LİGAllsvenskan
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut30.35 / 90
Kilit pas50.59 / 90
Başarılı dripling50.59 / 90
Kazanılan ikili384.48 / 90
Rating6.59
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2026 · 81 defanslar
- Müdahale 1.53 %46
- Pas arası 0.94 %30
- Blok 0.59 %46
- İkili mücadele %54 %31
- Pas isabeti %77 %4
- Faul (az iyi) 0.82 %70
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 764 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
DBU Pokalen2021/2022 · Denmark
🏆
DBU Pokalen2018/2019 · Denmark
🏆
Superliga2017/2018 · Denmark
🏆
U19 Ligaen2015/2016 · Denmark
🥈
Superliga2021/2022 · Denmark · 2nd Place
🥈
Superliga2018/2019 · Denmark · 2nd Place
🥈
U19 Ligaen2016/2017 · Denmark · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
11
764
0
0
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas5
Drible5%45 başarı
İkili kazanılan38%54
Müdahale13
Faul76 kazanılan
İlk 1192 yedek
Kart3
2025/26
29
2.378
2
3
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%33 isabet
Kilit pas32
Drible6%20 başarı
İkili kazanılan153%51
Müdahale57
Faul2524 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11281 yedek
G+A / 900.19
Kart7
Kaptan1maçta
2024/25
28
2.250
1
4
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%26 isabet
Kilit pas27
Drible23%70 başarı
İkili kazanılan142%61
Müdahale52
Faul2624 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11262 yedek
G+A / 900.2
Kart62
2023/24
16
1.132
3
3
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas19
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan53%53
Müdahale16
Faul814 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11133 yedek
G+A / 900.48
Kart4
2022/23
12
451
0
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan24%57
Müdahale10
Faul54 kazanılan
İlk 1139 yedek
2021/22
2
120
0
0
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan5%71
Müdahale2
Faul1
İlk 1111 yedek
TOPLAM GOL4
İLK 11603 yedek girdi
KART15
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-221%40
- 5-4-110%19
- 3-4-38%15
- 3-5-26%11
- 4-3-1-25%9
- 4-2-3-13%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.08.2026 | Orgryte ISA | 3-4 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 02.08.2026 | Orgryte ISH | 0-3 | 82 | – | 5.6 | ||
| 27.07.2026 | BK HackenA | 0-0 | 66 | – | 6.9 | ||
| 18.07.2026 | GaisH | 2-0 | 20 | – | 6.6 | ||
| 11.07.2026 | Mjallby AIFA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 30.05.2026 | SiriusH | 0-3 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 24.05.2026 | Hammarby FFA | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 17.05.2026 | Vasteras SK FKA | 1-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 10.05.2026 | Djurgardens IFH | 2-4 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.05.2026 | IF ElfsborgA | 1-1 | 45↑ | – | 7.0 | ||
| 27.04.2026 | Malmo FFH | 0-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 09.11.2025 | HalmstadH | 0-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | IF ElfsborgA | 0-3 | 34 | – | 6.6 | ||
| 26.10.2025 | BK HackenH | 2-2 | 80 | – | 6.3 | ||
| 19.10.2025 | Hammarby FFA | 2-1 | 71 | 1 | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | GaisH | 1-1 | 82 | 1 | 6.9 | ||
| 15.09.2025 | IF BrommapojkarnaH | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 31.08.2025 | SiriusH | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 24.08.2025 | Degerfors IFA | 0-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 14.08.2025 | Gyori ETO FCA | 2-0 | 78 | – | 6.0 | ||
| 10.08.2025 | Djurgardens IFH | 0-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 07.08.2025 | Gyori ETO FCH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 27.07.2025 | Osters IFHC | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 20.07.2025 | Mjallby AIFA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.07.2025 | Degerfors IFH | 3-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 06.07.2025 | HalmstadA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.06.2025 | IFK GoteborgH | 3-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 01.06.2025 | SiriusA | 3-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 25.05.2025 | IF BrommapojkarnaA | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 22.05.2025 | Malmo FFA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.05.2025 | Hammarby FFH | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 14.05.2025 | BK HackenA | 3-3 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 11.05.2025 | Mjallby AIFH | 2-1 | 85 | – | 6.5 | ||
| 04.05.2025 | Djurgardens IFA | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 27.04.2025 | IF ElfsborgH | 2-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 24.04.2025 | IFK VarnamoA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.2 |
| 20.04.2025 | Osters IFA | 0-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 14.04.2025 | Malmo FFH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 06.04.2025 | IFK NorrkopingH | 4-3 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 31.03.2025 | GaisA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 10.11.2024 | HalmstadH | 5-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 04.11.2024 | IFK NorrkopingA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.10.2024 | IF ElfsborgH | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 21.10.2024 | IFK GoteborgA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.09.2024 | Hammarby FFH | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 25.09.2024 | SiriusA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.09.2024 | Kalmar FFA | 0-1 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 15.09.2024 | Malmo FFH | 0-0 | 88 | – | 7.3 | ||
| 31.08.2024 | IFK VarnamoA | 0-1 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 25.08.2024 | IF BrommapojkarnaH | 2-1 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 18.08.2024 | Djurgardens IFA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.08.2024 | Mjallby AIFH | 1-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 03.08.2024 | Vasteras SK FKA | 1-2 | 89 | 1 | 6.3 | ||
| 29.07.2024 | GaisH | 0-1 | 81 | – | 6.6 | ||
| 22.07.2024 | GaisA | 2-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 15.07.2024 | HalmstadA | 1-2 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 07.07.2024 | Kalmar FFH | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 02.06.2024 | BK HackenA | 4-1 | 79 | – | 6.3 | ||
| 27.05.2024 | IFK GoteborgH | 5-2 | 71 | 2 | 7.9 | ||
| 15.05.2024 | IF ElfsborgA | 6-1 | 82 | 2 | 5.9 |
ŞUT4
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun2%50
- Asist sonrası2%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 98 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Superliga2022 · FC Midtjylland
7sarı · 25 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 2210 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.1Allsvenskan 2025
PERFORMANS58.32210 dk
KARARVeri yetersiz43/100
FORM TRENDİStabil+4.2
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
42.6
Ayağı iyi stoper
42.3
Defansif bek
40.2
Role fit sinyali var ama confidence 62/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 155 oyuncu
Scout skoru
%51
Performans
%40
Dakika
%88
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%58
Dakika
%89
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.57
7.2
91
İkili mücadele kazanma
57.89
68
85
Pas hacmi / 90
42.19
45
94
Müdahale / 90
1.08
2.4
45
Blok / 90
0.43
1.8
24
Pas arası / 90
0.22
1.8
12
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.08. Dakika delta -11.4.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jordan TezeMonaco · 26
%95
1gol
2asist
64scout
€15.00M
Ligue 1
MatheuzinhoCorinthians · 25
%91
2gol
3asist
69scout
Serie A
Luke ThomasLeicester · 24
%84
1gol
6asist
71scout
€6.00M
Championship
Imanol García de AlbénizFC Andorra · 25
%69
1gol
1asist
76scout
€800K
Segunda División
Giuliano CeratoAldosivi · 27
%68
2gol
1asist
65scout
Liga Profesional Argentina
Leonardo GodoyIndependiente · 30
%63
0gol
1asist
53scout
Liga Profesional Argentina
Ludwig AugustinssonAnderlecht · 31
%61
0gol
3asist
59scout
Jupiler Pro League
Diego SosaTigre · 28
%60
1gol
1asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


