LİGCONMEBOL Libertadores
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut150.78 / 90
Kilit pas110.57 / 90
Başarılı dripling150.78 / 90
Kazanılan ikili934.82 / 90
Rating6.62
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 151 defanslar
- Müdahale 2.59 %89
- Pas arası 0.99 %21
- Blok 0.47 %59
- İkili mücadele %48 %7
- Pas isabeti %71 %21
- Faul (az iyi) 0.78 %60
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1736 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Liga Profesional ArgentinaNone · Argentina
🏆
Liga Profesional Argentina2025 · Argentina
🥈
Prim B MetroNone · Argentina · 2nd Place
🥈
Prim B Metro2022 · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
23
1.736
0
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%20 isabet
Kilit pas11
Drible15%38 başarı
İkili kazanılan93%48
Müdahale50
Faul1510 kazanılan
İlk 11194 yedek
Kart1
Kaptan1maçta
2025/26
34
2.838
0
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%26 isabet
Kilit pas15
Drible31%41 başarı
İkili kazanılan187%49
Müdahale90
Faul5030 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11322 yedek
Kart8
2024/25
16
1.083
0
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas7
Drible16%52 başarı
İkili kazanılan70%49
Müdahale29
Faul1713 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11115 yedek
Kart1
TOPLAM GOL11 penaltı
İLK 114910 yedek girdi
KART9
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-138%66
- 4-4-211%19
- 4-1-4-14%7
- 4-3-33%5
- 3-4-31%2
- 3-5-21%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Deportivo RiestraH | 1-1 | 85 | 0 | 6.1 | ||
| 31.08.2026 | Defensa Y JusticiaA | 1-0 | 35↑ | 1 | 6.2 | ||
| 23.08.2026 | Barracas CentralAC | 1-2 | 81 | 3 | 6.2 | ||
| 09.08.2026 | IndependienteA | 0-1 | 93 | – | 8.2 | ||
| 03.08.2026 | Talleres CordobaH | 0-4 | 91 | 1 | 5.6 | ||
| 30.07.2026 | Instituto CordobaA | 2-1 | 36↑ | 1 | 6.6 | ||
| 25.07.2026 | Union Santa FeH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | Estudiantes L.P.H | 0-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | San LorenzoH | 0-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 20.04.2026 | Central Cordoba de SantiagoA | 4-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.04.2026 | Gimnasia M.H | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.04.2026 | LanusA | 0-0 | 96 | – | 7.2 | ||
| 23.03.2026 | Argentinos JRSA | 1-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 14.03.2026 | Velez SarsfieldH | 0-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 11.03.2026 | Newells Old BoysA | 1-1 | 90 | 3 | 6.3 | ||
| 02.03.2026 | Deportivo RiestraA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.02.2026 | Defensa Y JusticiaH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.02.2026 | Barracas CentralH | 1-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 15.02.2026 | Boca JuniorsA | 0-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 08.02.2026 | IndependienteH | 0-1 | 96 | – | 6.7 | ||
| 01.02.2026 | Talleres CordobaA | 1-2 | 95 | – | 6.3 | ||
| 26.01.2026 | Instituto CordobaH | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 22.01.2026 | Union Santa FeA | 0-0 | 83 | 1 | 7.0 | ||
| 17.11.2025 | Gimnasia L.P.H | 0-3 | 94 | – | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | Talleres CordobaA | 1-0 | 45↑ | – | 7.3 | ||
| 03.11.2025 | Sarmiento JuninH | 1-1 | 85 | – | 6.2 | ||
| 24.10.2025 | IndependienteA | 3-0 | 93 | – | 6.7 | ||
| 19.10.2025 | Rosario CentralA | 1-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 13.10.2025 | Deportivo RiestraH | 1-1 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 04.10.2025 | Atletico TucumanA | 2-0 | 79 | 2 | 6.5 | ||
| 26.09.2025 | San Martin S.J.H | 2-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 20.09.2025 | LanusA | 2-1 | 96 | 1 | 6.7 | ||
| 14.09.2025 | Defensa Y JusticiaA | 1-2 | 96 | – | 6.6 | ||
| 01.09.2025 | Godoy CruzH | 1-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | San LorenzoH | 2-1 | 97 | – | 6.9 | ||
| 10.08.2025 | Instituto CordobaA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.07.2025 | Argentinos JRSH | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 19.07.2025 | Velez SarsfieldH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 14.07.2025 | River PlateA | 3-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 01.06.2025 | HuracanA | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 25.05.2025 | San LorenzoA | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.05.2025 | River PlateA | 1-1 | 105 | 1 | 6.7 | ||
| 10.05.2025 | Racing ClubA | 0-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 04.05.2025 | Gimnasia L.P.A | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.04.2025 | Talleres CordobaH | 2-1 | 97 | – | 6.6 | ||
| 20.04.2025 | Sarmiento JuninA | 0-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 15.04.2025 | Rosario CentralH | 0-0 | 95 | 2 | 7.2 | ||
| 07.04.2025 | Deportivo RiestraA | 1-0 | 96 | – | 7.3 | ||
| 29.03.2025 | Atletico TucumanH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.03.2025 | San Martin S.J.A | 0-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 21.02.2025 | Godoy CruzA | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 17.02.2025 | IndependienteH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.02.2025 | San LorenzoA | 2-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 09.02.2025 | Instituto CordobaH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 04.02.2025 | Argentinos JRSA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.01.2025 | Velez SarsfieldA | 0-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 26.01.2025 | River PlateH | 1-1 | 95 | 1 | 6.9 | ||
| 15.12.2024 | Gimnasia L.P.H | 1-0 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 10.12.2024 | HuracanA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.12.2024 | Union Santa FeH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 |
ŞUT21
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası14%67
- Açık oyun5%24
- Korner1%5
- Duran top1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak11%52
- Sol ayak9%43
- Kafa1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR21 şut
- 1-15' 3 %14
- 16-30' 2 %10
- 31-45' 7 %33
- 46-60' 4 %19
- 61-75' 4 %19
- 76-90+' 1 %5
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1315 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.6Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS56.61315 dk
KARARVeri yetersiz62/100
FORM TRENDİVolatile+2.1
ROL UYUMU2026
Agresif stoper
71.8
Defansif bek
71.2
Klasik stoper
69.2
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 269 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%44
Dakika
%88
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%45
Dakika
%94
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.68
7.1
94
Dakika güvenliği
100
78
100
Müdahale / 90
2.33
3
78
Performans skoru
56.6
74
76
İkili mücadele kazanma
48.63
62
78
Pas arası / 90
0.89
2.2
40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son mac penceresi dalgali; tek mac etkisi karar oncesi ayrica kontrol edilmeli.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Samukelo KabiniMolde · 21
%95
0gol
1asist
65scout
Eliteserien
KhellvenPalmeiras · 24
%86
0gol
0asist
59scout
Serie A
NatanaelAtletico-MG · 23
%79
0gol
1asist
63scout
Serie A
Emanuel CoronelRosario Central · 28
%75
0gol
1asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Rodrigo HerreraNewells Old Boys · 25
%71
0gol
0asist
65scout
Liga Profesional Argentina
Pedro RamírezDeportivo Riestra · 25
%70
1gol
0asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Ignacio GalvánAtletico Tucuman · 23
%69
0gol
0asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Igor ViníciusSantos · 28
%60
0gol
1asist
60scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum