LİGGoiano - 1
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.26 / 90
Kilit pas41.04 / 90
Başarılı dripling20.52 / 90
Kazanılan ikili174.43 / 90
Rating6.46
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2026 · 61 defanslar
- Müdahale 1.30 %52
- Pas arası 1.83 %90
- Blok 0.26 %43
- İkili mücadele %65 %82
- Pas isabeti %70 %2
- Faul (az iyi) 1.04 %35
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 345 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Paulista A1None · Brazil
🏆
Goiano 1None · Brazil
🏆
Alagoano 1None · Brazil
🏆
Goiano 12024 · Brazil
🏆
Alagoano 12023 · Brazil
🏆
Alagoano 12022 · Brazil
🏆
Paulista A12018 · Brazil
🥈
Alagoano 1None · Brazil · 2nd Place
🥈
Alagoano 12021 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
4
345
0
0
6.46
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas4
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan17%65
Müdahale5
Faul46 kazanılan
İlk 114
Kart1
2025/26
12
882
0
1
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas6
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan38%56
Müdahale11
Faul69 kazanılan
İlk 11102 yedek
G+A / 900.1
2024/25
32
2.777
1
3
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%50 isabet
Kilit pas28
Drible30%48 başarı
İkili kazanılan181%57
Müdahale33
Faul2352 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1132
G+A / 900.13
Kart61
TOPLAM GOL1
İLK 11452 yedek girdi
KART8
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 1 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-319%51
- 4-2-3-110%27
- 4-4-23%8
- 4-1-4-12%5
- 5-4-12%5
- 4-1-3-21%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ48 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | AlvercaA | 1-1 | 87 | 1 | 6.2 | ||
| 23.08.2026 | FamalicaoH | 1-0 | 84 | – | 6.6 | ||
| 15.08.2026 | Academico ViseuA | 0-1 | 84 | – | 7.0 | ||
| 10.08.2026 | NacionalH | 2-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 02.05.2026 | AroucaA | 2-2 | 22 | – | 6.5 | ||
| 26.04.2026 | SC BragaH | 2-1 | 93 | – | 6.6 | ||
| 18.04.2026 | Casa PiaA | 0-0 | 92 | – | 6.6 | ||
| 11.04.2026 | Rio AveH | 0-2 | 87 | 1 | 6.5 | ||
| 03.04.2026 | Sporting CPA | 4-2 | 90 | – | 5.2 | ||
| 21.03.2026 | GIL VicenteH | 1-0 | 87 | – | 7.0 | ||
| 15.03.2026 | AVSA | 0-1 | 86 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2026 | GuimaraesH | 2-0 | 86 | 1 | – | 7.0 | |
| 01.03.2026 | TondelaA | 2-2 | 92 | 1 | 6.7 | ||
| 21.02.2026 | AlvercaA | 1-1 | 92 | – | 6.9 | ||
| 13.02.2026 | BenficaH | 1-2 | 43↑ | – | 6.9 | ||
| 07.02.2026 | EstrelaA | 1-0 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 08.12.2024 | BahiaA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.12.2024 | Fortaleza ECH | 3-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 01.12.2024 | Vasco DA GamaA | 2-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 23.11.2024 | PalmeirasH | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 20.11.2024 | Atletico ParanaenseA | 2-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 09.11.2024 | RB BragantinoH | 0-0 | 70 | 2 | 7.0 | ||
| 07.11.2024 | Atletico-MGH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.10.2024 | GremioA | 3-1 | 89 | – | 6.9 | ||
| 21.09.2024 | CorinthiansA | 3-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 14.09.2024 | VitoriaH | 0-2 | 98 | – | 6.9 | ||
| 01.09.2024 | CruzeiroA | 3-1 | 76 | – | 6.3 | ||
| 24.08.2024 | JuventudeH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 11.08.2024 | Sao PauloA | 1-0 | 90 | 2 | 8.2 | ||
| 03.08.2024 | BotafogoH | 1-4 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.07.2024 | BahiaH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.07.2024 | Fortaleza ECA | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 17.07.2024 | Vasco DA GamaH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 11.07.2024 | PalmeirasA | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.07.2024 | Atletico ParanaenseH | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 04.07.2024 | RB BragantinoA | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 30.06.2024 | Atletico-MGA | 1-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 26.06.2024 | GremioH | 1-1 | 75 | 2 | 7.5 | ||
| 22.06.2024 | CuiabaA | 0-0 | 74 | – | 7.2 | ||
| 19.06.2024 | CriciumaH | 1-2 | 90 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 11.06.2024 | CorinthiansH | 2-2 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 05.06.2024 | JuventudeA | 1-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 01.06.2024 | VitoriaA | 0-2 | 90 | 2 | 1 | 8.2 | |
| 12.05.2024 | CruzeiroH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 28.04.2024 | InternacionalA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.04.2024 | Sao PauloH | 0-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.04.2024 | BotafogoA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.04.2024 | FlamengoH | 1-2 | 90 | 1 | 6.6 |
ŞUT5
GOL0
xG0.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası3%60
- Taç sonrası1%20
- Korner1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 2 %40
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %40
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 48 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-15
CRB
→
Atlético-GO
?
CRB
→
Atlético-GO
?
2024-08-14
Atlético-GO
→
CRB
End of loan
Atlético-GO
→
CRB
End of loan
2024-01-01
CRB
→
Atlético-GO
loan transfer
CRB
→
Atlético-GO
loan transfer
2021-02-18
Botafogo-SP
→
CRB
free transfer
Botafogo-SP
→
CRB
free transfer
2020-06-09
Corinthians
→
Botafogo-SP
free transfer
Corinthians
→
Botafogo-SP
free transfer
2020-04-18
Botafogo-SP
→
Corinthians
End of loan
Botafogo-SP
→
Corinthians
End of loan
2020-01-14
Corinthians B
→
Botafogo-SP
loan transfer
Corinthians B
→
Botafogo-SP
loan transfer
2019-11-30
São Bento (SP)
→
Corinthians
End of loan
São Bento (SP)
→
Corinthians
End of loan
2018-11-30
Oeste
→
Corinthians
End of loan
Oeste
→
Corinthians
End of loan
2018-04-12
Corinthians
→
Oeste
loan transfer
Corinthians
→
Oeste
loan transfer
2018-01-01
Corinthians B
→
Corinthians
-
Corinthians B
→
Corinthians
-
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Serie A2024 · Atletico Goianiense
1kırmızı · 32 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 882 dk
Veri yetersiz: Dengeli savunmacı
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU48.6Primeira Liga 2025
PERFORMANS46.2882 dk
KARARVeri yetersiz50/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
56.2
Ayağı iyi stoper
54.8
Defansif bek
54.7
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 203 oyuncu
Scout skoru
%24
Performans
%25
Dakika
%49
Değer / getiri
%18
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%40
Performans
%33
Dakika
%69
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.62
7.2
92
İkili mücadele kazanma
55.88
68
82
Dakika güvenliği
57.6
85
68
Pas hacmi / 90
33.06
45
74
Pas arası / 90
0.71
1.8
39
Müdahale / 90
1.12
2.4
47
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Baïla DialloGranada CF · 24
%95
0gol
0asist
66scout
€800K
Segunda División
Danny da CostaFSV Mainz 05 · 32
%78
2gol
3asist
61scout
€1.20M
Bundesliga
Joshua QuarshieSouthampton · 21
%72
0gol
0asist
68scout
€4.00M
Championship
Adilson MalandaMiddlesbrough · 24
%70
0gol
0asist
68scout
Championship
Massadio HaïdaraKocaelispor · 33
%70
0gol
1asist
60scout
€800K
Süper Lig
Vitaliy MykolenkoEverton · 26
%68
0gol
1asist
56scout
€25.00M
Premier League
Allan LinguetDunkerque · 26
%62
0gol
1asist
70scout
€600K
Ligue 2
Musah MohammedBB Bodrumspor · 23
%60
1gol
1asist
66scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
