LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON1G · 2A
Gol10.34 / 90
Asist20.67 / 90
Şut93.02 / 90
Kilit pas103.36 / 90
Başarılı dripling82.69 / 90
Kazanılan ikili217.05 / 90
Rating7.36
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 37 forvetler
- Gol 0.34 %50
- Şut 3.0 %86
- Asist 0.67 %94
- Kilit pas 3.36 %97
- Drible 2.69 %97
- İkili mücadele %52 %81
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 268 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Liga MX2026 · Toluca · 6 maç
2asist5.
17.
Liga MX2025 · Toluca · 20 maç
9gol17.
5asist24.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Liga MX2024/2025 Clausura · Mexico
🏆
Copa do Brasil U202018 · Brazil
🏆
Supercopa U202018 · Brazil
🥈
CONMEBOL Sudamericana2021 · South-America · 2nd Place
🥈
Paulista A12019 · Brazil · 2nd Place
🥈
Copa RS U202018 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 12 G+A
GolAsist
2026/27
5
268
1
2
7.36
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas10
Drible8%62 başarı
İkili kazanılan21%52
Müdahale2
Faul210 kazanılan
İlk 1123 yedek
G+A / 901.01
Kart1
2025/26
24
1.193
7
4
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%45 isabet
Kilit pas41
Drible35%53 başarı
İkili kazanılan78%47
Müdahale12
Faul1429 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı4
İlk 111410 yedek
G+A / 900.83
Kart4
2024/25
45
1.978
10
2
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut56%54 isabet
Kilit pas38
Drible63%58 başarı
İkili kazanılan131%47
Müdahale22
Faul2534 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112223 yedek
G+A / 900.55
Kart51
2023/24
26
1.400
3
2
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%47 isabet
Kilit pas35
Drible35%46 başarı
İkili kazanılan95%48
Müdahale23
Faul2526 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11206 yedek
G+A / 900.32
Kart8
2022/23
31
1.735
4
1
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%38 isabet
Kilit pas28
Drible35%62 başarı
İkili kazanılan93%45
Müdahale28
Faul3621 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı1
İlk 111912 yedek
G+A / 900.26
Kart8
2021/22
33
2.101
5
4
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut41%49 isabet
Kilit pas44
Drible37%52 başarı
İkili kazanılan126%46
Müdahale27
Faul3447 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11249 yedek
G+A / 900.39
Kart7
TOPLAM GOL191 penaltı
İLK 114236 yedek girdi
KART15
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR19 gol
- 1-15' 4 %21
- 16-30' 1 %5
- 31-45' 5 %26
- 46-60' 3 %16
- 61-75' 3 %16
- 76-90+' 3 %16
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-143%59
- 4-3-312%16
- 4-4-28%11
- 3-4-2-14%5
- 5-3-24%5
- 5-4-12%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar10aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Club QueretaroA | 1-2 | 74 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 15.08.2026 | Atlante FCA | 0-0 | 30↑ | 1 | 6.5 | ||
| 03.08.2026 | NecaxaH | 3-1 | 32↑ | – | 6.9 | ||
| 22.07.2026 | U.N.A.M. - PumasH | 1-2 | 93 | 1 | 4 | 7.2 | |
| 19.07.2026 | Guadalajara ChivasA | 0-2 | 39↑ | 1 | 2 | 7.9 | |
| 10.05.2026 | PachucaA | 2-0 | 34↑ | 1 | 6.7 | ||
| 19.04.2026 | Club AmericaA | 2-1 | 47↑ | – | 6.2 | ||
| 04.04.2026 | Club QueretaroA | 1-0 | 59 | 3 | 7.2 | ||
| 22.03.2026 | PachucaA | 1-1 | 57 | 1 | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | AtlasH | 1-1 | 31↑ | 2 | 6.7 | ||
| 08.03.2026 | FC JuarezH | 3-1 | 81 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 04.03.2026 | U.N.A.M. - PumasA | 2-3 | 25↑ | 1 | – | 6.3 | |
| 28.02.2026 | Guadalajara ChivasH | 2-0 | 22↑ | 1 | 6.3 | ||
| 18.01.2026 | Tigres UANLA | 0-0 | 31↑ | 2 | 6.2 | ||
| 15.01.2026 | Santos LagunaH | 3-1 | 70 | 1 | 4 | 8.0 | |
| 11.01.2026 | MonterreyA | 0-1 | 82 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 15.12.2025 | Tigres UANLH | 2-1 | 73 | 1 | 1 | 2 | 8.2 |
| 12.12.2025 | Tigres UANLA | 1-0 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 07.12.2025 | MonterreyH | 3-2 | 62 | 1 | 1 | 2 | 7.2 |
| 04.12.2025 | MonterreyA | 1-0 | 67 | 1 | 6.6 | ||
| 30.11.2025 | FC JuarezH | 0-0 | 73 | 3 | 7.7 | ||
| 27.11.2025 | FC JuarezA | 1-2 | 34↑ | – | 6.9 | ||
| 09.11.2025 | Club AmericaH | 2-0 | 63 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 05.10.2025 | LeonA | 2-4 | 75 | 1 | 6.6 | ||
| 28.09.2025 | MazatlánH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 1-1 | 67 | 3 | 7.2 | ||
| 27.07.2025 | Tigres UANLH | 3-4 | 90 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 17.07.2025 | Santos LagunaA | 2-4 | 30 | – | 6.0 | ||
| 13.07.2025 | NecaxaH | 3-1 | 8↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 26.05.2025 | Club AmericaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.05.2025 | Club AmericaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | Tigres UANLH | 3-0 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 11.05.2025 | MonterreyH | 2-1 | 21 | – | 3.9 | ||
| 08.05.2025 | MonterreyA | 3-2 | 18↑ | 1 | 7.0 | ||
| 20.04.2025 | Cruz AzulH | 2-2 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 17.04.2025 | Atletico San LuisA | 0-1 | 70 | 1 | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | AtlasA | 2-3 | 29↑ | 1 | 7.0 | ||
| 07.04.2025 | Santos LagunaH | 2-1 | 13↑ | 1 | 6.6 | ||
| 29.03.2025 | PachucaH | 3-2 | 26↑ | – | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | PueblaA | 0-3 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 01.03.2025 | Club AmericaA | 3-0 | 37↑ | 1 | 7.0 | ||
| 22.02.2025 | FC JuarezA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 16.02.2025 | Guadalajara ChivasH | 2-1 | 29↑ | 1 | 6.3 | ||
| 09.02.2025 | LeonA | 3-3 | 45 | 1 | 7.0 | ||
| 02.02.2025 | Tigres UANLH | 1-0 | 82 | 2 | 7.3 | ||
| 30.01.2025 | U.N.A.M. - PumasA | 1-1 | 22↑ | 4 | 7.2 | ||
| 25.01.2025 | MazatlánA | 2-1 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 19.01.2025 | MonterreyH | 1-1 | 67 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 11.01.2025 | Club TijuanaA | 2-4 | 23↑ | 1 | 2 | 7.9 | |
| 30.11.2024 | Club AmericaH | 0-2 | 38↑ | 1 | 6.5 | ||
| 28.11.2024 | Club AmericaA | 2-0 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 10.11.2024 | Club AmericaH | 4-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 06.10.2024 | U.N.A.M. - PumasH | 1-1 | 78 | 1 | 6.2 | ||
| 28.09.2024 | AtlasH | 4-1 | 64 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 23.09.2024 | Santos LagunaA | 2-0 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 18.09.2024 | PachucaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.09.2024 | BahiaH | 2-1 | 29 | 2 | 6.9 | ||
| 17.08.2024 | Fortaleza ECH | 1-2 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 11.08.2024 | CorinthiansA | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 03.08.2024 | Vasco DA GamaA | 2-2 | 28↑ | 1 | 1 | 7.2 |
ŞUT38
GOL5
xG4.1
xG FARKI+0.9over performing
DÖNÜŞÜM%13.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası26%68
- Kontra atak4%11
- Açık oyun3%8
- Serbest vuruş2%5
- Penaltı2%5
- Duran top1%3
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak35%92
- Sağ ayak3%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR38 şut
- 1-15' 3 %8
- 16-30' 2 %5
- 31-45' 7 %18
- 46-60' 9 %24
- 61-75' 8 %21
- 76-90+' 9 %24
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 181 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
CSKA Moskova
%50
2026-08-31
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1193 dk
Öne çıkıyor: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
- Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU83.0Liga MX 2025
PERFORMANS90.51193 dk
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru
%100
Performans
%99
Dakika
%71
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%100
Performans
%99
Dakika
%83
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mika GodtsAjax · 20
%95
16gol
13asist
82scout
€25.00M
Eredivisie
Michael OliseBayern München · 24
%84
14gol
19asist
78scout
€150.00M
Bundesliga
Rayan Ghrieb1. FC Magdeburg · 26
%81
4gol
2asist
73scout
€1.20M
2. Bundesliga
Aral ŞimşirFC Midtjylland · 23
%69
9gol
15asist
79scout
Superliga
Anis Hadj MoussaFeyenoord · 23
%69
9gol
6asist
72scout
€20.00M
Eredivisie
Anis Hadj MoussaFeyenoord · 23
%67
2gol
1asist
56scout
€20.00M
UEFA Europa League
Lorenzo InsignePescara · 34
%65
5gol
3asist
72scout
€1.50M
Serie B
Jens Petter HaugeBodo/Glimt · 26
%60
6gol
5asist
74scout
UEFA Champions League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

