LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut41.57 / 90
Kilit pas31.18 / 90
Başarılı dripling62.36 / 90
Kazanılan ikili93.54 / 90
Rating6.16
OYUNCU PROFİLİPremier League 2026 · 74 orta sahalar
- Kilit pas 1.18 %55
- Asist 0.00 %0
- Drible 2.36 %96
- Pas isabeti %86 %63
- Top kapma 0.39 %0
- İkili mücadele %28 %1
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 229 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
UEFA Europa League2024/2025 · Europe
🏆
UEFA U17 Championship2022 Israel · Europe
🏆
Bundesliga2022/2023 · Germany
🏆
Super Cup2022/2023 · Germany
🥈
Super Cup2023/2024 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 15 G+A
GolAsist
2026/27
3
229
0
0
6.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas3
Drible6%40 başarı
İkili kazanılan9%28
Müdahale1
Faul41 kazanılan
İlk 113
2025/26
42
1.558
4
2
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%53 isabet
Kilit pas29
Drible44%47 başarı
İkili kazanılan102%39
Müdahale20
Faul2123 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111527 yedek
G+A / 900.35
Kart1
2024/25
46
1.492
2
2
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%57 isabet
Kilit pas20
Drible26%38 başarı
İkili kazanılan79%42
Müdahale20
Faul2225 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı1
İlk 111630 yedek
G+A / 900.24
Kart3
2023/24
46
1.189
9
6
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%59 isabet
Kilit pas16
Drible47%59 başarı
İkili kazanılan92%45
Müdahale13
Faul2118 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11739 yedek
G+A / 901.14
Kart2
2022/23
41
552
5
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%60 isabet
Kilit pas8
Drible10%33 başarı
İkili kazanılan32%37
Müdahale3
Faul97 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11140 yedek
G+A / 900.82
Kart2
2021/22
26
77
0
0
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan3%21
Müdahale3
Faul5
TOPLAM GOL171 penaltı
İLK 1142137 yedek girdi
KART8
FORMA39
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR17 gol
- 1-15' 2 %12
- 16-30' 1 %6
- 31-45' 2 %12
- 46-60' 2 %12
- 61-75' 1 %6
- 76-90+' 9 %53
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1105%62
- 4-3-339%23
- 3-4-2-19%5
- 4-4-29%5
- 3-1-4-24%2
- 4-1-4-14%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar9aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Nottingham ForestA | 0-0 | 74 | 0 | 6.2 | ||
| 29.08.2026 | NewcastleH | 0-2 | 68 | 3 | 6.0 | ||
| 22.08.2026 | BrentfordA | 3-0 | 87 | 1 | 6.2 | ||
| 24.05.2026 | EvertonH | 1-0 | 73 | – | 7.3 | ||
| 19.05.2026 | ChelseaA | 2-1 | 85 | 2 | 6.2 | ||
| 11.05.2026 | LeedsH | 1-1 | 85 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 03.05.2026 | Aston VillaA | 1-2 | 86 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 25.04.2026 | WolvesA | 0-1 | 49↑ | – | 6.5 | ||
| 18.04.2026 | BrightonH | 2-2 | 31↑ | – | 6.6 | ||
| 12.04.2026 | SunderlandA | 1-0 | 36↑ | – | 6.7 | ||
| 22.03.2026 | Nottingham ForestH | 0-3 | 67 | 1 | 6.9 | ||
| 18.03.2026 | Atletico MadridH | 3-2 | 81 | 1 | 5 | 6.5 | |
| 15.03.2026 | LiverpoolA | 1-1 | 75 | – | 7.0 | ||
| 10.03.2026 | Atletico MadridA | 5-2 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 05.03.2026 | Crystal PalaceH | 1-3 | 92 | 1 | 6.2 | ||
| 01.03.2026 | FulhamA | 2-1 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | ArsenalH | 1-4 | 7↑ | – | – | ||
| 10.02.2026 | NewcastleH | 1-2 | 56↑ | 3 | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | Manchester UnitedA | 2-0 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 01.02.2026 | Manchester CityH | 2-2 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 24.01.2026 | BurnleyA | 2-2 | 18↑ | 1 | 6.9 | ||
| 17.01.2026 | West HamH | 1-2 | 62 | 3 | 7.2 | ||
| 07.01.2026 | BournemouthA | 3-2 | 101 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 04.01.2026 | SunderlandH | 1-1 | 88 | 2 | 6.3 | ||
| 01.01.2026 | BrentfordA | 0-0 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 28.12.2025 | Crystal PalaceA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | LiverpoolH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2025 | Nottingham ForestA | 3-0 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 09.12.2025 | Slavia PrahaH | 3-0 | 32↑ | 2 | 6.9 | ||
| 06.12.2025 | BrentfordH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.12.2025 | NewcastleA | 2-2 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 29.11.2025 | FulhamH | 1-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 23.11.2025 | ArsenalA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | Manchester UnitedH | 2-2 | 11↑ | 1 | 2 | 7.7 | |
| 01.11.2025 | ChelseaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | EvertonA | 0-3 | 3↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | Aston VillaH | 1-2 | 60 | – | 6.2 | ||
| 04.10.2025 | LeedsA | 1-2 | 73 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 27.09.2025 | WolvesH | 1-1 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | BrightonA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | West HamA | 0-3 | 79 | – | 6.2 | ||
| 30.08.2025 | BournemouthH | 0-1 | 14↑ | 1 | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | Manchester CityA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | BurnleyH | 3-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 13.08.2025 | Paris Saint GermainA | 2-2 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 25.05.2025 | BrightonH | 1-4 | 83 | 1 | 7.2 | ||
| 21.05.2025 | Manchester UnitedH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2025 | Aston VillaA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.05.2025 | Crystal PalaceH | 0-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 08.05.2025 | Bodo/GlimtA | 0-2 | 29↑ | – | 7.2 | ||
| 04.05.2025 | West HamA | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 6.3 | |
| 01.05.2025 | Bodo/GlimtH | 3-1 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 27.04.2025 | LiverpoolA | 5-1 | 68 | – | 6.7 | ||
| 21.04.2025 | Nottingham ForestH | 1-2 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 17.04.2025 | Eintracht FrankfurtA | 0-1 | 79 | 3 | 6.6 | ||
| 13.04.2025 | WolvesA | 4-2 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 10.04.2025 | Eintracht FrankfurtH | 1-1 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 06.04.2025 | SouthamptonH | 3-1 | 10↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 03.04.2025 | ChelseaA | 1-0 | 16↑ | 1 | 6.7 | ||
| 16.03.2025 | FulhamA | 2-0 | 77 | 1 | 6.9 |
ŞUT40
GOL4
xG2.7
xG FARKI+1.3over performing
DÖNÜŞÜM%10.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası28%70
- Açık oyun4%10
- Korner3%8
- Duran top2%5
- Serbest vuruş2%5
- Kontra atak1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak28%70
- Sol ayak8%20
- Kafa4%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR40 şut
- 1-15' 8 %20
- 16-30' 4 %10
- 31-45' 7 %18
- 46-60' 6 %15
- 61-75' 4 %10
- 76-90+' 11 %28
AKSİYON HARİTASI2399 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %64
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %68
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %61
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %51
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2399
- Pas1261%56
- Çalım230%10
- Top teması220%10
- Top kazanma180%8
- Hava topu86%4
- Top kaptırma77%3
- Faul76%3
- Korner kazandırma45%2
- İkili mücadele36%2
- Kurtarılan şut32%1
PİYASA DEĞERİ€25.00M-28.6%
KAÇIRDIĞI MAÇ10
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 204 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-07-01
Montrouge U17
→
Rennes U19
free transfer
Montrouge U17
→
Rennes U19
free transfer
2019-07-01
ASJA Jugend
→
Montrouge U17
free transfer
ASJA Jugend
→
Montrouge U17
free transfer
2017-07-01
Paris FC Yth.
→
ASJA Jugend
free transfer
Paris FC Yth.
→
ASJA Jugend
free transfer
2016-07-01
FC Villiers Jgd
→
Paris FC Yth.
free transfer
FC Villiers Jgd
→
Paris FC Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Kadro dışıKadroda yok
7 maç
04.2023
Kasık sakatlığıKadroda yok
2 maç
09.2022
Diz sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1382 dk
Takip listesi: Top taşıyan hücumcu
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.0Premier League 2025
PERFORMANS50.71382 dk
KARARİzlemeye değer71/100
ROL UYUMU2025
Çizgi kanadı
77.7
Bağlantı kuran forvet
77.1
Baskıcı forvet
75.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 158 oyuncu
Scout skoru
%86
Performans
%68
Dakika
%69
Değer / getiri
%86
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%67
Dakika
%85
Değer / getiri
%91
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
74
100
Ortalama rating
6.74
7.2
94
Başarılı drible / 90
2.34
2.2
100
Kilit pas / 90
1.69
2
84
Performans skoru
50.7
76
67
Şut / 90
1.43
2.2
65
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Husseyn ChakrounHannover 96 · 21
%95
2gol
1asist
68scout
€1.80M
2. Bundesliga
Anthony ValenciaAntwerp · 22
%87
4gol
2asist
71scout
Jupiler Pro League
Mohammad AlsalkhadiIFK Varnamo · 24
%83
4gol
1asist
64scout
Allsvenskan
Federico BernardeschiToronto FC · 31
%76
4gol
3asist
64scout
Major League Soccer
Dani DíazReal Sociedad II · 19
%70
4gol
1asist
79scout
€2.00M
Segunda División
Jérémie BogaJuventus · 28
%65
3gol
0asist
51scout
€10.00M
Serie A
Simon AdingraMonaco · 23
%63
3gol
2asist
68scout
Ligue 1
Francisco ConceiçãoJuventus · 23
%60
3gol
5asist
70scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

