Jordan Teze
Netherlands · Defender

Jordan Teze

YAŞ26
BOY183 cm
KİLO68 kg
KULÜPMonaco
DOĞUM YERİGroningen
LİGLigue 1
BU SEZON0G · 1A
LİG SIRALAMALARINDA
6. Eredivisie2023 · PSV Eindhoven · 30 maç 9asist6.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Eredivisie2023/2024 · Holland
🏆 Super Cup2023/2024 · Holland
🏆 Super Cup2022/2023 · Holland
🏆 KNVB Beker2022/2023 · Holland
🏆 KNVB Beker2021/2022 · Holland
🏆 Super Cup2021/2022 · Holland
🏆 U19 Divisie 12017/2018 · Holland
🥈 Super Cup2024/2025 · Holland · 2nd Place
🥈 Trophée des Champions2024/2025 · France · 2nd Place
🥈 Eredivisie2022/2023 · Holland · 2nd Place
🥈 Eredivisie2021/2022 · Holland · 2nd Place
🥈 Eredivisie2020/2021 · Holland · 2nd Place
🥈 Super Cup2019/2020 · Holland · 2nd Place
🥈 Eredivisie2018/2019 · Holland · 2nd Place
🥈 Super Cup2018/2019 · Holland · 2nd Place
🥈 Jeugdcup U192017/2018 · Holland · 2nd Place
🥈 U19 Divisie 12016/2017 · Holland · 2nd Place
🥈 Jeugdcup U192016/2017 · Holland · 2nd Place
🥈 U19 Divisie 12015/2016 · Holland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 14 G+A
2020 1 2021 5 2022 4 2023 14 2024 1 2025 5 2026 1
GolAsist
2026/27 4 38 0 1 6.35
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueMonaco 2 0 0 0
Ligue 1Monaco 2 38 0 1 6.35
Kilit pas1
İkili kazanılan2%50
Müdahale2
İlk 1113 yedek
G+A / 902.37
Kart1
2025/26 44 3.138 3 2 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Monaco 34 2.483 1 2 6.88
UEFA Champions LeagueMonaco 10 655 2 0 7.13
Şut18%50 isabet
Kilit pas41
Drible6%35 başarı
İkili kazanılan142%53
Müdahale76
Faul4230 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11359 yedek
G+A / 900.14
Kart7
2024/25 29 684 1 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Monaco 19 586 1 0 6.78
UEFA Champions LeagueMonaco 8 60 0 0 6.43
EredivisiePSV Eindhoven 2 38 0 0 6.70
Şut4%50 isabet
Kilit pas14
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan40%54
Müdahale22
Faul105 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11821 yedek
G+A / 900.13
Kart21
2023/24 44 3.557 3 11 7.33
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisiePSV Eindhoven 32 2.488 2 9 7.42
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven 12 1.069 1 2 7.12
Şut23%35 isabet
Kilit pas75
Drible20%54 başarı
İkili kazanılan127%52
Müdahale74
Faul3510 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11413 yedek
G+A / 900.35
Kart4
2022/23 34 2.332 0 4 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisiePSV Eindhoven 22 1.578 0 2 7.03
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven 4 390 0 2 7.10
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven 8 364 0 0 6.79
Şut7%43 isabet
Kilit pas28
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan92%58
Müdahale58
Faul1912 kazanılan
İlk 11259 yedek
G+A / 900.15
Kart1
2021/22 49 2.744 1 4 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisiePSV Eindhoven 32 2.046 1 4 6.76
UEFA Europa Conference LeaguePSV Eindhoven 6 451 0 0 6.86
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven 5 134 0 0 6.70
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven 6 113 0 0 7.05
Şut13%31 isabet
Kilit pas20
Drible16%76 başarı
İkili kazanılan96%60
Müdahale31
Faul1711 kazanılan
İlk 113019 yedek
G+A / 900.16
Kart6
2020/21 40 3.381 0 1 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisiePSV Eindhoven 33 2.832 0 1 7.01
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven 7 549 0 0 6.54
Şut2%50 isabet
Kilit pas18
Drible13%76 başarı
İkili kazanılan127%56
Müdahale63
Faul3612 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11373 yedek
G+A / 900.03
Kart4
TOPLAM GOL6
İLK 114535 yedek girdi
KART9
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 2 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 3 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 61-75'
  • 1-15' 2 %33
  • 16-30' 1 %17
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 3 %50
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 40 3-4-2-1 — 19 4-4-2 — 6 4-2-2-2 — 4 4-3-1-2 — 3 3-1-4-2 — 2 74 maç
  • 4-2-3-140%54
  • 3-4-2-119%26
  • 4-4-26%8
  • 4-2-2-24%5
  • 4-3-1-23%4
  • 3-1-4-22%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 Paris Saint GermainA 1-2 38 1 0 6.3
30.08.2026 MarseilleH 2-0
27.08.2026 Gornik ZabrzeH 4-1
20.08.2026 Gornik ZabrzeA 2-3
17.05.2026 StrasbourgA 5-4 67 6.5
10.05.2026 LilleH 0-1 80 1 6.6
02.05.2026 MetzA 1-2 96 6.3
25.04.2026 ToulouseA 2-2 86 1 1 7.9
19.04.2026 AuxerreH 2-2 77 2 7.7
10.04.2026 Paris FCA 4-1 45 6.5
05.04.2026 MarseilleH 2-1 92 1 7.2
22.03.2026 LyonA 1-2 90 1 7.9
14.03.2026 Stade Brestois 29H 2-0 83 6.7
06.03.2026 Paris Saint GermainA 1-3 70 6.0
28.02.2026 AngersH 2-0 82 1 7.2
25.02.2026 Paris Saint GermainA 2-2 27 6.3
21.02.2026 LensA 2-3 87 7.2
17.02.2026 Paris Saint GermainH 2-3 83 6.3
13.02.2026 NantesH 3-1 12 6.7
08.02.2026 NiceA 0-0 92 1 7.2
31.01.2026 RennesH 4-0 91 6.6
28.01.2026 JuventusH 0-0 80 1 6.9
24.01.2026 Le HavreA 0-0 12 6.3
20.01.2026 Real MadridA 6-1 90 1 3 8.2
16.01.2026 LorientH 1-3 70 6.3
03.01.2026 LyonH 1-3 90 6.2
14.12.2025 MarseilleA 1-0 17 6.3
09.12.2025 GalatasarayH 1-0 15 6.6
05.12.2025 Stade Brestois 29A 1-0 90 1 6.9
29.11.2025 Paris Saint GermainH 1-0 90 1 7.3
26.11.2025 PafosA 2-2 90 6.9
22.11.2025 RennesA 4-1 90 6.5
08.11.2025 LensH 1-4 61 6.5
04.11.2025 Bodo/GlimtA 0-1 90 7.3
01.11.2025 Paris FCH 0-1 90 7.2
29.10.2025 NantesA 3-5 97 6.9
25.10.2025 ToulouseH 1-0 45 7.3
22.10.2025 TottenhamH 0-0 90 1 7.2
18.10.2025 AngersA 1-1 84 1 6.9
05.10.2025 NiceH 2-2 90 1 7.5
01.10.2025 Manchester CityH 2-2 90 1 2 8.5
27.09.2025 LorientA 3-1 90 6.2
21.09.2025 MetzH 5-2 90 6.7
18.09.2025 Club Brugge KVA 4-1
13.09.2025 AuxerreA 1-2
31.08.2025 StrasbourgH 3-2 90 7.7
24.08.2025 LilleA 1-0 74 6.9
16.08.2025 Le HavreH 3-1 63 1 7.3
17.05.2025 LensA 4-0 45 6.3
10.05.2025 LyonH 2-0 76 7.2
03.05.2025 Saint EtienneA 1-3 63 1 7.3
26.04.2025 Le HavreA 1-1 9 6.5
29.01.2025 InterA 3-0 40 6.3
25.01.2025 RennesH 3-2 9 7.2
21.01.2025 Aston VillaH 1-0 11 6.3
17.01.2025 MontpellierA 2-1 61 7.3
10.01.2025 NantesA 2-2
14.12.2024 ReimsA 0-0 67 6.9
11.12.2024 ArsenalA 3-0 9 6.7
07.12.2024 ToulouseH 2-0 9 6.3
ŞUT14
GOL1
xG0.7
xG FARKI+0.3over performing
DÖNÜŞÜM%7.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
9' · xG 0.059 16' · xG 0.039 52' · xG 0.044 35' · xG 0.031 6' · xG 0.108 · GOL 43' · xG 0.105 36' · xG 0.021 73' · xG 0.061 66' · xG 0.017 90' · xG 0.039 87' · xG 0.026 39' · xG 0.033 48' · xG 0.033 4' · xG 0.071
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 8 (%57) Açık oyun — 5 (%36) Korner — 1 (%7) 14 şut
  • Asist sonrası8%57
  • Açık oyun5%36
  • Korner1%7
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 11 (%79) Kafa — 3 (%21) 14 şut
  • Sağ ayak11%79
  • Kafa3%21
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
1-15' — 3 16-30' — 1 31-45' — 4 46-60' — 2 61-75' — 2 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 31-45'
  • 1-15' 3 %21
  • 16-30' 1 %7
  • 31-45' 4 %29
  • 46-60' 2 %14
  • 61-75' 2 %14
  • 76-90+' 2 %14
AKSİYON HARİTASI2085 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 12 12 13 13 13 13 14 15 15 15 15 16 16 16 16 16 17 17 18 18 19 19 19 20 20 20 21 22 23 23 23 23 23 24 24 24 24 26 26 27 28 28 30 30 30 31 32 33 34 38 39 40 42 44 46 47 49 51
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %50 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 11 12 12 13 13 13 14 14 14 15 15 15 15 16 16 16 16 17 17 18 19 19 19 19 19 20 20 20 22 22 22 22 22 26 29 29 30 31 32 33 34 35 36 37 42 50
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %54 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 5 5 6 6 7 7 7 8 9 9 9 10 10
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %39 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 6 6 6 8 9 9 9 9 9 11 11 12 13 16
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %39 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2085
Pas 1462 Pas — 1462 (%73) Top kazanma 138 Top kazanma — 138 (%7) Uzak… 73 Uzaklaştırma — 73 (%4) Top… 67 Top teması — 67 (%3) İkili mücadele — 59 (%3) Faul — 56 (%3) Müdahale — 54 (%3) Hava topu — 43 (%2) Pas arası — 31 (%2) Korner kazandırma — 25 (%1)
  • Pas1462%73
  • Top kazanma138%7
  • Uzaklaştırma73%4
  • Top teması67%3
  • İkili mücadele59%3
  • Faul56%3
  • Müdahale54%3
  • Hava topu43%2
  • Pas arası31%2
  • Korner kazandırma25%1
PİYASA DEĞERİ€15.00M+66.7%
KAÇIRDIĞI MAÇ18
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 244 maç
Monaco 75maç 2024–2026
PSV Eindhoven 169maç 2020–2024
Netherlands 2022–2024
Netherlands U21 2021–2023
Jong PSV 2017
PSV U19 2015–2016
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-20 PSV Eindhoven Monaco € 10M
2019-12-21 PSV U21 PSV -
2018-07-01 PSV U19 PSV U21 -
2016-07-01 PSV U17 PSV U19 -
2015-07-01 PSV Yth. PSV U17 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026 Kas sakatlığıKadroda yok 4 maç
04.2025 Uyluk sakatlığıKadroda yok 10 maç
12.2024 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
11.2024 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 2 maç
12.2023 SakatlıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2483 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.0Ligue 1 2025
PERFORMANS59.52483 dk
KARARVeri yetersiz57/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek 81.1
Ayağı iyi stoper 80.6
Klasik stoper 80.0
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 229 oyuncu
Scout skoru %65
Performans %61
Dakika %93
Değer / getiri %9
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %77
Performans %61
Dakika %93
Değer / getiri %4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Pas hacmi / 90 47.05 42 100
Performans skoru 59.5 74 80
Müdahale / 90 2.07 3 69
İkili mücadele kazanma 53.4 58 92
Pas arası / 90 0.94 1.9 50
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam