Sweden · Midfielder
Anton Jönsson Salétros
LİGMajor League Soccer
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut110.62 / 90
Kilit pas211.18 / 90
Başarılı dripling40.23 / 90
Kazanılan ikili472.65 / 90
Rating6.88
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 160 orta sahalar
- Kilit pas 1.18 %57
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.23 %15
- Pas isabeti %86 %58
- Top kapma 2.31 %37
- İkili mücadele %47 %32
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1599 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Eliteserien2021 · Sarpsborg 08 FF · 26 maç
7asist5.
8.
Eliteserien2022 · Sarpsborg 08 FF · 28 maç
7asist8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
AllsvenskanNone · Sweden · 2nd Place
🥈
Allsvenskan2016 · Sweden · 2nd Place
🥈
Allsvenskan2013 · Sweden · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 12 G+A
GolAsist
2026/27
19
1.599
0
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas21
Drible4%31 başarı
İkili kazanılan47%47
Müdahale28
Faul234 kazanılan
İlk 11181 yedek
Kart4
Kaptan2maçta
2025/26
28
2.490
2
2
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%38 isabet
Kilit pas32
Drible28%45 başarı
İkili kazanılan146%51
Müdahale66
Faul3424 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1128
G+A / 900.14
Kart81
Kaptan27maçta
2024/25
32
2.575
3
2
7.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%32 isabet
Kilit pas46
Drible14%38 başarı
İkili kazanılan141%49
Müdahale65
Faul4538 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11293 yedek
G+A / 900.17
Kart5
Kaptan3maçta
2023/24
16
1.376
1
5
7.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%60 isabet
Kilit pas36
Drible12%71 başarı
İkili kazanılan63%49
Müdahale29
Faul1513 kazanılan
İlk 1116
G+A / 900.39
Kart2
2022/23
28
2.383
5
7
7.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%65 isabet
Kilit pas61
Drible28%67 başarı
İkili kazanılan120%56
Müdahale51
Faul2921 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı3
İlk 1128
G+A / 900.45
Kart41
Kaptan7maçta
2021/22
26
2.237
3
7
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%46 isabet
Kilit pas39
Drible14%48 başarı
İkili kazanılan90%45
Müdahale51
Faul3315 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1126
G+A / 900.4
Kart51
2020/21
19
1.584
1
4
7.24
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%32 isabet
Kilit pas32
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan49%42
Müdahale24
Faul1915 kazanılan
İlk 11172 yedek
G+A / 900.28
Kart3
TOPLAM GOL71 penaltı
İLK 11704 yedek girdi
KART16
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 2 %29
- 61-75' 2 %29
- 76-90+' 2 %29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-218%31
- 5-4-112%21
- 3-5-210%17
- 3-4-39%16
- 4-3-35%9
- 3-4-1-24%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Seattle SoundersA | 2-2 | 73 | 1 | 6.9 | ||
| 22.08.2026 | New York Red BullsA | 1-1 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 19.08.2026 | Orlando City SCA | 1-2 | 86 | – | 7.0 | ||
| 16.08.2026 | Portland TimbersH | 2-1 | 82 | – | 6.5 | ||
| 02.08.2026 | CharlotteH | 2-1 | 86 | – | 6.9 | ||
| 25.07.2026 | New York City FCA | 3-1 | 94 | 2 | 6.9 | ||
| 22.07.2026 | Inter MiamiA | 3-2 | 97 | 1 | 5.6 | ||
| 24.05.2026 | Toronto FCH | 2-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 09.05.2026 | New York Red BullsH | 1-3 | 80 | – | 7.3 | ||
| 03.05.2026 | FC CincinnatiH | 2-3 | 90 | 3 | 7.7 | ||
| 26.04.2026 | Sporting Kansas CityH | 5-0 | 76 | – | 7.7 | ||
| 18.04.2026 | FC CincinnatiA | 3-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 12.04.2026 | Atlanta United FCH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.04.2026 | Nashville SCH | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.03.2026 | Philadelphia UnionAC | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | DC UnitedH | 1-2 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 08.03.2026 | Columbus CrewA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.02.2026 | CF MontrealH | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | Houston DynamoAC | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 09.11.2025 | HalmstadHC | 0-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 26.10.2025 | BK HackenHC | 2-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 19.10.2025 | Hammarby FFAC | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 13.10.2025 | KosovoH | 0-1 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 10.10.2025 | SwitzerlandH | 0-2 | 25↑ | – | 6.2 | ||
| 05.10.2025 | IFK VarnamoHC | 2-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.09.2025 | IFK NorrkopingAC | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 15.09.2025 | IF BrommapojkarnaHC | 2-1 | 72 | 2 | 7.3 | ||
| 08.09.2025 | KosovoA | 2-0 | 90 | 3 | 7.5 | ||
| 05.09.2025 | SloveniaA | 2-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 31.08.2025 | SiriusHC | 2-1 | 90 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 24.08.2025 | Degerfors IFAC | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 17.08.2025 | IFK GoteborgAC | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.08.2025 | Gyori ETO FCA | 2-0 | 90 | 1 | 5.5 | ||
| 10.08.2025 | Djurgardens IFHC | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 07.08.2025 | Gyori ETO FCHC | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 20.07.2025 | Mjallby AIFAC | 2-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 13.07.2025 | Degerfors IFHC | 3-0 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 06.07.2025 | HalmstadAC | 2-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 29.06.2025 | IFK GoteborgHC | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.05.2025 | IF BrommapojkarnaAC | 0-1 | 78 | – | 6.3 | ||
| 22.05.2025 | Malmo FFAC | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 18.05.2025 | Hammarby FFHC | 0-0 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 14.05.2025 | BK HackenAC | 3-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 11.05.2025 | Mjallby AIFHC | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 04.05.2025 | Djurgardens IFAC | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 27.04.2025 | IF ElfsborgHC | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.04.2025 | IFK VarnamoAC | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.04.2025 | Osters IFAC | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 14.04.2025 | Malmo FFHC | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 06.04.2025 | IFK NorrkopingHC | 4-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 31.03.2025 | GaisAC | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.11.2024 | HalmstadH | 5-1 | 76 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 04.11.2024 | IFK NorrkopingA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.10.2024 | IF ElfsborgH | 2-1 | 89 | 4 | 7.0 | ||
| 06.10.2024 | BK HackenH | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.09.2024 | Hammarby FFH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 25.09.2024 | SiriusA | 0-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 21.09.2024 | Kalmar FFA | 0-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 15.09.2024 | Malmo FFH | 0-0 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 31.08.2024 | IFK VarnamoA | 0-1 | 90 | 2 | 6.9 |
ŞUT17
GOL0
xG1.1
xG FARKI-1.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası8%47
- Açık oyun3%18
- Serbest vuruş3%18
- Korner2%12
- Taç sonrası1%6
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak15%88
- Sağ ayak1%6
- Kafa1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
- 1-15' 2 %12
- 16-30' 5 %29
- 31-45' 3 %18
- 46-60' 2 %12
- 61-75' 2 %12
- 76-90+' 3 %18
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 168 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1056 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.5Major League Soccer 2026
PERFORMANS48.91056 dk
KARARVeri yetersiz57/100
FORM TRENDİDüşüşte-11.8
ROL UYUMU2026
Derinden oyun kurucu
71.7
Top kapan ön libero
66.1
Box-to-box orta saha
60.1
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 356 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%68
Dakika
%84
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%74
Dakika
%90
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
64.43
72
90
Dakika güvenliği
80.8
82
98
Kilit pas / 90
1.7
1.4
100
Ortalama rating
7.05
7.2
98
Performans skoru
48.9
76
64
Müdahale / 90
1.7
2
85
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -11.8.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Joel AllanssonHalmstad · 33
%95
0gol
0asist
44scout
Allsvenskan
Max LarssonDjurgardens IF · 22
%83
0gol
0asist
52scout
Allsvenskan
Pablo MonjeDeportivo Riestra · 28
%72
0gol
0asist
47scout
Liga Profesional Argentina
Robin LodChicago Fire · 32
%63
3gol
0asist
41scout
Major League Soccer
Nassef ChourakKalmar FF
%62
0gol
0asist
45scout
Allsvenskan
José AldoMirassol · 27
%62
0gol
1asist
62scout
Serie A
Henrik BjørdalValerenga · 28
%61
0gol
2asist
54scout
Eliteserien
Owen Parker PriceOrgryte IS · 27
%60
0gol
0asist
46scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


