LİGCoppa Italia
BU SEZON1G · 0A
Gol15.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut15.00 / 90
Kilit pas15.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili315.00 / 90
Rating8.20
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
5.000.36
Asist
0.000.18
Şut
5.001.59
Kilit pas
5.001.50
Başarılı dripling
0.000.36
Kazanılan ikili
15.003.60
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Serie A2021 · Sassuolo · 33 maç
15gol7.
14asist1.
6.
Coppa Italia2025 · Sassuolo · 1 maç
1asist6.
7.
Serie A2022 · Sassuolo · 26 maç
12gol8.
7asist7.
8.
Serie A2020 · Sassuolo · 30 maç
17gol8.
7asist17.
19.
Serie A2025 · Sassuolo · 26 maç
8gol19.
4asist23.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
UEFA European Championship2020 · Europe
🏆
Serie B2012/2013 · Italy
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 29 G+A
GolAsist
2026/27
1
18
1
0
8.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan3%100
Müdahale1
İlk 111
G+A / 905.0
2025/26
27
2.066
8
5
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut37%59 isabet
Kilit pas37
Drible8%31 başarı
İkili kazanılan82%45
Müdahale26
Faul2936 kazanılan
Ofsayt13
Penaltı21 kaçan
İlk 11252 yedek
G+A / 900.57
Kart21
Kaptan22maçta
2023/24
18
1.438
9
3
7.42
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut38%63 isabet
Kilit pas27
Drible11%44 başarı
İkili kazanılan65%39
Müdahale17
Faul2828 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı5
İlk 11171 yedek
G+A / 900.75
Kart6
2022/23
27
1.878
12
7
7.42
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut64%42 isabet
Kilit pas45
Drible21%51 başarı
İkili kazanılan107%46
Müdahale24
Faul3349 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı71 kaçan
İlk 11225 yedek
G+A / 900.91
Kart7
Kaptan1maçta
2021/22
33
2.835
15
14
7.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut82%57 isabet
Kilit pas82
Drible30%44 başarı
İkili kazanılan156%45
Müdahale32
Faul5376 kazanılan
Ofsayt11
Penaltı6
İlk 1133
G+A / 900.92
Kart9
2020/21
30
2.485
17
7
7.43
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut74%55 isabet
Kilit pas58
Drible30%48 başarı
İkili kazanılan142%44
Müdahale41
Faul4359 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı71 kaçan
İlk 11282 yedek
G+A / 900.87
Kart4
Kaptan23maçta
TOPLAM GOL6229 penaltı
İLK 1110912 yedek girdi
KART28
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR62 gol
- 1-15' 8 %13
- 16-30' 9 %15
- 31-45' 10 %16
- 46-60' 8 %13
- 61-75' 19 %31
- 76-90+' 8 %13
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-368%56
- 4-2-3-149%40
- 4-1-4-12%2
- 3-3-1-31%1
- 4-4-21%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar15aldığı asist
Onun asist yaptıkları20verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | TorinoH | 2-1 | 18 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 24.05.2026 | ParmaAC | 1-0 | 87 | 2 | 6.3 | ||
| 17.05.2026 | LecceHC | 2-3 | 72 | 1 | 7.2 | ||
| 08.05.2026 | TorinoA | 2-1 | 30↑ | – | 6.2 | ||
| 03.05.2026 | AC MilanHC | 2-0 | 59 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 12.04.2026 | GenoaAC | 2-1 | 47 | 3 | 5.9 | ||
| 04.04.2026 | CagliariHC | 2-1 | 92 | – | 6.3 | ||
| 21.03.2026 | JuventusAC | 1-1 | 92 | 1 | – | 6.3 | |
| 15.03.2026 | BolognaHC | 0-1 | 87 | – | 6.3 | ||
| 09.03.2026 | LazioAC | 2-1 | 86 | – | 7.0 | ||
| 01.03.2026 | AtalantaHC | 2-1 | 73 | – | 8.0 | ||
| 20.02.2026 | VeronaHC | 3-0 | 91 | 2 | 3 | 8.9 | |
| 15.02.2026 | UdineseAC | 1-2 | 84 | – | 6.6 | ||
| 08.02.2026 | InterHC | 0-5 | 59 | 1 | 6.7 | ||
| 31.01.2026 | PisaAC | 1-3 | 84 | 1 | 5 | 8.0 | |
| 25.01.2026 | CremoneseH | 1-0 | 34↑ | – | 6.5 | ||
| 28.11.2025 | ComoAC | 2-0 | 51 | 1 | 7.3 | ||
| 24.11.2025 | PisaHC | 2-2 | 90 | 3 | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | AtalantaAC | 0-3 | 89 | 2 | 1 | 2 | 8.9 |
| 03.11.2025 | GenoaHC | 1-2 | 78 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 26.10.2025 | AS RomaH | 0-1 | 60 | – | 7.0 | ||
| 18.10.2025 | LecceA | 0-0 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 28.09.2025 | UdineseHC | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 21.09.2025 | InterAC | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 14.09.2025 | LazioHC | 1-0 | 81 | 1 | 7.3 | ||
| 29.08.2025 | CremoneseAC | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 6.5 | |
| 23.08.2025 | NapoliH | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.08.2025 | CatanzaroHC | 1-0 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 03.03.2024 | VeronaA | 1-0 | 60 | 1 | 6.9 | ||
| 28.02.2024 | NapoliH | 1-6 | –↑ | – | – | ||
| 16.01.2024 | JuventusA | 3-0 | 71 | 2 | 7.0 | ||
| 06.01.2024 | FiorentinaH | 1-0 | 81 | 2 | 6.3 | ||
| 30.12.2023 | AC MilanA | 1-0 | 70 | 2 | 6.9 | ||
| 17.12.2023 | UdineseA | 2-2 | 90 | 2 | 2 | 8.5 | |
| 03.12.2023 | AS RomaH | 1-2 | 89 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 26.11.2023 | EmpoliA | 3-4 | 89 | 2 | 6 | 8.6 | |
| 10.11.2023 | SalernitanaH | 2-2 | 90 | 4 | 7.5 | ||
| 06.11.2023 | TorinoA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 28.10.2023 | BolognaH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 21.10.2023 | LazioH | 0-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 06.10.2023 | LecceA | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 02.10.2023 | MonzaH | 0-1 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 27.09.2023 | InterA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 2 | 8.3 |
| 23.09.2023 | JuventusH | 4-2 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 17.09.2023 | FrosinoneA | 4-2 | 90 | 3 | 7.7 | ||
| 01.09.2023 | VeronaH | 3-1 | 78 | 2 | 3 | 9.2 | |
| 02.06.2023 | FiorentinaH | 1-3 | 84 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 26.05.2023 | SampdoriaA | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 19.05.2023 | MonzaH | 1-2 | 74 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 13.05.2023 | InterA | 4-2 | 90 | 1 | – | 8.3 | |
| 08.05.2023 | BolognaH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 03.05.2023 | LazioA | 2-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 30.04.2023 | EmpoliH | 2-1 | 32↑ | 2 | 3 | 9.0 | |
| 08.04.2023 | VeronaA | 2-1 | 68 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 03.04.2023 | TorinoH | 1-1 | 77 | 3 | 7.3 | ||
| 17.03.2023 | SpeziaH | 1-0 | 86 | 1 | 4 | 7.6 | |
| 12.03.2023 | AS RomaA | 3-4 | 76 | 1 | 1 | 6 | 8.7 |
| 25.02.2023 | LecceA | 0-1 | 89 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 17.02.2023 | NapoliH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.02.2023 | UdineseA | 2-2 | 12 | – | 6.3 |
ŞUT42
GOL10
xG6.1
xG FARKI+3.9over performing
DÖNÜŞÜM%23.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası15%36
- Açık oyun7%17
- Kontra atak7%17
- Korner4%10
- Serbest vuruş3%7
- Penaltı3%7
- Diğer3%7
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak34%81
- Sağ ayak7%17
- Kafa1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR42 şut
- 1-15' 6 %14
- 16-30' 7 %17
- 31-45' 10 %24
- 46-60' 7 %17
- 61-75' 5 %12
- 76-90+' 7 %17
AKSİYON HARİTASI1624 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %58
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %61
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %51
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %42
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1624
- Pas947%65
- Top kazanma103%7
- Top teması100%7
- Faul82%6
- Çalım47%3
- Pas arası43%3
- Bloke edilen pas39%3
- İkili mücadele38%3
- Hava topu32%2
- Uzaklaştırma31%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 136 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2012-07-01
Sassuolo U20
→
Sassuolo
-
Sassuolo U20
→
Sassuolo
-
2011-07-01
Sassuolo U17
→
Sassuolo U20
-
Sassuolo U17
→
Sassuolo U20
-
2010-07-01
Cosenza Yth.
→
Sassuolo U17
?
Cosenza Yth.
→
Sassuolo U17
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
2 maç
08.2026
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
2 maç
04.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
01.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
9 maç
10.2025
DinlenmeKadroda yok
1 maç
05.2024
Aşil tendonu sakatlığıKadroda yok
8 maç
04.2024
SakatlıkKadroda yok
3 maç
02.2024
Diz sakatlığıKadroda yok
2 maç
02.2024
Diz sakatlığıŞüpheli
6 maç
01.2024
SakatlıkŞüpheli
2 maç
12.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
3 maç
04.2023
Kas sakatlığıŞüpheli
5 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1976 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.5Serie A 2025
PERFORMANS62.71976 dk
KARARİzlemeye değer64/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
87.8
Bağlantı kuran forvet
85.4
Pivot forvet
79.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%83
Dakika
%87
Değer / getiri
%34
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%80
Dakika
%92
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
7.02
7.15
98
Performans skoru
62.7
76
82
Gol / 90
0.36
0.42
86
Müdahale / 90
1.14
1.4
81
İkili mücadele kazanma
44.89
50
90
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Viktor Bjarki DadasonFC Copenhagen · 17
%95
3gol
1asist
66scout
Superliga
Gustavo SilvaGuimaraes · 26
%85
5gol
2asist
65scout
Primeira Liga
Pere MillaEspanyol · 33
%82
7gol
1asist
59scout
€1.20M
La Liga
Patrick BrouwerTelstar · 24
%72
7gol
6asist
68scout
Eredivisie
Sirlord Conteh1. FC Heidenheim · 29
%68
2gol
1asist
49scout
€1.20M
Bundesliga
Nene DorgelesFenerbahçe · 23
%65
8gol
3asist
76scout
Süper Lig
Robbie UreSirius · 21
%61
11gol
4asist
74scout
Allsvenskan
Alexis SánchezSevilla · 37
%60
4gol
2asist
56scout
€4.50M
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
