LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas15.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating6.30
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.32
Asist
0.000.21
Şut
0.001.28
Kilit pas
5.001.38
Başarılı dripling
0.002.44
Kazanılan ikili
0.004.57
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
League Cup2024 · Brighton · 3 maç
3gol4.
4.
Jupiler Pro League2022 · Union St. Gilloise · 36 maç
11gol14.
9asist4.
5.
Africa Cup of Nations2023 · Ivory Coast · 5 maç
2asist5.
5.
UEFA Europa League2022 · Union St. Gilloise · 9 maç
3asist5.
9.
Superliga2021 · FC Nordsjaelland · 31 maç
9gol9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
CAF Africa Cup of Nations2023 Côte d'Ivoire · Africa
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 13 G+A
GolAsist
2026/27
4
18
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İlk 1113 yedek
2025/26
38
1.597
4
2
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%47 isabet
Kilit pas20
Drible30%34 başarı
İkili kazanılan74%33
Müdahale21
Faul2310 kazanılan
Ofsayt6
İlk 112018 yedek
G+A / 900.34
Kart2
2024/25
35
1.147
2
2
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%42 isabet
Kilit pas16
Drible21%44 başarı
İkili kazanılan55%44
Müdahale23
Faul134 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111223 yedek
G+A / 900.31
2023/24
44
3.045
8
5
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut67%46 isabet
Kilit pas54
Drible67%44 başarı
İkili kazanılan165%43
Müdahale56
Faul4029 kazanılan
Ofsayt22
İlk 113311 yedek
G+A / 900.38
Kart3
2022/23
35
1.647
6
7
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%48 isabet
Kilit pas28
Drible43%44 başarı
İkili kazanılan92%44
Müdahale18
Faul1526 kazanılan
Ofsayt9
İlk 111520 yedek
G+A / 900.71
Kart21
TOPLAM GOL15
İLK 115653 yedek girdi
KART5
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR15 gol
- 1-15' 2 %13
- 16-30' 4 %27
- 31-45' 2 %13
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %7
- 76-90+' 6 %40
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-168%65
- 4-4-212%11
- 3-4-2-111%10
- 4-3-35%5
- 5-4-15%5
- 4-1-4-14%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 | NorwayH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.06.2026 | CuraçaoA | 0-2 | 0 | 0 | – | ||
| 20.06.2026 | GermanyA | 2-1 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 14.06.2026 | EcuadorH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | StrasbourgA | 5-4 | 76 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 10.05.2026 | LilleH | 0-1 | 58 | 2 | 6.5 | ||
| 02.05.2026 | MetzA | 1-2 | 58 | – | 6.2 | ||
| 25.04.2026 | ToulouseA | 2-2 | 84 | 1 | 2 | 6.5 | |
| 19.04.2026 | AuxerreH | 2-2 | 44↑ | – | 6.9 | ||
| 10.04.2026 | Paris FCA | 4-1 | 89 | 1 | 7.0 | ||
| 05.04.2026 | MarseilleH | 2-1 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 22.03.2026 | LyonA | 1-2 | 74 | – | 6.7 | ||
| 14.03.2026 | Stade Brestois 29H | 2-0 | 83 | – | 6.2 | ||
| 06.03.2026 | Paris Saint GermainA | 1-3 | 4↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | AngersH | 2-0 | 37↑ | 1 | 1 | 7.9 | |
| 25.02.2026 | Paris Saint GermainA | 2-2 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | LensA | 2-3 | 69 | 1 | 5.9 | ||
| 17.02.2026 | Paris Saint GermainH | 2-3 | 70 | 3 | 6.2 | ||
| 13.02.2026 | NantesH | 3-1 | 88 | 2 | 3 | 8.9 | |
| 08.02.2026 | NiceA | 0-0 | 75 | 1 | 6.5 | ||
| 24.01.2026 | West HamA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | Crystal PalaceH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.01.2026 | BrentfordA | 3-0 | 52 | – | 6.3 | ||
| 04.01.2026 | TottenhamA | 1-1 | 66 | 1 | 6.0 | ||
| 01.01.2026 | Manchester CityH | 0-0 | 72 | 1 | 5.7 | ||
| 28.12.2025 | LeedsH | 1-1 | 85 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 20.12.2025 | BrightonA | 0-0 | 63 | – | 6.7 | ||
| 14.12.2025 | NewcastleH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.12.2025 | Manchester CityA | 3-0 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 03.12.2025 | LiverpoolA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | BournemouthH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | FulhamA | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | ArsenalH | 2-2 | 26↑ | – | 6.5 | ||
| 03.11.2025 | EvertonH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | WolvesH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | Manchester UnitedA | 2-0 | 37 | – | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | Nottingham ForestA | 0-1 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 21.09.2025 | Aston VillaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | Crystal PalaceA | 0-0 | 69 | – | 7.0 | ||
| 30.08.2025 | BrentfordH | 2-1 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 23.08.2025 | BurnleyA | 2-0 | 63 | – | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | West HamH | 3-0 | 76 | 1 | 6.2 | ||
| 25.05.2025 | TottenhamA | 1-4 | 45 | 2 | 6.6 | ||
| 19.05.2025 | LiverpoolH | 3-2 | 65 | 1 | 6.9 | ||
| 10.05.2025 | WolvesA | 0-2 | 31↑ | 1 | – | 6.7 | |
| 04.05.2025 | NewcastleH | 1-1 | 69 | – | 6.9 | ||
| 26.04.2025 | West HamH | 3-2 | 62 | – | 7.5 | ||
| 19.04.2025 | BrentfordA | 4-2 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 12.04.2025 | LeicesterH | 2-2 | 82 | 4 | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | Crystal PalaceA | 2-1 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 02.04.2025 | Aston VillaH | 0-3 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 15.03.2025 | Manchester CityA | 2-2 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 08.03.2025 | FulhamH | 2-1 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 25.02.2025 | BournemouthH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2025 | SouthamptonA | 0-4 | 11↑ | 2 | 7.2 | ||
| 14.02.2025 | ChelseaH | 3-0 | 1↑ | – | – | ||
| 01.02.2025 | Nottingham ForestA | 7-0 | 45↑ | 1 | 6.2 | ||
| 25.01.2025 | EvertonH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.01.2025 | Manchester UnitedA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 16.01.2025 | IpswichA | 0-2 | 63 | – | 6.6 |
ŞUT28
GOL4
xG2.8
xG FARKI+1.2over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası18%64
- Korner3%11
- Açık oyun3%11
- Taç sonrası2%7
- Kontra atak2%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak18%64
- Sol ayak9%32
- Kafa1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR28 şut
- 1-15' 4 %14
- 16-30' 6 %21
- 31-45' 6 %21
- 46-60' 4 %14
- 61-75' 5 %18
- 76-90+' 3 %11
AKSİYON HARİTASI1188 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %63
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %66
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %59
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %52
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1188
- Pas675%60
- Çalım105%9
- Top teması95%8
- Top kazanma90%8
- Faul31%3
- Müdahale31%3
- Hava topu27%2
- Korner kazandırma23%2
- İsabetsiz şut21%2
- Top kaptırma20%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 156 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-01-28
Nordsjaell. U19
→
Nordsjaelland
-
Nordsjaell. U19
→
Nordsjaelland
-
2020-01-05
Right to Dream
→
Nordsjaell. U19
free transfer
Right to Dream
→
Nordsjaell. U19
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Ayak sakatlığıKadroda yok
4 maç
08.2026
Ayak sakatlığıŞüpheli
1 maç
10.2024
DarbeŞüpheli
1 maç
02.2024
Milli takım göreviKadroda yok
2 maç
01.2024
Milli takımKadroda yok
2 maç
01.2024
Uyluk sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 847 dk
Takip listesi: Top taşıyan hücumcu
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.6Ligue 1 2025
PERFORMANS68.0847 dk
KARARİzlemeye değer67/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
75.2
Çizgi kanadı
72.2
Baskıcı forvet
69.3
Baskıcı forvet
47.7
Bağlantı kuran forvet
47.5
Çizgi kanadı
43.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 187 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%83
Dakika
%68
Değer / getiri
%31
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%86
Dakika
%76
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
68
76
90
Ortalama rating
6.75
7.2
94
Dakika güvenliği
52.9
76
70
Kilit pas / 90
1.38
1.6
86
Asist / 90
0.21
0.32
66
Pas hacmi / 90
34.43
34
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Prince Amoako JuniorFC Nordsjaelland · 18
%95
8gol
5asist
80scout
Superliga
Mathys TelTottenham · 20
%80
4gol
1asist
64scout
€25.00M
Premier League
Charly NouckViborg · 21
%74
6gol
3asist
80scout
Superliga
Sebastian TounektiHammarby FF · 23
%73
2gol
5asist
69scout
Allsvenskan
Jayden NelsonVancouver Whitecaps · 23
%71
2gol
5asist
70scout
Major League Soccer
Abdul Fatawu IssahakuLeicester · 21
%70
9gol
7asist
68scout
€24.00M
Championship
Norman CampbellRanders FC · 26
%64
2gol
2asist
61scout
Superliga
Estêvão WillianChelsea · 18
%60
2gol
2asist
69scout
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





Union SG