Charly Ngos Nouck Horneman
Denmark · Attacker

Charly Ngos Nouck Horneman

YAŞ21
BOY184
KİLO72
KULÜPViborg
DOĞUM YERİOdense
LİGSuperliga
BU SEZON2G · 1A
Gol20.32 / 90
Asist10.16 / 90
Şut132.10 / 90
Kilit pas152.42 / 90
Başarılı dripling132.10 / 90
Kazanılan ikili294.69 / 90
Rating6.97
OYUNCU PROFİLİSuperliga 2026 · 35 forvetler
Gol — %59 (0.32) Şut — %68 (2.1) Asist — %68 (0.16) Kilit pas — %94 (2.42) Drible — %94 (2.10) İkili mücadele — %12 (%35) 66 ORT. % 59 68 68 94 94 12
  • Gol 0.32 %59
  • Şut 2.1 %68
  • Asist 0.16 %68
  • Kilit pas 2.42 %94
  • Drible 2.10 %94
  • İkili mücadele %35 %12
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 557 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4. Superliga2026 · Viborg · 6 maç 2gol4. 1asist13.
20. Superliga2025 · Viborg · 28 maç 6gol20. 2asist41.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2026/27 7 557 2 1 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
SuperligaViborg 7 557 2 1 6.97
Şut13%23 isabet
Kilit pas15
Drible13%37 başarı
İkili kazanılan29%35
Müdahale6
Faul1210 kazanılan
Ofsayt1
İlk 117
G+A / 900.48
2025/26 29 1.638 6 3 6.98
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
SuperligaViborg 29 1.638 6 3 6.98
Şut48%50 isabet
Kilit pas26
Drible42%39 başarı
İkili kazanılan88%38
Müdahale17
Faul2626 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11218 yedek
G+A / 900.49
Kart1
TOPLAM GOL10
İLK 113234 yedek girdi
KART2
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR10 gol
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %20
  • 31-45' 2 %20
  • 46-60' 1 %10
  • 61-75' 1 %10
  • 76-90+' 4 %40
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 58 4-2-3-1 — 2 4-3-2-1 — 2 4-2-2-2 — 1 4-4-2 — 1 4-5-1 — 1 65 maç
  • 4-3-358%89
  • 4-2-3-12%3
  • 4-3-2-12%3
  • 4-2-2-21%2
  • 4-4-21%2
  • 4-5-11%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ36 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 LyngbyH 0-2 88 1 5.9
28.08.2026 AC HorsensA 2-3 88 1 1 2 9.3
23.08.2026 FC CopenhagenH 4-0 72 1 1 7.2
14.08.2026 AarhusH 2-1 82 1 6.3
07.08.2026 SonderjyskeA 0-0 86 5 7.3
02.08.2026 BrondbyA 1-0 61 2 5.9
24.07.2026 OdenseH 1-0 80 1 6.9
17.05.2026 AarhusA 6-2 68 3 6.9
08.05.2026 SonderjyskeH 0-1 62 6.2
04.05.2026 FC MidtjyllandA 3-3 74 1 7.0
26.04.2026 FC NordsjaellandH 1-0 82 2 6.6
22.04.2026 BrondbyH 0-1 62 2 8.0
19.04.2026 FC NordsjaellandA 2-1 90 1 6 7.9
12.04.2026 SonderjyskeA 0-2 25 4 6.3
22.03.2026 FC MidtjyllandH 1-1 61 1 6.3
15.03.2026 BrondbyA 0-1 83 2 7.9
01.03.2026 FC NordsjaellandH 2-1 71 3 6.9
22.02.2026 AarhusA 5-2 76 1 3 7.0
15.02.2026 BrondbyH 1-0 72 2 6.3
08.02.2026 SilkeborgA 0-1 68 6.3
23.11.2025 VejleH 5-2 44 2 3 9.2
09.11.2025 FC FredericiaA 0-3 73 1 2 7.2
02.11.2025 Randers FCH 3-2 26 6.9
26.10.2025 FC CopenhagenA 0-0 54 1 6.7
19.10.2025 OdenseH 1-2 65 6.2
05.10.2025 Randers FCA 2-1 45 1 1 6.6
28.09.2025 FC FredericiaH 2-1 62 1 3 7.7
20.09.2025 FC MidtjyllandA 2-0 71 7.0
14.09.2025 AarhusH 1-2 61 1 6.7
29.08.2025 VejleA 1-2 61 1 3 8.2
25.08.2025 FC NordsjaellandA 1-0 31 1 6.5
17.08.2025 SilkeborgH 2-3 39 1 6.7
08.08.2025 SonderjyskeH 1-0 33 7.0
03.08.2025 BrondbyA 0-2 27 1 6.7
27.07.2025 OdenseA 3-1 31 1 2 6.9
18.07.2025 FC CopenhagenH 2-3 21 6.5
ŞUT78
GOL8
xG8.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%10.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
61' · xG 0.083 32' · xG 0.016 65' · xG 0.126 45' · xG 0.041 41' · xG 0.258 70' · xG 0.111 45' · xG 0.067 22' · xG 0.019 66' · xG 0.027 48' · xG 0.312 34' · xG 0.057 80' · xG 0.089 63' · xG 0.041 54' · xG 0.04 54' · xG 0.033 51' · xG 0.029 46' · xG 0.016 90' · xG 0.102 90' · xG 0.025 90' · xG 0.163 90' · xG 0.068 66' · xG 0.243 43' · xG 0.035 30' · xG 0.192 26' · xG 0.047 19' · xG 0.234 · GOL 17' · xG 0.024 1' · xG 0.034 57' · xG 0.062 49' · xG 0.102 48' · xG 0.085 2' · xG 0.021 69' · xG 0.066 45' · xG 0.094 45' · xG 0.05 50' · xG 0.279 49' · xG 0.018 6' · xG 0.058 20' · xG 0.039 68' · xG 0.111 62' · xG 0.067 53' · xG 0.351 · GOL 18' · xG 0.021 1' · xG 0.039 42' · xG 0.081 · GOL 17' · xG 0.655 · GOL 2' · xG 0.058 45' · xG 0.025 18' · xG 0.031 44' · xG 0.062 41' · xG 0.062 26' · xG 0.048 44' · xG 0.055 87' · xG 0.047 90' · xG 0.097 77' · xG 0.024 54' · xG 0.216 · GOL 37' · xG 0.201 37' · xG 0.058 87' · xG 0.053 85' · xG 0.847 · GOL 34' · xG 0.089 45' · xG 0.058 · GOL 43' · xG 0.019 55' · xG 0.092 28' · xG 0.205 20' · xG 0.242 84' · xG 0.491 83' · xG 0.047 64' · xG 0.107 49' · xG 0.11 39' · xG 0.036 17' · xG 0.092 2' · xG 0.03 30' · xG 0.046 68' · xG 0.079 · GOL 37' · xG 0.129 77' · xG 0.053
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 40 (%51) Kontra atak — 24 (%31) Açık oyun — 6 (%8) Korner — 4 (%5) Taç sonrası — 2 (%3) Duran top — 1 (%1) Diğer — 1 (%1) 78 şut
  • Asist sonrası40%51
  • Kontra atak24%31
  • Açık oyun6%8
  • Korner4%5
  • Taç sonrası2%3
  • Duran top1%1
  • Diğer1%1
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 46 (%59) Sol ayak — 31 (%40) Kafa — 1 (%1) 78 şut
  • Sağ ayak46%59
  • Sol ayak31%40
  • Kafa1%1
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR78 şut
1-15' — 6 16-30' — 14 31-45' — 20 46-60' — 14 61-75' — 11 76-90+' — 13 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 20 31-45'
  • 1-15' 6 %8
  • 16-30' 14 %18
  • 31-45' 20 %26
  • 46-60' 14 %18
  • 61-75' 11 %14
  • 76-90+' 13 %17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 36 maç
Viborg 36maç 2025–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-15 Odense BK Viborg FF €536k
2022-07-07 Odense BK U19 Odense BK -
2021-07-01 Naesby BK U19 Odense BK U19 free transfer
2020-08-01 Naesby BK Youth Naesby BK U19 -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1638 dk

Öne çıkıyor: Top taşıyan hücumcu

Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
  • Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU79.5Superliga 2025
PERFORMANS73.61638 dk
KARARİzlemeye değer76/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
İçe kat eden kanat 88.2
Baskıcı forvet 87.4
Çizgi kanadı 85.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 104 oyuncu
Scout skoru %96
Performans %84
Dakika %85
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %99
Performans %92
Dakika %89
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 73.6 76 97
Dakika güvenliği 100 72 100
Tahmini xG / 90 0.363 0.35 100
İsabetli şut / 90 1.32 1.6 82
Şut isabeti 50 44 100
Şut / 90 2.64 3.4 78
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam