BU SEZON15G · 2A
Gol140.48 / 90
Asist20.07 / 90
Şut802.76 / 90
Kilit pas200.69 / 90
Başarılı dripling280.96 / 90
Kazanılan ikili1103.79 / 90
Rating7.08
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2024 · 44 forvetler
- Gol 0.48 %84
- Şut 2.8 %100
- Asist 0.07 %35
- Kilit pas 0.69 %16
- Drible 0.96 %49
- İkili mücadele %36 %7
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2613 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
Allsvenskan2024 · AIK Stockholm · 30 maç
14gol3.
10.
Allsvenskan2023 · AIK Stockholm · 13 maç
9gol10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
1. DivisionNone · Cyprus
🏆
Super CupNone · Cyprus
🏆
CupNone · Cyprus
🏆
Super Cup2022 · Cyprus
🏆
1. Division2021/2022 · Cyprus
🏆
Super Cup2017 · Cyprus
🏆
Cup2016/2017 · Cyprus
🏆
Super Cup2016 · Cyprus
🏆
Cup2015/2016 · Cyprus
🥈
CupNone · Bulgaria · 2nd Place
🥈
CupNone · Cyprus · 2nd Place
🥈
1. DivisionNone · Cyprus · 2nd Place
🥈
Cup2024/2025 · Bulgaria · 2nd Place
🥈
1. Division2020/2021 · Cyprus · 2nd Place
🥈
Cup2017/2018 · Cyprus · 2nd Place
🥈
1. Division2017/2018 · Cyprus · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 17 G+A
GolAsist
2024/25
32
2.770
15
2
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut86%51 isabet
Kilit pas22
Drible29%43 başarı
İkili kazanılan115%35
Müdahale35
Faul2923 kazanılan
Ofsayt29
Penaltı1
İlk 1132
G+A / 900.55
Kart2
2023/24
13
1.159
9
0
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%50 isabet
Kilit pas8
Drible8%40 başarı
İkili kazanılan58%41
Müdahale9
Faul1224 kazanılan
Ofsayt17
Penaltı2
İlk 1113
G+A / 900.7
Kart1
2022/23
6
403
1
1
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%100 isabet
Kilit pas3
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan11%31
Müdahale1
Faul14 kazanılan
Ofsayt8
İlk 1142 yedek
G+A / 900.45
Kart1
TOPLAM GOL222 penaltı
İLK 11461 yedek girdi
KART9
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR22 gol
- 1-15' 2 %9
- 16-30' 2 %9
- 31-45' 4 %18
- 46-60' 5 %23
- 61-75' 3 %14
- 76-90+' 6 %27
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-220%51
- 4-2-3-16%15
- 4-1-4-14%10
- 3-4-33%8
- 3-5-23%8
- 5-3-23%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar12aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ51 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2025 | Bosnia & HerzegovinaH | 2-2 | 90 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 06.09.2025 | AustriaA | 1-0 | 67 | 3 | 6.5 | ||
| 10.11.2024 | HalmstadH | 5-1 | 90 | 2 | 6 | 8.0 | |
| 04.11.2024 | IFK NorrkopingA | 1-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 27.10.2024 | IF ElfsborgH | 2-1 | 86 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 21.10.2024 | IFK GoteborgA | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 06.10.2024 | BK HackenH | 0-2 | 90 | 4 | 7.0 | ||
| 29.09.2024 | Hammarby FFH | 1-0 | 90 | 4 | 6.2 | ||
| 25.09.2024 | SiriusA | 0-1 | 89 | 3 | 7.0 | ||
| 21.09.2024 | Kalmar FFA | 0-1 | 85 | 3 | 7.2 | ||
| 15.09.2024 | Malmo FFH | 0-0 | 88 | 1 | 6.3 | ||
| 31.08.2024 | IFK VarnamoA | 0-1 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 25.08.2024 | IF BrommapojkarnaH | 2-1 | 80 | 1 | 7 | 8.3 | |
| 18.08.2024 | Djurgardens IFA | 0-2 | 80 | 1 | 6.2 | ||
| 11.08.2024 | Mjallby AIFH | 1-0 | 89 | 2 | 6.9 | ||
| 03.08.2024 | Vasteras SK FKA | 1-2 | 89 | 1 | 5 | 6.3 | |
| 29.07.2024 | GaisH | 0-1 | 90 | 4 | 6.3 | ||
| 22.07.2024 | GaisA | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 15.07.2024 | HalmstadA | 1-2 | 90 | 1 | 5 | 8.3 | |
| 07.07.2024 | Kalmar FFH | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 02.06.2024 | BK HackenA | 4-1 | 90 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 27.05.2024 | IFK GoteborgH | 5-2 | 90 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 19.05.2024 | Hammarby FFA | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 15.05.2024 | IF ElfsborgA | 6-1 | 68 | – | 6.2 | ||
| 11.05.2024 | SiriusH | 1-3 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 05.05.2024 | IFK NorrkopingH | 6-2 | 88 | 2 | 1 | 6 | 9.3 |
| 28.04.2024 | Malmo FFA | 5-0 | 61 | – | 6.5 | ||
| 24.04.2024 | IFK VarnamoH | 2-0 | 90 | 5 | 6.7 | ||
| 21.04.2024 | Djurgardens IFH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 13.04.2024 | Mjallby AIFA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 06.04.2024 | IF BrommapojkarnaA | 2-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 01.04.2024 | Vasteras SK FKH | 1-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 12.11.2023 | IFK VarnamoH | 3-1 | 89 | 3 | 4 | 9.6 | |
| 06.11.2023 | IFK GoteborgA | 1-1 | 90 | 4 | 6.3 | ||
| 29.10.2023 | HalmstadH | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 23.10.2023 | IF ElfsborgA | 3-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 07.10.2023 | Mjallby AIFH | 1-0 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 01.10.2023 | BK HackenA | 2-0 | 90 | 3 | 6.7 | ||
| 24.09.2023 | Djurgardens IFH | 2-0 | 90 | 2 | 6 | 8.6 | |
| 18.09.2023 | Degerfors IFH | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.09.2023 | Hammarby FFA | 4-2 | 90 | 3 | 6.5 | ||
| 28.08.2023 | Varbergs BoIS FCH | 3-0 | 90 | 2 | 3 | 8.6 | |
| 21.08.2023 | IFK NorrkopingA | 3-1 | 90 | 4 | 6.3 | ||
| 12.08.2023 | IF BrommapojkarnaH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.08.2023 | Kalmar FFA | 1-1 | 80 | 1 | 4 | 7.5 | |
| 03.11.2022 | FC VaduzH | 1-0 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 27.10.2022 | Dnipro-1A | 1-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 13.10.2022 | AZ AlkmaarH | 1-0 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 06.10.2022 | AZ AlkmaarA | 3-2 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 15.09.2022 | Dnipro-1H | 1-3 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 08.09.2022 | FC VaduzA | 0-0 | 64 | – | 6.5 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2024 · 51 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

