LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 7A
Gol00.00 / 90
Asist70.94 / 90
Şut162.16 / 90
Kilit pas182.43 / 90
Başarılı dripling141.89 / 90
Kazanılan ikili445.94 / 90
Rating7.28
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 133 orta sahalar
- Kilit pas 2.43 %92
- Asist 0.94 %100
- Drible 1.89 %90
- Pas isabeti %86 %50
- Top kapma 2.43 %55
- İkili mücadele %50 %48
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 667 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Super Cup2026 · Bayern München · 1 maç
1gol1.
1asist1.
🥇
World Cup2026 · France · 8 maç
7asist1.
🥇
UEFA Champions League2025 · Bayern München · 13 maç
5gol32.
6asist1.
🥇
Bundesliga2025 · Bayern München · 32 maç
15gol5.
19asist1.
🥇
Bundesliga2024 · Bayern München · 34 maç
12gol10.
15asist1.
🥇
FA Cup2021 · Crystal Palace · 5 maç
2gol20.
3asist1.
🥈
Championship2020 · Reading · 44 maç
12asist2.
🥉
Premier League2022 · Crystal Palace · 37 maç
11asist3.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Bundesliga2024/2025 · Germany
🥈
Olympics Men2024 Paris · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 48 G+A
GolAsist
2026/27
10
786
1
7
7.29
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%36 isabet
Kilit pas21
Drible16%42 başarı
İkili kazanılan48%48
Müdahale16
Faul615 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1110
G+A / 900.92
Kart1
2025/26
52
3.832
21
27
7.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut111%67 isabet
Kilit pas123
Drible122%51 başarı
İkili kazanılan265%50
Müdahale40
Faul4891 kazanılan
Ofsayt10
İlk 114012 yedek
G+A / 901.13
Kart10
2024/25
56
3.890
20
17
7.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut92%60 isabet
Kilit pas140
Drible95%48 başarı
İkili kazanılan264%53
Müdahale53
Faul3998 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı1
İlk 11479 yedek
G+A / 900.86
Kart4
2023/24
19
1.277
10
6
7.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%58 isabet
Kilit pas36
Drible40%55 başarı
İkili kazanılan109%50
Müdahale19
Faul1343 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 11145 yedek
G+A / 901.13
2022/23
37
2.762
2
11
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%48 isabet
Kilit pas72
Drible54%48 başarı
İkili kazanılan198%49
Müdahale58
Faul2869 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11316 yedek
G+A / 900.42
Kart2
2021/22
28
1.152
2
5
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%67 isabet
Kilit pas24
Drible28%45 başarı
İkili kazanılan84%45
Müdahale22
Faul1627 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111216 yedek
G+A / 900.55
Kart4
2020/21
46
3.262
7
12
7.23
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut48%52 isabet
Kilit pas84
Drible57%56 başarı
İkili kazanılan219%54
Müdahale38
Faul2896 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı2
İlk 11379 yedek
G+A / 900.52
Kart3
TOPLAM GOL593 penaltı
İLK 1116655 yedek girdi
KART22
VAR5onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR59 gol
- 1-15' 4 %7
- 16-30' 6 %10
- 31-45' 14 %24
- 46-60' 9 %15
- 61-75' 13 %22
- 76-90+' 13 %22
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1149%69
- 4-3-349%23
- 3-4-2-16%3
- 4-1-4-14%2
- 4-4-24%2
- 5-4-13%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar17aldığı asist
Onun asist yaptıkları37verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | FC Schalke 04A | 0-0 | 32 | 1 | 7.1 | ||
| 28.08.2026 | VfB StuttgartH | 5-1 | 87 | 1 | 5 | 7.6 | |
| 18.07.2026 | EnglandH | 4-6 | 96 | 2 | 3 | 7.2 | |
| 14.07.2026 | SpainH | 0-2 | 72 | 0 | 6.3 | ||
| 09.07.2026 | MoroccoH | 2-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 04.07.2026 | ParaguayA | 0-1 | 98 | – | 6.7 | ||
| 30.06.2026 | SwedenH | 3-0 | 85 | 2 | 5 | 8.9 | |
| 26.06.2026 | NorwayA | 1-4 | 65 | 1 | 6.5 | ||
| 22.06.2026 | IraqH | 3-0 | 68 | 2 | 3 | 7.6 | |
| 16.06.2026 | SenegalH | 3-1 | 93 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 16.05.2026 | 1.FC KölnH | 5-1 | 32↑ | – | 7.3 | ||
| 09.05.2026 | VfL WolfsburgA | 0-1 | 85 | 1 | 3 | 8.7 | |
| 06.05.2026 | Paris Saint GermainH | 1-1 | 91 | 3 | 6.3 | ||
| 02.05.2026 | 1. FC HeidenheimH | 3-3 | 47↑ | 1 | 1 | 8.2 | |
| 28.04.2026 | Paris Saint GermainA | 5-4 | 91 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 25.04.2026 | FSV Mainz 05A | 3-4 | 41↑ | 1 | 1 | 8.3 | |
| 19.04.2026 | VfB StuttgartH | 4-2 | 37↑ | 2 | 7.2 | ||
| 15.04.2026 | Real MadridH | 4-3 | 83 | 2 | 7.3 | ||
| 11.04.2026 | FC St. PauliA | 0-5 | 59 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 07.04.2026 | Real MadridA | 1-2 | 87 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 04.04.2026 | SC FreiburgA | 2-3 | 41↑ | 1 | 2 | 5.9 | |
| 21.03.2026 | Union BerlinH | 4-0 | 93 | 1 | 5 | 8.6 | |
| 14.03.2026 | Bayer LeverkusenA | 1-1 | 89 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 10.03.2026 | AtalantaA | 1-6 | 90 | 2 | 1 | 5 | 10.0 |
| 06.03.2026 | Borussia MönchengladbachH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | Borussia DortmundA | 2-3 | 87 | 2 | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | Eintracht FrankfurtH | 3-2 | 88 | 4 | 7.9 | ||
| 08.02.2026 | 1899 HoffenheimH | 5-1 | 63 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 31.01.2026 | Hamburger SVA | 2-2 | 91 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 28.01.2026 | PSV EindhovenA | 1-2 | 20↑ | 1 | 7.3 | ||
| 24.01.2026 | FC AugsburgH | 1-2 | 86 | 1 | – | 8.0 | |
| 21.01.2026 | Union St. GilloiseH | 2-0 | 86 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 17.01.2026 | RB LeipzigA | 1-5 | 40↑ | 1 | 3 | 3 | 10.0 |
| 14.01.2026 | 1.FC KölnA | 1-3 | 82 | 1 | 2 | 6.2 | |
| 11.01.2026 | VfL WolfsburgH | 8-1 | 83 | 2 | 1 | 5 | 10.0 |
| 21.12.2025 | 1. FC HeidenheimA | 0-4 | 89 | 1 | 1 | 9.0 | |
| 14.12.2025 | FSV Mainz 05H | 2-2 | 90 | 1 | 8.2 | ||
| 09.12.2025 | Sporting CPH | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 06.12.2025 | VfB StuttgartA | 0-5 | 90 | 2 | 3 | 7.9 | |
| 29.11.2025 | FC St. PauliH | 3-1 | 45↑ | – | 7.3 | ||
| 26.11.2025 | ArsenalA | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 22.11.2025 | SC FreiburgH | 6-2 | 90 | 2 | 3 | 5 | 10.0 |
| 16.11.2025 | AzerbaijanA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.11.2025 | UkraineH | 4-0 | 89 | 1 | 2 | 10.0 | |
| 08.11.2025 | Union BerlinA | 2-2 | 90 | 2 | 5.9 | ||
| 04.11.2025 | Paris Saint GermainA | 1-2 | 81 | 3 | 7.2 | ||
| 01.11.2025 | Bayer LeverkusenH | 3-0 | 31↑ | – | 6.6 | ||
| 25.10.2025 | Borussia MönchengladbachA | 0-3 | 90 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 22.10.2025 | Club Brugge KVH | 4-0 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 18.10.2025 | Borussia DortmundH | 2-1 | 90 | 1 | 4 | 8.2 | |
| 13.10.2025 | IcelandA | 2-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 10.10.2025 | AzerbaijanH | 3-0 | 70 | 1 | 8.5 | ||
| 04.10.2025 | Eintracht FrankfurtA | 0-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 30.09.2025 | PafosA | 1-5 | 73 | 1 | 2 | 2 | 8.6 |
| 26.09.2025 | Werder BremenH | 4-0 | 78 | 1 | 4 | 7.5 | |
| 20.09.2025 | 1899 HoffenheimA | 1-4 | 28↑ | – | 7.2 | ||
| 17.09.2025 | ChelseaH | 3-1 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 13.09.2025 | Hamburger SVH | 5-0 | 90 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 09.09.2025 | IcelandH | 2-1 | 89 | 1 | 7.7 | ||
| 05.09.2025 | UkraineA | 0-2 | 89 | 1 | 4 | 8.7 |
ŞUT110
GOL16
xG12.9
xG FARKI+3.1over performing
DÖNÜŞÜM%14.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası73%66
- Açık oyun13%12
- Kontra atak9%8
- Korner7%6
- Serbest vuruş6%5
- Taç sonrası2%2
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak92%84
- Sağ ayak17%15
- Kafa1%1
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR110 şut
- 1-15' 10 %9
- 16-30' 9 %8
- 31-45' 15 %14
- 46-60' 26 %24
- 61-75' 25 %23
- 76-90+' 25 %23
AKSİYON HARİTASI3828 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %68
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %70
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %65
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %54
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR3828
- Pas2526%70
- Çalım300%8
- Top teması199%5
- Top kazanma175%5
- Faul117%3
- Kurtarılan şut87%2
- Korner kazandırma80%2
- Top kaptırma54%1
- İkili mücadele45%1
- Hava topu45%1
PİYASA DEĞERİ€150.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ29
DİSİPLİN3kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 248 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-01-01
Reading U18
→
Reading
-
Reading U18
→
Reading
-
2017-07-01
Man City Youth
→
Reading U18
free transfer
Man City Youth
→
Reading U18
free transfer
2016-07-01
Chelsea Youth
→
Man City Youth
free transfer
Chelsea Youth
→
Man City Youth
free transfer
2009-07-01
Arsenal Youth
→
Chelsea Youth
free transfer
Arsenal Youth
→
Chelsea Youth
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
04.2024
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
03.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
5 maç
01.2024
Uyluk sakatlığıKadroda yok
10 maç
10.2023
Uyluk sakatlığıŞüpheli
2 maç
08.2022
Ayak sakatlığıKadroda yok
3 maç
04.2022
Ayak sakatlığıŞüpheli
2 maç
12.2021
HastalıkKadroda yok
1 maç
08.2021
Sırt sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Bundesliga2025 · Bayern München
2sarı · 3 maç
🟨
Super Cup2025 · Bayern München
1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2321 dk
Öne çıkıyor: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
- Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU78.1Bundesliga 2025
PERFORMANS93.62321 dk
KARARİzlemeye değer70/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Çizgi kanadı
100.0
Bağlantı kuran forvet
100.0
İçe kat eden kanat
97.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 154 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%100
Dakika
%94
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%100
Dakika
%96
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
93.6
76
100
Dakika güvenliği
100
74
100
Ortalama rating
7.81
7.2
100
Kilit pas / 90
3.06
2
100
Asist / 90
0.74
0.32
100
Başarılı drible / 90
2.44
2.2
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Aral ŞimşirFC Midtjylland · 23
%95
9gol
15asist
79scout
Superliga
HelinhoToluca · 25
%94
7gol
4asist
83scout
Liga MX
Mika GodtsAjax · 20
%92
16gol
13asist
82scout
€25.00M
Eredivisie
Lorenzo InsignePescara · 34
%70
5gol
3asist
72scout
€1.50M
Serie B
Philip ZinckernagelChicago Fire · 31
%64
15gol
13asist
71scout
Major League Soccer
Jens Petter HaugeBodo/Glimt · 26
%61
6gol
5asist
74scout
UEFA Champions League
Ousmane DembéléParis Saint Germain · 28
%61
10gol
7asist
71scout
€100.00M
Ligue 1
Luis DíazBayern München · 28
%60
14gol
14asist
78scout
€7.00M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


