LİGCONMEBOL Sudamericana
BU SEZON1G · 0A
Gol10.09 / 90
Asist00.00 / 90
Şut110.95 / 90
Kilit pas80.69 / 90
Başarılı dripling100.86 / 90
Kazanılan ikili574.90 / 90
Rating6.73
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 151 defanslar
- Müdahale 2.41 %88
- Pas arası 0.95 %17
- Blok 0.17 %12
- İkili mücadele %42 %1
- Pas isabeti %64 %4
- Faul (az iyi) 1.29 %19
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1047 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
CONMEBOL Sudamericana2020 · South-America
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
19
1.047
1
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas8
Drible10%38 başarı
İkili kazanılan57%42
Müdahale28
Faul158 kazanılan
İlk 11154 yedek
G+A / 900.09
Kart2
2025/26
30
2.072
1
1
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%62 isabet
Kilit pas14
Drible29%48 başarı
İkili kazanılan138%47
Müdahale63
Faul3617 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11237 yedek
G+A / 900.09
Kart91
2024/25
25
1.875
0
1
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%50 isabet
Kilit pas12
Drible24%46 başarı
İkili kazanılan119%48
Müdahale55
Faul2814 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11214 yedek
G+A / 900.05
Kart51
2020/21
7
362
0
0
6.40
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%75 isabet
Kilit pas1
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan23%42
Müdahale9
Faul62 kazanılan
İlk 1143 yedek
TOPLAM GOL2
İLK 114614 yedek girdi
KART16
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 5-3-232%55
- 4-4-212%21
- 5-4-19%16
- 3-4-32%3
- 3-5-22%3
- 3-4-1-21%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | PlatenseA | 1-1 | 67 | 0 | 6.5 | ||
| 29.08.2026 | Velez SarsfieldH | 1-1 | 0 | 0 | – | ||
| 23.08.2026 | HuracanA | 0-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 15.08.2026 | Newells Old BoysA | 2-0 | 2 | – | – | ||
| 08.08.2026 | Estudiantes L.P.H | 2-0 | 77 | – | 6.5 | ||
| 02.08.2026 | Barracas CentralH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | LanusA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 24.04.2026 | IndependienteH | 2-0 | 82 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 19.04.2026 | Talleres CordobaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.03.2026 | Central Cordoba de SantiagoA | 1-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 12.03.2026 | Gimnasia M.H | 0-0 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 02.03.2026 | PlatenseH | 0-0 | 75 | – | 6.6 | ||
| 25.02.2026 | Velez SarsfieldA | 0-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 21.02.2026 | HuracanH | 0-0 | 55 | – | 6.9 | ||
| 16.02.2026 | Newells Old BoysH | 1-1 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 09.02.2026 | Estudiantes L.P.A | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 01.02.2026 | Barracas CentralA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2026 | Defensa Y JusticiaH | 0-1 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 25.01.2026 | Boca JuniorsA | 1-0 | 95 | 2 | 6.2 | ||
| 24.11.2025 | Barracas CentralH | 0-1 | 102 | – | 7.2 | ||
| 15.11.2025 | Godoy CruzA | 1-1 | 72 | – | 6.5 | ||
| 10.11.2025 | IndependienteH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 31.10.2025 | San LorenzoA | 1-0 | 37↑ | – | 6.9 | ||
| 13.10.2025 | PlatenseA | 1-1 | 49 | – | 5.2 | ||
| 06.10.2025 | Velez SarsfieldH | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | River PlateA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 19.09.2025 | Gimnasia L.P.H | 1-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 12.09.2025 | Central Cordoba de SantiagoH | 2-0 | 51 | – | 6.9 | ||
| 31.08.2025 | Talleres CordobaA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.08.2025 | Sarmiento JuninH | 3-0 | 93 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 16.08.2025 | Rosario CentralA | 1-1 | 86 | – | 6.2 | ||
| 11.08.2025 | Defensa Y JusticiaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.07.2025 | Atletico TucumanH | 1-0 | 25↑ | – | 7.0 | ||
| 14.07.2025 | LanusH | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | HuracanA | 3-2 | 86 | – | 6.7 | ||
| 03.05.2025 | Godoy CruzH | 3-0 | 76 | – | 6.7 | ||
| 28.04.2025 | IndependienteA | 0-0 | 96 | 1 | 7.2 | ||
| 20.04.2025 | San LorenzoH | 0-0 | 95 | – | 6.6 | ||
| 13.04.2025 | Instituto CordobaA | 3-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 29.03.2025 | Velez SarsfieldA | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 15.03.2025 | River PlateH | 0-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 10.03.2025 | Gimnasia L.P.A | 1-1 | 79 | – | 7.0 | ||
| 01.03.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 0-0 | 82 | – | 6.9 | ||
| 21.02.2025 | Talleres CordobaH | 0-0 | 55↑ | – | 6.9 | ||
| 17.02.2025 | Sarmiento JuninA | 2-1 | 72 | – | 7.2 | ||
| 12.02.2025 | Rosario CentralH | 0-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 09.02.2025 | Defensa Y JusticiaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.01.2025 | San Martin S.J.H | 0-0 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 24.01.2025 | LanusA | 0-2 | 74 | – | 6.6 | ||
| 17.12.2024 | Independ. RivadaviaA | 0-0 | 103 | – | 6.9 | ||
| 06.12.2024 | Barracas CentralH | 0-0 | 74↑ | – | 7.3 | ||
| 01.12.2024 | Instituto CordobaA | 2-1 | 16↑ | 1 | 6.9 | ||
| 24.11.2024 | BanfieldH | 1-1 | 34↑ | 1 | 7.5 | ||
| 18.11.2024 | Defensa Y JusticiaA | 1-1 | 97 | – | 6.9 | ||
| 11.11.2024 | Velez SarsfieldH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 08.11.2024 | PlatenseA | 0-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 27.10.2024 | Boca JuniorsA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.10.2024 | Atletico TucumanH | 2-0 | 96 | – | 7.0 | ||
| 27.09.2024 | Newells Old BoysH | 3-3 | 15 | – | 3.0 | ||
| 20.09.2024 | Gimnasia L.P.A | 0-0 | 90 | 2 | 7.9 |
ŞUT15
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%6.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Taç sonrası6%40
- Asist sonrası5%33
- Açık oyun2%13
- Korner2%13
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak6%40
- Kafa5%33
- Sol ayak4%27
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
- 1-15' 4 %27
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 4 %27
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %13
- 76-90+' 5 %33
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 892 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.3Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS53.1892 dk
KARARVeri yetersiz58/100
FORM TRENDİStabil-5.6
ROL UYUMU2026
Agresif stoper
62.6
Defansif bek
59.1
Klasik stoper
57.1
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 269 oyuncu
Scout skoru
%58
Performans
%32
Dakika
%63
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%61
Performans
%35
Dakika
%72
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.81
7.1
96
Müdahale / 90
2.42
3
81
Performans skoru
53.1
74
72
Dakika güvenliği
58.9
78
76
Pas arası / 90
1.01
2.2
46
İkili mücadele kazanma
42.15
62
68
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.04. Dakika delta -28.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Juan Ignacio SaboridoPlatense · 27
%95
0gol
0asist
64scout
Liga Profesional Argentina
KhellvenPalmeiras · 24
%91
0gol
0asist
59scout
Serie A
Rodrigo HerreraNewells Old Boys · 25
%85
0gol
0asist
65scout
Liga Profesional Argentina
RamonVitoria · 24
%79
2gol
0asist
64scout
Serie A
Samukelo KabiniMolde · 21
%69
0gol
1asist
65scout
Eliteserien
Adrián SpörleBelgrano Cordoba · 30
%66
0gol
0asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Ian FrayInter Miami · 23
%65
1gol
1asist
57scout
Major League Soccer
Emanuel CoronelRosario Central · 28
%60
0gol
1asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum