Samukelo Kabini
South Africa · Defender

Samukelo Kabini

YAŞ21
KULÜPMolde
LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 1A
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 87 defanslar
Müdahale — %86 (2.51) Pas arası — %85 (1.38) Blok — %45 (0.49) İkili mücadele — %30 (%52) Pas isabeti — %76 (%88) Faul (az iyi) — %15 (1.29) 56 ORT. % 86 85 45 30 76 15
  • Müdahale 2.51 %86
  • Pas arası 1.38 %85
  • Blok 0.49 %45
  • İkili mücadele %52 %30
  • Pas isabeti %88 %76
  • Faul (az iyi) 1.29 %15
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1112 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 League Cup2023 · South-Africa · 2nd Place
2026/27 18 1.112 1 1 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupSouth Africa 4 0 0 0
EliteserienMolde 14 1.112 1 1 6.78
Şut7%57 isabet
Kilit pas8
Drible10%43 başarı
İkili kazanılan58%52
Müdahale31
Faul169 kazanılan
İlk 11126 yedek
G+A / 900.16
Kart42
2025/26 28 1.488 0 3 7.25
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienMolde 24 1.425 0 3 7.30
Africa Cup of NationsSouth Africa 4 63 0 0 6.20
Şut14%57 isabet
Kilit pas14
Drible11%37 başarı
İkili kazanılan103%56
Müdahale58
Faul2015 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111711 yedek
G+A / 900.18
Kart7
TOPLAM GOL1
İLK 112216 yedek girdi
KART8
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 15 4-4-2 — 13 4-1-4-1 — 6 5-3-2 — 2 3-4-2-1 — 1 4-5-1 — 1 38 maç
  • 4-2-3-115%39
  • 4-4-213%34
  • 4-1-4-16%16
  • 5-3-22%5
  • 3-4-2-11%3
  • 4-5-11%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ46 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 ValerengaA 3-4 89 2 6.2
16.08.2026 TromsoH 3-2 17 6.9
09.08.2026 Kristiansund BKA 2-1 73 1 6.2
02.08.2026 Sarpsborg 08 FFH 3-3 89 1 6.7
26.07.2026 KFUM OsloA 2-4 95 1 1 7.3
18.07.2026 BrannH 1-2 87 6.9
11.07.2026 AalesundA 2-2 45 6.3
28.06.2026 CanadaH 0-1
25.06.2026 South KoreaH 1-0
18.06.2026 Czech RepublicA 1-1
11.06.2026 MexicoA 2-0
16.05.2026 Kristiansund BKH 1-0 90 7.7
10.05.2026 TromsoA 2-0 89 1 6.3
04.05.2026 Bodo/GlimtA 0-1 90 7.6
26.04.2026 ValerengaH 5-1 90 1 7.6
12.04.2026 Ham-KamH 4-1 78 6.3
21.03.2026 VikingA 4-1 90 1 5.3
14.03.2026 RosenborgH 2-0 90 7.6
04.01.2026 CameroonH 1-2 63 2 6.2
29.12.2025 ZimbabweA 2-3
26.12.2025 EgyptA 1-0
22.12.2025 AngolaH 2-1
30.11.2025 Sarpsborg 08 FFA 1-0 90 7.3
22.11.2025 BrannH 4-0 90 2 7.7
01.11.2025 RosenborgH 4-2 90 2 3 9.3
26.10.2025 Bodo/GlimtA 4-1 90 6.6
04.10.2025 Kristiansund BKA 2-1 90 1 6.9
28.09.2025 ValerengaH 4-1 90 2 7.7
21.09.2025 VikingA 1-0 64 7.9
13.09.2025 FredrikstadH 1-2 90 2 7.2
24.08.2025 TromsoH 2-0 10 6.3
17.08.2025 KFUM OsloA 0-0 90 7.0
09.08.2025 Ham-KamH 1-0 78 7.2
03.08.2025 BryneH 2-0 90 7.6
19.07.2025 StromsgodsetH 4-1 90 6.9
12.07.2025 FredrikstadA 4-2 90 6.7
01.06.2025 VikingH 0-1 90 6.9
29.05.2025 BrannA 0-3 80 1 8.2
25.05.2025 Ham-KamA 2-1 90 1 7.3
16.05.2025 Kristiansund BKH 0-1
11.05.2025 BryneA 0-3 23 1 6.7
04.05.2025 HaugesundH 2-1
27.04.2025 RosenborgA 0-0
21.04.2025 Bodo/GlimtH 2-2
06.04.2025 SandefjordA 3-0
30.03.2025 Sarpsborg 08 FFH 0-2
ŞUT7
GOL1
xG1.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
76' · xG 0.033 24' · xG 0.037 90' · xG 0.937 · GOL 33' · xG 0.032 56' · xG 0.097 64' · xG 0.06 45' · xG 0.032
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 5 (%71) Kontra atak — 2 (%29) 7 şut
  • Asist sonrası5%71
  • Kontra atak2%29
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %14
  • 31-45' 2 %29
  • 46-60' 1 %14
  • 61-75' 1 %14
  • 76-90+' 2 %29
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 617 dk

İzlemede: Agresif savunma profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.3Eliteserien 2026
PERFORMANS68.5617 dk
KARARİzlemeye değer65/100
FORM TRENDİStabil-0.8
ROL UYUMU2026
Defansif bek 63.4
Ofansif bek 62.8
Agresif stoper 61.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 116 oyuncu
Scout skoru %88
Performans %78
Dakika %64
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 315 oyuncu
Scout skoru %87
Performans %86
Dakika %59
Değer / getiri %2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 68.5 74 93
Müdahale / 90 2.63 3 88
Pas hacmi / 90 48.43 42 100
İkili mücadele kazanma 52.24 58 90
Pas arası / 90 1.02 1.9 54
Dakika güvenliği 22.3 80 28
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta -0.30. Dakika delta -7.6.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam