Seko Fofana
Côte d'Ivoire · Midfielder

Seko Fofana

YAŞ30
BOY183
KİLO74
KULÜPFC Porto
DOĞUM YERİParis
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut11.32 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating6.35
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.00
Asist 0.000.00
Şut 1.320.00
Kilit pas 0.000.00
Başarılı dripling 0.000.00
Kazanılan ikili 0.000.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉 Coupe de France2021 · Lens · 3 maç 1asist3.
9. Africa Cup of Nations2023 · Ivory Coast · 7 maç 1asist9.
11. Coupe de France2022 · Lens · 4 maç 1asist11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 CAF Africa Cup of Nations2023 Côte d'Ivoire · Africa
🏆 Arab Club Champions Cup2023 · World
🥈 Ligue 12022/2023 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 12 G+A
2020 5 2021 9 2022 12 2023 1 2024 2 2025 4 2026 0
GolAsist
2026/27 5 68 0 0 6.35
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupIvory Coast 4 68 0 0 6.35
Primeira LigaFC Porto 1 0 0 0
Şut1
Faul1
İlk 1132 yedek
Kart1
2025/26 36 1.305 4 0 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Rennes 13 677 1 0 6.84
UEFA Europa LeagueFC Porto 4 289 0 0 6.95
Primeira LigaFC Porto 14 237 3 0 6.87
Africa Cup of NationsIvory Coast 5 102 0 0 6.53
Şut16%44 isabet
Kilit pas21
Drible28%60 başarı
İkili kazanılan73%58
Müdahale13
Faul420 kazanılan
İlk 111323 yedek
G+A / 900.28
Kart1
Kaptan1maçta
2024/25 17 844 1 1 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Rennes 17 844 1 1 6.84
Şut17%35 isabet
Kilit pas13
Drible12%52 başarı
İkili kazanılan37%52
Müdahale11
Faul97 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1198 yedek
G+A / 900.21
Kart3
2023/24 4 348 0 1 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Africa Cup of NationsIvory Coast 4 348 0 1 7.00
Şut4%75 isabet
Kilit pas3
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan22%63
Müdahale6
Faul68 kazanılan
İlk 114
G+A / 900.26
Kart1
2022/23 36 3.078 7 5 7.09
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lens 36 3.078 7 5 7.09
Şut71%34 isabet
Kilit pas36
Drible58%59 başarı
İkili kazanılan152%52
Müdahale28
Faul2244 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı11 kaçan
İlk 11342 yedek
G+A / 900.35
Kart2
Kaptan34maçta
2021/22 38 3.368 8 1 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lens 38 3.368 8 1 6.91
Şut65%49 isabet
Kilit pas40
Drible79%64 başarı
İkili kazanılan165%48
Müdahale27
Faul2745 kazanılan
Ofsayt5
İlk 1138
G+A / 900.24
Kart2
Kaptan32maçta
2020/21 30 2.317 2 3 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lens 30 2.317 2 3 6.81
Şut34%35 isabet
Kilit pas24
Drible41%55 başarı
İkili kazanılan100%46
Müdahale16
Faul2121 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11255 yedek
G+A / 900.19
Kart2
TOPLAM GOL211 penaltı
İLK 1111839 yedek girdi
KART12
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR21 gol
1-15' — 0 16-30' — 5 31-45' — 2 46-60' — 3 61-75' — 4 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 5 %24
  • 31-45' 2 %10
  • 46-60' 3 %14
  • 61-75' 4 %19
  • 76-90+' 7 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 42 4-3-3 — 33 3-4-1-2 — 23 3-5-2 — 19 3-4-3 — 13 5-3-2 — 8 138 maç
  • 3-4-2-142%30
  • 4-3-333%24
  • 3-4-1-223%17
  • 3-5-219%14
  • 3-4-313%9
  • 5-3-28%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 MoreirenseH 2-1 0 0
30.06.2026 NorwayH 1-2
25.06.2026 CuraçaoA 0-2 0 0
20.06.2026 GermanyA 2-1 18 6.2
14.06.2026 EcuadorH 1-0 50 1 6.5
16.05.2026 Santa ClaraH 1-0
10.05.2026 AVSA 3-1 0
02.05.2026 AlvercaH 1-0 12 6.5
26.04.2026 EstrelaA 1-2 6
19.04.2026 TondelaH 2-0
16.04.2026 Nottingham ForestA 1-0 94 2 6.9
12.04.2026 EstorilA 1-3 10 6.3
09.04.2026 Nottingham ForestH 1-1 74 7.3
04.04.2026 FamalicaoH 2-2 57 1 2 7.6
22.03.2026 SC BragaA 1-2 19 1 1 7.6
19.03.2026 VfB StuttgartH 2-0 73 1 6.9
15.03.2026 MoreirenseH 3-0
12.03.2026 VfB StuttgartA 1-2 48 1 6.7
08.03.2026 BenficaA 2-2 52 6.3
27.02.2026 AroucaH 3-1 22 7.2
22.02.2026 Rio AveH 1-0 13 6.7
15.02.2026 NacionalA 0-1 19 6.3
09.02.2026 Sporting CPH 1-1 27 1 1 7.3
18.01.2026 Le HavreH 1-1 9 6.6
10.01.2026 EgyptA 3-2 1
06.01.2026 Burkina FasoH 3-0 9 6.7
31.12.2025 GabonA 2-3
28.12.2025 CameroonH 1-1 70 6.3
24.12.2025 MozambiqueH 1-0 22 6.6
13.12.2025 Stade Brestois 29H 3-1 11 1 6.9
07.11.2025 Paris FCA 0-1 13 6.6
02.11.2025 StrasbourgH 4-1
26.10.2025 NiceH 1-2 58 6.3
19.10.2025 AuxerreH 2-2 95 1 2 7.2
05.10.2025 Le HavreA 2-2 27 6.7
28.09.2025 LensHC 0-0 90 2 7.2
20.09.2025 NantesA 2-2 90 1 7.2
14.09.2025 LyonH 3-1 21 1 6.9
31.08.2025 AngersA 1-1 83 6.6
24.08.2025 LorientA 4-0 94 1 6.9
15.08.2025 MarseilleH 1-0 86 7.0
17.05.2025 MarseilleA 4-2 29 6.9
10.05.2025 NiceH 2-0 15 1 6.5
03.05.2025 ToulouseA 2-1
26.04.2025 LyonA 4-1 75 2 6.6
18.04.2025 NantesH 2-1 77 2 6.6
13.04.2025 Le HavreA 1-5 76 1 6.3
06.04.2025 AuxerreH 0-1 71 4 7.3
30.03.2025 AngersA 0-3 63 7.0
08.03.2025 Paris Saint GermainH 1-4 18 6.5
02.03.2025 MontpellierA 0-4 45 1 1 7.2
21.02.2025 ReimsH 1-0 61 3 7.2
16.02.2025 LilleH 0-2 32 6.3
08.02.2025 Saint EtienneA 0-2 31 1 6.9
25.01.2025 MonacoA 3-2 90 1 7.7
18.01.2025 Stade Brestois 29H 1-2 90 1 7.3
11.01.2025 MarseilleH 1-2 45 6.3
03.01.2025 NiceA 3-2 26 1 6.9
11.02.2024 NigeriaA 1-2 88 2 6.9
07.02.2024 Congo DRH 1-0 61 6.6
ŞUT24
GOL4
xG2.2
xG FARKI+1.8over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
36' · xG 0.166 9' · xG 0.093 90' · xG 0.148 60' · xG 0.03 28' · xG 0.011 81' · xG 0.085 67' · xG 0.093 56' · xG 0.475 · GOL 21' · xG 0.026 90' · xG 0.12 90' · xG 0.052 87' · xG 0.095 80' · xG 0.065 · GOL 90' · xG 0.076 · GOL 53' · xG 0.026 89' · xG 0.014 76' · xG 0.173 · GOL 76' · xG 0.159 72' · xG 0.041 61' · xG 0.052 53' · xG 0.04 33' · xG 0.047 16' · xG 0.13 84' · xG 0.025
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 15 (%62) Korner — 4 (%17) Açık oyun — 3 (%12) Kontra atak — 1 (%4) Taç sonrası — 1 (%4) 24 şut
  • Asist sonrası15%62
  • Korner4%17
  • Açık oyun3%12
  • Kontra atak1%4
  • Taç sonrası1%4
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 17 (%71) Sol ayak — 7 (%29) 24 şut
  • Sağ ayak17%71
  • Sol ayak7%29
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR24 şut
1-15' — 1 16-30' — 3 31-45' — 2 46-60' — 4 61-75' — 3 76-90+' — 11 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 11 76-90+'
  • 1-15' 1 %4
  • 16-30' 3 %12
  • 31-45' 2 %8
  • 46-60' 4 %17
  • 61-75' 3 %12
  • 76-90+' 11 %46
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 166 maç
FC Porto 19maç 2025–2026
Ivory Coast 13maç 2023–2026
Rennes 30maç 2024–2025
Al-Nassr 2023–2024
Lens 104maç 2020–2022
Udinese 2016–2019
Bastia 2015
Fulham 2014
France U17 2012
Lorient II 2012
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-29 FC Porto Rennes
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026 Kadro dışıKadroda yok 1 maç
01.2026 Baldır sakatlığıKadroda yok 1 maç
01.2026 Milli takım göreviKadroda yok 1 maç
12.2025 Kas sakatlığıKadroda yok 3 maç
10.2025 Teknik direktör kararıKadroda yok 1 maç
03.2025 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
02.2025 SakatlıkŞüpheli 1 maç
09.2022 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
04.2021 HastalıkKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 World Cup2026 · Ivory Coast 1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 677 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU44.2Ligue 1 2025
PERFORMANS45.6677 dk
KARARVeri yetersiz50/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 54.6
İleri sekiz 54.0
Numara 10 52.7
Box-to-box orta saha 47.9
İleri sekiz 44.4
Top kapan ön libero 44.1
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 263 oyuncu
Scout skoru %39
Performans %64
Dakika %58
Değer / getiri %29
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %52
Performans %69
Dakika %70
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Başarılı drible / 90 1.73 1.2 100
İkili mücadele kazanma 58.73 55 100
Pas hacmi / 90 47.73 60 80
Kilit pas / 90 1.46 1.3 100
Performans skoru 45.6 76 60
Gol / 90 0.13 0.18 72
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam