LİGCONMEBOL Sudamericana
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut30.21 / 90
Kilit pas231.59 / 90
Başarılı dripling40.28 / 90
Kazanılan ikili443.05 / 90
Rating6.73
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 155 orta sahalar
- Kilit pas 1.59 %76
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.28 %16
- Pas isabeti %57 %1
- Top kapma 2.56 %43
- İkili mücadele %46 %35
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1299 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
23
1.299
0
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas23
Drible4%40 başarı
İkili kazanılan44%46
Müdahale19
Faul144 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11185 yedek
Kart1
2025/26
21
1.433
0
4
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas15
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan68%52
Müdahale30
Faul224 kazanılan
İlk 11174 yedek
G+A / 900.25
Kart2
2024/25
24
2.052
0
2
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas24
Drible7%50 başarı
İkili kazanılan97%51
Müdahale52
Faul2713 kazanılan
İlk 11231 yedek
G+A / 900.09
Kart91
TOPLAM GOL0
İLK 11448 yedek girdi
KART12
FORMA14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 5-3-228%56
- 4-4-212%24
- 5-4-16%12
- 3-4-32%4
- 3-4-2-11%2
- 3-5-21%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | PlatenseA | 1-1 | 0 | 0 | – | ||
| 29.08.2026 | Velez SarsfieldH | 1-1 | 16 | 0 | 6.0 | ||
| 23.08.2026 | HuracanA | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | Newells Old BoysA | 2-0 | 2 | – | – | ||
| 08.08.2026 | Estudiantes L.P.H | 2-0 | 66 | – | 6.2 | ||
| 02.08.2026 | Barracas CentralH | 0-1 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 29.07.2026 | Defensa Y JusticiaA | 2-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 26.07.2026 | Boca JuniorsH | 3-0 | 86 | 0 | 6.3 | ||
| 02.05.2026 | LanusA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.04.2026 | IndependienteH | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 19.04.2026 | Talleres CordobaA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 11.04.2026 | Instituto CordobaH | 0-1 | 63 | – | 6.3 | ||
| 03.04.2026 | Union Santa FeA | 2-0 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 25.03.2026 | San LorenzoH | 1-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 18.03.2026 | Central Cordoba de SantiagoA | 1-0 | 64 | – | 6.9 | ||
| 12.03.2026 | Gimnasia M.H | 0-0 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 02.03.2026 | PlatenseH | 0-0 | 71 | – | 7.2 | ||
| 25.02.2026 | Velez SarsfieldA | 0-0 | 35↑ | – | 6.5 | ||
| 16.02.2026 | Newells Old BoysH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.02.2026 | Estudiantes L.P.A | 1-0 | 86 | – | 6.7 | ||
| 01.02.2026 | Barracas CentralA | 1-1 | 106 | 1 | 7.7 | ||
| 29.01.2026 | Defensa Y JusticiaH | 0-1 | 97 | 1 | 7.0 | ||
| 25.01.2026 | Boca JuniorsA | 1-0 | 95 | 1 | 6.7 | ||
| 31.10.2025 | San LorenzoA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.10.2025 | Instituto CordobaH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 13.10.2025 | PlatenseA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 06.10.2025 | Velez SarsfieldH | 2-2 | 90 | 2 | 1 | 7.5 | |
| 28.09.2025 | River PlateA | 1-2 | 90 | 2 | – | 7.6 | |
| 19.09.2025 | Gimnasia L.P.H | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.09.2025 | Central Cordoba de SantiagoH | 2-0 | 66 | – | 6.9 | ||
| 31.08.2025 | Talleres CordobaA | 0-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 25.08.2025 | Sarmiento JuninH | 3-0 | 70 | – | 6.6 | ||
| 16.08.2025 | Rosario CentralA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.08.2025 | Defensa Y JusticiaA | 1-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 22.07.2025 | San Martin S.J.A | 3-2 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 14.07.2025 | LanusH | 1-0 | 54 | – | 6.2 | ||
| 15.03.2025 | River PlateH | 0-0 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 10.03.2025 | Gimnasia L.P.A | 1-1 | 41↑ | – | 6.5 | ||
| 17.02.2025 | Sarmiento JuninA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.02.2025 | Rosario CentralH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.02.2025 | Defensa Y JusticiaH | 1-1 | 64 | 1 | 6.6 | ||
| 05.02.2025 | Atletico TucumanA | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.01.2025 | San Martin S.J.H | 0-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 24.01.2025 | LanusA | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 17.12.2024 | Independ. RivadaviaA | 0-0 | 103 | – | 6.6 | ||
| 06.12.2024 | Barracas CentralH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.12.2024 | Instituto CordobaA | 2-1 | 83 | 1 | – | 7.2 | |
| 24.11.2024 | BanfieldH | 1-1 | 78 | – | 6.9 | ||
| 18.11.2024 | Defensa Y JusticiaA | 1-1 | 88 | 1 | – | 7.0 | |
| 11.11.2024 | Velez SarsfieldH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.11.2024 | PlatenseA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.10.2024 | Boca JuniorsA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 06.10.2024 | IndependienteA | 3-1 | 36 | – | 6.2 | ||
| 27.09.2024 | Newells Old BoysH | 3-3 | 98 | – | 7.0 | ||
| 20.09.2024 | Gimnasia L.P.A | 0-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 13.09.2024 | HuracanH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 31.08.2024 | Union Santa FeA | 0-0 | 96 | – | 6.6 | ||
| 24.08.2024 | Sarmiento JuninH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.08.2024 | Godoy CruzA | 4-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 09.08.2024 | LanusH | 3-1 | 35↑ | – | 7.2 |
ŞUT5
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun3%60
- Taç sonrası1%20
- Duran top1%20
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak4%80
- Sol ayak1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %40
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1069 dk
Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU46.7Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS34.81069 dk
KARARVeri yetersiz52/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample-12.6
ROL UYUMU2026
Top kapan ön libero
63.2
Derinden oyun kurucu
62.7
İleri sekiz
53.9
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 440 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%52
Dakika
%88
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%47
Dakika
%90
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
82.5
82
100
Ortalama rating
6.88
7.1
97
Pas arası / 90
1.26
2.3
55
Performans skoru
34.8
75
46
İkili mücadele kazanma
45.59
58
79
Müdahale / 90
1.09
3.2
34
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Robin RaschKFUM Oslo · 31
%95
0gol
0asist
40scout
Eliteserien
Joel AllanssonHalmstad · 33
%84
0gol
0asist
44scout
Allsvenskan
Max LarssonDjurgardens IF · 22
%77
0gol
0asist
52scout
Allsvenskan
MayconAtletico-MG · 28
%73
2gol
0asist
40scout
€10.00M
Serie A
Anton SalétrosChicago Fire · 29
%73
0gol
0asist
54scout
Major League Soccer
Felix Horn MyhreBrann · 26
%68
1gol
1asist
52scout
Eliteserien
José AldoMirassol · 27
%65
0gol
1asist
62scout
Serie A
Francisco RomeroEstudiantes de Rio Cuarto
%60
0gol
0asist
46scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum