LİGCONMEBOL Libertadores
BU SEZON0G · 1A
Asist10.08 / 90
Şut70.54 / 90
Kilit pas110.85 / 90
Başarılı dripling30.23 / 90
Kazanılan ikili534.09 / 90
Rating6.80
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 117 orta sahalar
- Kilit pas 0.85 %35
- Asist 0.08 %53
- Drible 0.23 %12
- Pas isabeti %90 %87
- Top kapma 2.32 %46
- İkili mücadele %51 %60
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1166 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Gaúcho 12021 · Brazil
🏆
Olympics Men2020 Tokyo · World
🏆
Gaúcho 12020 · Brazil
🏆
Tournoi Maurice Revello2019 · World
🏆
Gaúcho 12019 · Brazil
🏆
CONMEBOL Recopa2018 · South-America
🏆
Gaúcho 12018 · Brazil
🏆
CONMEBOL Libertadores2017 · South-America
🥈
CONMEBOL Sudamericana2024 · South-America · 2nd Place
🥈
Copa do Brasil2020 · Brazil · 2nd Place
🥈
FIFA Intercontinental Cup2017 UAE · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
22
1.166
0
1
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%14 isabet
Kilit pas11
Drible3%27 başarı
İkili kazanılan53%51
Müdahale20
Faul1624 kazanılan
İlk 111111 yedek
G+A / 900.08
Kart3
2025/26
17
751
0
0
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas7
Drible6%40 başarı
İkili kazanılan47%49
Müdahale25
Faul1313 kazanılan
İlk 1189 yedek
Kart3
2024/25
17
1.237
2
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%30 isabet
Kilit pas14
Drible12%52 başarı
İkili kazanılan68%52
Müdahale24
Faul1922 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11134 yedek
G+A / 900.15
Kart4
2023/24
31
2.502
2
2
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%54 isabet
Kilit pas36
Drible20%59 başarı
İkili kazanılan115%56
Müdahale43
Faul2138 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11274 yedek
G+A / 900.14
Kart81
2022/23
38
1.952
4
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%60 isabet
Kilit pas27
Drible32%74 başarı
İkili kazanılan101%57
Müdahale25
Faul2233 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112117 yedek
G+A / 900.23
Kart4
2021/22
40
1.710
1
2
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%20 isabet
Kilit pas27
Drible32%59 başarı
İkili kazanılan82%42
Müdahale19
Faul3324 kazanılan
İlk 111822 yedek
G+A / 900.16
Kart6
2020/21
29
2.444
2
1
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%38 isabet
Kilit pas31
Drible58%72 başarı
İkili kazanılan171%57
Müdahale34
Faul4867 kazanılan
İlk 11281 yedek
G+A / 900.11
Kart91
TOPLAM GOL8
İLK 118357 yedek girdi
KART26
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 3 %38
- 16-30' 3 %38
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %12
- 76-90+' 1 %12
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-171%51
- 4-3-358%42
- 3-5-23%2
- 4-2-2-23%2
- 4-4-1-12%1
- 4-4-22%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Vasco DA GamaA | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 22.08.2026 | FlamengoH | 2-1 | 86 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 31.07.2026 | CoritibaA | 0-1 | 24↑ | – | 6.6 | ||
| 26.07.2026 | BotafogoH | 0-1 | 96 | 1 | 7.3 | ||
| 23.07.2026 | InternacionalA | 1-2 | 89 | – | 7.2 | ||
| 31.05.2026 | FluminenseH | 1-1 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 24.05.2026 | Chapecoense-scH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | BahiaA | 1-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 03.05.2026 | Atletico-MGH | 1-3 | 12↑ | – | 7.3 | ||
| 25.04.2026 | RemoA | 0-1 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 18.04.2026 | GremioH | 2-0 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 12.04.2026 | RB BragantinoH | 2-1 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 04.04.2026 | Sao PauloA | 4-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 01.04.2026 | VitoriaH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.03.2026 | SantosH | 0-0 | 89 | – | 7.9 | ||
| 18.03.2026 | Atletico ParanaenseA | 2-1 | 98 | 1 | 6.2 | ||
| 15.03.2026 | Vasco DA GamaH | 3-3 | 91 | 1 | 6.9 | ||
| 12.03.2026 | FlamengoA | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 25.02.2026 | CorinthiansH | 1-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 11.02.2026 | MirassolA | 2-2 | 56↑ | – | 6.6 | ||
| 06.02.2026 | CoritibaH | 1-2 | 31↑ | – | 7.0 | ||
| 30.01.2026 | BotafogoA | 4-0 | 13↑ | – | 5.9 | ||
| 07.12.2025 | SantosA | 3-0 | 93 | 2 | 7.0 | ||
| 04.12.2025 | BotafogoH | 2-2 | 1↑ | – | – | ||
| 30.11.2025 | CearaA | 1-1 | 7↑ | – | – | ||
| 20.11.2025 | JuventudeA | 3-3 | 45 | – | 6.5 | ||
| 05.10.2025 | Sport RecifeH | 1-1 | 16 | – | 6.9 | ||
| 02.10.2025 | FlamengoA | 0-0 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | Vasco DA GamaA | 2-0 | 29↑ | – | 5.9 | ||
| 21.09.2025 | RB BragantinoH | 2-1 | 19↑ | 1 | 6.7 | ||
| 15.09.2025 | BahiaA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 31.08.2025 | Sao PauloH | 1-0 | 97 | – | 6.6 | ||
| 23.08.2025 | InternacionalH | 2-1 | 22↑ | 1 | 6.9 | ||
| 18.08.2025 | MirassolA | 1-1 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 10.08.2025 | SantosH | 1-2 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 03.08.2025 | BotafogoA | 0-2 | 2↑ | – | – | ||
| 27.07.2025 | CearaH | 1-2 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 06.04.2025 | InternacionalA | 3-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.03.2025 | MirassolH | 2-1 | 98 | – | 6.3 | ||
| 20.11.2024 | CorinthiansA | 2-1 | 26↑ | – | 6.5 | ||
| 09.11.2024 | CriciumaH | 2-1 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 07.11.2024 | FlamengoH | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 26.10.2024 | Atletico ParanaenseA | 3-0 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 04.10.2024 | FluminenseA | 1-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 29.09.2024 | Vasco DA GamaH | 1-1 | 97 | 1 | 7.0 | ||
| 15.09.2024 | Sao PauloH | 0-1 | 88 | 3 | 7.0 | ||
| 01.09.2024 | Atletico GoianienseH | 3-1 | 87 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 28.08.2024 | InternacionalH | 0-0 | 101 | – | 7.5 | ||
| 25.08.2024 | InternacionalA | 1-0 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 19.08.2024 | VitoriaA | 2-2 | 90 | 3 | 7.7 | ||
| 11.08.2024 | Atletico-MGH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.08.2024 | Fortaleza ECH | 1-2 | 69 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 28.07.2024 | BotafogoA | 0-3 | 61 | 2 | 7.2 | ||
| 24.07.2024 | JuventudeH | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 21.07.2024 | PalmeirasA | 2-0 | 27↑ | – | 6.5 | ||
| 13.07.2024 | RB BragantinoH | 2-1 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 19.05.2024 | CagliariH | 0-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 12.05.2024 | GenoaA | 2-1 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 04.05.2024 | InterH | 1-0 | 86 | – | 6.9 | ||
| 28.04.2024 | FiorentinaA | 5-1 | 26↑ | – | 6.3 |
ŞUT11
GOL0
xG0.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası8%73
- Açık oyun1%9
- Duran top1%9
- Korner1%9
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak8%73
- Sol ayak3%27
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 1 %9
- 16-30' 2 %18
- 31-45' 2 %18
- 46-60' 3 %27
- 61-75' 1 %9
- 76-90+' 2 %18
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 194 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-10
Sassuolo
→
Cruzeiro
€6.30m
Sassuolo
→
Cruzeiro
€6.30m
2022-06-30
Sassuolo
→
Grêmio
End of loan
Sassuolo
→
Grêmio
End of loan
2018-09-27
São Caetano
→
Grêmio
€145k
São Caetano
→
Grêmio
€145k
2018-09-26
Grêmio B
→
São Caetano
End of loan
Grêmio B
→
São Caetano
End of loan
2017-02-18
São Caetano
→
Grêmio B
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€90k</i>
São Caetano
→
Grêmio B
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€90k</i>
2016-01-01
São Caetano U20
→
São Caetano
-
São Caetano U20
→
São Caetano
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
02.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
11.2023
SakatlıkŞüpheli
10 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Serie A2020 · Gremio
8sarı · 29 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 781 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU42.4Serie A 2026
PERFORMANS37.8781 dk
KARARVeri yetersiz49/100
FORM TRENDİStabil+5.0
ROL UYUMU2026
Top kapan ön libero
58.9
Derinden oyun kurucu
57.0
Box-to-box orta saha
49.2
Role fit sinyali var ama confidence 76/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 336 oyuncu
Scout skoru
%57
Performans
%60
Dakika
%77
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%51
Performans
%53
Dakika
%77
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.76
7.1
95
Müdahale / 90
1.73
3.2
54
Dakika güvenliği
44.1
82
54
Performans skoru
37.8
75
50
İkili mücadele kazanma
50
58
86
Pas hacmi / 90
50.13
50
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.04. Dakika delta +53.6.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jalil EliasTigre · 29
%95
0gol
0asist
48scout
Liga Profesional Argentina
João SchmidtSantos · 32
%85
0gol
0asist
35scout
Serie A
Emmanuel MartínezVitoria · 31
%73
0gol
0asist
47scout
Serie A
Lasse Berg JohnsenSporting Kansas City · 26
%72
1gol
0asist
52scout
Major League Soccer
Andreas HansenSarpsborg 08 FF · 22
%65
1gol
0asist
49scout
Eliteserien
Conrad WallemSt. Louis City · 25
%64
0gol
0asist
56scout
Major League Soccer
Enzo GiménezRosario Central · 27
%62
1gol
1asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Emmanuel OjedaHuracan · 28
%60
0gol
2asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


