LİGPaulista - A1
BU SEZON1G · 1A
Gol10.09 / 90
Asist10.09 / 90
Şut80.74 / 90
Kilit pas121.10 / 90
Başarılı dripling50.46 / 90
Kazanılan ikili171.56 / 90
Rating6.55
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 117 orta sahalar
- Kilit pas 1.10 %52
- Asist 0.09 %59
- Drible 0.46 %34
- Pas isabeti %87 %65
- Top kapma 1.01 %5
- İkili mücadele %24 %0
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 979 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Copa do Brasil U20None · Brazil
🏆
Florida CupNone · World
🏆
CONMEBOL Libertadores U20None · South America
🏆
Goiano 1None · Brazil
🏆
Paulista A1None · Brazil
🏆
Baiano 1None · Brazil
🏆
Goiano 12024 · Brazil
🏆
Goiano 12023 · Brazil
🏆
Goiano 12022 · Brazil
🏆
Paulista A12021 · Brazil
🏆
Baiano 12019 · Brazil
🏆
Florida Cup2017 · World
🏆
CONMEBOL Libertadores U202016 · South America
🏆
Copa do Brasil U202016 · Brazil
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
24
997
1
1
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%50 isabet
Kilit pas12
Drible5%33 başarı
İkili kazanılan18%25
Müdahale7
Faul143 kazanılan
İlk 111113 yedek
G+A / 900.18
2025/26
18
476
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas8
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan15%39
Müdahale12
Faul51 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11315 yedek
Kart1
2024/25
37
2.199
2
2
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%44 isabet
Kilit pas67
Drible10%42 başarı
İkili kazanılan40%32
Müdahale16
Faul147 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı11 kaçan
İlk 112512 yedek
G+A / 900.16
Kart3
2022/23
32
1.372
3
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%50 isabet
Kilit pas31
Drible13%54 başarı
İkili kazanılan38%37
Müdahale18
Faul146 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111517 yedek
G+A / 900.2
Kart3
2021/22
26
127
0
0
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan6%46
Müdahale3
Faul5
İlk 11125 yedek
Kart1
2020/21
26
2.097
1
5
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%45 isabet
Kilit pas58
Drible22%67 başarı
İkili kazanılan71%45
Müdahale22
Faul1317 kazanılan
İlk 11233 yedek
G+A / 900.26
Kart1
TOPLAM GOL21 penaltı
İLK 112935 yedek girdi
KART5
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 1 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-330%55
- 4-2-3-115%27
- 4-4-24%7
- 5-4-13%5
- 4-1-4-12%4
- 4-1-3-21%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | FlamengoA | 2-0 | 44 | 1 | 6.4 | ||
| 30.08.2026 | PalmeirasH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2026 | SantosA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.08.2026 | LDU de QuitoH | 1-1 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 09.08.2026 | CruzeiroA | 3-1 | 34↑ | – | 6.3 | ||
| 29.07.2026 | RemoH | 2-1 | 31↑ | – | 6.3 | ||
| 25.07.2026 | Vasco DA GamaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.07.2026 | GremioH | 2-1 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 30.05.2026 | Atletico ParanaenseA | 1-0 | 81 | 2 | 7.0 | ||
| 23.05.2026 | FluminenseH | 1-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 16.05.2026 | Atletico-MGA | 3-1 | 33↑ | – | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | Chapecoense-scH | 1-1 | 66 | – | 6.2 | ||
| 03.05.2026 | CorinthiansH | 2-1 | 86 | – | 6.3 | ||
| 26.04.2026 | Sao PauloA | 1-0 | 65 | – | 6.7 | ||
| 19.04.2026 | InternacionalA | 1-2 | 71 | – | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | BahiaH | 1-2 | 30↑ | – | 6.2 | ||
| 05.04.2026 | RB BragantinoH | 0-1 | 45 | 1 | 6.5 | ||
| 01.04.2026 | BotafogoA | 3-2 | 77 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 22.03.2026 | VitoriaA | 1-0 | 38↑ | – | 6.9 | ||
| 18.03.2026 | CoritibaH | 0-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 15.03.2026 | PalmeirasA | 1-0 | 78 | – | 6.2 | ||
| 11.03.2026 | SantosH | 2-2 | 79 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 04.02.2026 | RemoA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2026 | Vasco DA GamaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.12.2025 | FlamengoH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 02.12.2025 | Vasco DA GamaA | 0-2 | 62 | – | 7.0 | ||
| 29.11.2025 | VitoriaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.11.2025 | SantosA | 1-1 | 21↑ | 1 | 6.5 | ||
| 09.11.2025 | PalmeirasH | 2-1 | 30↑ | – | 6.6 | ||
| 06.11.2025 | FluminenseA | 1-0 | 97 | 2 | 7.3 | ||
| 01.11.2025 | BotafogoH | 0-0 | 25↑ | 2 | 6.9 | ||
| 25.10.2025 | Sport RecifeA | 1-2 | 23↑ | 1 | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | Sao PauloH | 3-0 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 15.10.2025 | InternacionalH | 3-1 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 09.10.2025 | FluminenseH | 2-1 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 05.10.2025 | CorinthiansA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2025 | RB BragantinoH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | Atletico-MGA | 1-0 | 30↑ | 1 | 6.7 | ||
| 21.09.2025 | JuventudeH | 2-0 | 68 | – | 7.0 | ||
| 17.09.2025 | BotafogoA | 3-3 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 13.09.2025 | GremioA | 0-1 | 39↑ | 1 | 7.3 | ||
| 31.08.2025 | BahiaH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2024 | BahiaA | 2-0 | 22 | 1 | 6.6 | ||
| 05.12.2024 | Fortaleza ECH | 3-1 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 01.12.2024 | Vasco DA GamaA | 2-2 | 98 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 20.11.2024 | Atletico ParanaenseA | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.11.2024 | RB BragantinoH | 0-0 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 07.11.2024 | Atletico-MGH | 1-0 | 28↑ | 1 | 6.7 | ||
| 26.10.2024 | GremioA | 3-1 | 1↑ | – | – | ||
| 18.10.2024 | CuiabaH | 0-0 | 32↑ | – | 6.7 | ||
| 03.10.2024 | CriciumaA | 2-0 | 10↑ | 1 | 7.0 | ||
| 29.09.2024 | FluminenseH | 1-0 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 21.09.2024 | CorinthiansA | 3-0 | 10↑ | 1 | 6.9 | ||
| 14.09.2024 | VitoriaH | 0-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 01.09.2024 | CruzeiroA | 3-1 | 64 | 3 | 6.9 | ||
| 24.08.2024 | JuventudeH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.08.2024 | InternacionalH | 1-0 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 11.08.2024 | Sao PauloA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.08.2024 | BotafogoH | 1-4 | 66 | 1 | 6.9 | ||
| 28.07.2024 | FlamengoA | 2-0 | 45↑ | 3 | 6.9 |
ŞUT13
GOL1
xG0.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%7.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası6%46
- Korner5%38
- Taç sonrası1%8
- Açık oyun1%8
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak11%85
- Sağ ayak2%15
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
- 1-15' 1 %8
- 16-30' 2 %15
- 31-45' 3 %23
- 46-60' 2 %15
- 61-75' 2 %15
- 76-90+' 3 %23
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 163 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 850 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU44.3Serie A 2026
PERFORMANS38.8850 dk
KARARVeri yetersiz48/100
FORM TRENDİStabil+1.3
ROL UYUMU2026
Derinden oyun kurucu
55.4
İleri sekiz
53.3
Box-to-box orta saha
52.4
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 336 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%62
Dakika
%80
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%56
Performans
%55
Dakika
%81
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
40.02
72
56
Dakika güvenliği
53.3
82
65
Kilit pas / 90
1.16
1.4
83
Ortalama rating
6.6
7.2
92
Performans skoru
38.8
76
51
Asist / 90
0.11
0.2
55
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.16. Dakika delta -26.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Cooper SanchezAtlanta United FC · 17
%95
0gol
1asist
58scout
Major League Soccer
DuduAtletico Paranaense · 19
%81
1gol
1asist
53scout
Serie A
Martin Tangen VinjorKFUM Oslo · 26
%80
0gol
2asist
50scout
Eliteserien
Marlon FreitasPalmeiras · 30
%79
2gol
1asist
53scout
Serie A
Derrick Etienne JuniorToronto FC · 29
%77
2gol
0asist
34scout
Major League Soccer
Hakon LorentzenStart
%61
1gol
2asist
49scout
Eliteserien
Bruno HenriqueInternacional · 36
%61
0gol
1asist
42scout
Serie A
Indiana VassilevPhiladelphia Union · 24
%60
1gol
0asist
50scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


