Mads Søndergaard Clausen
Denmark · Midfielder

Mads Søndergaard Clausen

YAŞ23
BOY178
KİLO65
KULÜPViborg
DOĞUM YERİViborg
LİGSuperliga
BU SEZON2G · 2A
Gol20.54 / 90
Asist20.54 / 90
Şut82.15 / 90
Kilit pas30.81 / 90
Başarılı dripling10.27 / 90
Kazanılan ikili143.76 / 90
Rating6.89
OYUNCU PROFİLİSuperliga 2026 · 57 orta sahalar
Kilit pas — %38 (0.81) Asist — %98 (0.54) Drible — %32 (0.27) Pas isabeti — %5 (%71) Top kapma — %23 (1.88) İkili mücadele — %27 (%41) 37 ORT. % 38 98 32 5 23 27
  • Kilit pas 0.81 %38
  • Asist 0.54 %98
  • Drible 0.27 %32
  • Pas isabeti %71 %5
  • Top kapma 1.88 %23
  • İkili mücadele %41 %27
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 335 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈 Superliga2026 · Viborg · 5 maç 2gol4. 2asist2.
26. Superliga2025 · Viborg · 14 maç 5gol26.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 1. DivisionNone · Denmark
🏆 1. Division2020/2021 · Denmark
🥈 1. DivisionNone · Denmark · 2nd Place
🥈 1. Division2019/2020 · Denmark · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 6 G+A
2022 0 2025 6 2026 4
GolAsist
2026/27 6 335 2 2 6.89
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
SuperligaViborg 6 335 2 2 6.89
Şut8%25 isabet
Kilit pas3
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan14%41
Müdahale3
Faul52 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1142 yedek
G+A / 901.07
2025/26 23 1.516 5 1 6.99
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
SuperligaViborg 23 1.516 5 1 6.99
Şut26%50 isabet
Kilit pas21
Drible10%40 başarı
İkili kazanılan103%50
Müdahale39
Faul2734 kazanılan
İlk 11194 yedek
G+A / 900.36
Kart6
2022/23 2 37 0 0 6.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueViborg 2 37 0 0 6.30
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan1%33
Faul2
Kart1
TOPLAM GOL7
İLK 112622 yedek girdi
KART11
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 31-45'
  • 1-15' 1 %14
  • 16-30' 1 %14
  • 31-45' 2 %29
  • 46-60' 1 %14
  • 61-75' 1 %14
  • 76-90+' 1 %14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 44 4-3-2-1 — 2 4-4-2 — 1 4-5-1 — 1 48 maç
  • 4-3-344%92
  • 4-3-2-12%4
  • 4-4-21%2
  • 4-5-11%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ31 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 LyngbyH 0-2 70 5 6.1
28.08.2026 AC HorsensA 2-3 78 1 1 6.3
23.08.2026 FC CopenhagenH 4-0 76 1 6.9
14.08.2026 AarhusH 2-1 61 2 2 8.6
07.08.2026 SonderjyskeA 0-0 19 6.7
02.08.2026 BrondbyA 1-0 31 6.7
26.04.2026 FC NordsjaellandH 1-0 39 3 7.0
22.04.2026 BrondbyH 0-1 74 7.2
19.04.2026 FC NordsjaellandA 2-1 73 3 7.2
12.04.2026 SonderjyskeA 0-2 80 6.9
22.03.2026 FC MidtjyllandH 1-1 76 1 7.2
15.03.2026 BrondbyA 0-1 89 2 6.6
01.03.2026 FC NordsjaellandH 2-1 71 2 7.2
22.02.2026 AarhusA 5-2 76 1 6.6
15.02.2026 BrondbyH 1-0 85 1 7.2
08.02.2026 SilkeborgA 0-1 76 3 6.0
07.12.2025 FC MidtjyllandH 3-3 61 6.2
28.11.2025 SonderjyskeA 2-2 32 6.5
23.11.2025 VejleH 5-2 24 1 1 7.9
19.10.2025 OdenseH 1-2 9 6.5
20.09.2025 FC MidtjyllandA 2-0 60 7.0
14.09.2025 AarhusH 1-2 61 1 6.6
29.08.2025 VejleA 1-2 89 1 2 8.2
25.08.2025 FC NordsjaellandA 1-0 90 1 6.7
17.08.2025 SilkeborgH 2-3 74 1 2 7.5
08.08.2025 SonderjyskeH 1-0 95 1 1 7.9
03.08.2025 BrondbyA 0-2 90 1 7.0
27.07.2025 OdenseA 3-1 18 1 6.7
18.07.2025 FC CopenhagenH 2-3 74 1 1 6.9
25.08.2022 West HamH 0-3 13 6.3
18.08.2022 West HamA 3-1 24 6.3
ŞUT45
GOL7
xG5.7
xG FARKI+1.3over performing
DÖNÜŞÜM%15.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
35' · xG 0.037 14' · xG 0.082 6' · xG 0.11 70' · xG 0.239 45' · xG 0.024 61' · xG 0.02 48' · xG 0.031 37' · xG 0.273 3' · xG 0.017 57' · xG 0.0 45' · xG 0.0 32' · xG 0.0 28' · xG 0.0 68' · xG 0.038 66' · xG 0.044 61' · xG 0.045 25' · xG 0.037 66' · xG 0.142 35' · xG 0.335 31' · xG 0.018 90' · xG 0.044 · GOL 72' · xG 0.025 72' · xG 0.045 68' · xG 0.016 42' · xG 0.092 44' · xG 0.078 1' · xG 0.373 33' · xG 0.359 · GOL 70' · xG 0.679 18' · xG 0.376 · GOL 64' · xG 0.226 47' · xG 0.086 40' · xG 0.223 · GOL 73' · xG 0.681 · GOL 90' · xG 0.06 54' · xG 0.081 13' · xG 0.03 62' · xG 0.068 60' · xG 0.086 · GOL 11' · xG 0.103 · GOL 5' · xG 0.109 21' · xG 0.076 16' · xG 0.044 8' · xG 0.116 5' · xG 0.118
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 29 (%64) Korner — 6 (%13) Duran top — 5 (%11) Açık oyun — 3 (%7) Kontra atak — 2 (%4) 45 şut
  • Asist sonrası29%64
  • Korner6%13
  • Duran top5%11
  • Açık oyun3%7
  • Kontra atak2%4
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 25 (%56) Kafa — 12 (%27) Sol ayak — 7 (%16) Diğer — 1 (%2) 45 şut
  • Sağ ayak25%56
  • Kafa12%27
  • Sol ayak7%16
  • Diğer1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR45 şut
1-15' — 9 16-30' — 5 31-45' — 11 46-60' — 5 61-75' — 13 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 13 61-75'
  • 1-15' 9 %20
  • 16-30' 5 %11
  • 31-45' 11 %24
  • 46-60' 5 %11
  • 61-75' 13 %29
  • 76-90+' 2 %4
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 31 maç
Viborg 31maç 2022–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-29 Viborg Sondergaard Mads
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
FC Thun %50 2026-08-30
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Superliga2025 · Viborg 1sarı · 4 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1516 dk

İzlemede: İki yönlü orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.8Superliga 2025
PERFORMANS48.31516 dk
KARARİzlemeye değer66/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 77.2
Top kapan ön libero 75.6
İleri sekiz 73.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 166 oyuncu
Scout skoru %82
Performans %61
Dakika %79
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %91
Performans %73
Dakika %85
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Müdahale / 90 2.32 2.5 93
Performans skoru 48.3 76 64
İkili mücadele kazanma 50.49 55 92
Kilit pas / 90 1.25 1.3 96
Gol / 90 0.3 0.18 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam