LİGAllsvenskan
BU SEZON5G · 1A
Gol50.34 / 90
Asist10.07 / 90
Şut181.21 / 90
Kilit pas161.08 / 90
Başarılı dripling60.40 / 90
Kazanılan ikili573.84 / 90
Rating6.96
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2026 · 89 orta sahalar
- Kilit pas 1.08 %40
- Asist 0.07 %34
- Drible 0.40 %31
- Pas isabeti %76 %14
- Top kapma 2.43 %32
- İkili mücadele %51 %67
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1335 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
9.
Eliteserien2022 · Stromsgodset · 30 maç
11gol9.
12.
Allsvenskan2025 · AIK Stockholm · 25 maç
8gol12.
13.
Eliteserien2020 · Stromsgodset · 30 maç
10gol13.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Eerste Divisie2023/2024 · Holland · 2nd Place
🥈
NM Cupen2018 · Norway · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 17 G+A
GolAsist
2026/27
16
1.335
5
1
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%67 isabet
Kilit pas16
Drible6%50 başarı
İkili kazanılan57%51
Müdahale24
Faul159 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı1
İlk 1116
G+A / 900.4
Kart3
2025/26
27
1.680
8
0
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%53 isabet
Kilit pas19
Drible5%38 başarı
İkili kazanılan63%40
Müdahale28
Faul116 kazanılan
Ofsayt13
Penaltı1
İlk 11189 yedek
G+A / 900.43
Kart1
2024/25
21
1.749
0
0
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%50 isabet
Kilit pas12
Drible10%59 başarı
İkili kazanılan68%54
Müdahale26
Faul1014 kazanılan
İlk 11201 yedek
2022/23
37
3.231
13
4
7.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut52%56 isabet
Kilit pas42
Drible13%59 başarı
İkili kazanılan157%59
Müdahale59
Faul2024 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1137
G+A / 900.47
Kart1
2021/22
29
2.504
6
3
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut41%59 isabet
Kilit pas30
Drible7%58 başarı
İkili kazanılan112%47
Müdahale50
Faul2716 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1129
G+A / 900.32
Kart1
2020/21
30
2.590
10
2
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut53%40 isabet
Kilit pas37
Drible8%57 başarı
İkili kazanılan118%52
Müdahale59
Faul1822 kazanılan
İlk 1130
G+A / 900.42
Kart1
TOPLAM GOL10
İLK 114510 yedek girdi
KART2
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR10 gol
- 1-15' 1 %10
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 3 %30
- 46-60' 3 %30
- 61-75' 1 %10
- 76-90+' 2 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-219%40
- 3-4-38%17
- 5-4-17%15
- 4-2-3-15%10
- 4-3-1-25%10
- 3-5-24%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Hammarby FFH | 3-2 | 92 | – | 6.9 | ||
| 16.08.2026 | Djurgardens IFA | 1-3 | 85 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 02.08.2026 | Orgryte ISH | 0-3 | 82 | 3 | 6.2 | ||
| 27.07.2026 | BK HackenA | 0-0 | 66 | – | 6.7 | ||
| 18.07.2026 | GaisH | 2-0 | 20 | – | 6.3 | ||
| 11.07.2026 | Mjallby AIFA | 1-2 | 90 | 2 | 5.9 | ||
| 05.07.2026 | IFK GoteborgA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 30.05.2026 | SiriusH | 0-3 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 24.05.2026 | Hammarby FFA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 10.05.2026 | Djurgardens IFH | 2-4 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | IF ElfsborgA | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 27.04.2026 | Malmo FFH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 23.04.2026 | Degerfors IFA | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 19.04.2026 | Kalmar FFH | 1-0 | 90 | 1 | 2 | 8.7 | |
| 13.04.2026 | IF BrommapojkarnaA | 2-2 | 90 | 1 | – | 6.6 | |
| 05.04.2026 | HalmstadH | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 09.11.2025 | HalmstadH | 0-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 02.11.2025 | IF ElfsborgA | 0-3 | 90 | 2 | 2 | 8.2 | |
| 26.10.2025 | BK HackenH | 2-2 | 10↑ | 1 | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | Hammarby FFA | 2-1 | 81 | – | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | IFK VarnamoH | 2-3 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 17.08.2025 | IFK GoteborgA | 2-1 | 50↑ | – | 7.2 | ||
| 14.08.2025 | Gyori ETO FCA | 2-0 | 20↑ | – | 6.6 | ||
| 10.08.2025 | Djurgardens IFH | 0-0 | 89 | 2 | 7.2 | ||
| 07.08.2025 | Gyori ETO FCH | 2-1 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 27.07.2025 | Osters IFH | 0-0 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 20.07.2025 | Mjallby AIFA | 2-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 13.07.2025 | Degerfors IFH | 3-0 | 85 | 3 | 7.3 | ||
| 06.07.2025 | HalmstadA | 2-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 29.06.2025 | IFK GoteborgH | 3-0 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 01.06.2025 | SiriusA | 3-1 | 75 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 25.05.2025 | IF BrommapojkarnaA | 0-1 | 89 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 22.05.2025 | Malmo FFA | 0-0 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 18.05.2025 | Hammarby FFH | 0-0 | 4↑ | – | – | ||
| 14.05.2025 | BK HackenA | 3-3 | 67 | – | 6.7 | ||
| 11.05.2025 | Mjallby AIFH | 2-1 | 72 | 2 | 6.6 | ||
| 04.05.2025 | Djurgardens IFA | 1-1 | 88 | 1 | 7.2 | ||
| 27.04.2025 | IF ElfsborgH | 2-0 | 79 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 24.04.2025 | IFK VarnamoA | 1-2 | 29↑ | 1 | 2 | 7.2 | |
| 20.04.2025 | Osters IFA | 0-1 | 64 | – | 6.7 | ||
| 14.04.2025 | Malmo FFH | 0-0 | 85 | 2 | 7.9 | ||
| 06.04.2025 | IFK NorrkopingH | 4-3 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 31.03.2025 | GaisA | 0-1 | 69 | 1 | 6.9 | ||
| 08.02.2025 | NEC NijmegenH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2025 | Sparta RotterdamA | 1-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 28.01.2025 | HeraclesA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 25.01.2025 | HeerenveenH | 1-0 | 84 | 1 | 7.3 | ||
| 12.01.2025 | Almere City FCH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 15.12.2024 | TwenteA | 2-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 08.12.2024 | PEC ZwolleH | 0-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 30.11.2024 | Willem IIH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.11.2024 | PSV EindhovenA | 5-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 09.11.2024 | Sparta RotterdamH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 03.11.2024 | NEC NijmegenA | 6-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 26.10.2024 | Fortuna SittardA | 1-0 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 20.10.2024 | UtrechtH | 0-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 06.10.2024 | AjaxA | 3-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 29.09.2024 | GO Ahead EaglesH | 0-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 22.09.2024 | HeerenveenA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.09.2024 | FeyenoordH | 2-2 | 90 | 3 | 6.9 |
ŞUT33
GOL5
xG0.0
xG FARKI+5.0over performing
DÖNÜŞÜM%15.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası15%45
- Açık oyun8%24
- Kontra atak3%9
- Duran top2%6
- Korner2%6
- Taç sonrası2%6
- Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak23%70
- Sol ayak6%18
- Kafa4%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR33 şut
- 1-15' 6 %18
- 16-30' 4 %12
- 31-45' 9 %27
- 46-60' 2 %6
- 61-75' 7 %21
- 76-90+' 5 %15
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 160 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 810 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.1Allsvenskan 2026
PERFORMANS52.1810 dk
KARARVeri yetersiz58/100
FORM TRENDİDüşüşte-9.6
ROL UYUMU2026
Box-to-box orta saha
64.6
İleri sekiz
63.6
Derinden oyun kurucu
61.9
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 185 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%73
Dakika
%89
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%78
Dakika
%79
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
52.1
76
69
İkili mücadele kazanma
58.21
55
100
Müdahale / 90
1.89
2.5
76
Kilit pas / 90
1.44
1.3
100
Dakika güvenliği
48
82
58
Gol / 90
0.33
0.18
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -9.6.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Cole BassettPortland Timbers · 24
%95
2gol
2asist
65scout
Major League Soccer
Tomás GalvánRiver Plate · 25
%67
3gol
2asist
69scout
Liga Profesional Argentina
Tom StrannegårdStart · 23
%65
1gol
2asist
67scout
Eliteserien
ChristianCruzeiro · 25
%65
5gol
3asist
64scout
Serie A
Onni ValakariSan Diego · 26
%63
3gol
3asist
65scout
Major League Soccer
Ramiro CarreraLanus · 32
%63
2gol
3asist
54scout
Liga Profesional Argentina
Lucas BarbosaRB Bragantino · 24
%60
4gol
2asist
63scout
Serie A
Marky DelgadoLos Angeles FC · 30
%60
1gol
1asist
58scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


