LİGSüper Lig
BU SEZON1G · 0A
Gol10.34 / 90
Asist00.00 / 90
Şut41.38 / 90
Kilit pas20.69 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili186.21 / 90
Rating7.37
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2026 · 58 defanslar
- Müdahale 2.07 %82
- Pas arası 0.00 %0
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %67 %82
- Pas isabeti %86 %35
- Faul (az iyi) 0.69 %70
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 261 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Championship2016/2017 · England
🥈
Ligue 12022/2023 · France · 2nd Place
🥈
Ligue 22019/2020 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
3
261
1
0
7.37
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan18%67
Müdahale6
Faul28 kazanılan
İlk 113
G+A / 900.34
Kaptan2maçta
2025/26
24
1.814
0
1
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas16
Drible7%30 başarı
İkili kazanılan82%55
Müdahale26
Faul2735 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11213 yedek
G+A / 900.05
Kart5
Kaptan1maçta
2024/25
34
2.319
0
0
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%14 isabet
Kilit pas13
Drible19%63 başarı
İkili kazanılan145%64
Müdahale33
Faul2661 kazanılan
İlk 11277 yedek
Kart62
2023/24
33
1.003
0
1
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas2
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan47%55
Müdahale11
Faul1515 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11924 yedek
G+A / 900.09
Kart3
2022/23
36
1.674
0
1
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12
Kilit pas8
Drible7%54 başarı
İkili kazanılan94%63
Müdahale23
Faul1926 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111719 yedek
G+A / 900.05
Kart5
2021/22
26
1.080
1
1
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas3
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan55%51
Müdahale28
Faul2011 kazanılan
İlk 111214 yedek
G+A / 900.17
Kart51
2020/21
30
2.135
2
1
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas17
Drible15%48 başarı
İkili kazanılan140%60
Müdahale48
Faul3335 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11246 yedek
G+A / 900.13
Kart6
TOPLAM GOL4
İLK 119866 yedek girdi
KART30
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-148%33
- 4-3-328%19
- 3-4-1-227%19
- 4-2-3-121%15
- 3-4-312%8
- 4-3-1-28%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | KonyasporA | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.8 | |
| 24.08.2026 | AmedHC | 2-0 | 89 | 1 | 7.6 | ||
| 16.08.2026 | BaşakşehirAC | 2-0 | 82 | 1 | 6.7 | ||
| 17.05.2026 | AntalyasporA | 1-0 | 89 | – | 6.3 | ||
| 09.05.2026 | Fatih KaragümrükH | 0-1 | 83 | – | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | KasimpasaA | 1-1 | 91 | – | 6.3 | ||
| 26.04.2026 | GenclerbirligiA | 1-0 | 86 | 2 | 6.9 | ||
| 18.04.2026 | GoztepeH | 1-1 | 92 | 1 | 6.6 | ||
| 12.04.2026 | GalatasarayA | 1-1 | 43↑ | – | 6.9 | ||
| 14.03.2026 | KonyasporH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2026 | EyüpsporA | 0-1 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 20.02.2026 | RizesporA | 2-0 | 56 | – | 6.2 | ||
| 15.02.2026 | Gazişehir GaziantepH | 3-0 | 85 | 1 | – | 6.9 | |
| 09.02.2026 | KayserisporA | 1-2 | 62 | 1 | 6.3 | ||
| 02.02.2026 | FenerbahceH | 0-2 | 79 | – | 6.3 | ||
| 24.01.2026 | SamsunsporA | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.01.2026 | TrabzonsporH | 1-2 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 19.12.2025 | AntalyasporH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 14.12.2025 | Fatih KaragümrükAC | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 07.12.2025 | KasimpasaH | 0-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 28.11.2025 | GenclerbirligiH | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 23.11.2025 | GoztepeA | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 04.10.2025 | EyüpsporH | 1-0 | 77 | – | 7.5 | ||
| 14.09.2025 | Gazişehir GaziantepA | 2-0 | 45 | – | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | FenerbahceA | 3-1 | 96 | – | 6.2 | ||
| 16.08.2025 | SamsunsporH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.08.2025 | TrabzonsporA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 17.05.2025 | NiceA | 6-0 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 10.05.2025 | LilleH | 2-0 | 72 | – | 7.2 | ||
| 04.05.2025 | MontpellierH | 1-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 27.04.2025 | MarseilleA | 4-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.04.2025 | LensH | 1-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 13.04.2025 | Saint EtienneA | 3-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | MonacoH | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 16.03.2025 | ReimsH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.03.2025 | AngersH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.03.2025 | LyonA | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.02.2025 | StrasbourgA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 19.02.2025 | Paris Saint GermainA | 7-0 | 70 | – | 5.7 | ||
| 11.02.2025 | Paris Saint GermainH | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.02.2025 | NantesA | 0-2 | 90 | 1 | 8.2 | ||
| 11.01.2025 | LyonH | 2-1 | 45 | 1 | 6.6 | ||
| 05.01.2025 | AngersA | 2-0 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 15.12.2024 | NantesH | 4-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 10.12.2024 | PSV EindhovenH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 06.12.2024 | LilleA | 3-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 30.11.2024 | StrasbourgH | 3-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 26.11.2024 | BarcelonaA | 3-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 06.11.2024 | Sparta PrahaA | 1-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 02.11.2024 | NiceH | 0-1 | 2↑ | – | – | ||
| 26.10.2024 | ReimsA | 1-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 23.10.2024 | Bayer LeverkusenH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 06.10.2024 | Le HavreH | 2-0 | 73 | – | 6.2 | ||
| 01.10.2024 | Red Bull SalzburgA | 0-4 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.09.2024 | AuxerreA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2024 | ToulouseH | 2-0 | 82 | – | 6.9 | ||
| 19.09.2024 | Sturm GrazH | 2-1 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 14.09.2024 | Paris Saint GermainA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 29.08.2024 | PanathinaikosA | 2-0 | 19↑ | – | 6.2 | ||
| 22.08.2024 | PanathinaikosH | 2-1 | –↑ | – | – |
ŞUT14
GOL1
xG1.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%7.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%36
- Duran top2%14
- Taç sonrası2%14
- Açık oyun2%14
- Korner2%14
- Kontra atak1%7
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak12%86
- Kafa2%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
- 1-15' 3 %21
- 16-30' 1 %7
- 31-45' 2 %14
- 46-60' 6 %43
- 61-75' 1 %7
- 76-90+' 1 %7
AKSİYON HARİTASI1798 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %46
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %41
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %31
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1798
- Pas1270%74
- Top kazanma93%5
- Faul86%5
- Top teması65%4
- Uzaklaştırma65%4
- Çalım43%2
- Müdahale36%2
- Hava topu23%1
- Korner kazandırma22%1
- Bloke edilen pas19%1
PİYASA DEĞERİ€800K-46.7%
KAÇIRDIĞI MAÇ33
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2026 · 186 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2011-01-10
AS Nancy B
→
AS Nancy
-
AS Nancy B
→
AS Nancy
-
2010-07-01
AS Nancy U19
→
AS Nancy B
-
AS Nancy U19
→
AS Nancy B
-
2009-07-01
AS Nancy U17
→
AS Nancy U19
-
AS Nancy U17
→
AS Nancy U19
-
2008-07-01
ACBB U17
→
AS Nancy U17
free transfer
ACBB U17
→
AS Nancy U17
free transfer
2007-07-01
ACBB Youth
→
ACBB U17
-
ACBB Youth
→
ACBB U17
-
2005-10-01
Versailles Yth.
→
ACBB Youth
free transfer
Versailles Yth.
→
ACBB Youth
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
11.2025
SakatlıkŞüpheli
3 maç
10.2025
SakatlıkKadroda yok
1 maç
03.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
4 maç
02.2025
Baldır sakatlığıKadroda yok
9 maç
11.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
03.2024
Uyluk sakatlığıKadroda yok
8 maç
01.2022
Milli takımKadroda yok
3 maç
10.2021
Kasık sakatlığıKadroda yok
1 maç
05.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Ligue 12024 · Stade Brestois 29
1kırmızı · 22 maç
🟥
Ligue 12021 · Lens
1kırmızı · 20 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1814 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.8Süper Lig 2025
PERFORMANS49.91814 dk
KARARVeri yetersiz54/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
74.3
Defansif bek
73.2
Ayağı iyi stoper
72.3
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 219 oyuncu
Scout skoru
%55
Performans
%35
Dakika
%79
Değer / getiri
%25
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%39
Dakika
%84
Değer / getiri
%12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
6.7
7.2
93
İkili mücadele kazanma
55.41
68
82
Pas hacmi / 90
32.7
45
73
Pas arası / 90
0.89
1.8
49
Müdahale / 90
1.29
2.4
54
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Tate JohnsonVancouver Whitecaps · 20
%95
1gol
1asist
70scout
Major League Soccer
Nhoa SanguiParis FC · 19
%88
0gol
0asist
71scout
Ligue 1
Musah MohammedBB Bodrumspor · 23
%85
1gol
1asist
66scout
1. Lig
Vitaliy MykolenkoEverton · 26
%81
0gol
1asist
56scout
€25.00M
Premier League
Ebenezer AnnanSaint Etienne · 23
%70
0gol
1asist
69scout
Ligue 2
Baïla DialloGranada CF · 24
%67
0gol
0asist
66scout
€800K
Segunda División
Kenny LalaStade Brestois 29 · 34
%62
0gol
3asist
58scout
€1.80M
Ligue 1
Pedro AmadorAtlanta United FC · 27
%60
1gol
0asist
62scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




