LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.14
Asist
0.000.14
Şut
0.001.15
Kilit pas
0.001.58
Başarılı dripling
0.001.44
Kazanılan ikili
0.005.33
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
15.
Ligue 12024 · Auxerre · 26 maç
10gol15.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Serie B2017/2018 · Italy
🥈
Super Cup2023/2024 · Italy · 2nd Place
🥈
CAF U23 Cup of Nations2019 Egypt · Africa · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 12 G+A
GolAsist
2025/26
20
761
1
2
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas13
Drible10%45 başarı
İkili kazanılan41%48
Müdahale11
Faul912 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11911 yedek
G+A / 900.35
Kart1
2024/25
27
2.106
10
2
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut54%54 isabet
Kilit pas28
Drible34%37 başarı
İkili kazanılan127%40
Müdahale41
Faul3040 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11261 yedek
G+A / 900.51
Kart5
2023/24
29
534
0
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas12
Drible10%53 başarı
İkili kazanılan26%36
Müdahale5
Faul107 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11623 yedek
Kart2
2022/23
18
1.020
0
3
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%50 isabet
Kilit pas32
Drible20%54 başarı
İkili kazanılan60%40
Müdahale28
Faul136 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11117 yedek
G+A / 900.26
Kart1
2021/22
32
1.792
7
2
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%65 isabet
Kilit pas36
Drible61%59 başarı
İkili kazanılan129%45
Müdahale32
Faul3032 kazanılan
Ofsayt4
İlk 112111 yedek
G+A / 900.45
Kart3
2020/21
37
1.789
5
2
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%41 isabet
Kilit pas35
Drible52%68 başarı
İkili kazanılan113%50
Müdahale29
Faul2519 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112017 yedek
G+A / 900.35
Kart6
TOPLAM GOL25
İLK 118163 yedek girdi
KART17
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR25 gol
- 1-15' 3 %12
- 16-30' 7 %28
- 31-45' 2 %8
- 46-60' 3 %12
- 61-75' 4 %16
- 76-90+' 6 %24
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-161%44
- 4-3-336%26
- 3-4-2-120%14
- 5-4-112%9
- 4-4-1-15%4
- 4-1-4-14%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar10aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | ComoH | 1-4 | 0 | 0 | – | ||
| 02.05.2026 | NantesA | 3-0 | 91 | – | 6.7 | ||
| 18.04.2026 | LorientA | 2-0 | 92 | 3 | 6.3 | ||
| 10.04.2026 | MetzH | 3-1 | 4↑ | 1 | – | ||
| 05.04.2026 | MonacoA | 2-1 | 73 | 1 | 6.3 | ||
| 22.03.2026 | LilleH | 1-2 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 13.03.2026 | AuxerreH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | ToulouseA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | LyonH | 3-2 | 63 | – | 7.0 | ||
| 20.02.2026 | Stade Brestois 29A | 2-0 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 14.02.2026 | StrasbourgH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | Paris Saint GermainA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | Paris FCA | 2-2 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 28.01.2026 | Club Brugge KVA | 3-0 | 45 | – | 6.0 | ||
| 24.01.2026 | LensH | 3-1 | 74 | – | 6.5 | ||
| 21.01.2026 | LiverpoolH | 0-3 | 68 | 1 | 6.3 | ||
| 17.01.2026 | AngersA | 2-5 | 61 | 1 | 1 | 2 | 7.6 |
| 04.01.2026 | NantesH | 0-2 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 12.09.2025 | LorientH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | LyonA | 1-0 | 86 | 1 | 6.6 | ||
| 15.08.2025 | LiverpoolA | 4-2 | 23↑ | 1 | – | 6.3 | |
| 17.05.2025 | Paris Saint GermainA | 3-1 | 71 | – | 6.3 | ||
| 10.05.2025 | NantesH | 1-1 | 71 | 1 | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | MontpellierH | 1-0 | 90 | 3 | 8.0 | ||
| 14.03.2025 | NiceA | 1-1 | 63 | 3 | 6.9 | ||
| 09.03.2025 | ReimsA | 0-2 | 74 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 02.03.2025 | StrasbourgH | 0-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 22.02.2025 | MarseilleH | 3-0 | 88 | 1 | 2 | 6.3 | |
| 14.02.2025 | Stade Brestois 29A | 2-2 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 09.02.2025 | ToulouseH | 2-2 | 82 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 01.02.2025 | MonacoA | 4-2 | 90 | 4 | 7.2 | ||
| 24.01.2025 | Saint EtienneH | 1-1 | 87 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 19.01.2025 | AngersA | 2-0 | 75 | 5 | 6.9 | ||
| 10.01.2025 | LilleH | 0-0 | 89 | 2 | 6.5 | ||
| 05.01.2025 | StrasbourgA | 3-1 | 90 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 06.12.2024 | Paris Saint GermainH | 0-0 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 01.12.2024 | ToulouseA | 2-0 | 80 | – | 6.3 | ||
| 24.11.2024 | AngersH | 1-0 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 08.11.2024 | MarseilleA | 1-3 | 90 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 03.11.2024 | RennesH | 4-0 | 78 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 27.10.2024 | LyonA | 2-2 | 84 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 20.10.2024 | ReimsH | 2-1 | 75 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 05.10.2024 | Saint EtienneA | 3-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 27.09.2024 | Stade Brestois 29H | 3-0 | 80 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 22.09.2024 | MontpellierA | 3-2 | 64 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 14.09.2024 | MonacoH | 0-3 | 90 | 4 | 6.7 | ||
| 01.09.2024 | Le HavreA | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 17.08.2024 | Nottingham ForestA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.05.2024 | LecceH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2024 | FiorentinaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2024 | BolognaH | 0-2 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 06.05.2024 | UdineseA | 1-1 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 28.04.2024 | AS RomaH | 2-2 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 20.04.2024 | EmpoliA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.04.2024 | FrosinoneH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.04.2024 | MonzaA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2024 | AtalantaH | 0-3 | 45 | – | 6.3 | ||
| 17.03.2024 | InterA | 1-1 | 70 | 3 | 6.9 | ||
| 12.03.2024 | BarcelonaA | 3-1 | 78 | – | 6.3 | ||
| 08.03.2024 | TorinoH | 1-1 | 23↑ | 1 | 7.0 |
ŞUT13
GOL2
xG2.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%15.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%77
- Açık oyun2%15
- Korner1%8
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak7%54
- Sol ayak5%38
- Kafa1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
- 1-15' 2 %15
- 16-30' 1 %8
- 31-45' 3 %23
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %8
- 76-90+' 6 %46
PİYASA DEĞERİ€28.00M+40.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ59
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 164 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-04-06
Cukaricki
→
New England
€915k
Cukaricki
→
New England
€915k
2019-06-30
IMT Belgrad
→
Cukaricki
End of loan
IMT Belgrad
→
Cukaricki
End of loan
2018-08-14
Cukaricki
→
IMT Belgrad
loan transfer
Cukaricki
→
IMT Belgrad
loan transfer
2018-01-01
Čukarički U19
→
Cukaricki
-
Čukarički U19
→
Cukaricki
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
4 maç
08.2026
Kas sakatlığıŞüpheli
3 maç
12.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
18 maç
05.2025
SakatlıkKadroda yok
12 maç
12.2024
HastalıkŞüpheli
2 maç
12.2023
HastalıkKadroda yok
4 maç
05.2023
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
6 maç
05.2023
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
2 maç
10.2022
SakatlıkŞüpheli
3 maç
01.2022
Milli takımKadroda yok
4 maç
04.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 625 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.2Ligue 1 2025
PERFORMANS57.8625 dk
KARARVeri yetersiz49/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
63.8
Box-to-box orta saha
63.2
Derinden oyun kurucu
58.2
İleri sekiz
44.5
Numara 10
43.9
Derinden oyun kurucu
40.5
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 263 oyuncu
Scout skoru
%53
Performans
%84
Dakika
%56
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%86
Dakika
%69
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.58
1.8
88
Performans skoru
57.8
76
76
Ortalama rating
6.66
7.2
92
Başarılı drible / 90
1.44
1.5
96
Müdahale / 90
1.3
1.8
72
Gol / 90
0.14
0.22
64
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Nicola ZalewskiAtalanta · 23
%95
2gol
4asist
71scout
Serie A
Runar Robinsonn NorheimTromso · 20
%87
2gol
3asist
73scout
Eliteserien
Miguel AlmirónAtlanta United FC · 31
%85
6gol
4asist
60scout
Major League Soccer
Xavi SimonsTottenham · 22
%80
2gol
5asist
80scout
€1.50M
Premier League
Julián PalaciosUnion Santa Fe · 26
%76
1gol
4asist
68scout
Liga Profesional Argentina
Luis HasaCarrarese · 21
%69
5gol
4asist
73scout
€14.00M
Serie B
Felix Horn MyhreBrann · 26
%62
4gol
3asist
65scout
Eliteserien
Laurin Ulrich1. FC Magdeburg · 20
%60
3gol
3asist
75scout
€2.50M
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






