Saliou Sané
Germany · Midfielder

Saliou Sané

YAŞ30
BOY183
KİLO80
DOĞUM YERİEssen
LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 0A
Gol10.27 / 90
Asist00.00 / 90
Şut51.37 / 90
Kilit pas30.82 / 90
Başarılı dripling20.55 / 90
Kazanılan ikili102.74 / 90
Rating6.83
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 133 orta sahalar
Kilit pas — %44 (0.82) Asist — %0 (0.00) Drible — %49 (0.55) Pas isabeti — %48 (%86) Top kapma — %48 (2.20) İkili mücadele — %1 (%29) 32 ORT. % 44 0 49 48 48 1
  • Kilit pas 0.82 %44
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.55 %49
  • Pas isabeti %86 %48
  • Top kapma 2.20 %48
  • İkili mücadele %29 %1
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 328 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 UEFA Champions League2021 · Bayern München · 10 maç 6gol7. 6asist1.
🥈 Super Cup2025 · Galatasaray · 2 maç 1asist2.
🥈 Bundesliga2023 · Bayern München · 27 maç 11asist2.
11. Bundesliga2020 · Bayern München · 32 maç 9asist11.
13. Bundesliga2024 · Bayern München · 30 maç 11gol13.
15. Bundesliga2022 · Bayern München · 32 maç 7asist15.
17. Bundesliga2021 · Bayern München · 32 maç 7asist17.
18. Süper Lig2025 · Galatasaray · 28 maç 7gol24. 5asist18.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Bundesliga2024/2025 · Germany
🏆 Bundesliga2022/2023 · Germany
🏆 Super Cup2022/2023 · Germany
🏆 Super Cup2021/2022 · Germany
🏆 Bundesliga2021/2022 · Germany
🏆 FIFA Intercontinental Cup2020 Qatar · World
🏆 Bundesliga2020/2021 · Germany
🏆 UEFA Super Cup2020/2021 · Europe
🏆 Super Cup2020/2021 · Germany
🏆 UEFA Champions League2019/2020 · Europe
🏆 League Cup2019/2020 · England
🏆 Community Shield2019/2020 · England
🏆 League Cup2018/2019 · England
🏆 FA Cup2018/2019 · England
🏆 Community Shield2018/2019 · England
🏆 Premier League2018/2019 · England
🏆 FIFA Confederations Cup2017 Russia · World
🏆 League Cup2017/2018 · England
🏆 Premier League2017/2018 · England
🏆 U19 Bundesliga2014/2015 · Germany
🥈 Super Cup2023/2024 · Germany · 2nd Place
🥈 Premier League Asia Trophy2019 · World · 2nd Place
🥈 DFB Junioren Pokal2013/2014 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 26 G+A
2020 18 2021 26 2022 20 2023 22 2024 21 2025 14 2026 1
GolAsist
2026/27 8 536 1 0 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupGermany 4 328 1 0 6.83
Süper LigGalatasaray 4 208 0 0 6.56
Şut10%50 isabet
Kilit pas5
Drible5%21 başarı
İkili kazanılan14%30
Müdahale6
Faul43 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1171 yedek
G+A / 900.17
2025/26 45 3.130 7 7 7.09
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigGalatasaray 29 2.289 7 5 7.16
UEFA Champions LeagueGalatasaray 12 696 0 2 6.95
FIFA Club World CupBayern München 4 145 0 0 6.60
Şut48%46 isabet
Kilit pas59
Drible90%52 başarı
İkili kazanılan178%46
Müdahale53
Faul3625 kazanılan
Ofsayt6
İlk 113510 yedek
G+A / 900.4
Kart11
2024/25 50 2.496 14 7 7.19
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBayern München 32 1.633 11 5 7.17
UEFA Champions LeagueBayern München 14 633 1 0 6.92
World Cup - Qualification EuropeGermany 2 169 2 2 8.60
UEFA Nations LeagueGermany 2 61 0 0 6.90
Şut72%58 isabet
Kilit pas55
Drible50%40 başarı
İkili kazanılan130%43
Müdahale36
Faul3131 kazanılan
Ofsayt6
İlk 112624 yedek
G+A / 900.76
Kart4
2023/24 39 3.073 10 12 7.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBayern Munich 27 2.144 8 11 7.66
UEFA Champions LeagueBayern Munich 12 929 2 1 7.15
Şut73%53 isabet
Kilit pas90
Drible128%60 başarı
İkili kazanılan186%46
Müdahale27
Faul3428 kazanılan
Ofsayt14
İlk 11363 yedek
G+A / 900.64
Kart5
2022/23 40 2.571 12 8 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBayern Munich 32 2.014 8 7 6.87
UEFA Champions LeagueBayern Munich 8 557 4 1 7.53
Şut73%52 isabet
Kilit pas53
Drible84%56 başarı
İkili kazanılan165%46
Müdahale49
Faul2125 kazanılan
Ofsayt8
İlk 112713 yedek
G+A / 900.7
Kart4
2021/22 42 2.778 13 13 7.20
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBayern Munich 32 1.980 7 7 7.03
UEFA Champions LeagueBayern Munich 10 798 6 6 7.62
Şut94%49 isabet
Kilit pas65
Drible85%57 başarı
İkili kazanılan159%46
Müdahale42
Faul2729 kazanılan
Ofsayt10
İlk 113111 yedek
G+A / 900.84
Kart3
2020/21 41 2.380 9 9 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBayern Munich 32 1.803 6 9 6.92
UEFA Champions LeagueBayern Munich 9 577 3 0 7.06
Şut61%43 isabet
Kilit pas45
Drible89%60 başarı
İkili kazanılan153%45
Müdahale25
Faul2228 kazanılan
Ofsayt6
İlk 112417 yedek
G+A / 900.68
Kart3
TOPLAM GOL50
İLK 1115369 yedek girdi
KART21
VAR7onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR50 gol
1-15' — 7 16-30' — 5 31-45' — 7 46-60' — 10 61-75' — 13 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 13 61-75'
  • 1-15' 7 %14
  • 16-30' 5 %10
  • 31-45' 7 %14
  • 46-60' 10 %20
  • 61-75' 13 %26
  • 76-90+' 8 %16
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 189 3-4-2-1 — 8 4-1-4-1 — 5 4-4-2 — 5 3-1-4-2 — 4 3-2-4-1 — 3 214 maç
  • 4-2-3-1189%88
  • 3-4-2-18%4
  • 4-1-4-15%2
  • 4-4-25%2
  • 3-1-4-24%2
  • 3-2-4-13%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 BaşakşehirA 2-3 83 2 6.1
29.08.2026 GöztepeH 3-2 16 0 6.6
21.08.2026 Erzurumspor FKA 0-4 20 6.5
14.08.2026 Çorum FKH 2-2 89 3 7.0
29.06.2026 ParaguayH 1-1 88 6.3
25.06.2026 EcuadorA 2-1 90 1 2 7.6
20.06.2026 Ivory CoastH 2-1 60 6.9
14.06.2026 CuraçaoH 7-1 90 3 6.5
17.05.2026 KasimpasaA 1-0 90 2 7.0
09.05.2026 AntalyasporH 4-2 45 6.3
02.05.2026 SamsunsporA 4-1 66 2 6.3
26.04.2026 FenerbahceH 3-0 83 7.9
18.04.2026 GenclerbirligiA 1-2 85 6.5
12.04.2026 KocaelisporH 1-1 88 1 2 7.9
08.04.2026 GoztepeA 1-3 85 1 6.3
18.03.2026 LiverpoolA 4-0 46 6.9
10.03.2026 LiverpoolH 1-0
07.03.2026 BesiktasA 0-1 62 1 1 6.3
28.02.2026 AlanyasporH 3-1 88 7.2
25.02.2026 JuventusA 3-2 32 6.9
21.02.2026 KonyasporA 2-0 96 6.9
17.02.2026 JuventusH 5-2 18 6.9
28.01.2026 Manchester CityA 2-0 80 6.7
24.01.2026 Fatih KaragümrükA 1-3
21.01.2026 Atletico MadridH 1-1 88 6.5
17.01.2026 Gazişehir GaziantepH 1-1 90 1 7.2
21.12.2025 KasimpasaH 3-0 92 7.5
13.12.2025 AntalyasporA 1-4 90 1 1 1 7.9
09.12.2025 MonacoA 1-0 90 1 6.5
05.12.2025 SamsunsporH 3-2 90 1 1 5 8.0
01.12.2025 FenerbahceA 1-1 90 1 1 7.3
25.11.2025 Union St. GilloiseH 0-1 90 7.3
22.11.2025 GenclerbirligiH 3-2 90 1 7.7
17.11.2025 SlovakiaH 6-0 90 2 1 3 9.5
14.11.2025 LuxembourgA 0-2 79 1 1 7.7
09.11.2025 KocaelisporA 1-0 90 1 6.7
05.11.2025 AjaxA 0-3 90 1 1 7.2
01.11.2025 TrabzonsporH 0-0 90 2 7.3
26.10.2025 GoztepeH 3-1 90 2 7.9
22.10.2025 Bodo/GlimtH 3-1 95 3 8.3
18.10.2025 Istanbul BasaksehirA 1-2 86 2 3 8.6
04.10.2025 BesiktasH 1-1 9 6.3
30.09.2025 LiverpoolH 1-0
26.09.2025 AlanyasporA 0-1 77 2 6.2
22.09.2025 KonyasporH 3-1 90 6.9
18.09.2025 Eintracht FrankfurtA 5-1 67 1 1 6.3
13.09.2025 EyüpsporA 0-2 70 6.9
30.08.2025 RizesporH 3-1 83 1 6.6
24.08.2025 KayserisporA 0-4 90 1 1 5 9.2
15.08.2025 Fatih KaragümrükH 3-0 90 2 6.6
08.08.2025 Gazişehir GaziantepA 0-3 94 3 7.0
29.06.2025 FlamengoA 2-4 32 1 6.9
24.06.2025 BenficaA 1-0 90 4 6.3
21.06.2025 Boca JuniorsH 2-1 23 6.6
15.06.2025 Auckland CityH 10-0
08.06.2025 FranceH 0-2
04.06.2025 PortugalH 1-2 61 6.9
17.05.2025 1899 HoffenheimA 0-4 29 1 6.3
10.05.2025 Borussia MönchengladbachH 2-0 27 1 2 7.7
03.05.2025 RB LeipzigA 3-3 90 1 2 8.2
ŞUT59
GOL7
xG7.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%11.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
60' · xG 0.05 53' · xG 0.037 31' · xG 0.048 53' · xG 0.024 38' · xG 0.079 19' · xG 0.045 51' · xG 0.027 30' · xG 0.24 · GOL 18' · xG 0.058 90' · xG 0.025 18' · xG 0.011 7' · xG 0.104 · GOL 90' · xG 0.043 90' · xG 0.086 90' · xG 0.035 38' · xG 0.008 58' · xG 0.092 20' · xG 0.298 60' · xG 0.091 27' · xG 0.044 · GOL 84' · xG 0.062 46' · xG 0.171 45' · xG 0.099 22' · xG 0.112 8' · xG 0.05 · GOL 61' · xG 0.972 · GOL 45' · xG 0.432 · GOL 29' · xG 0.308 74' · xG 0.06 55' · xG 0.03 70' · xG 0.028 64' · xG 0.038 43' · xG 0.069 30' · xG 0.016 71' · xG 0.07 67' · xG 0.17 21' · xG 0.513 90' · xG 0.04 · GOL 63' · xG 0.026 59' · xG 0.058 36' · xG 0.456 27' · xG 0.245 54' · xG 0.032 23' · xG 0.041 5' · xG 0.157 90' · xG 0.071 55' · xG 0.028 45' · xG 0.158 86' · xG 0.094 69' · xG 0.038 63' · xG 0.545 32' · xG 0.18 11' · xG 0.096 87' · xG 0.052 28' · xG 0.066 78' · xG 0.034 64' · xG 0.02 53' · xG 0.225 38' · xG 0.163
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 43 (%73) Serbest vuruş — 4 (%7) Korner — 4 (%7) Açık oyun — 4 (%7) Kontra atak — 3 (%5) Duran top — 1 (%2) 59 şut
  • Asist sonrası43%73
  • Serbest vuruş4%7
  • Korner4%7
  • Açık oyun4%7
  • Kontra atak3%5
  • Duran top1%2
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 47 (%80) Sağ ayak — 8 (%14) Kafa — 4 (%7) 59 şut
  • Sol ayak47%80
  • Sağ ayak8%14
  • Kafa4%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR59 şut
1-15' — 4 16-30' — 13 31-45' — 10 46-60' — 12 61-75' — 10 76-90+' — 10 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 13 16-30'
  • 1-15' 4 %7
  • 16-30' 13 %22
  • 31-45' 10 %17
  • 46-60' 12 %20
  • 61-75' 10 %17
  • 76-90+' 10 %17
AKSİYON HARİTASI2119 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 12 12 12 13 13 14 14 14 14 14 14 14 15 15 15 15 15 15 16 16 17 17 17 17 18 18 19 19 20 20 20 21 21 21 23 23 24 25 25 25 26 27 30 31 32 33 34 34 34 36 37 38 38 42 43 46 48 52 53 62 62
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %63 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 8 8 8 8 8 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 13 14 14 14 14 15 15 15 16 16 17 17 17 17 19 19 20 20 20 22 23 24 24 25 26 27 29 31 33 35 36 46 47 52
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %65 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 7 7 7 8 8 8 9 9 10 10 10 11 11 11 11 12 12 12 12 13 13 14 14 15 24
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %60 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 4 4 6 7 7 7 7 9 9 10 10 10 11 12 12 19
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %54 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2119
Pas 1269 Pas — 1269 (%63) Çalım 163 Çalım — 163 (%8) Top tem… 158 Top teması — 158 (%8) Top kaz… 138 Top kazanma — 138 (%7) Faul — 75 (%4) Top kaptırma — 50 (%2) Korner kazandırma — 50 (%2) İkili mücadele — 46 (%2) Kurtarılan şut — 38 (%2) Bloke edilen pas — 31 (%2)
  • Pas1269%63
  • Çalım163%8
  • Top teması158%8
  • Top kazanma138%7
  • Faul75%4
  • Top kaptırma50%2
  • Korner kazandırma50%2
  • İkili mücadele46%2
  • Kurtarılan şut38%2
  • Bloke edilen pas31%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 265 maç
Galatasaray 45maç 2025–2026
Germany 8maç 2024–2026
Bayern Munich 212maç 2020–2025
Manchester City 2016–2019
Germany U21 2017–2019
FC Schalke 04 2013–2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 Bayern München Galatasaray
2020-07-15 Manchester City Bayern München € 49M
2020-07-15 Man City Bayern Munich €49.00m
2016-08-02 FC Schalke 04 Manchester City € 50M
2016-08-02 FC Schalke 04 Man City €52.00m
2015-07-01 Schalke 04 U19 FC Schalke 04 -
2013-07-01 Schalke 04 U17 Schalke 04 U19 -
2011-07-01 Leverkusen Yth. Schalke 04 U17 free transfer
2008-07-01 Schalke 04 Yth. Leverkusen Yth. free transfer
2005-07-01 Wattensch. Yth. Schalke 04 Yth. free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 2 maç
02.2026 Kadro dışıŞüpheli 1 maç
02.2026 Kadro dışıKadroda yok 2 maç
09.2024 Kasık sakatlığıKadroda yok 3 maç
05.2024 SakatlıkKadroda yok 2 maç
04.2024 Kasık sakatlığıŞüpheli 1 maç
04.2024 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
04.2024 Kas sakatlığıKadroda yok 1 maç
03.2024 Tendon sakatlığıKadroda yok 1 maç
11.2022 Uyluk sakatlığıKadroda yok 4 maç
05.2022 HastalıkKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Super Cup2025 · Galatasaray 1sarı · 2 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2289 dk

Takip listesi: Yaratıcı orta saha

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.2Süper Lig 2025
PERFORMANS68.62289 dk
KARARİzlemeye değer68/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 92.1
Box-to-box orta saha 88.9
Numara 10 87.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 301 oyuncu
Scout skoru %92
Performans %93
Dakika %94
Değer / getiri %35
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %93
Performans %94
Dakika %93
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Kilit pas / 90 1.73 1.8 96
Performans skoru 68.6 76 90
Ortalama rating 7.16 7.2 99
Gol / 90 0.28 0.22 100
Başarılı drible / 90 2.48 1.5 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam