Argentina · Defender
Jaminton Leandro Campaz
LİGCONMEBOL Sudamericana
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas20.09 / 90
Başarılı dripling50.23 / 90
Kazanılan ikili843.83 / 90
Rating6.72
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 151 defanslar
- Müdahale 1.64 %47
- Pas arası 1.41 %63
- Blok 0.37 %44
- İkili mücadele %57 %49
- Pas isabeti %66 %7
- Faul (az iyi) 1.32 %17
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1972 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Prim B Metro2013/2014 · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
23
1.972
0
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan84%57
Müdahale36
Faul298 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1123
Kart4
2025/26
34
3.154
1
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas2
Drible5%42 başarı
İkili kazanılan139%54
Müdahale67
Faul2910 kazanılan
İlk 1134
G+A / 900.03
Kart8
2024/25
17
756
0
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
İkili kazanılan38%59
Müdahale18
Faul62 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1189 yedek
TOPLAM GOL1
İLK 11499 yedek girdi
KART9
FORMA22
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %100
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 5-3-232%58
- 5-4-110%18
- 4-4-28%15
- 3-4-32%4
- 3-5-22%4
- 3-4-1-21%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | PlatenseA | 1-1 | 88 | 0 | 6.3 | ||
| 29.08.2026 | Velez SarsfieldH | 1-1 | 88 | 0 | 6.6 | ||
| 23.08.2026 | HuracanA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.08.2026 | Newells Old BoysA | 2-0 | 2 | – | – | ||
| 08.08.2026 | Estudiantes L.P.H | 2-0 | 84 | – | 6.9 | ||
| 02.08.2026 | Barracas CentralH | 0-1 | 84 | – | 6.2 | ||
| 29.07.2026 | Defensa Y JusticiaA | 2-1 | 86 | – | 6.2 | ||
| 26.07.2026 | Boca JuniorsH | 3-0 | 89 | 0 | 7.2 | ||
| 02.05.2026 | LanusA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.04.2026 | IndependienteH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 11.04.2026 | Instituto CordobaH | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.04.2026 | Union Santa FeA | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 25.03.2026 | San LorenzoH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 18.03.2026 | Central Cordoba de SantiagoA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 12.03.2026 | Gimnasia M.H | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 02.03.2026 | PlatenseH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.02.2026 | Velez SarsfieldA | 0-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 21.02.2026 | HuracanH | 0-0 | 73 | – | 6.9 | ||
| 16.02.2026 | Newells Old BoysH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 09.02.2026 | Estudiantes L.P.A | 1-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 01.02.2026 | Barracas CentralA | 1-1 | 106 | – | 6.5 | ||
| 29.01.2026 | Defensa Y JusticiaH | 0-1 | 97 | – | 6.5 | ||
| 25.01.2026 | Boca JuniorsA | 1-0 | 95 | – | 6.6 | ||
| 24.11.2025 | Barracas CentralH | 0-1 | 120 | – | 6.3 | ||
| 15.11.2025 | Godoy CruzA | 1-1 | 97 | – | 6.5 | ||
| 10.11.2025 | IndependienteH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 31.10.2025 | San LorenzoA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.10.2025 | Instituto CordobaH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.10.2025 | PlatenseA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 06.10.2025 | Velez SarsfieldH | 2-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | River PlateA | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 19.09.2025 | Gimnasia L.P.H | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.09.2025 | Central Cordoba de SantiagoH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 31.08.2025 | Talleres CordobaA | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 25.08.2025 | Sarmiento JuninH | 3-0 | 93 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 16.08.2025 | Rosario CentralA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.08.2025 | Defensa Y JusticiaA | 1-0 | 102 | – | 6.9 | ||
| 28.07.2025 | Atletico TucumanH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 22.07.2025 | San Martin S.J.A | 3-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 14.07.2025 | LanusH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 11.05.2025 | HuracanA | 3-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 03.05.2025 | Godoy CruzH | 3-0 | 99 | – | 7.2 | ||
| 28.04.2025 | IndependienteA | 0-0 | 96 | – | 7.0 | ||
| 20.04.2025 | San LorenzoH | 0-0 | 95 | 1 | 7.2 | ||
| 13.04.2025 | Instituto CordobaA | 3-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 07.04.2025 | PlatenseH | 1-0 | 96 | – | 7.2 | ||
| 29.03.2025 | Velez SarsfieldA | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 15.03.2025 | River PlateH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 10.03.2025 | Gimnasia L.P.A | 1-1 | 96 | – | 6.9 | ||
| 01.03.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 0-0 | 100 | – | 6.9 | ||
| 21.02.2025 | Talleres CordobaH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.02.2025 | Sarmiento JuninA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 12.02.2025 | Rosario CentralH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.02.2025 | Defensa Y JusticiaH | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 05.02.2025 | Atletico TucumanA | 0-3 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 28.01.2025 | San Martin S.J.H | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 24.01.2025 | LanusA | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.12.2024 | Independ. RivadaviaA | 0-0 | 103 | – | 7.3 | ||
| 06.12.2024 | Barracas CentralH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.12.2024 | Instituto CordobaA | 2-1 | 90 | – | 6.6 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 74 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 1361 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.9Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS60.11361 dk
KARARVeri yetersiz56/100
FORM TRENDİDüşüşte-8.4
ROL UYUMU2026
Agresif stoper
72.7
Defansif bek
69.8
Klasik stoper
68.6
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 26/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 269 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%56
Dakika
%90
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%73
Performans
%56
Dakika
%95
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.75
7.1
95
Dakika güvenliği
100
78
100
Performans skoru
60.1
74
81
Pas arası / 90
1.65
2.2
75
Müdahale / 90
1.65
3
55
İkili mücadele kazanma
52.53
62
85
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -8.4.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Enea MihajAtlanta United FC · 27
%95
0gol
0asist
68scout
Major League Soccer
Nathan MendesVitoria · 23
%71
0gol
1asist
70scout
Serie A
Tomáš NemčíkRosenborg · 24
%66
0gol
0asist
62scout
Eliteserien
Wyatt MeyerSporting Kansas City · 24
%65
0gol
0asist
66scout
Major League Soccer
Victor GabrielInternacional · 21
%65
0gol
0asist
75scout
Serie A
Japhet Sery LarsenPhiladelphia Union · 25
%63
1gol
0asist
61scout
Major League Soccer
Matias ValentiEstudiantes de Rio Cuarto · 23
%61
0gol
0asist
64scout
Liga Profesional Argentina
MicaelInter Miami · 25
%60
1gol
0asist
76scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
