑ | 2 | 6.7 | ||
| 15.07.2024 | HalmstadA | 1-2 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 07.07.2024 | Kalmar FFH | 1-2 | 79 | 1 | 6.6 |
ŞUT19
GOL2
xG0.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%10.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası13%68
- Açık oyun5%26
- Kontra atak1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak14%74
- Sol ayak5%26
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
- 1-15' 4 %21
- 16-30' 1 %5
- 31-45' 3 %16
- 46-60' 3 %16
- 61-75' 1 %5
- 76-90+' 7 %37
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 141 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2021
CezalıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 783 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU43.1Allsvenskan 2026
PERFORMANS39.2783 dk
KARARUygun değil48/100
FORM TRENDİStabil-7.3
ROL UYUMU2026
Box-to-box orta saha
54.5
İleri sekiz
54.2
Numara 10
52.2
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 185 oyuncu
Scout skoru
%53
Performans
%52
Dakika
%85
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%53
Performans
%56
Dakika
%77
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Gol / 90
0.23
0.18
100
Dakika güvenliği
44.4
82
54
Pas hacmi / 90
40.23
60
67
İkili mücadele kazanma
42.86
55
78
Performans skoru
39.2
76
52
Kilit pas / 90
1.03
1.3
79
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.48. Dakika delta +6.8.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Sebastián DriussiRiver Plate · 29
%95
5gol
0asist
45scout
Liga Profesional Argentina
Stiven MendozaAtletico Paranaense · 33
%91
5gol
0asist
45scout
Serie A
Francis AmuzuGremio · 26
%91
1gol
3asist
55scout
Serie A
Derrick Etienne JuniorToronto FC · 29
%73
2gol
0asist
34scout
Major League Soccer
Martin Tangen VinjorKFUM Oslo · 26
%68
0gol
2asist
50scout
Eliteserien
Hakon LorentzenStart
%67
1gol
2asist
49scout
Eliteserien
Markus KarlsbakkLillestrom · 25
%65
4gol
0asist
53scout
Eliteserien
Indiana VassilevPhiladelphia Union · 24
%60
1gol
0asist
50scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum







