Argentina · Midfielder
Giuliano Cerato
LİGLiga Profesional Argentina
BU SEZON4G · 1A
Gol40.18 / 90
Asist10.04 / 90
Şut130.57 / 90
Kilit pas351.54 / 90
Başarılı dripling100.44 / 90
Kazanılan ikili803.52 / 90
Rating7.22
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 155 orta sahalar
- Kilit pas 1.54 %73
- Asist 0.04 %43
- Drible 0.44 %31
- Pas isabeti %66 %5
- Top kapma 3.08 %58
- İkili mücadele %50 %51
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2043 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Primera Nacional2022 · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2026/27 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
23
2.043
4
1
7.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%69 isabet
Kilit pas35
Drible10%59 başarı
İkili kazanılan80%50
Müdahale49
Faul225 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1123
G+A / 900.22
Kart6
2025/26
31
2.333
2
1
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%48 isabet
Kilit pas31
Drible7%41 başarı
İkili kazanılan110%49
Müdahale63
Faul4923 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11256 yedek
G+A / 900.12
Kart12
2024/25
27
1.368
0
1
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas12
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan47%43
Müdahale28
Faul174 kazanılan
İlk 111413 yedek
G+A / 900.07
Kart3
2023/24
25
1.493
0
0
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%25 isabet
Kilit pas13
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan56%42
Müdahale31
Faul218 kazanılan
İlk 111510 yedek
Kart6
TOPLAM GOL5
İLK 114619 yedek girdi
KART16
FORMA44
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %60
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-224%40
- 4-2-3-118%30
- 4-3-38%13
- 3-4-2-15%8
- 3-4-33%5
- 4-2-2-22%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | San LorenzoH | 1-0 | 93 | 1 | 2 | 8.9 | |
| 22.08.2026 | Atletico TucumanA | 0-0 | 48 | – | 6.6 | ||
| 16.08.2026 | Central Cordoba de SantiagoA | 0-1 | 88 | – | 7.3 | ||
| 09.08.2026 | Gimnasia M.H | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 03.08.2026 | LanusA | 0-1 | 92 | – | 6.7 | ||
| 30.07.2026 | PlatenseH | 2-1 | 96 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 24.07.2026 | Velez SarsfieldA | 1-0 | 95 | – | 6.9 | ||
| 05.05.2026 | Estudiantes de Rio CuartoA | 0-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 26.04.2026 | Newells Old BoysA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.04.2026 | Estudiantes L.P.H | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 11.04.2026 | Deportivo RiestraA | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 07.04.2026 | Defensa Y JusticiaH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | Boca JuniorsA | 2-0 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 17.03.2026 | IndependienteH | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 9.0 | |
| 12.03.2026 | Talleres CordobaA | 2-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 01.03.2026 | Union Santa FeH | 1-2 | 96 | – | 6.6 | ||
| 24.02.2026 | San LorenzoA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 20.02.2026 | Atletico TucumanH | 2-1 | 98 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 16.02.2026 | Central Cordoba de SantiagoH | 2-0 | 87 | – | 7.3 | ||
| 09.02.2026 | Gimnasia M.A | 1-0 | 80 | – | 5.9 | ||
| 04.02.2026 | LanusH | 2-2 | 90 | 1 | – | 6.3 | |
| 26.01.2026 | PlatenseA | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.01.2026 | Velez SarsfieldH | 0-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 15.11.2025 | San Martin S.J.H | 4-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 09.11.2025 | BanfieldA | 0-1 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 01.11.2025 | Independ. RivadaviaH | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 17.10.2025 | Racing ClubA | 1-0 | 96 | – | 7.3 | ||
| 12.10.2025 | HuracanH | 2-0 | 90 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 04.10.2025 | Union Santa FeA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 8.5 | |
| 27.09.2025 | Argentinos JRSH | 0-2 | 90 | 1 | 5.6 | ||
| 14.09.2025 | Sarmiento JuninA | 2-0 | 96 | 1 | 6.0 | ||
| 31.08.2025 | Boca JuniorsH | 0-2 | 97 | – | 6.2 | ||
| 25.08.2025 | Estudiantes L.P.A | 1-0 | 95 | – | 6.3 | ||
| 15.08.2025 | Belgrano CordobaH | 0-0 | 95 | 2 | 7.5 | ||
| 10.08.2025 | Barracas CentralA | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.07.2025 | Newells Old BoysH | 0-0 | 78 | 3 | 7.0 | ||
| 22.07.2025 | Defensa Y JusticiaA | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 11.07.2025 | Central Cordoba de SantiagoH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 04.05.2025 | San Martin S.J.A | 0-3 | 101 | 2 | 7.2 | ||
| 26.04.2025 | BanfieldH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.04.2025 | Independ. RivadaviaA | 1-0 | 90 | 1 | 8.0 | ||
| 14.04.2025 | Racing ClubH | 0-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 05.04.2025 | HuracanA | 3-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 27.03.2025 | Union Santa FeH | 2-1 | 88 | 2 | 7.2 | ||
| 14.03.2025 | Argentinos JRSA | 0-2 | 97 | – | 6.6 | ||
| 09.03.2025 | TigreH | 0-2 | 26↑ | – | 6.2 | ||
| 01.03.2025 | Sarmiento JuninH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2025 | Boca JuniorsA | 2-1 | 56 | 1 | 6.2 | ||
| 15.02.2025 | Estudiantes L.P.H | 2-2 | 85 | 2 | 6.7 | ||
| 12.02.2025 | Belgrano CordobaA | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 06.02.2025 | Barracas CentralH | 1-3 | 45↑ | – | 7.0 | ||
| 02.02.2025 | Newells Old BoysA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.01.2025 | Defensa Y JusticiaH | 0-5 | 4↑ | – | – | ||
| 27.01.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 1-0 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 14.12.2024 | Godoy CruzH | 1-3 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 07.12.2024 | LanusA | 2-0 | 94 | 1 | 6.5 | ||
| 01.12.2024 | Deportivo RiestraH | 2-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 23.11.2024 | TigreA | 0-0 | 3↑ | – | – | ||
| 19.11.2024 | Argentinos JRSH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.11.2024 | Belgrano CordobaA | 3-1 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 106 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 1441 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.9Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS61.21441 dk
KARARVeri yetersiz54/100
FORM TRENDİStabil+2.7
ROL UYUMU2026
Defansif bek
72.1
Agresif stoper
71.3
Klasik stoper
68.9
Role fit sinyali var ama confidence 52/100 ve risk 52/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 269 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%61
Dakika
%93
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%59
Dakika
%97
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Müdahale / 90
2.62
3
87
Performans skoru
61.2
74
83
Pas hacmi / 90
33.91
42
81
İkili mücadele kazanma
55.74
58
96
Pas arası / 90
0.87
1.9
46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.16. Dakika delta -10.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Valentín MorenoTigre · 22
%95
0gol
0asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Bruno GomesInternacional · 24
%91
0gol
0asist
71scout
Serie A
Niklas HultIF Elfsborg · 35
%81
1gol
0asist
54scout
Allsvenskan
Kaare BarslundIF Brommapojkarna · 21
%78
1gol
0asist
66scout
Allsvenskan
Lucas RodríguezAldosivi · 32
%70
0gol
1asist
46scout
Liga Profesional Argentina
Tomás JacobAtlanta United FC · 21
%63
1gol
0asist
73scout
Major League Soccer
Andrew GutmanChicago Fire · 29
%61
1gol
2asist
52scout
Major League Soccer
Elías BáezAtlanta United FC · 21
%60
0gol
2asist
72scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
