Raul
Brazil · Midfielder

Raul

YAŞ29
BOY177
KİLO73
DOĞUM YERİTauá
BU SEZON0G · 0A
OYUNCU PROFİLİSerie A 2024 · 125 orta sahalar
Kilit pas — %30 (0.75) Asist — %39 (0.07) Drible — %23 (0.48) Pas isabeti — %42 (%84) Top kapma — %76 (3.29) İkili mücadele — %56 (%50) 44 ORT. % 30 39 23 42 76 56
  • Kilit pas 0.75 %30
  • Asist 0.07 %39
  • Drible 0.48 %23
  • Pas isabeti %84 %42
  • Top kapma 3.29 %76
  • İkili mücadele %50 %56
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1312 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Copa do NordesteNone · Brazil
🏆 Cearense 1None · Brazil
🏆 Cearense 12018 · Brazil
🏆 Cearense 12017 · Brazil
🏆 Copa do Nordeste2015 · Brazil
🥈 CONMEBOL SudamericanaNone · South America · 2nd Place
🥈 Cearense 1None · Brazil · 2nd Place
🥈 Carioca Série ANone · Brazil · 2nd Place
🥈 CONMEBOL Sudamericana2021 · South America · 2nd Place
🥈 Carioca Série A2018/2019 · Brazil · 2nd Place
🥈 Cearense 12015 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 5 G+A
2020 5 2021 2 2022 0 2023 0 2024 2 2026 0
GolAsist
2026/27 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAtletico Paranaense 1 0 0 0
2024/25 35 1.312 1 1 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ARB Bragantino 35 1.312 1 1 6.81
Şut8%25 isabet
Kilit pas11
Drible7%78 başarı
İkili kazanılan56%50
Müdahale26
Faul2013 kazanılan
İlk 111421 yedek
G+A / 900.14
Kart2
Kaptan5maçta
2023/24 14 112 0 0 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ARB Bragantino 14 112 0 0 6.67
Kilit pas1
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan6%43
Müdahale2
Faul11 kazanılan
İlk 11113 yedek
Kart1
2022/23 32 2.506 0 0 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ARB Bragantino 32 2.506 0 0 6.91
Şut12%8 isabet
Kilit pas14
Drible13%57 başarı
İkili kazanılan156%57
Müdahale73
Faul3650 kazanılan
İlk 11302 yedek
Kart3
Kaptan1maçta
2021/22 13 968 0 2 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ARB Bragantino 12 870 0 2 6.93
Serie ABragantino 1 98 0 0 6.90
Şut3%33 isabet
Kilit pas8
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan77%56
Müdahale28
Faul2430 kazanılan
İlk 11112 yedek
G+A / 900.19
Kart1
Kaptan5maçta
2020/21 32 2.667 2 3 7.08
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ABragantino 32 2.667 2 3 7.08
Şut10%60 isabet
Kilit pas27
Drible27%73 başarı
İkili kazanılan204%55
Müdahale82
Faul5273 kazanılan
İlk 11293 yedek
G+A / 900.17
Kart2
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL2
İLK 111524 yedek girdi
KART2
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %50
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %50
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 18 4-3-3 — 16 4-1-4-1 — 2 3-4-2-1 — 1 3-4-3 — 1 38 maç
  • 4-2-3-118%47
  • 4-3-316%42
  • 4-1-4-12%5
  • 3-4-2-11%3
  • 3-4-31%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
28.01.2026 InternacionalA 0-1
08.12.2024 CriciumaH 5-1 10 6.9
05.12.2024 Atletico ParanaenseA 1-2 23 6.6
01.12.2024 CruzeiroH 1-1
24.11.2024 InternacionalA 4-1 9 6.5
20.11.2024 Sao PauloH 1-1 13 6.5
09.11.2024 Atletico GoianienseA 0-0 16 6.9
02.11.2024 CuiabaH 0-0
26.10.2024 BotafogoH 0-1 29 6.7
19.10.2024 VitoriaA 1-0 33 6.9
05.10.2024 PalmeirasH 0-0 28 6.7
29.09.2024 JuventudeA 1-1 33 6.7
25.09.2024 InternacionalH 2-2
22.09.2024 Atletico-MGA 3-0 45 6.2
15.09.2024 GremioH 2-2 90 1 7.3
01.09.2024 BahiaH 2-1 90 1 7.2
28.08.2024 CriciumaA 1-0 17 6.3
25.08.2024 FlamengoA 2-1 85 1 6.9
17.08.2024 Fortaleza ECHC 1-2 90 2 7.3
11.08.2024 CorinthiansAC 1-1 58 1 7.3
03.08.2024 Vasco DA GamaAC 2-2 90 6.9
28.07.2024 FluminenseHC 0-1 77 7.0
21.07.2024 Atletico ParanaenseH 1-0 78 1 1 7.3
13.07.2024 CruzeiroA 2-1
06.07.2024 Sao PauloA 2-0 45 6.6
04.07.2024 Atletico GoianienseH 3-1 45 6.7
29.06.2024 CuiabaA 1-1
26.06.2024 BotafogoAC 2-1 57 6.6
23.06.2024 VitoriaH 2-1 90 1 6.9
21.06.2024 PalmeirasA 2-1
15.06.2024 JuventudeH 2-1 11 6.7
12.06.2024 Atletico-MGH 1-2
01.06.2024 GremioA 0-2 21 6.7
20.04.2024 CorinthiansH 1-0 29 6.5
17.04.2024 Vasco DA GamaH 2-1 55 1 7.2
14.04.2024 FluminenseA 2-2 45 6.7
07.12.2023 Vasco DA GamaA 2-1
03.12.2023 CoritibaH 1-0
30.11.2023 Fortaleza ECH 1-2
26.11.2023 InternacionalA 1-0
24.11.2023 FlamengoA 1-0
12.11.2023 BotafogoH 2-2
08.11.2023 Sao PauloA 1-0
05.11.2023 CorinthiansH 1-0 16 6.6
02.11.2023 GoiasA 0-2
26.10.2023 Atletico-MGH 1-2
22.10.2023 FluminenseH 1-0
19.10.2023 SantosA 1-3 45 6.9
08.10.2023 Atletico ParanaenseA 1-1 51 6.5
01.10.2023 PalmeirasH 2-1
13.11.2022 FluminenseH 0-1 64 6.9
04.11.2022 America MineiroH 1-4 79 6.6
01.11.2022 AvaiA 1-2 72 6.9
26.10.2022 BotafogoA 2-1 96 7.0
22.10.2022 Atletico ParanaenseH 4-2 100 6.6
17.10.2022 SantosH 0-2 79 6.2
09.10.2022 CoritibaA 2-1 90 7.2
05.10.2022 CuiabaH 2-1 90 6.3
01.10.2022 FlamengoA 4-1 73 6.3
29.09.2022 InternacionalA 0-0 90 1 7.2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 127 maç
Atletico Paranaense 1maç 2026
RB Bragantino 126maç 2020–2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-03 RB Bragantino Atletico Paranaense
2020-08-28 Vasco DA Gama RB Bragantino
2018-06-01 Ceara Vasco DA Gama
SCOUT RAPORUAggregated only · 0 dk

Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU16.9Serie A 2026
PERFORMANS00 dk
KARARVeri yetersiz12/100
ROL UYUMU2026
Top kapan ön libero 0
Derinden oyun kurucu 0
Box-to-box orta saha 0
Role fit sinyali var ama confidence 24/100 ve risk 80/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 336 oyuncu
Scout skoru %1
Performans %0
Dakika %0
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru %0
Performans %0
Dakika %0
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90 0 3.2 0
Pas arası / 90 0 2.3 0
İkili mücadele kazanma 0 58 0
Pas hacmi / 90 0 50 0
Dakika güvenliği 0 82 0
Performans skoru 0 75 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam